Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

páďa, 14.02.2013 20:11:51, IP: ***.***.31.17, #174248
5 týdnů beru Zoloft, měla jsem ho už 2x,ale nikdy předtím jsem neměla, co nyní. V noci mě budí bušení srdce, mívám to i během odpoledne, beru na to Egilok 0,25mg. Mohl by to dělat ten ZOLOFT nebo je to psychika??? Míváte to někdy

JESTLI REAGUJEŠ NA MŮJ DOTAZ, TAK JÁ JSEM PSALA O BUŠENÍ, SE ZRAKEM NIC NEMÁM, ALE PŘESTO DÍKY.

JÁ JSEM PSALA O BUŠENÍ, SE ZRAKEM NIC NEMÁM
Irča, 15.02.2013 9:45:30, IP: ***.***.38.66, #174261
Já mám 10. den nasazený Arketis a mám to taky, bušení srdce, špatně od žaludku, nespavost, třes a strašlivé myšlenky. Taky ho beru po třetí, ale už si myslím, že to není tím práškem, ale mnou. Myslíte, že to alespoň nějak částečně ustoupí? Je mi fakt zle.
Mirka, 15.02.2013 16:35:56, IP: ***.***.198.96, #174279
Přejde to Irčo,hrozné myšlenky i to ostatní jsem měla taky...a taky se bála,svých myšlenek,ale už je dobře,beru jen minimální dávku zoloftu 2 měsíce a už mám i pěkné dny,tak hlavu vzhůru.Pa
iveta, 16.02.2013 17:26:34, IP: ***.***.123.6, #174304
Irčo, já tím také prošla, musíš vydržet, já měla troje AD a také jsem měla hrozné stavy, až jsem skončila v Mostecké psychyatrii, ale tam už nikdy více, moje nejhorší zkušenost v mém životě, šoupla mě tam moje psychyatrička. Tak jsem udělala to nejlepší co jsem mohla udělat, jít k jiné lékařce a ta je skvělá. Nyní jsem na citalonu a večer na spani trittico.A spím jak mimino. Při chřipce jsem měla zas velkou ataku , tak jsme navýšily léky a pro jistotu ještě rivotril a už jsem byla od středy v práci a vydržela jsem a doufém, že vydržím stále, Je to prostě Irčo jen v hlavě, je jasné, že když budeš myslet už od rána , že neusneš, tak večer budeš ve stresu, mysli na to, že nemusíš jít do práce a mysli na něco co třeba budeš dělat zítra s dětmi na něco co tě baví a uvolni se a uvidíš, že usneš. Vše si děláš sama a ubližuješ si vůbec na tu potvoru nemysli ona pak zmizí neboj, držím moc palečky a bojuj, je to jen v hlavě a hlavně až ti bube líp, tak léky už nevysazuj.Ta potvora se ráda vrací.Drž se
Irča, 16.02.2013 19:43:36, IP: ***.***.38.66, #174306
No, mně to teď leze až do depresí. Jakoby ty prášky to fakt zhoršovaly, předtím jsem byla "jen" lehce nervózní.Teď mám úplně pesimistické myšlenky. Teda všechna čest, jak ses z toho dostala. Fakt dobrá.
iveta, 17.02.2013 9:07:11, IP: ***.***.123.6, #174311
No nevím Irčo nejsem lékař, ale asi bych si nechala napsat jiné AD, já Arketis měla také a měla jsem po něm, také šílené stavy, třes přesně jak popisuješ.No nevim zkus se s tím poradit s lékařkou, já měla troje musíš zkusit co ti sedí.Jak jsem se z toho dostala, chce to hlavně čas a pozitivní myšlení, pořád myslet na pěkné věci, Musíš s tou potvorou umět žít, naštvat se a nenechat jí vyhrávat. Pořád s tím bojuji, někdy je hůř a někdy líp, ale už jsem si tak nějak zvykla, že to asi už bude na celý život, ale říkám si, někdo je na tom mnohem hůř.Zkus ty nová AD a na spaní trittico mě hodně pomohly , také jsem měla problémy se spánkem.Tak se drž a moc moc držím palečky, at´ to zvládneš.
Irča, 17.02.2013 9:17:28, IP: ***.***.38.66, #174312
Já už Arketis beru po třetí, vždycky byly hnusné začátky, ale pak se to nějak sklidnilo. Tak nevím...Oni to tak dělají, že nasadí to, co minule fungovalo. Právě že na to spaní mi doktorka dala prášky na spaní. Problém je, že si vezmu jeden a pak ještě dva stovkové Quetiapiny. Jsem jak nějaký narkoman, štve mne to. Nikdy bych nevěřila, že si ze strachu z práce přivodím takovéto stavy. Oni říkají, že je to něco v reálném životě, co nás trápí a díky čemuž pak najedeme na cestu úzkosti a deprese.Kde si říkala, že pracuješ, Iveto? A co se v Tvém životě stalo, že se ta mrcha rozjela? Uvažuju, že kdyby to trvalo dlouho, zkusím se doktorky zeptat na to Trittico. U něj je dobré, že ten nástup je rychlý a žádné vedlejší účinky nemá.
Šárinka , 17.02.2013 16:53:46, IP: ***.***.35.198, #174317
Dobrý den, jsem tady poprvé a mám taky tyhle stavy co tady píšete byla jsem na pár vyšetrení a nic mi nenšli jen se chci zeptat ty prášky co tady na tom píšete to mi předepíše muj doktor nebo musim k psychi atrovi? díky moc za odpověd už nevím co dál je fakt zle :(
Dalibor, 17.02.2013 17:17:05, IP: ***.***.32.177, #174319
Šárko můžu se jen zeptat,jestli jde např.o migrény,bolesti halvy,které ti způsobují psychické potíže,nebo máš jen stavy uzkosti bez zjevných příčin?
Alena, 17.02.2013 17:33:48, IP: ***.***.19.22, #174320
Lidi zítra jdu poprvé k psychiatričce a od vás bych chtěla vědět,jen jak probíhá první návštěva.Je mi jasné že každý to má jinak ale abych jen věděla něco málo.
iveta, 17.02.2013 18:31:06, IP: ***.***.123.6, #174321
Mě to také začalo v práci, bylo hodně práce, tak se musely dělat noční , které nemusím, pak dvě hrozný ženský a bylo to.
rudy, 17.02.2013 18:34:01, IP: ***.***.27.254, #174322
ja som prestal brat AD sam od seba a je mi vyobrne lepsie mi este nebolo,,, bral som ich pol roka, ale lieky vsetko nevyriesia to musi clovek chciet a pochopit sam od seba... s pozdravom
iveta , 17.02.2013 18:44:53, IP: ***.***.123.6, #174324
Nějak jsem to blbě zmáčkla, Pak jsem byla v pohodě a léky jsem nebrala.No a měly jsme v práci večírek a já se hrozně opila a druhý den mě vezla rychlá a ta potvora se zas vrátila ještě silnější. Pak jsem měla Irčo šílený období, nerada na to vzpomínám.Ale chce to čas a hlavně myslet pozitivně a nebrat tu potvoru vážně, jak přišla , tak i odejde, ale i já s tím pořád bojuju neboj i po 6 letech.Dlouho jsem si nemohla najít práci a ted´ Irčo dělám uklizečku v matěřské školce, je to docela záhul, ale baví mě to, při uklízení se i odreaguji a baví mě dělat i s dětičkama.Irčo držím palečky.
Šárka, 17.02.2013 21:24:17, IP: ***.***.35.198, #174334
Dalibor: Bolesti hlavy netrpím spíš ty uzkosti bez zjevných příčin
Šárka, 17.02.2013 21:30:16, IP: ***.***.35.198, #174335
Dalibore bolesti hlavy netrpím spíš ty uzkosti bez zjevných příčin
        Předchozí   1 .. 635636637638639640641 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.