Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Irča, 11.02.2013 12:27:41, IP: ***.***.38.66, #174121
Víš co, Ilo. Já to logicky chápu, že je ještě čas a že když mne ta práce bude trápit, výpověď můžu podat vždycky, nikdo mne tam nedrží.Já se ale hrozně na jedné straně bojím selhání, na druhé straně se tam nastoupit bojím, protože mi to tam začalo a když jsem otěhotněla, tak jsem ještě v pořádku nebyla. Faktem je, že jsem se už zhoršila i kolikrát na mateřské, takže je to otázka. Prostě jsem hrozný nervák a neuróza. A ty bereš nějaká AD? Jak dlouho?Pomáhají Ti?
Ila, 11.02.2013 12:43:35, IP: ***.***.8.218, #174122
irčo já beru Ad necelý rok beru venlafaxin a Arketis od každeho jeden ráno a na noc ten Neurol.Chápu tě že ti to v práci vzniklo a ty máš ted z toho strach to se ti vůbec nedivím,musíš si říkat žádny strach to zvládnu,vykašli se ne nějakou kolegyni všude je nějaký narušitel,nebudeš se jí všimat a je to.Ad mi dlouho nezabíraly tak až za 6 neděl ale vracelo se mi to ted je to lepší ale na sto procent to není,jsem taky nervák všechno si beru někde mě boli a už umírám je to těžké.pa
Irča, 11.02.2013 13:18:39, IP: ***.***.38.66, #174123
A práci s tím zvládáš? Kolik je Ti let? Já jsem právě dost mladá na takovéto problémy-34.
iveta, 11.02.2013 14:51:50, IP: ***.***.123.6, #174125
Irčo i mladí lidé s tím mají problémy.Mě to začalo v 36 a mám ted´ 42 a pořád s tím bojuji, jedou je hůř a jednou líp.Do práce se s tím dá chodit, ale já nesmím dělat noční.Já jsem dlouho nemohla najít práci a když jsem jí našla , tak zase panika pálení úzkost jestli to zvládnu a zvládla jsem to, mám kakarádku a také skvělou psychyatričku, které mi řekly nesmíš jí nechat vyhrát bojuj. a byla jsem ráda, že jsem vyhrála a to tě ještě posílí je to jenom v hlavě. Pořád mám taky něco, ale řeknu si zase ta potvora a nevšímám si toho a ono to přejde,Když nasazuješ léky bude ti hůř, mě ještě k AD na úzkost pomáhal rivotril. Aaž ti bude lépe budeš pomalu rivotril vysazovat, je návykový.No nevím každému vyhovuje něco jiného a co bereš za léky.
Irča, 11.02.2013 17:38:33, IP: ***.***.38.66, #174135
Beru Arketis, to je účinná látka Paroxetinum. Já vím, že člověk nesmí uhnout, jakmile uhne, tak v tom jede ještě víc, protože se na to nabalují pocity méněcennosti a neschopnosti a nízkého sebehodnocení.Třeba jako jsem uhýbala ve škole, když jsem měla mít referát.Jenže je to těžké, protože si člověk nerad vyvolává nepohodlí. Nejraději bych se na to vykašlala a do práce vůbec nenastoupila, ale tak nějak chápu, že to není to správné řešení, ale tak by se chtělo! Jenže je to i o tom, že žít z jednoho platu je dost na prd, kór když manžel nevydělává nijak extra.
Irča, 11.02.2013 20:31:16, IP: ***.***.38.66, #174141
Díky, já doufám, že se to nějak srovná, musím věřit.Četla jsem o spaní a melatoninu, ale prý je drahý, tak nevím...
lemonka, 11.02.2013 23:44:34, IP: ***.***.25.100, #174149
ahoj vsichni,jsem zde poprve,lecim se na panickou poruchu jiz rok a 4mesice.beru AD Elicea,coz patri mezi cipralopramy nebo tak nejak :-)pisu zde proto,jelikoz jsem jiz 22tyden tehotna.z povodnich 20mg jsem kvuli miminku a na doporuceni lekare snizila postupne na 10mg denne.(snizovala jsem cca mesic a pul)ted jsem jiz na 10mg asi dva mesice.bylo mi vyborne,ataky zadne,obcas podrazdenost,ale to spis pripisuji hormonalnim zmenam.ale dnes po dlouhe dobe me opet ataka prepadla a to pri fronte v obchodaku.poceni,tres celeho tela,buseni srdce,strach,ze omdlim.nakonec pri odchodu z kramu vse preslo . . . ale cely den na to myslim a mam strach ze semi vse vrati (nez jsem zacala AD brat,nevysla jsem bez doprovodu z domu,a vlastne ani doma jsem nedokazala byt sama,strach,ze sebou svihnu byl silnejsi nez ja ) stava se to pri snizeni davky? jsou to jen obcasne stavy?nebo se mi muze vse vratit,?cim vic na to myslim,tim vic je mi blbe.moje lekarka rikala,ze pri potizich,je mozne davku opet navysit na 20mg,mam ji o to pozadat?nebo mam jeste vyckat? treba to byl opravdu jen nejaky vykyv . . . . nebo se mi certi hormony?? mate prosim nekdo zkusenost?dekuji za kazdou odpoved.lemonka
Irča, 13.02.2013 9:15:58, IP: ***.***.38.66, #174190
Chci se zeptat, když nasazujete léky, je Vám taky tak blbě, jak mne? Hlavně ráno, totální třes a skoro zimnice?
Ila, 13.02.2013 11:46:02, IP: ***.***.8.218, #174195
Irčo mně je 49,v práci je mi lip než doma,pracuji v lékárně pořád mezi lidmi a opravdu je to jen v naší hlavě,říkat si zvládnu to a hotovo,taky jsem chodila na skupinovou terapii to mi docela pomáhalo,ostatni poradí svoje zkušenosti doktorka mi řekla že 1 neurol na noc můžu brat klidně celý život,že je slaby.Taky pomáha dycháni a relaxace lehnout si a uplně se uvolnit a myslet na něco hezkého.tak držím palce papa
Ila, 13.02.2013 11:49:15, IP: ***.***.8.218, #174196
irčo při nasazováni leků jsem měla třes a brněni do hlavy tak 2-3dny a pak dobré.pa
Ila, 13.02.2013 19:32:41, IP: ***.***.141.199, #174211
Lemonka já si myslim že by si potřebovala aspon 20mg toho citalopramu,myslim že jsi to měla z toho vysazení porad se s doktorkou a ještě jde o to že ty si nesmíš řikat že to zase přijde a myslet na to ,to si zakaž a těš se na miminko.Mně dortorka radila když tohle mám v obchodě tak se aspon semkrat nadechnout a hluboce vydechnout a řikat si to už znám nic to není.Já moc dobře vim co to je taky jsem to mívala v obchodech připadala jsem si jak ve filmu vše okolo mně hučelo.Ale AD na tohle pomáhaji,určitě se neboj zvýšít dávku jak řiká doktorka papa
Irča, 14.02.2013 10:50:47, IP: ***.***.38.66, #174228
Tak já si vyvolala pěknou lapálii. Namluvila jsem si, že nemůžu spát a teď mi doktorka předepsala prášky na spaní a nespím vlastně ani s nima. Celý den na to myslím a klepu se, že neusnu a pak znáte to, toho, čeho se bojíme, to přijde.
páďa, 14.02.2013 16:21:01, IP: ***.***.31.17, #174241
5 týdnů beru Zoloft, měla jsem ho už 2x,ale nikdy předtím jsem neměla, co nyní. V noci mě budí bušení srdce, mívám to i během odpoledne, beru na to Egilok 0,25mg. Mohl by to dělat ten ZOLOFT nebo je to psychika??? Míváte to někdy také???
fido, 14.02.2013 19:39:00, IP: ***.***.179.156, #174245
pato ja beru Zoloft už 8 měsicu a začatky byly hrozne 2měsice jsem prožival to co pišeš musiš vydržet ten zrak se zlepši neplaš se ja jsem si nechal udělat brile a ted je nepotřebuju tak vydrž a uvidiš že bude lip držim palce mějte se všichni super
Jarczek, 14.02.2013 20:06:17, IP: ***.***.164.20, #174247
He he taky jsem si nechal delat brejle...a uz je to pohoda
        Předchozí   1 .. 634635636637638639640 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.