Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

miki, 08.02.2013 18:52:32, IP: ***.***.181.112, #174042
upřímně slibuji,že se už do Jarzeka nebudu navážet...asi to byla jen jeho mladická nerozvážnost...
dnes jsem byl na neurologii a lékař mě po celkové prohlídce okamžitě posílá na mag.rezonanci... pro příznaky neuroboreliozy...
na moji připomínku,že se léčím s PP mu jen lechce zacukaly koutky
dále nezapoměl připomenou nebezpečí chlamídii.... pozdější lumbální punkce není vyloučena
nikdy jsem na PP nevěřil ... nechápu proč a z čeho bych ji měl mít a tohle dost nechápu i u jiných přispěvatelů této i jiných diskusí,kteří se nechávají lehce opít rohlíkem
možná se už 3 roky cpu AD a úplně zbytečně
Jarczek, 09.02.2013 12:45:33, IP: ***.***.164.20, #174053
U me ataka chodi vzdy kdyz je telo nejak unavene...dlouhy pracovni den...bujary večirek...a nebo zminena nemoc..neni to nic zvlastniho a neboj se ze by se to vracelo..jak budes mit silu a budes zdrava tak uz ti da zase pokoj...vzdycky si takhle racionalne odpovim proc vlastne ten zachvat prisel a je klid pak mam zase pokoj...
ivana, 09.02.2013 14:39:01, IP: ***.***.55.241, #174056
Ahoj Kevine, je mi 57 let -léčím se 2 roky. Přesně takto začínaly moje panické poruchy. Moc prosím na nic nečekej a jdi k psych. Bude to horší a čím dříve začneš brát léky, tím dřív budeš v poho. Imě honili na kardio a po všech čertech až známá mi řekla co to je. měj se
iveta, 09.02.2013 16:50:51, IP: ***.***.123.6, #174059
Tak si mě jarczku docela uklidnil, už se těším až mi dá pokoj.Těším se ať už jsem zdravá.Příští zimu se nechám naočkovat na chřipku, snad bude průběch klidnější a ta potvora mi dá pokoj, Přeji hodně klidých dní.
iveta, 09.02.2013 17:24:20, IP: ***.***.123.6, #174060
Ahoj Irčo, vím jak se cítíš, já jsem takle kvuli, těm hrozným stavům přišla o práci.Měla jsem úzkosti , páleni hrozné.Tak jsem byla rok na pracáku.Před měsícem se mi naskytla práce a ještě ze známosti zase začali ty stavy hned na začátku, byla jsem vyřízená, ale zvládla jsem to, musiš myslet jen na pozitiva, ne na to, že to nezvládneš. je to jen v tvoji hlavě je to moc těžké já to vím, také se s tím nyní potýkám, měla jsem chřipku a dostala jsem šílenou ataku.Brzo musím už jít do práce, bojím se aby mě nevyhodily. Dneska je i zlá doba , člověk se bojí o práci a to nám panikářům napřidá. Ted´to řeším tak, že zase musím brát rivotril ještě k AD.Irčo mysli na to, že to bude dodré a když to zvládneš, tak budeš mít radost, že si nad tou potvorou vyhrála a bude ti líp na srdíčku, přeji hodně a hodně sily, já také ted bojuji.
Irča, 09.02.2013 20:12:57, IP: ***.***.38.66, #174065
Díky. Já mám taky pocit, že vzdát to a odejít by mohla být chyba, ale možná by se mi zase ulevilo. Fakt nevím. Prvně se to objevilo právě tady v této práci z kolegyně,ale teď se zdá, že s ní tak úzce spolupracovat nebudu. Fakt nevím, všude je něco. Tak co s tím??
iveta, 09.02.2013 20:28:48, IP: ***.***.123.6, #174067
pravda všude je něco, já mám to štěstí, že mám v práci skvělé kolegyně a to mě pozitivně dobíjí. Snad až bubeš prvně v práci bude to třeba lepší než si myslíš, určitě tam také máš hodné kolegyně, které ti pomůžou na tu zlou kolegyni se vyprdni, dělej jako by tam nebyla. Mě také hodně pomohlo, že jsem holkám řekla , že mám PP a jak to probíhá.A všichni to pochopili, To zvládneš, já se také bála , máš výhodu, že víš kam jdeš já nikoho neznala.To bude dobrý nebojhlavně mysli pozitivně, to je to nejlepší co můžeš udělat.
Irča, 10.02.2013 9:56:46, IP: ***.***.38.66, #174068
Chtěla jsem se zeptat, jak to řešíte s nespavostí. Doktorka mi dala něco, ale moc mi to nezabírá. Tak to máš dobré, že to kolegyně vzaly, já bych se za to hodně styděla,aby mne nikdo nešikanoval, u mne to původně bylo spojené se sociální fobií.Blbé je, že mám nastupovat až za 5 měsíců a do té doby budu asi takhle vyvádět nebo nevím, co.
iveta, 10.02.2013 14:17:10, IP: ***.***.123.6, #174074
já jsem také měla problém s nespavostí, ale beru trittico75 a zatím spím dobře,beru ho už dva roky.také beru doledne40mg citalonu a opoledne 10mg.a Jsem relativně v pohodě.Výkyvy jsem měla , když jsem nastupovala do práce, ale to už jsem ti psala, a ted´mě zase rozhodila chřipka , měla jsem šílenou ataku, tak se z toha pomalu dostávám, musím zase zobat rivotril a až mi bude líp, tak ho zas vysadím.Myslím Irčo, že by ses za to neměla stydět, naopat měla bys to kolegyním a přátelům říct, že mášPP, nebudeš na to sama a určitě se ti uleví, vždyť to není žádná ostuda, víš kolik to má lidí, každého to v dnešní době může potkat. A s tou prací se zbytečně nestresuj máš ještě 5 měsíců, zbytečně si to rozjedeš, já vím je to těžké sama s tím ještě po 6 letech bojuji, ale dá se to zvládnout a neboj nikdo tě za to šikanovat nebude, nebo at´ si přečtou co pp obnášía chtěla bych vidět je hvězdy kdyby prožívaly to co my. Hlavně relaxuj máš ještě 5 měsícu čas.
Irča, 10.02.2013 16:30:06, IP: ***.***.38.66, #174080
Díky. Já vysloveně ataky jako takové nemám, spíš permanentní úzkost a taky mne z toho pálí tělo nebo se potím. Já už tím trpím taky asi 7 let, ale teď jsem půl roku byla bez prášků a v pohodě a najednou mne zase tohle hodilo zpátky.Nesnáším změny. Navíc jsem se dala ještě na mateřské do studia, zbývá mi rok a půl, až budu nastupovat do práce, tak ještě rok. I tohle mi nedodává, ta myšlenka, jak to sakra budu stíhat, do toho doma dvě děti.Takže je to něco jako sociální fobie z lidí z práce plus strach, že tu práci nebudu zvládat, případně nebudu zvládat studium s prací. No, ale to jaksi nevysvětluje, že se po nocích klepu hrůzou. Navíc mám, jak ty říkáš, ještě hromady času. Kolem mne to nikdo nechápe, všichni mi povídají, kolik prý mám času. Manžel navíc radí, tak nastup a podej výpověď, ve výpovědi Tě už nikdo otravovat nebude, dostaneš nějaké peníze a mezitím se Ti i líp dostuduje.
iveta, 10.02.2013 20:03:34, IP: ***.***.123.6, #174088
S tou prací ti neporadím, musíš ty vědět nejlíp , jak to cítíš. Já také měla ty úzkosti a pálení, ale myslím, že by jsi měla zajít za svým psychyatrem a nechat si napsat léky AD, ty ti rozhodně pomůžou než nastoupíš do práce ,takhle se budeš jen trápit, a až ti bude lépe, budeš i pozitivně myslet.Já bych bez léků být asi nemohla, je mi takhle dobře, už nechci prožívat ty příšerné stavy úzkosti a pálení.Radím ti nech si napsat AD ty ti pomůžou, ale brzo je nevysazuj, ta mrcha se ráda vrací ještě ve větší míře, Já jsem smířená s tím , že je budu brát celý život. Já vím lidé to kolem nás nechápou, tak jim dej přečíst ty stavy jaké prožíváš, snad ti víc porozumí, já jsem to každému řekla a většina lidí to chápe a i lituje. To bude dobré neboj.
Irča, 10.02.2013 21:28:56, IP: ***.***.38.66, #174089
Díky. Já je beru a jsem opět na začátku. Vždycky je chci zahodit a na čas se to podaří a pak hups a jedu v tom zase.Díky za podporu, teď ještě vyřešit to spaní nějak.
iveta, 11.02.2013 9:07:06, IP: ***.***.123.6, #174103
Tak hlavně už ty léky nevysazuj, bude se ti to pořád vracet. A s tím spaním se porad´ s doktorkou, že ti tamty nezabírají mě pomáhá trittico. Já se v tom ted´taky plácám po ty chřipce, nesmíme tu potvoru nechat vyhrát!
Irča, 11.02.2013 9:47:49, IP: ***.***.38.66, #174106
Díky moc. Volala jsem ráno doktorce, že mi je fakt děsně blbě a ještě mi vynadala, že prý o čem to je, co se mi prý děje, že si to mám sama rozmyslet, že se stresuju skoro půl roku dopředu a doma jsem v bezpečí a nic se mi neděje. Jenže jak si to jednou vyvolám, tak v tom lítám. A hlavně, máš to taky, že když nasazuješ léky, tak v té době Ti je ještě hůř? U mne se zdá to platí na 100%.Jo a večer si připadám jakžtakž v klidu, ale pak, i když chvilku zaberu, tak pak se vzbudím a klepu se po celém těle.
Ila, 11.02.2013 10:09:47, IP: ***.***.8.218, #174108
Irčo je to pravda nenervuj se dopředu co bude to bude,já beru na noc Neurol 0,5 a spim celou noc,když ho nevezmu tak se budim papa
        Předchozí   1 .. 633634635636637638639 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.