Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alča, 09.04.2007 22:18:56, IP: ***.***.159.48, #6128
Ahojky,no nevím jestli jsi sportovnkyně:)něco jsem v Jihlavě našla-je to nějaké tai-ji-a ještě ten název pokračuje tak to to bude asi něco takového.No já jdu ve středu po nemoci do práce,tak jsem z toho vystresovaná,zvykla jsem si doma no:(A od toho dalšího týdne do nové práce-což si myslím,že je teď pro mě největší stres.Tu doktorku určitě zvládneš a bude to v pohodě.Tak dobrou noc a hezké sny:)
Andrea, 09.04.2007 22:19:50, IP: ***.***.187.55, #6129
Ahoj Světlanko, to seš na tom dobře. Já totiž léky vysazený nemám, ale mám ted právě pocit, jak kdyby už nezabírali. Chtěla bych to mít jak ty, že vydržíš bez léků a občas se ti to vrátí, to já mám už předem strach vysadit.Serlift jsem brala před zoloftem, je to prý stejný.Zatím se měj a dobrou noc!
Andrea, 09.04.2007 22:43:52, IP: ***.***.187.55, #6130
Ahoj Miry, tak ti nevím, jestli se ti tučnáci nepřestěhovali z Blanska do Líšně, kluci mi barvitě popisovali kolik jich potkali, vyloženě jsem jim to záviděla!!! Jinak Anička lepší není, začalo ji pěkně hnisat jedno oko, takže kromě toho, že má pořád nudli u nosu, jí to vytíká i z toho oka, nevím, co to je. Kdyby to byla nějaká alergie, dělaly by jí to obě oči, to spíš vypadá, že je silně prochlazená.Zítra s ní jdu k doktorce, tak jsem zvědavá co mi na to řekne.Jinak k tomu co psala Blanka, mám pocit, že 250 stránkou končíme a vymazat se to nedá, ptala jsem se na to, to by musel udělat provozovatel těch stránek, tak se musíme domluvit, jestli založíme panikáře, nebo půjdem na tu druhou PP. Zatím dobrou noc a seš šikula, jsem o hodně mladší, ale ty tvoje 3 dny bych rozcházela týden!!!
Alča, 09.04.2007 22:48:16, IP: ***.***.159.48, #6132
Andrejko tak je to ono,uvidíme.Kolik stojí ty kurzy tai-chi-není to moc drahé?A do jaké školy chodíš?pa A.
Dáša, 10.04.2007 9:16:51, IP: ***.***.96.7, #6137
Miri, na to vyšetření spánku si určitě zajdi.
Jinak jaké bylo vstávání dneska po těch volných dnech? U nás celkem dobrý, akorát jsem si včera přivřela prst do dveří auta. Tak tam mám hematom a samozřejmě myšlenky, že se z toho vyvrbí krevní sraženina a embolie...No, děs. Snad se nic nevyvrbí a vstřebá se to. Už třetí den beru ten snížený Zoloft a zatím celkem dobrý. Ale pořád k tomu beru tu Lysanxii - benzod. Tak se, Miri, opatruj. Dáša
Dáša, 10.04.2007 9:22:38, IP: ***.***.96.7, #6138
Andri, já mám PP a úzkostnou poruchu. Agorafobii jsem měla na úplném začátku PP, ale to se díky lékům celkem odbouralo. Občas ve velkém obchodě se ještě cítím trošinku nejistá, ale dá se to. Tak to letadlo snad zvládnu. I když vždycky mám ty obavy jako každý, aby to nespadlo. Tak se opatruj a pěkný den přeji. Dáša
spešulka, 10.04.2007 9:50:20, IP: ***.***.133.183, #6141
ahojky lidičky.tak o víkendu bylo fajn..v sobotu jsem byla na bruslích na Letné a vydrzela jsem tam skoro 3 hodiny,byla jsem i s pritelem...takze jsme si dali celkem do tela...boli me nožičky,ale co je super--že jsem to zvladla a byla jsem i v nedeli na kole....huraa.Zitra jdu k doktorovi na kontrolu,tak bude urcite rád,kdyz mu reknu že je vše na dobré ceste.a bez dalších léků-jen cipralex...teda nejdriv jsem byla na zacatku po nem spatna,ale ted je to skvely.tak ja dam jeste vedet...zatim ahojky gábina
azby, 10.04.2007 10:44:39, IP: ***.***.31.242, #6143
Čauky lidi,tak to mam asi taky.... v lednu jsem se složil v praci a pak ještě jednou asi po 3 týdnech... teď už je to lepší beru jen 1,5mg LEXAURIN ale hlavní je to že příjdu z práce domů a jdu makat rukama... to je nejlepší lék... začátky byly hrozné ale teď jsem se dostal do fáze že když něco dělám,není mi špatně,jinak mi to začalo střevními problémy žaludek,pak vyšší jaterní testy,ale nic na srdci ani na plicich nenašli... teď mám jen v práci (když sedím u pc) pocity úzkosti.. mám lehčí kašel,sem tam mě bolí hlava a samozřejmě únava... má někdo podobné problémy?Dnes jdu k "chocholouškovi" tak doufám že mi napíše něco co pomůže,ale stejně myslím že musíme bojovat hlavně my...tak se držte!!!!!!
Lucka, 10.04.2007 10:59:38, IP: ***.***.127.175, #6144
Cauky Azby, uz jsem to tady nekolikrat probiraly, lepsi nez Lexaurin je zajit k doktorovi a domluvit se, jestli by nepomohly spis antidepresiva. Lexaurin je navykovy, i kdyz pomaha, neleci to. Jinak ale drzim palce, abys to zvladal!
Lucka, 10.04.2007 11:03:50, IP: ***.***.127.175, #6145
Cauky Azby, uz jsem to tady nekolikrat probiraly, lepsi nez Lexaurin je zajit k doktorovi a domluvit se, jestli by nepomohly spis antidepresiva. Lexaurin je navykovy, i kdyz pomaha, neleci to. Jinak ale drzim palce, abys to zvladal!
Lucka, 10.04.2007 11:06:14, IP: ***.***.127.175, #6146
Cauky Azby, uz jsem to tady nekolikrat probiraly, lepsi nez Lexaurin je zajit k doktorovi a domluvit se, jestli by nepomohly spis antidepresiva. Lexaurin je navykovy, i kdyz pomaha, neleci to. Jinak ale drzim palce, abys to zvladal!
Lucka, 10.04.2007 11:09:57, IP: ***.***.127.175, #6147
Omlouvam se, nejak mi to tu blbne :(
teri, 10.04.2007 12:05:41, IP: ***.***.77.228, #6148
ahoj lucko, jsem ráda že ses ozvala, už jsme měly strach
jdu se podívat kolik jste toho tady zase načmáraly, kdo to má číst :-)
MirkaAli,sleduji už to delší dobu na všech možnýc, 10.04.2007 12:33:36, IP: ***.***.158.236, #6149
čau Blani,já se v tom vůbec nevyznám,nevím do kolika stránek to bude fungovat.
ožná by jsi mohla založit ty panikáře,jestli to umíš. Nevím jestli by nás ti druzí přijali kdybysme mezi ně vpluli s těma drbama,co jsme dnes dělali. Oni jsou zaměřeni čistě na věci kolem PP.
Jseš bezvadná,že ty hovadiny zvládáš nevnímat.Já jsem dnes silně přetažená a docela vážně uvažuji ,že si zítra vezmu dovču na jeden den a budu se jen válet. Je mi dnes fakt nevalně a včera v autě to bylo náročné.
A s těma práškama opatrně,protože máš pravdu,člověk neví co to prudké zhubnutí s náma může udělat.Já jsem jednou jedla tři dny jen kysané zelí a pila vodu a pěkně to se mnou smejklo,bylo to na počátku,když se mně rozjela PP.Kašli na kila ,hlavně pohoda.
Blani tak čau a dej zase vědět,jak bude čas!! M
Mirka, 10.04.2007 12:42:40, IP: ***.***.158.236, #6150
čau Andri,je možné,že byla nějaká migrace pavouků z Moravského Krasu do Líšně.Ale to se tedy chudáci našlapali.
Je to blbé,že je malá marod asi se fakt prochladila. Mám strach aby naše nebyla taky marod,protože mladí s ní byli v té zimě v neděli na chatě a měli tam partyji,tak doufám,že na malou dávali bacha.
Jinak s těma stránkama-už jsem psala Blance,přečti si.
Já jsem taková šikula,že dnes jsem tak nějak blbě vyřízená,že si vezmu zítra dovolenou a budu se válet,válet,válet a válet. Tak pá a buďte zdraví! M
        Předchozí   1 .. 156157158159160161162 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.