Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Maybe, 20.02.2013 14:42:32, IP: ***.***.199.185, #174410
No, ak to bola otazka na mna, Pipopo, tak sa zufalo snazim o racionalne myslenie. Hovorim si, ze klud, ved nezomries, ani neodpadnes, to takto zomieras uz 8 rokov a stale si tu. Smiesne mi to teraz pride:) Napijem sa vody (vzdy ju nosim), zhlboka dycham, snazim sa niecim zaujat - zapozerat sa na nieco, pripadne sa s niekym rozpravat, ked inak nie, tak aspon po telefone. Alebo aj ked si precitam clanok o tom, ze je to "normalne", tak sa na cas ukludnim. Vies, teraz sa mi mudruje, ale ked to pride, tak zachovavam hlavne paniku a neviem co skor - pit?, sadnut si?, utekat?, telefonovat?,... Akoby to nespadalo pod vedomu kontrolu, mavam aj ten pocit zo zosalenia alebo straty kontroly ovladat sa. No, Boh s nami vsetkymi.
Ila, 20.02.2013 16:46:00, IP: ***.***.8.218, #174415
Pipopo přesně tak relaxovat.asi desekrat se nadechnout a pomalu vydýchnout,pustit si hudbu,někomu zavolat,řikat si nic to neni to už znám nic se mi nestane přejde to a nebo si vzit Neurol papa
Irča, 20.02.2013 20:37:52, IP: ***.***.38.66, #174420
Jo, díky. Myslím, že se snad ten propad zastavil. Nechci to zakřiknout. Ale tentokrát to teda bylo snad nejděsnější ze všech předchozích. Normálně jsem si říkala, že jsem se na to nevykašlala. Jen nějaká úzkost z práce, do které mám nastoupit skoro za půl roku. Já ataky netrpím, i když co není může být. Spíš hodně silnejma úzkostma, ale nebojím se, že to se mnou praští a umřu.Zase když sebou člověk praští, tak má na chvíli pokoj, si říkám, tak proto se toho nebojím a čeho se člověk nebojí, to zpravidla nemá. Ale tohle nasazení, já měla úplně úmornou depresi a fobie a takové. Píšu to taky pro ty, co třeba se chystají brát antidepresiva.Vytáhli mne na lyže, že prý pohyb je dobrý a já si připadala, že jsem pod černým pytlem a vůbec jsem to nevnímala. Fakt šílený. Teď se mi zdá, že se zase začínám cítit jako člověk.
Maybe, 20.02.2013 21:19:00, IP: ***.***.199.185, #174422
Ti psychatri supu tie AD rad za radom ako sirokospektralne antibiotika. Depka, uzkost, panika, ADHD, fobia, vsetko jedno. Irca, ty vlastne kolkykrat zacinas AD brat a za ake obdobie sa ti zhorsili stavy po vysadeni?
Majka, 21.02.2013 7:19:53, IP: ***.***.223.145, #174425
Ahoj, já mám PP asi 12 let. Poprvé se mi to stalo po narození syna, když mu bylo asi 6 týdnů. Narodil se předčasně, měla jsem pořád strach, aby se mu něco nestalo. Před ním jsem potratila, takže jsem se vlastně bála i celé těhotenství. No a od úzkostí nebylo daleko k prvnímu záchvatu paniky. Poprvé jsem myslela, že jsem zešílela a chtěla jsem, aby mě zavřeli na psychinu. Vůbec jsem se z kluka nemohla radovat, nenáviděla jsem se.
Maybe, 21.02.2013 7:31:31, IP: ***.***.199.185, #174426
Maria, a ako to ty prekonavas tych 12 rokov. Beries nieco? Inak si dobra, ze si ten prvy zachvat priradila ku psychike. Ja som si myslela, ze mam infarkt, alebo nejaky nador na mozgu.
Maybe, 21.02.2013 7:33:13, IP: ***.***.199.185, #174427
Prepac Majka splietla som meno.
pipopo, 21.02.2013 12:29:13, IP: ***.***.108.171, #174434
Ahojte,
je to tak ako pišete,ak človek ma atak citi sa ako keby ani nebol je to fakt dost hnusne....
a najhoršie na tom je že ak to povieš blizkemu čo sa s tebou deje povie ti že si vymyšlaš!!je dost tažke nemal som ataku dost dlho,ale teraz sa my dost často opakuje aj ked viem o čo ide neviem tomu predist a spadnem do toho bludneho kruhu...poradte ak mate nejake finty alebo lepšie skusenosti,,a ešte niečo ************Hore hlavu...
Ila, 21.02.2013 14:55:50, IP: ***.***.8.218, #174447
Irčo ted to máš určitě taky z toho manžela že je nervozni tak se snažte to s tchánovcema co nejdřiv vyřešit.já bru taky Arketis a Venlafaxin někdy si ho zapomenu vzit a na noc si beru neurol jen někdy ale je mi líp když si ho vezmu papa
Ila, 21.02.2013 14:59:24, IP: ***.***.8.218, #174448
Marianno ten Zoloft má jiné pomocné látky než Sertralin,ale ponenejvíce je Zoloft dobře snášen a dáva se na dlohodobé deprese.moc tě zdravim mám dceru v porodnici na udržování,je v 30.tydnu a čeká dvojčatka je v Praze v Podoli tak má dobrou péči papa
Maybe, 21.02.2013 16:18:26, IP: ***.***.199.185, #174452
Len tak kazdemu na zamyslenie: testovanie novodobych AD nedopadlo podla ocakavani, aj po skamuflovanych vysledkoch mali pozitivny ucinok len u 41% testovanych pacientov, a u 31% malo rovnako pozitivny ucinok placebo. Vyznamne vsak je to, ze u mnohych sa bud zhorsila depresia, alebo sa vyvinula z uzkosti a stupol pocet samovrazd po nasadeni AD. No ja neviem, ale podla skazenosti tohto sveta, honby po peniazoch aj cez mrtvoly ... Aky mate nazor vy? Citali ste si nieco o vyvoji a uvedeni AD na trh?
lenka, 21.02.2013 17:14:08, IP: ***.***.171.224, #174453
Ahoj taky trpím panickou poruchou.od včerejšího dne beru sertralin a Oxazepam je mi teda ještě hůř.nespim je mi lze.je to normální'
Maybe, 21.02.2013 20:36:03, IP: ***.***.199.185, #174456
Ja ked som sa rozhodla, ze skusim AD, tak som bola zufala z dovtedajsich atakov, strach ma hrozne vycerpaval. Ja som sa normalne tesila, ze po nejakom 1/2 roku budem ok. Lenze som vytriezvela, ked sa objavili neziaduce ucinky. Beztak som bola na dne a toto uz bolo neunosne, uplne na zosalenie. Je to tak, akoze bezvedomie je fajn, ale ten stav kratko pred nim je blby, je zname aj, ze clovek sa smrti nezvykne bat, ale umierania ano. Preto je tato porucha zla, ze je to ako nikdy nedokonany porod, nedokonane zosalenie, zvracanie alebo odpadnutie. Len vycerpavajuci pocit nevolnosti a strachu. Nazvala by som to rakovinou duse. Kto uz tento trest vymyslel?
Irča, 21.02.2013 21:46:40, IP: ***.***.38.66, #174458
Mně teda ty léky poprvé i podruhé pomohly, to nemůžu říct. Negativní účinek už odezněl,tak uvidím, co bude dál. Pokud to pomůže do třech měsíců, abych byla víc v pohodě, tak to budu považovat za úspěch. Teď už nemám ty fobie ze všeho, jen ta fobie z práce zůstala, což bylo původně.Faktem je, že znám lidi ze svého okolí, co jim léky hrozně moc pomohly.Jenže těch léků je šílené množství a mít koktejl přesně na míru trvá dost dlouho, než na to vůbec přijdou a zrovna experimentovat na svém těle, nic moc.
lola, 22.02.2013 9:19:14, IP: ***.***.199.232, #174466
Ano, to je ono. Syn tím trpí přes měsíc, bere léky. rozjelo se mu to po prvním pokusu ochutnat jointa marihuany... Jsem z toho nešťastná, tyhle stavy má denně. Nevím, zda to vůbec někdy skončí.
        Předchozí   1 .. 637638639640641642643 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.