Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 28.03.2007 20:03:06, IP: ***.***.237.38, #5481
Ahoj Ali,o těch AD jsem si už přečetla pár diskusí a zjistila jsem,že na každého působí něco jiného a na každého jinak. Vůbec se nedá říct,že některá jsou lepší a některá horší. Oni jsou vlastně na jedno brdo a záleží,co ti sedne.Já jsem brala remood ale jen krátkou dobu a proto se mi to do půl roku vrátilo. Byla jsem po něm děsně depresivní ale na pan poruchu mně zabral. Proto mně udivuje, že tady někteří berou Ad třeba 3 měsíce a ještě se jim dělá blbě. Já když jsem to brala,tak jsem si po krátké době vůbec nedovedla vybavit ten pocit PP.A Neurol už jsem nevzala ani jednou. Myslím,když někomu nezabere úplně AD do dvou měsíců,tak že to nemá smysl a měl yby vyměnit. Jsou teď taky nová AD IV.generace,nějaký Efectin,tak se na to zeptej.
Je zajímavé,že já jsem po Remoodu zhubla o 6 kilo.
Tak zatím! M .
Mirka, 28.03.2007 20:11:58, IP: ***.***.237.38, #5482
Ahoj Natt, vítáme tě zase zpátky,už jsem se po tobě ptala. Ale chápu,když v tom člověk jede naplno, nemá náladu ani na to psaní. Jinak je fajn,že je to lepší a dej o sobě průběžně vědět. M
Mirka, 28.03.2007 20:21:21, IP: ***.***.237.38, #5483
Ahoj Vendulo,pořád jsme chtěli poznat někoho, kdo to zvládl bez AD ale nedařilo se. Tak ty jsi asi první, kdo se ozval.Zajímala jsem se o to jak to zvládnout bez AD a jako jedna z možností mi byla nabídnuta Hospitalizace. Moc jsem do toho chtěla jít ale z prac. důvodů jsem si to nemohla dovolit.
Bylo by fajn,kdyby jsi nám o tom mohla něco občas napsat.
A taky by mě zajímalo, jestli tam byl s tebou někdo u koho se PP objevila až kolem 50. Já jsem tady bílá vrána,mezi samými mladými. Zpravidla se to v mém věku už neobjevuje,tak nevím proč jsem to ulovila. Tak dík Mirka
Mirka, 28.03.2007 20:28:39, IP: ***.***.237.38, #5484
Karlosi, s těmi betablokátory opatrně. Moc těžko se to vysazuje. A ty to máš evidentně z nervů, vhodnější je AD. Betablokátory taky snižují tlak.Tep 80,90 mám běžně,není to žádná tragedie. Při atakách jsem v klidu měla až 140 za min.
A zajímalo by mně na jakou diagnosu ten doktor hned přišel,že ti dal betablokátor? A jaký. Dík za odpověď a drž se. Věř,jsou to "jen"nervy. M
Zdenka, 29.03.2007 8:42:10, IP: ***.***.67.81, #5488
Je to krásný jak jste mě dovedli podpořit,takový balzám na duši.Včera jsem se dozvěděla že má nejmladší dcera bude mít miminko,tak budu po 4 babičkou .Nevím jestli mám skákat radostí nemají kde bydlet a jsou v pronajaté garsonce.Šance že v Praze dostanou byt je malá a na koupi nemaj.Já jsem se k psaní nemohla dostat šéfová mě vytižila,ale ted jsem toho využila.Škoda že nemohu mít počítač doma .Nevěděli by jste o někom kdo nějaký mohl dát.To spojení se světem je čím dál tím horší a smou rakovinou to také nevypadá dobře a jestli budu muset zůstat tak to bude můj konec.Všechny vás moc zdravím.
Alča, 29.03.2007 9:05:33, IP: ***.***.23.10, #5490
Ahoj všem,tak dneska vám bohužel nemůžu popřát krásný sluníčkový den.Já v noci prošla očistcem,jak mě včera chytl ten kašel,tak v noci to bylo něco hroznýho takovou bolest na hrudníku a v zádech jsem ještě nikdy od kašle neměla a dovedete si představit jak to působí na někoho s úzkostí když je sám doma...ach jo.No ještě musím přežít dnešek v práci a pak mám tři dny volno tak se snad vyležím.Chtěla bych vás podpořit a psát pozitivní věci ale nějak to nejde tak někdy jindy,až mi bude líp.Mějte se fajn:)
Ilona, 29.03.2007 10:08:33, IP: ***.***.25.47, #5491
Ahojky všichni,přeji všem krásný den, i když vím, že někdy to nejde,taky dneska nebudu moc pozitivní,protože jsem děsně unavená,nechápu to, spala jsem celou noc, ráno jsem vstala amusela jsem si lehnout znovu, teri, te´d budeme dvě ,co dopoledne odpočívají, mně je taky vždycky líp až odpoledne a nejlíp večer,doufám ,že je ti čím dál líp, moc držím palce.
A ještě Kamčo, večar jsi nás tady navštívila,tak jen chci vědět,jestli jsme tě náhodou našimi radami neodradili,ale snažíme se ti pomoct,protože víme ,jak se cítíš, až budeš mít čas,tak se ozvi, jak ses rozhodla s tím psychiatrem,ale pokud ti není dobře, tak to opravdu neodkládej mějte se všichni moc hezky Ilona
Dáša, 29.03.2007 10:26:43, IP: ***.***.96.7, #5492
Ahoj Alčo a Ilonko, moc vás dneska ráno taky zdravím. Mrzí mě, že vám není zrovna nejlíp. Ali, tak snad se ti to podaří vyležet a bude během toho volna líp.
Jinak Ilonko, s tím vstáváním, u mě je to taky hrůza. Asi ta změna času. Tento týden bych nejradši spala celé dopoledne, rána jsou náročná. Tady u nás v Toulonu svítí pěkně sluníčko, odpoledne jdu do města s mou švagrovou, tak to snad proběhne dobře. Opatrujte se a snad bude líp. Dáša
Ilona, 29.03.2007 10:35:52, IP: ***.***.25.47, #5494
Ahoj Dáši, děkujeme za odpově´d,sleduji stále tvoje příspěvky a obdivuji tě,že jsi zvládla jít do jiné země,jsi statečná,sebe si neumím vůbec představit, taky je taky krásně,tak snad se brzy probudíme z toho zimního spánku,,děsně mně to znervozňuje,že jsem tak unavená ,měj se moc hezky Ilona
Dáša, 29.03.2007 10:46:59, IP: ***.***.96.7, #5495
Ilonko, já se sama taky někdy divím, že jsem to dokázala. Já totiž vůbec nemám nějakou "dobrodružnou" povahu. Bydlela jsem několik let na podnájmu s jednou kamarádkou a ta je celá do světa, pracuje už několik let v zahraničí a já si to neuměla vůbec představit, odjet někam jinam. Ale jaksi to tak dopadlo, že jsem se sem vdala :-). I když jsou to oběti-opustit rodinu a přátele, musím říct, že mám moc hodného manžela. S vlastnostmi, které jsem si vždycky u muže přála...Tak to tak dopadlo, že jsem se přestěhovala. Ale asi kvůli těm změnám-stres z opuštění rodiny apod. se mi znovu rozjela ta PP. Teď s těma lékama je to celkem jakš takš. Ale už vím, že se PP může vrátit,když se nahromadí stres. Tak trošku mám obavu, až nebudu brát léky, což zatím nevím, kdy bude, aby to nepřišlo zase znovu. Ilonko, přeju hodně sil do dnešního dne. Dáša
Karlos, 29.03.2007 10:48:54, IP: ***.***.224.64, #5496
Ahoj Mirco a vsichni.Taky mam z toho strach.nic moc takovi prasky.ad beru ale teprve 9.den.me jen zarazi ze i kdyz jsem v klidu tak mam tak vysoky tep.Take ti rano kdyz se vzbudis busi srdce a jen se pohnes je to jeste horsi?jo a ten doktor me prisel na deprese,betablokator mi napsal na to buseni.
Ilona, 29.03.2007 11:23:01, IP: ***.***.25.47, #5500
Ahoj Karlosi, to bušení srdce jsou tak zvané psyhcosomatické poruchy,to proto,že trpíme PPa depresemi,já jsem první rok nedělala nic jiného,než si měřila tep, protože mi srdce bušilo jak na poplach,byla jsem dokonce na EKG a tam mi to doktor potvrdil bylo to neurotické bušení srdce,nemá to s poruchou srdeční co dělat, takže neboj, časem se to zklidní Ilona
teri, 29.03.2007 13:56:16, IP: ***.***.77.228, #5509
ahoj holky, to je mi líto že vám není dobře, já musím opravdu zaťukat, ale mně je čím dál tím lépe !! ani jsem v to nedoufala ještě před týdnem bych tomu nevěřila .....

karlosi já to měla taky, nevím jak je to u tebe ale já když jsem si změřila tlak, tak byl ok, srdeční tep taky ale srdce mi bušilo jak o závod, ale ten tlakoměr mě vždy uklidnil :-)

jinak vám přeji krásný optimistický sluníčkový den, vrátila jsem se od obvodního, mám všechny léky , tak jak potřebuji a neschopenku taky prodlouženou, vycházky neomezené , takže mi nic nechybí :-)
Danny, 29.03.2007 14:10:58, IP: ***.***.44.245, #5512
Ahojky nejsi sám kdo tohle proživá,seklo to semnou po předávkovaní,je jedno čím,ale od tý doby trpim Panickou poruchou.,mam kolikrát takový stav,že se nemužu nasebe ani podívat,vše mi přijde zbytečný a snaha se lečit marná.Ps:snad nám bude jednou líp
Danny, 29.03.2007 14:42:29, IP: ***.***.44.245, #5513
Léčím se už osm měsícu s PP a stále mi neni moc dobře v autě se mi kolikrát tak sevře krk,že si říkám tohle už nerozdýchám,....Doktorka na mě zkouší stále nové leky,pravidelně beru Neurol,mam ho vyměnit za Cipralex,ale potom mi je ješte huř a takhle to jde stále dokola,jestli někdo máte podobnou skušenost a přijdete si také jak pokusný králíček prosim napište jsem v tom tak dlouho,že strácím víru..........Děkuji Danny
        Předchozí   1 .. 129130131132133134135 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.