Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Skyra, 18.01.2013 17:15:34, IP: ***.***.31.90, #173440
Jsem tu, protoze se chci dozvedet proc to tak mam. Nevylucuji Vasi tezi, proto mi poradte, jaka vysetreni si udelat. Jake kroky podniknout, kdyz ne k vyleceni, tak alespon k vedeni. Dedku:neni v mych silach precist 9000 stranek :).
riky, 18.01.2013 17:18:10, IP: ***.***.72.3, #173441
dedku,prosím tě jaké bilinky používáš na ty chlamydie?nebo s čím máš dobré zkušenosti?díky za odpověd
riky, 18.01.2013 17:22:45, IP: ***.***.72.3, #173443
dalibore já vím,muselo by se ty semena roztlouct v hmoždíři ale lepší jsou tablety silimaryn a silnější lagosa 150mg v tabletě doltor snadmo předepíše ale musí se doplácet.
iLA, 18.01.2013 17:24:23, IP: ***.***.141.199, #173444
Miki neni to nic stašného dnes to maji už i mladí lide chce to dietu,nejist smažené a přepalovany tuk a jak radi ostatní ostropestřec čaj a tablety na vyčištění jater papa
riky, 18.01.2013 17:29:54, IP: ***.***.72.3, #173445
skyro zkus požádat svého doktora o spec.vyšetření na chlamydie- pcr ale je to dost drahé!!!!!!!!!!!pokud to není dobrý známý doktor tak ti nechá udělat jen obyč.a tam se zjistí jen třeba zvýšené protilátky ale ne jestli je máš stále nebo si před časem prodělala infekci.hodně štěstí.........
Dědek, 18.01.2013 17:31:46, IP: ***.***.209.252, #173446
Skyra:test CRP, ASLO extrakty lichořeřišnice ( čerstvá je lepší ) tužebník dlouhodobě víc psát nemůžu
Dědek, 18.01.2013 17:38:56, IP: ***.***.209.252, #173447
riki: vidíš to vedle a na ostatních diskusích, je toho plnej net
Skyra, 18.01.2013 17:40:19, IP: ***.***.31.86, #173448
Dekuji,..
Dedku, proc nemuzes napsat vic? Rada bych vedela s cim za lekarkou jit, co chtit. Pokud ty stavy zpusobuje nejaka mrcha v mem tele, chci to vedet. Chci najit pricinu, ne resit jen dusledek.
riky, 18.01.2013 17:57:26, IP: ***.***.72.3, #173450
dědku muže se ten tužebník a lichořeřišnice kombinovat a ad?díky
Dědek, 18.01.2013 18:00:12, IP: ***.***.209.252, #173451
tdy si něco vyber-chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem.

Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.

Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
Dědek, 18.01.2013 18:06:35, IP: ***.***.209.252, #173452
riki: extrakty můžeš míchat a několik najednou, zkus kočičí dráp
riky, 18.01.2013 18:16:21, IP: ***.***.72.3, #173453
dědku vilcacoru-kočičí dráp jsem už zkoušel loni v létě ale zkusím jí opět nasadit s tužebníkem a lichořeřišnicí,díky je možné že když jsem jí pil loni v létě cca měsíc denně litr a pak jsem šel na ty testy pcr že by mohli být z krve a moči negativní?když jsem měl iga pozitivní igg hraniční zároven?
riky, 18.01.2013 18:37:03, IP: ***.***.72.3, #173455
dědku serologie chl.trachomatis neg,chl.psittaci neg.ch.pneumoniae igg pozit.iga hraniční-tj pouze anamnestický titr protilátek.pcr z krve a moči negativní.BI- bez odchylek,cd4+ 0,83,ig v normě,aslo 200,cik 47 . tj.trachomatis neg.autoprotilátky-latex neg,ana screening neg,ena screening neg,c-anca neg,p-anca neg,vyšetření pro polymorfní potíže,pozitivní serologie chlamydií.mužu znát tvuj názor na toto vyšetření?díky
Dědek, 18.01.2013 18:58:38, IP: ***.***.209.252, #173456
riki: hodnoty jsou neg. ale potíže jsou, chlamydie jsou schovaný a bylinek tolik neber ,dráp opatrně, najdi si dávkování každej má CPN v chronickém stavu tj. po týdnu od inf. a to se nedá změnit
RIKY, 18.01.2013 19:15:34, IP: ***.***.72.3, #173458
DĚDKU DÍKY ZA ODPOVĚD,MYSLÍŠ ŽE NA TY TESTY NEMOHLA MÍT VLIV TA VILCACORA?PIL JSEM JÍ MĚSÍC CCA LITR DENNĚ A PAK JSEM ŠEL NA TOTO VYŠETŘENÍ,ASI NE CO?TAKŽE MYSLÍŠ ŽE NEMÁM PODSTUPOVAT DALŠÍ LÉČBU ATB.ALE JEN BIILINKY?TO VYŠETŘENÍ BYLO V LÉTĚ 2011 MÁM PODSTOUPIT DALŠÍ TOTO VYŠETŘENÍ?DÍKY
        Předchozí   1 .. 626627628629630631632 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.