Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 10.04.2007 12:49:48, IP: ***.***.158.236, #6151
Ahoj Dáši,u mně bylo vstávání děsné. Ty tři dny jsem fungovala úplně fantasticky,byla jsem plná energie ale dnes jsem jak vyždímaná hadra,tak nevím co se to o mně pokouší. Doufám,že zase né nějaké psychozy.
To si piš,že se ti žádná embolka nevyvrbí.Ale vůbec se ti nedivím,protože bych v životě neřekla jaké blbosti se mi budou honit někdy hlavou.
A jinak ti moc přeji aby jsi dobře zvládla to snížení zoloftu.Už se ti blíží cesta domů,tak ať jsi na to v pohodě. Pá! M
Mirka, 10.04.2007 12:57:11, IP: ***.***.158.236, #6152
Ahoj Lucko,tak konečně jsem to našla. Jsi pěkná holka,připomínáš my Michaelu Maláčovou.Víš o koho jde. A ještě jsem si přečetla,že jsi navíc inteligentní,což je šťastná kombinace.A co říkáš na toho Roberta? Přijde mně docela na úrovní.
Jinak já se dnes cítím podpsa,doufám,že do toho zase nezačnu upadat. Tak zatím ahoj a ať jsi i nadále v pohodě. Vždycky jsem moc ráda,když někdo napíše,že se zvedá. M
Mirka, 10.04.2007 13:00:04, IP: ***.***.158.236, #6153
Gábi,je to bezvadný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! M.
majka, 10.04.2007 14:09:14, IP: ***.***.6.181, #6156
Jsem moc rada za tyhle ty stranky,jsem tu uz tyden a sbiram odvahu neco napsat.Nevim jestli mezi vas svymy problemy uplne patřím ale líbí se mi,jak se povzbuzujete a člověk se může někomu vyzpovídat.Všechny přízpěvky jsem si přečetla a některé i víckrát,mám z toho pocit,že vás všechny znám.Nevím jestli mám přímo pp,možná toho mám namíchaného více.Včera např. šel muj 11letý syn s kamarádem vymrskat spolužačky,ovšem po mě bylo celé dopoledne,musela jsem si vzít prášek a ani to moc nepomohlo,když jde dcera jen vedle k sousedům,celou dobu přemýšlím,jestli tam opravdu je.O děti mam strach i když jdou s babičkou a dedou,mám strach,že se někde stratí,nebo když jede kluk se třídou někam tramvají,mám strach,že přejede a stratí se,stále mě musejí prozvánět,jestli jsou v pořádku aje to čím dál horší.Ale největší můj problém jsou dlouhodobě nohy.Známý má roztroušenou svalovou sklerozu,ja jsem ho dlouho neviděla a od té doby,co jsem ho viděla mám tyhle problémy.Nejprve mě začal brnět palec,pak jsem měla pocit,že necítím chodidlo a začínala jsem ztracet pantofle aniž bych si toho všimla,to mě přešlo,ale to chodidlo a prsty mě stále jakoby brní,v botách katastrofa,no a potom mě to brnění postupovalo výš a výš,napřed jedna a pak idruhá noha,do měsíce mě to dělaly obě.Od té doby mám pocit,že je mámi mín citlivé,pořád se něčím píchám,v noci se budím,kontroluji,jestli mě topořád dělá,zkouším jestli hýbu nohama a čím víc tohle dělám,tím horší to je.Když mám jít jen nakupovat mám z toho hrůzu,protože mě ty nohy ůplně ztuhnou,jdu jak opita,mota se mě hlava.A když mám nějaký problém,,já si ho udělám i tam,kde není,kolaps.Ted mě ty nohy i děsně bolí,hlavně ve stehnech,jakobych stále jezdila na kole.A na to nemám ani pomyšlení.I když třeba patřím do nějaké jiné škatulky,jsem ráda,že jsem to konečně ze sebe mohla dostat.
Alča, 10.04.2007 14:40:08, IP: ***.***.159.48, #6158
Ahoj Majko vítám tě tu,já myslím,že hodně lidí má od každého kousek.Já jsem taky takovej mix:)S těma nohama to chápu,měla jsem jedno obdoví kdy mě bolely a brněly,doktor mi dal něco na lepší prokrvení a zlepšilo se to.Tak nevím,pokud ti udělaly nějaky vyšetření a je to v pořádku tak to všechno můžou dělat nervy.Pokud ne,tak si to nech "proklepnout"ať máš klid.Tak zatím pa,ještě sem juknu,musím letět.Krásný den:)
Majka, 10.04.2007 15:04:51, IP: ***.***.6.181, #6159
Ahoj Alčo,dík za přivítání.U mě je právě ten problém,že já i když se hrozně bojím,mám strach jít k doktorovi.Ale jak jsem to ted ze sebe dostala,tak mě ty nohy dost polevily,takovej ten tlak a dokonce mám pocit,že dojdu i do obchodu bez větších problémů.Snad.Mě pomáhá někomu se svěřit,ele dlouho k tomu sbírám odvahu.I když ten první pocit,že jsem to takhle poslala do éteru,no nic moc,klepu se ještě ted,ale už je to lepší.Moc děkuji,že jsi reagovala,moc mi to pomohlo,díky
Lucka, 10.04.2007 15:09:10, IP: ***.***.127.175, #6160
Ahoj Miri, tak dekuju za kompliment :) Robert je jeden z mych dvou nejlepsich kamaradu, znam ho uz nejakych 15 let a u kamaradstvi to zustane, ale mas pravdu, je moc fajn.
Doufam, ze uz je ti trosku lip, zname to tady vsechny, jednou jsi nahore, pak dole, takze nezoufej, zase to prejde. Moc drzim palecky, musim rict, ze dneska to taky u me neni uplne 100%, ale ono se to srovna. Budu na tebe myslet.
Lucka, 10.04.2007 15:19:52, IP: ***.***.127.175, #6163
Ahoj Majko, k doktorovi urcite jdi. Mne se treba stavalo, ze me pichalo u srdce a byla jsem si jista, ze dostavam infarkt nebo mi uplne ztuhly svaly na krku a ja jsem si myslela, ze ochrnu. Jsou to vsechno nervy. Nech se vysetrit, aby ses uklidnila a nech si napsat nejak prasky, uvidis, ze se to brzo srovna. Budu drzet palecky!
Dáša, 10.04.2007 15:44:06, IP: ***.***.96.7, #6165
Miri, děkuji za zprávu a povzbuzení :-).
Pokud můžeš, tak si to volno vezmi. Aspoň si budeš moct trošku odpočinout. Měla jsi náročný víkend.
Já jdu zítra zase na masáž, to se těším.
A na cestu do Česka taky :-). Tak doufám, že vše proběhne v pořádku. Dáša
Blanka, 10.04.2007 16:04:46, IP: ***.***.221.40, #6166
Čau Ali, na jinou diskuzi jsem nechodila ani nechodím. Jsem stálým návštěvníkem pouze ZDE. Pa B.
Mirka, 10.04.2007 16:32:29, IP: ***.***.237.38, #6170
Ahoj Majko,i když jsou tvé problémy trošku odlišné třeba od mých,v podstatě jsou to všechno nervy.
Já jsem taky tip,co si neustále vytváří,problémy a starosti. A když žádné nemám, tak si vždycky něco najdu.
Jinak tím chorobným stavem o syna jsem trpěla také. Začalo to už v porodnici,kdy spadl sestře před mýma očima z vozíku na kamenou podlahu.Potom v dospívání,když chodil na diskotéky jsem měla děsné úzkosti,že se mu tam něco stane,což se parkrát přihodilo.A vojna,to jsem si taky užila.
Je to všechno vypěstovaný patologický stav a na to se ti začne navazovat spousta jiných potíží.
Zavčas si zajdi na psychiatrii a dělej s tím něco. Držím palce! M
Blanka, 10.04.2007 16:34:03, IP: ***.***.221.40, #6171
ČAU HOLKY A MIXI!!! (TO BYL JEN FÓR...)
ZALOŽILA JSEM NÁM NOVOU DISKUSN9 STRÁNKU POD NÁZVEM "Panikářky". Je to hned nad nadpisem naší diskuze. Na tuhle stránku už se velice špatně vkládají příspěvky, myslím, že je přecpaná... Tak pokud chcete, Miruš, Ali, Andrejko a jiné spisovatelky, tak pište tam a plynule se tam všichni přemístíme.
Tímto zdravím Majku, které jsem odepisovala, ale nechtělo mi to vzít příspěvek. Takže, Majko, mi taky takhle brněly všechny končetiny ve stavech psych. nejhorších. na nohy jsem si pomalu nemohla stoupnout. Je to fakt, jak ti už psaly holky, od nervů.
Tak zatím Čaues B.
Mirka, 10.04.2007 16:38:28, IP: ***.***.237.38, #6172
Luci,dík,dnes to držení palečku opravdu potřebuji. Mám ten pocit,že neunesu hlavu,víš,jak jsme se o tom jednou bavily.
No nic,zítra jsem si vzala volno a dám se trochu do pucu -duševně a fyzicky a pojedu zase dál.
Tak pohodu i tobě!! M
Mirka, 10.04.2007 16:47:13, IP: ***.***.237.38, #6175
Dáši,já budu muset taky na masáže zajít. Začínám nějak tuhnout.Pořád jsem se držela ale co jsem teď přestala menstruovat,tak to začíná jít trochu dolů.
Budu muset taky trochu myslet na sebe. Manžel mně pořád nadává,že se starám o celou familii ale já to jinak neumím.
Zítra jsem doma a dám se trochu do pořádku i vzhledově. Tak pá a měj se! M
Alča, 10.04.2007 18:48:23, IP: ***.***.159.48, #6184
Ahoj Miri,tak čtu,že ti není dobře,ale já myslím,že jsi skvělá a že to zvládneš a bude líp.Já byla dneska u jedné kartářky a představ si,že první co viděla a řekla bylo psychika,prý žádná nemoc.No vím že mi to říkají všichni,ale když to takhle člověk slyší znovu...bavily jsme se spolu o tom hodně a jen mi potvrdila to,že si musím najít nějakou činnost,Jak teď budu pracovat normálně od pondělí do pátku a ne na směny,tak budu mít volný odpoledne,tak si musím najít něco co mě zaměstná,asi zkusím to tai-chi jak mi doporučila Andrejka nebo plavání a tak.říkám si musím myslet na to že jsem mladá a zdravá a mám všechno před sebou,co mají říkat lidi co jsou doopravdy nemocní.No tak na tebe myslím,aby sis zítra odpočínula-pořádně:))a bude to lepší.Jinak ES mě zlobí hrozně,dneska jsem už nadávala.No tak pa!
        Předchozí   1 .. 157158159160161162163 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.