Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

katrka, 31.01.2013 18:56:40, IP: ***.***.147.59, #173840
ahojte lidi dlouho jsem tu nebyla asik proto ze jsem snad 1 mesic nemela zadnou ataku ani malou, proste zadnou a dneska z niceho nic byla 4 hodina vysveceni a ja mela tremu a bala se tak to zacalo nemohla jsem dychat tocila jsem hlava byla jsem mimo pak to prestalo a ted vecer zase na to myslim ja to tu zpatky snazi mse nemyslet chvilkama to vymizi a pak zase ridim se tim co psal jarczek ze je to jen moje vina je to v me hlave nesmim na to myslet zase me to otravuje a narusuje den uz me to sere, cim vic se dostavam do stresovych situacich a jsem agresivni tim vetsi ataka doufam ze to bude fajn du si dat caj s bylinkama na nervy tak jsem se to trosku zlepsi ddrzim vam vsem palce my to to zvladnem ahoj :)
miki, 31.01.2013 22:53:45, IP: ***.***.181.112, #173845
Jarda S:
a co když je to roztroušená skleróza ...to vidění dvojmo tomu nasvědčuje ... určitě tak pevně věříš,že máš PP ?? nechci Tě strašit,ale v tomto státě končí většina nemocných na psychiatrii s diagnozou PP... o které nikdo nic neví... proč vzniká kdy nastupuje ..atd.
až umřeš tak pozůstalým řeknou,že jsi měl srdeční arytmie,které jsi nelečil.... ale Ty jsi bohužel léčil PP a k té bušení srdce taky patří ...... , tak si vyber
Jarczek, 01.02.2013 18:00:27, IP: ***.***.164.20, #173854
Ty si zase drsnej miki jak šmirgl že???...svatej miki v živote neudelal zadnou chybu..no ty jsi me zase pobavil..navíc za tebe za ty roky utratili daleko vic nez za nas tady dohromady ty ksindle moralistickej..je mi z tebe už zle jakej ty si koko_t...a končim tady s touhle debatou je tu pra lidi normalnich ale vetsina je tu magoru co si tady hraji na buh vi co..KONEC lidi mějte se a už jsem nechod te at tu zusanou jen miki dedek a uz ani nevim kolik tech exotu tady je...
miki, 01.02.2013 18:53:40, IP: ***.***.181.112, #173856
nic jiného než aroganci jsme tady vlastně od člověka co má zkušenosti s fetem nečekali

je Ti líto té smažky co na přechodě zajel ty 2 malé děti ?? další co fetuje a živí se jako řidič....
Dalibor, 01.02.2013 20:35:14, IP: ***.***.32.140, #173857
Miki,nezlob se,ale asi to vážně přeháníš,sice máš v jistých věcech pravdu,ale valíš své názory jak buldozér a nediv se,že ti Jarzcek nadává.
Jarczek, 02.02.2013 11:04:54, IP: ***.***.164.20, #173861
Jo je mi ho lito..ja kdyz jezdim tak jsem pokazde sfetovanej a ožralej jak prase tak se jezdi nejlíp...pícham si za jízdy fet do krku do noh a tak..pak se vyhulím a znovu si něco píchnu...a pak jen čekám na decka a hned je přejizdim a zabijim..jooo to mam nejradsi kdyz jsem vyfetovanej..jooo joo i ted jsem si dal..jooo vidis jak jsem nabuzenej to je tim fetem co porad žeru ty chudaku me neznáš a soudíš mě tady???...jak mysliš no..i když vlastne ty vis ze mas tu internetovou imunitu ze si hrdina nejvetší no..takovej herkulesu tady je..:D :D..doufám že te nekdy potkam samozrejme myslim na silnici az povezu krytinu to je nejtezsi co tak vozim 28tun a doufám ze budu nejvic nafetovanej až nebudu videt a sešrotuju te že te hasici do vecera nevystřihaj..:D :D..jooo to jsme my co fetujem a zivime se jako ridiči..:D
Jarczek, 02.02.2013 11:06:00, IP: ***.***.164.20, #173862
Dalibor: diky za zastání jde videt ze jsi slusny clovek a poznaš kdyz uz to nekdo prehani..to co pisu ja je jen reakce na akci kterou pán vyvolavá porad dokola.:D
Dalibor, 02.02.2013 11:31:31, IP: ***.***.32.26, #173863
Není zač,však každý by měl poznat,kdy už i třeba dobrými názory začíná jen škodit,prostě všechno má své hranice a každý by sám měl říct,že chce od někoho radu či pomoc,ani k doktorovi tě nikdo nedonutí,když sám nechceš.
Skyra, 02.02.2013 13:52:35, IP: ***.***.31.89, #173866
Miki: Tahni z tohoto chatu! Jen desis uz vydesene lidi, vypada to, ze Ti to dela dobre coz jsou rysy psychopatie. Sama jsem nedrzela zadnou drogu nikdy v ruce a presto me zivotni trapeni k PP privedlo. To je desne co zlych lidi se do tohoto chatu hlasi :(.
Marťa, 02.02.2013 18:31:11, IP: ***.***.99.176, #173871
Ahoj lidi,
chtěla bych se Vás zeptat, jestli existuje někdo, kdo se na delší dobu vyléčil z PP? Myslím tak, že Vám bylo prostě dobře. Tak jako dřív.
Ila , 02.02.2013 19:39:36, IP: ***.***.141.199, #173873
Ahoj Katrko ty to zvládneš opravdu je to vše v naši hlavě chce to se odreagovat hlavně se toho nebát já vim jak je to těžké měj se papa
Ila, 02.02.2013 19:49:43, IP: ***.***.141.199, #173874
Miki klidně si můžeš nechat udělat chlamydie a vyšetřeni si zaplatit když si myslíš že to máš vše od nich.Opravdu nevim proč urážíš Jarczeka když ho vůbec neznáš to už je přehnané....Jarczek nám tady všem pomohl......a dobře radil.....jak ze všeho ven protože má dobré zkušenosti.Já jsem nikdy nefetovala ani nekouřim a nepiji alkohol a mám deprese od mládí,to už je v člověku každy si vše bere jinak a má jinou povahu.Samozřejmě jek ti řiká doktor s některymi bolestmi se člověk musi naučit žit jako třeba bolesti zad a když se nechce cpát analgetiky pořád dokola tak zbývá jen rehabilitace,cvičeni atdVždy by se měl člověk nechat vyšetřit než se to svede na psychiku ale psychika vyvolá tolik příznaků že by se člověk divil.....at je všem lip pa Jardo hodně zdaru v práci......
Ila, 02.02.2013 19:53:47, IP: ***.***.141.199, #173875
Marto je to jak na houpačce někdy je lip někdy hůř.já jsem snad 20 let měla pokoj a ted se to vrátilo ale každy mne upozorňoval že se to vrací,byla to náhlá smrt blizkych lidi,bolesti zad,strach ze smrti.Byl tu Fido a ten se z toho dostal docela dobře a rychle a ted je mu fajn tak se drž pa
RIKY, 03.02.2013 8:08:34, IP: ***.***.72.3, #173881
Zdravím všechny co tu píšou své"slušné názory a nikho neurážejí"! co se týká toho že miki tady uráží jarečka je dost sprostý!!!! jenom bych ti miki chtěl říct že mám zkušenosti jak s chlamydiema tak i s marihuanou ale jen v léčbě.mám známého který má parkinsona kterému už moc nadějí lékaři nedávali.sehnal si marihuanu a začal pomalu kouřit a užívat i vnitřně.po týdnu měl velmi značné zlepšení ve zdravotním stavu po roce už nemusel brát žádné léky,jen si občas dá trávu at vnitřně nebo práska.nezastávám se tady lidí co si občas prásknou,ale je pravda že spoustu lidem to pomohlo od smrti a zase někomu to ublížilo psychicky.ale je uplně jedno že tady každý z nás píše své názory,jelikož se známe jen přes své stavy které tady popisujeme.všechno to máme od infekcí,stresu,přetěžování organismu špatné životosprávy,dědičné a za ta léta braní spousty léku třeba na bolest.sám tím procházím už cca 4 rok a vyskoušel jsem opravdu vše možné u nás v č.r.dostupné-finančně hodně náročné.výsledek pp! takže každý si musí udělat svuj názor a díky těmto příspěvkum si mužeme vyměnit zkušenosti a je na nás jestli vyskoušíme rady od jiných.....mějte se a držte se :)
Jarczek, 03.02.2013 11:24:53, IP: ***.***.164.20, #173884
Dekuji všem za podporu...bylo to přehnané a myslim si že i miki je rozumny a uzna ze jsme to prehnali..urazime tu jeden druheho pritom ja neznam mikiho a on nezna mě ..kazdej sme v zivote udelali nejake chyby ano ja to beru jako mlady jsem si uzival koureni ale naštvalo me kdyz me nekdo jako profesionalniho ridice osoci ze jsem s fetovanej...ja uz od doby co me potaka PP nebo proste neco kdy me zacalo bejt zle jsem s travou prestal je to uz 4.a pul roku a nikdy uz se toho nedotknu a samozrejme kdybych vedel co mi to odstartuje tak bych to nikdy nevzal do ruk ale jak rikam kdo jako mladej neco nerozbil nezapali neopil se az doma doblil vsechno co šlo..:D jsem rád ze jsem nekomu z vas mohl alespon trochu pomoct a byly to jen moje zkusenosti nikdy jsem do nikoho nevalil neco na silu...proste ja se citim diky AD a terapii dobre a to je pro me dulezite..neresim jestli to je PP nebo chlamydie nebo spatny záda...pro me je dulezity ze se rano vzbudim je mi celkem fajn muzu vztat a jit do prace a fungovat...jednu dobu jsem pouze vztal presunul jsem se k televizi a tam ztravil celej den sledovanim co mi dela srdce co me kde pichne kdy se mi zacne tocit hlava..dnes na to kašlu a chtel jsem aby jste na tom byli vsichni tak jako ja ze si reknete peru se s PP a momentalne vyhrávám..!!!!!!..tak se vsichni mejte delejte si čas pro sebe relaxujte kdykoliv to jde i 5 minut je pro telo a mozek v dnesni dobe uspechane relax!!!§...prodýchnete se parkrat za den a delejte neco co vas zabavi at nemate cas myslet na PP--AHOJ!!!!!!
        Předchozí   1 .. 631632633634635636637 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.