Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mr. Green, 29.01.2013 16:05:01, IP: ***.***.224.246, #173769
ZAČNI ŽÍT A PŘEMEJŠLEJ JEN KDYŽ TO POTŘEBUJEŠ !!!
., 29.01.2013 17:00:54, IP: ***.***.252.252, #173771
strč si ty nervi do prde..
Mr. Green, 29.01.2013 17:41:34, IP: ***.***.224.246, #173772
No o tobě se už ví a předpokládá, že ty tohle nepochopíš a pochopit ani nechceš. A navíc tohle je jen pro lidi, kteří jsou toho hodni ! Hodně štěstí s tvým přístupem v životě a tím sem s tebou já už skončil ! :D
Dalibor, 29.01.2013 19:26:48, IP: ***.***.32.183, #173775
Mr. ty jsi takověj neutrální,nic neříkáš,jen píšeš něco co nic není,řekni něco o sobě a taky,jestli jsi nemocen,nebo máš nějaké rady,které lze použít?
Martina, 29.01.2013 22:12:54, IP: ***.***.99.176, #173780
Dobrý den/Ahoj (jsem mladý kuře, tak nevím, jak Vás smím oslovovat :-)),
můj dotaz se týká léčby panické poruchy pomocí antidepresiv, ale nejdříve uvedu pár informací, které vysvětlují, co mě sem dovedlo.
Závěr mé neuroložky po vyšetřeních, která neprokázala žádné fyzické onemocnění, zněl: neurocirkulační asthenie a panické ataky. Zejména s panickými atakami souhlasím. Během posledních Vánoc se u mě projevily typické příznaky - strach ze zešílení, z vážné nemoci, bušení srdce, tlak v hlavě, závratě, pravděpodobně depersonalizace, brnění rukou atd. Fakt strašný. Neuroložka mi předepsala antidepresivum Apo-escitalopram (1. týden 0,5 tbl., později 1 tbl. denně) a hořčík (ten už ale dva dny neužívám). Léky užívám od 28. 12. 2012, tudíž přibližně měsíc. Zpočátku jsem měla příšerné obavy, že léky nezaberou. Tento velký strach jsem už překonala, protože zaznamenávám malé dílčí pokroky (jsem schopná jít do školy, vlastně se tam těším, jelikož mě to tam neláká myslet na svou "nemoc" a protože tam mám kamarády). Dnes jsem si dokonce připadala hodně fajn. Až do večera. To mě vždy přepadnou obavy, že už se to nezlepší, že se to naopak zhorší atd. Navíc mám pocit, že se podvědomě bojím dělat některé věci nebo jít někam, protože to mám spojené s atakami. Bojím se, že na to nepřestanu myslet nebo že se to vrátí.
Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli je možné, že antidepresiva plně zaberou i po delší době, než je psáno v příbalovém letáku (tam je většinou za 14 dní, někdy i déle, ale to "déle" si nejsem schopná vyložit optimisticky)? Párkrát jsem zahlédla příspěvky lidí, kteří psali o tom, že se doopravdy OK cítili až po 2-3 měsících, ale také spoustu těch, kteří psali, že to pocítili už za 2-3 týdny, a to mě znervozňuje. Já jsem si před 14 dny a před týdnem dobře nepřipadala. Jsou mezi Vámi i tací, u kterých to trvalo hodně dlouho, než léky zabraly?
Nezlobte se na mě prosím za tu dlouhou slohovku, jsem prostě epik 8-)
Martina
P.S. Jsem si plně vědoma toho, že potřebuju i pomoc psychologa. Jsem už dokonce obědnaná, ale první setkání mě teprve čeká. :-)
Martina, 29.01.2013 22:13:29, IP: ***.***.99.176, #173781
Dobrý den/Ahoj (jsem mladý kuře, tak nevím, jak Vás smím oslovovat :-)),
můj dotaz se týká léčby panické poruchy pomocí antidepresiv, ale nejdříve uvedu pár informací, které vysvětlují, co mě sem dovedlo.
Závěr mé neuroložky po vyšetřeních, která neprokázala žádné fyzické onemocnění, zněl: neurocirkulační asthenie a panické ataky. Zejména s panickými atakami souhlasím. Během posledních Vánoc se u mě projevily typické příznaky - strach ze zešílení, z vážné nemoci, bušení srdce, tlak v hlavě, závratě, pravděpodobně depersonalizace, brnění rukou atd. Fakt strašný. Neuroložka mi předepsala antidepresivum Apo-escitalopram (1. týden 0,5 tbl., později 1 tbl. denně) a hořčík (ten už ale dva dny neužívám). Léky užívám od 28. 12. 2012, tudíž přibližně měsíc. Zpočátku jsem měla příšerné obavy, že léky nezaberou. Tento velký strach jsem už překonala, protože zaznamenávám malé dílčí pokroky (jsem schopná jít do školy, vlastně se tam těším, jelikož mě to tam neláká myslet na svou "nemoc" a protože tam mám kamarády). Dnes jsem si dokonce připadala hodně fajn. Až do večera. To mě vždy přepadnou obavy, že už se to nezlepší, že se to naopak zhorší atd. Navíc mám pocit, že se podvědomě bojím dělat některé věci nebo jít někam, protože to mám spojené s atakami. Bojím se, že na to nepřestanu myslet nebo že se to vrátí.
Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli je možné, že antidepresiva plně zaberou i po delší době, než je psáno v příbalovém letáku (tam je většinou za 14 dní, někdy i déle, ale to "déle" si nejsem schopná vyložit optimisticky)? Párkrát jsem zahlédla příspěvky lidí, kteří psali o tom, že se doopravdy OK cítili až po 2-3 měsících, ale také spoustu těch, kteří psali, že to pocítili už za 2-3 týdny, a to mě znervozňuje. Já jsem si před 14 dny a před týdnem dobře nepřipadala. Jsou mezi Vámi i tací, u kterých to trvalo hodně dlouho, než léky zabraly?
Nezlobte se na mě prosím za tu dlouhou slohovku, jsem prostě epik 8-)
Martina
P.S. Jsem si plně vědoma toho, že potřebuju i pomoc psychologa. Jsem už dokonce obědnaná, ale první setkání mě teprve čeká. :-)
Martina, 29.01.2013 22:15:20, IP: ***.***.99.176, #173782
A pardon, že jsem to poslala 2x, jsem fakt kuře :D
miki, 30.01.2013 8:37:21, IP: ***.***.181.112, #173789
první
Jarczek, 30.01.2013 9:36:20, IP: ***.***.164.20, #173790
Martino:vydrž kazdymu to najede jinak ale pravda je ze neverim ze nekdo citi ulevu po 14 dnech to mozna odchazi vedlejši ucinky takze ano cloveku se ulevi ale jen od toho zacatku..kdyz ti to najede tak to nijak nepocitis jako prijemny pocit ale melo by to zmensit mnozstvi atak a u me to bylo mezi 2 a 3 mesicem takze vydrz
Jarczek, 30.01.2013 9:38:24, IP: ***.***.164.20, #173791
Mr.Green:dore napsane jen sarlatani se trochu čertí..doufam ze ostatni si z toho neco vezmou..a ty dedku nebo ted se podepisujes jako tečka si se zase ukázal...jde videt ze tvoje inteligence je prirovnatelna k té tečce za kterou se ted jako skryvaš...:D :D..si směšnej
miki, 30.01.2013 10:21:42, IP: ***.***.181.112, #173792
Jedna otázečka pane Zelený
za koho tady vlastně lobujete...za psychiatry nebo pojišťovny ???
Z Tvého příspěvku vyplývá,že se máme všichni na všechno vys*at..protože veškeré nemoci jsou od nervů.Máte bušení srdce,arytmie...od nervů...bolí Vás hlava,záda...od nervů..špatně se Vám dýchá ..od nervů... to je přesně styl léčení v tomto posraným státě ..všechno končí na psychiatrii.. tady máte AD nažerte se toho prasata a neobtěžujte...
...je žalostné když mě kardiolog po zjištění 14.000 KES / 24.h. řekne,že mám jít na psychiatrii,když mě doktorka na interně řekně.. že mám jít na psychiatrii a se svou nemocí se mám naučit žít.... když mě doktor na ortopedii místo pomoci řekne,že si mám koupit léky od bolesti... dívím se,že mě neposlal na psychiatrii ...na poblití je tohle zdravotnictví když mě moje doktorka nemůže vzít krev na chlamidie protože by to na pojišťovně těžko vysvětlovala i když mám dlouholeté problémy.... a i jiní lékaři mě dali za pravdu,že se výskyt chlamidií v tělě může projevovat přesně tak jak se cítím - tedy na <>
Dáša, 30.01.2013 10:40:54, IP: ***.***.140.217, #173793
Ilo: děkuji za podporu na mě už je to všechno nějak dlouho a když je mi dobře tak si myslím,že mám vyhrané a za týden zase hop a piřpadám si jako na začátku,nehledě na to,že jsem strašně po antidepresivech přibrala a nevím co stím.
Martina, 30.01.2013 18:03:43, IP: ***.***.99.176, #173810
Jarczek: Děkuju za odpověď, trochu mě to uklidnilo. :-) Pravda je, že je můj stav určitě lepší, než byl před měsícem, ale spíš u mě přetrvává strach z toho, že ty stavy zase přijdou, protože AD nefungují a tak. Ale zlepšení je, tak snad mě přejdou i tyhle myšlenky. Hodně mi v tom pomáhá paradoxně škola. I když je pravda, že jedna učitelka je na zabití (mám před maturitou) a taky občasný strach ze zkoušení mě vyvádí z míry. Ale snad se to časem zlepší, musím na sobě pracovat. :-)
Přeju hodně sil. :-)
miki, 31.01.2013 9:47:14, IP: ***.***.181.112, #173830
na všech diskusích o jakékoliv nemoci se vždy rád pobavím nad pisálky,kteří trpí nesnesitelnými atakami např.PP,točením hlavy,depresemi a jinými příznaky ukazující na nějakou nemoc a nakonec z nich vyleze,že hulí trávu a nebo se cpou jinými pátaky a odvary Bůh ví z čeho
těmto ksindlům bych nechal veškerou lékařskou.péči zaplatit a nebo lepší by bylo je vůbec neléčit... ať si ve své blbosti pomůžou sami .... jen absolutní dement neví do čeho leze
Jarda S., 31.01.2013 15:40:15, IP: ***.***.141.221, #173838
Tisící stránka, tak to sem musím něco napsat.. V pondělí mám nastoupit do práce o 5. měsících a nevim jestli to zvládnu.. Hlavou mi projíždí stovky myšlenek, jestli to znáte - na něco se podívám a rozmýšlím o té věci.. Bojím se že blázním, je možné že se dá z PP zbláznit ? Pořád mi nepravidelně buší srdce, vidím rozdvojeně... no je toho dost.. a doufám že vše od nervů.. Být bez práce si nemůžu dovolit a potřebuju to zvládat, dost se bojím prvních dnů
        Předchozí   1 .. 630631632633634635636 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.