Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 23.01.2013 16:29:56, IP: ***.***.164.20, #173652
Lecitel:mas pravdu cvičeni je hodne dulezite...!!!!
Jarczek, 23.01.2013 16:29:57, IP: ***.***.164.20, #173653
Lecitel:mas pravdu cvičeni je hodne dulezite...!!!!
Jarczek, 24.01.2013 19:15:08, IP: ***.***.164.20, #173677
Michelin:bacha na ty brka..me to vzalo vic nez mi to dalo...je pravda ze jak mozek to jednou pozna tak uz se to vrací je jen na nas to zastavit..:D
fido, 24.01.2013 19:31:19, IP: ***.***.179.156, #173678
čau Jareczku jak jde život jezdiš nebo nato kašleš ja ted jezdim pracovat do Beskyd všude led a snih, co zdravičko jak ti je
Michelin, 25.01.2013 1:00:41, IP: ***.***.99.41, #173683
jn nedava to nic. Je mi 19 a pravidelne hulim cca 4a pul roku takze prestat s tim neni tak jednoduchy i kdybych chtel tak aspon na 3 mesice a pak to hodne omezit. Dneska jsem se na to vysr.al a doufam ze na dyl. Jediny co to dava je ze neresis veci do predu, flakas dalsi den a jses tak nejak vklidu i kdyz posledni dobou docela casto po 1 brku ten den jsem dost nervozni co to semnou udela a prvnich cca 20 tomu lehce propadam ale vzdycky se nejak rozchodim snazim to ignorovat a delat jak kdyby nic a pak je to vklidu. A prestat s tim neni az tak tezky ale je to takovej zvyk a jit s nekym na brko a nedat si ho to taky nevim. Spis si dat jenom pivo nebo tak. Ale zajimalo by me jestli to jde 100procentne vylecit. Dejme tomu ze budu brat pres rok leky bude to v pohode pak s nima prestanu a muzes si to po mesici vyvolat zase. Abych si zbytecne nekur.vil jatra a vysledek zadnej. Jestli by proste nebylo lepsi dat si prasek jenom kdyz to prijde ale mit to celej zivot to je pekne v prd.eli takze nevim no. Tak leceni zdar:"
Jarczek, 25.01.2013 9:55:31, IP: ***.***.164.20, #173685
No ja sem hulil asi 6 let z toho tri roky denne pouze lampy..ke konci to byl gram az dva denne na dobrou noc špeka atd.kdyz to prislo po prve tak jsem to vyhnal asi za mesic u psychologa jenze nejvetsi chyba byla ta ze jsem neprestal a hulul vesele dal..no a za rok mrd a znova a uz jsem vedel ze je zle.od te doby kdyz jsem si zahulil tak do par minut prisly stavy na ho-vno..proste uz jsem zhulenost nezazil..od te doby jsem se zacal brka bat a jen diky PP jsem prestal dnes je to skoro 5 let bez huleni a jsem rad jinak bych neprestal.v prubehu tech 4 let jsem to v pulce zkusil nevim co me to napadlo ale znas to bylo jaro slunko vylezlo bylo teplo rikam si dam si prdika malinkyho jednoho...ou je chvilku pohoda pak jsem to zacal sledovat a uz to jelo bylo to stejny proste uz se mi to v hlave prepnulo a nikdy uz si nedam.musel jsem rict sbohem pratelum co se se mnou denne nahulovali a zacit jinak no...mel jsem tenkrat prestat jak to prislo poprve a mel jsem klid ale ja si to p**ral dnes uz to vim...ale zase na druhou stranu nelituju tech 6 let s brkem bylo super..super zabava zadny starosti vsechny prozitky znasobeny dvakrat..jo jooo pohodicka byla ale krutá daň za to do dneška..:D tak se rozhodni sam...mozna mas jeste cas to zastavit
Jarda S., 27.01.2013 2:19:49, IP: ***.***.141.221, #173704
Ahoj všichni ! Dlouho jsem tu nebyl, protože mi velice pomáhá když na internetu nic nečtu co se týče zdraví natož pak PP, ale jednou za čas sem zaskočím a musím se přiznat, že si taky myslim že to mam z trávy.. Zkoušel jsem jí poprvé v 16ti letech a tu "zhulenost" mi to nedalo nikdy, až jednou po půl roce jsem šel s kámošem na brko, dost kvalitní teda a bylo to asi 0,5g a zhulili jsme to jenom my dva hezky u rybníka a vydali jsme se k němu domu že si zahrajem nějakou pářku na PC.. no ale jak jsme vyšli kopec tak se mi úplně zamotala hlava, popadla mne masivní úzkost, ale došli jsme k němu a já tam hodinu ležel na posteli úplně bezvládně.. najednou to odešlo a spokojeně jsme pařili na kompu jako by nic.. až po pár dnech se to ve mě rozvinulo a když jsem jel do školy, tak se mě to zmocnilo.. Ihned jsem přestal s trávou, kouřením i alkoholem.. Nekouřit jsem vydržel jeden den, stejně jsem zjistil, že to z toho nemam, ale už jsem si nikdy nezahulil.. Na jednu stranu jsem rád, že jsem v tom nezůstal, třeba bych i přešel na něco horšího, ale to nemůžu vědět.. Každopádně už to bude 6 let a moje PP má furt sílu v různých etapách.. Nemívam ataky, ale masivní úzkosti, agorafobii a stal se ze mě hypochondr.. Je to hnus.. Autem nemůžu jezdit to mi za chvíli všechno začíná brnět a je to v háji, jenom autobusem to zvládam a jenom na krátkou vzdálenost.. Práci jsem musel opustit a v únoru mam poslední podporu, takže se musim konečně nějak vzchopit, ale to si řikam už nějakej ten pátek.. Ono je to těžký, mam sugesci že mi doopravdy něco je, kdybych věděl, že je všechno od psychiky, tak jsem vysmátej, ale ty stavy, pocity, tlaky všude možně apod. to ve mě prostě vyvolává úzkost že mi něco je.. Nikam do ústavu bych asi nešel jelikož bych tam nedojel a ani bych to tam nevydržel, kéž by se toho dalo zbavit třeba jednou injekcí a hotovo.. psychika je děsná kurv* (pardon)
Dáša, 27.01.2013 8:34:47, IP: ***.***.105.62, #173705
Ahojte před nedávnem jsem tu psala,že mi nic nezabírá ted mám pocit že sertralin mi po 2 měsících trochu zabral cca 14 dní jsem byla v pohodě a nyní tento týden zase strašně zle. Máte to taky někdo takové výkyvy? a to bude pořád,prosím poradtě díky
Skyra, 27.01.2013 22:14:03, IP: ***.***.31.80, #173716
Jarda S.:
Jaro beres AD? Ja zitra nastupuji do Bohnic na denni stacionar, mela jsem jako Ty nekoncici stavy uzkosti. Pokud jsi v teto fazi tezko to svladnes sam. Vyhledej pomoc, popros nekoho znameho at Te doprovodi.
., 28.01.2013 8:46:38, IP: ***.***.252.252, #173725
Chlamydie jsou epidemií. Z oficiálních zdrojů víme, že se u člověka vyskytují tři druhy těchto zvláštních bakterií: Chlamydia trachomatis, způsobující pohlavní infekce, Ch. pneumoniae, vyvolávající zápaly plic a konečně Ch. psittacis, která působí oční záněty. Ve skutečnosti jsou chlamydie schopny vyvolat desítky závažných obtíží a usadit se ve všech možných tkáních našeho těla. Terapeuti zabývající se detoxikační medicínou se shodují, že naprostá většina lidí je chlamydiemi napadena. Minimálně 80 % naší populace. Jde o velmi inteligentní a přizpůsobivou bakterii, jež umí operativně měnit své antigenní vlastnosti a tak zmást imunitu. Dokáže pronikat do vaziva, chrupavek, kostí, mozku, lymfatického systému i mezibuněčného prostoru. Využívá některých metabolitů, které vznikají nezdravým jídlem. Především gliadinu z pšeničného lepku. Pokud jíme hodně pečiva a dalších moučných výrobků, poskytujeme chlamydiím bezpečný úkryt. Také kvašení s následnou kyselostí vnitřního prostředí jí velmi prospívá. Dokáže využívat i jiné, nižší mikroby a viry ke svému prospěchu. Nebezpečný je toxin, který vylučuje. Právě ten způsobuje mnoho těžkých onemocnění. Pokud se chlamydie usídlí v mozku, může způsobovat deprese, nespavost i schizofrenii. Pokud bydlí v srdci, působí arytmie a fibrilace. V kloubním aparátu revmatoidní bolestivé záněty, v močovém traktu chronické infekce, gynekologické výtoky. Vibrační měření toto vše dokládají. Je proto důležité s chlamydií počítat, i když klasické laboratorní vyšetření neprokáže protilátky. Tělo je většinou nevytváří díky její bojové strategii. Náš imunitní systém o ní většinou ani neví! Proto netvoří protilátky. Antibiotika na ni neplatí. Dokáže se před nimi včas skrýt. Zmate imunitu, zakóduje lymfatickou drenáž. Medicína ji neumí dostatečně diagnostikovat
Jarda S., 28.01.2013 17:28:16, IP: ***.***.141.221, #173742
Skyra: Beru Citalon, ale nejlepší je když něco dělám rukama, to pak na nic takového nemyslím, ale pořád to nejde :-/ Je to takový paradox, potřebuju něco dělat, sportovat, ale když se mi činností rozbuší srdce, že mi chce vyskočit krkem, tak hned panikařim ..
Ila, 28.01.2013 18:57:17, IP: ***.***.141.199, #173743
Jardo to jsem přesně měla já utkvělou představu že mi něco je že umřu vše je od psychiky a svymi myšlenkami si vše vyvoláváš mně pomohli Ad ale je to v naší hlavě řekni si nic to není je to od psychiky a začnu znovu normálně žit je to stršně těžke ale jde to ale ty stavy a myšlenky se někdy vraci ...dsrřim palce papa taky mně pořad něco brnělo bolelo....
Alena, 29.01.2013 8:55:43, IP: ***.***.19.22, #173751
Ahojte.Tak po roce jsem konečně byla u mudr a ta mi napsala Citalon.Jenže po přečtení všech nežádoucích účinků se mi do toho vůbec nechce a proto bych vás poprosila,kteří to berete,jestly byste mimohli popsat průběh těch 3-4 týdnů než to zabralo.Vím že každý to má jinak ale i tak.
Ila, 29.01.2013 13:41:53, IP: ***.***.8.218, #173766
Dášo taky jsem to takhle měla,nesmíš se tomu podat bude zase dobře....něčim se zaměstnej cvičeni,procházky atd
Mr. Green, 29.01.2013 15:47:31, IP: ***.***.224.246, #173768
Ahoj, už dávno mně napadlo napsat sem a pomoc těm, kteří si nevi s PP už rady. Nezapomeňte, že pokud se vám toto stane tak si podráždíte nervi, kteří potřebují čas a mír, aby se srovnali a postupem času tkz. PP se zkusí vracet a jakoby se to zhorší, ale jen na chvíli pokud tomu odoláme a nebudem si z toho nic dělat a pokud to zvládnem ten utok PP tak vždycky když jí porazíme, tak budem o krok blíž k VÍTĚZTVÍ !!! Možná budou mé rady pro Vás prospěšný :)

JÁ JSEM JÁ !!!
Nejdůležitější je vědět kdo jsi TY ! Uvědom si, ti kteří to neví, že ŽIJEŠ a to jsi právě TY ! Přestaň na chvíli uplně MYSLET !! a uvědom si sám sebe, že to jsi ty a ŽIJEŠ ! :-))) To je to nejdůležitější přece ! V pravěku takhle lidé žily a neuměli tak myslet jako mi proto taky těžko podle mně se jim stala PP. PP se nám děje podle mně pro to protože v dnešní době jen pořád na něco myslíme až se z toho jakoby uvězníme ve svý vlastní mysli, ale je to přece naše mysl a mi jí oovládáme stejně jako jiný věci, jako je třeba hýbání rukama, čůrání :D, dychání atd... :) Z toho všeho plyne, že jsem chtěl říct, že i bez myšlení bysme mohli žít :) ale samozřejmě v dnešní době myslet musíme, ale s rozvahou. Tohle je hlavně pro ty, kteří něvědí a nemůžou pochopit co to znamená "JÁ JSEM JÁ" .. samozřejmě že mysl je taky naše a naší součástí :) jen si to musíme zkrátka všechno sami sobě vysvětlit a pochopit to ! Naší mysl sme tohle naučili a všechno na co myslíme, známe i umíme :)

PŘÍZNAKY PP, KTERÝCH SE NEMUSÍME BÁT PROTOŽE VÍME ŽE JE TO JEN OD NERVŮ !!!
Na začátek této kapitoly chci říct, že se nám toto děje, protože máme jen podrážděný nervi, který potřebují klid, mír a hlavně čas, aby se nám urovnali a tím prostupujeme různými fázemi, který pocitujeme a nemusíme se jich bát protože je sem všechny napíšu, aby zavládnul Vám mír ! :-) Taky sem chtěl říct, že někdy se může zdát, že se cítíme hůř, ale to sme jen v jiný fázi kdy se snaží tělo srovnat do stavu tak jak to má být a když to vydržíme a budeme hlavně VĚŘIT !!! tak se vyléčíme :)

-Na prvních krocí budeš zmatený, možná se třást, připadat si jako, že lítáš(závratě), budeš pociťovat jako bys byl v lednici a bude tě mrazit i na zádech, bušení srdce(to proto protože se bojíme a tělo spouští obraný systém aby sme byli silnější, ale potřebuje k tomu hodně energie tělo, proto sme pak unavený, proto nezapomenme na vitaminy, takze ovoce a zelenina je náš kamarád :)))P ), taky se nám jakoby začne lépe dýchat(to je součástí obranýho systému, aby sme byli rychlejší tak potřebujem taky víc vzduchu ne ? :-) ), pak když už překonáme naky ten utok, tak se systém obraný nespustí zcela, protože víme že se toho nemusíme bát,budeme mít možná i mžitky před očima ( nic to není jen od nervů, to časem vymizí, když si z toho nic nebudem dělat, protože víme že je to od PP) nebudeš moct jíst, tlačí tě v krku jako bys spolknul celý jablko :D pocitujes různe tlaky, škubání, možná se může i stát že ti bude škubat víčko u oka celý den (to nic není, jen se rovnají nervi a musí to někam vimizet :-P ) bude tě pálet jakoby v krku, brnět tě může v končetináh, možná ti bude připadat jakoby si měl v krku hady :D(nemusíš se toho bát, to ustoupí, to se jen rovnají nervi podrážděný :-) , taky můžeš pociťovat píchání na krku hlavně i jinde.. škubání svalů(to se uvolňují a rovnají nervi jen a PP pomalu ustupuje), postupem času možná u někoho i jinak, tak pak pociťujem také škubání na hrudi takový nepříjemný, ale toho se nemusíme bát to je jen vzpomínka na horšíí PP, která také ustoupí, ale chce to čas, no a možná další příznaky, které jsem zapoměl napsat :-) kdyžtak je sem napište ty, který vás děsí a přesto nemusí ! :-)

ZÁVĚR
Tak doufám že sem Vám pomoch a že teď už konečně můžete být klidný, akorát to stačí překonat a dát tomu čas a MÍR :-) A TEĎ VYPADNĚTE OD POČÍTAČŮ A ZAČNĚTE DĚLAT TO CO VÁS OPRAVDU BAVÍ A TAK :D A PŘESTAŇTE SE TRÁPIT KDYŽ ŽIVOT JE TAK KRÁSNEJ !!!
        Předchozí   1 .. 629630631632633634635 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.