Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dalibor, 10.01.2013 9:27:34, IP: ***.***.247.226, #173148
Jen tak mě to napadlo,když jsi popsala,v jakém nervovém zápřehu žiješ,že to más s toho,ale jasně že k tomu třeba přispívají i ty záda,prostě to zkus a pak se ozvi,jestli přišla nějaká úleva.
Mirka, 10.01.2013 11:59:43, IP: ***.***.198.96, #173158
Ahoj,děkuji za rekce,já právě mívám to,že se mi občas nějak zbortí sama od sebe páteř,zničeho nic se mi změní poloha a záda mě hodí jakoby dopředu a někdy se mi stane,že se po ránu nemohu od páteře postavit,ale je to jen občas,každopádně dám vědět a ještě jsem se chtěla zeptat jetli má někdo zkušenosti s čínskou medicínou a terapií EFT?
Ila, 10.01.2013 13:51:03, IP: ***.***.8.218, #173159
mirko já měla a mám skoro to samé,blokuje se mi hrudní páteř jsou to stavy jak na infarkt,i žebra ,boli mě hlava a ny páteři mám nálezy na Ct i na RTG taky mam PP a když záda neboli tak je mi fajn ale AD beru pořád,chodim na masáže a rehabky a cvičim to mi trochu tu páteř zlepší tak se drž Zoloft zabere ale musíš myslet pozitivně to že ti je tak zle je jen v tvé hlavě papa
Mirka, 10.01.2013 15:44:35, IP: ***.***.198.96, #173160
Ahoj Ilo,mě nevadí ani ty výbuchy srdce,píchaní v hlavě,nevolnost,návaly,motanice...,ale děsí mě ty divný pocity v hlavě,hlavně když mě to v noci vzbudí,to tady lítám jak blázen a ty divný myšlenky,to jsem před těmi 5 lety neměla,bojím se,aby to vůbec odeznělo,mám strach,že je to nějáká jiná duševní nemoc,ufff,jen když to píšu,tak jdu do mdlob,měl to někdo z vás,přejde to?fakt je,že beru malou dávku 25mg Zoloftu.Před těmi pěti lety mi to doktor navyšoval snad,už na stovku,ale já jsem pořád lhala a brala jen tu 25 a asi po 3 měsících byl klid,jen sem tam divnoty...a ty rehb ti tedy pomohly trochu i od těch duševních stavů?
Jana, 11.01.2013 6:40:14, IP: ***.***.25.97, #173171
Poprvé jsem měla PP před 4 roky,za rok jsem s AD byla zcela v pohodě.Před nedávnem seproblémy vrátily i těmi divnými myšlenkami, které jsem nemívala.
Lena, 11.01.2013 9:28:58, IP: ***.***.118.10, #173179
Ahoj, poraďte mi prosím vás, mívala jsem to o čem tady píšete, píchání v hlavě, myšlenky hrozné, bolest zad, motolice, návaly atd., lítala jsem po všech možných doktorech a nic, nakonec jsem dostala Zoloft a tak během roku jsem byla OK. Před několika dny mi začaly úplné výbuchy v hrudníku, tlukot srdce, noční pocení, v noci se budim...asi se mi to vrátilo (úmrtí známého-dost to prožívám). Nevím, zda to mám zvládnout sama nebo jít opět k doktorce pro prášky. Pomáhá vám něco jiného kromě prášků?
Klára, 11.01.2013 11:22:59, IP: ***.***.89.154, #173184
Ahoj Lenko, to co popisuješ to je přesně panická porucha. Pomáhá mi dýcháni co mě učila psycholožka, když už ani to nepomůže musím si vzít lexaurin nebo neurol. jelikož kojím snažím se to nejíst a zvládat dýcháním. působí na mě počasí, inverze mé stavy vyvolá. nějakou dobu mám klik a pak to najednou z ničeho nic vypukne. je to nemoc, která nikdy nevymizí. dá ti pokoj třeba i na roky a pak se zas projeví. spuští to různé faktory. myšlenky u toho jsou hrozné, na terapii mě učili jak s nimi pracovat. pokud na sobě cítíš, že to nezvládáš neváhej a nech si napsat nějaké léky, ty tě nastartují a uleví se ti. vidím to na sobě. pokud se nic neděje jsem v pohodě, pak přijde nějaká událost, jako teďka, není mi dobře, bolí mě v krku a já mám doma dvě děti, jedno 2 měsíční a já mám strach, aby to nechytl a okamžitě se tak rozhodím, že mi najede panika. chce se mi brečet a nevím co dělat. děsné myšlenky. pak se zas zklidním a snažím se ovládát své myšlenky a tak to jde dokola. je to neustálý kolotoč. psycholožka mi doporučila dělat to co mi je příjemné. hlavnš nesedět doma a přemýšlet. chodit hodně na procházky do přírody, cvičit, běhat, jezdit na kole, dělat denně dechová cvičení a uvolnit se. nepít alkohol. napustit si vanu a uvolnit se. dechové cvičení je veliký nádech přes břicho nahoru do plic, zadržet dech a vydechnout a stále dokola. myslet pozitivně. to je nejčastější rada psychologů. ale ne vždy to jde. ale snažit se s myšlenkami pracovat a nenechat je, aby tě úplně ovládli. motolice také mívám, je to nepřijemné, stačí si sednou uvolnit se vytlačit ty nepříjemné myšlenky a povolí to. i píchání v hlavě mám. bolest zad také až do hrudníku, ale to je způsobeno blokací, která je důsledkem napětí a stresem, proto je třeba se uvolnit. masáže jsou vhodné. a to dýchání to rozvolňuje. pocení a buzení v noci, i tím jsme si prošla. na to mi pomohlo jen vzít si pna noc prášek.
Lena, 11.01.2013 14:15:57, IP: ***.***.118.10, #173187
Děkuji za povzbuzení. Hodně mi to pomáhá...uklidňuje. O tom dýchání jsem také četla, zkusím to. Když to bude trvat dlouho, zajdu si pro léky. Ách jo...ale vím, že jsou na tom lidi ještě hůř.
Jarczek, 11.01.2013 21:44:12, IP: ***.***.164.20, #173207
Klára: přesně jak u mě..nejvic mi pomaha prohloubene dychaní...dosti jsem se rozpil a citim ze je to horsi kdyz se chlastá takze i ten alkohol má na to hodne vliv..no ale nedejme si tady v te dnesni dobe plne stresu..no to je jina vec takze klara to popsala uplne presne
Ila, 14.01.2013 12:15:55, IP: ***.***.8.218, #173269
Leno měla jsem to také horší po náhlém a nečekanem úmrtí babičky,souseda a kamarádky vše minulý rok,ten Zoloft ti asi nestači já beru 2 léky Venlafaxin 50 a Arketis 20 a na noc Neurol ty myšlenky jsou někdy opravdu hrozné,to už má člověk ve své hlavě a jak píší ostatni chce to se odreagovat cvičit,pustit si hudbu uvolnit se a dycháni nádech a hluboky vydech 7x za sebou pa
Vendy, 15.01.2013 13:21:38, IP: ***.***.190.77, #173299
Ahoj všichni,
zdravím Jarzeka, Ilu a ostatní...
Já beru Ad už půl roku, je mě líp, nedá se to srovnat jak mě bylo před Ad.Chodím pořád na terapie a pomáhá to.Všem držím palce at to zvládnete.Věřre, že bude líp.pa pa Vendy
Ila, 15.01.2013 16:04:01, IP: ***.***.141.199, #173309
Ahoj Vendy taky tě moc zdravim taky beru AD a mám to taky lepši než předtim ale někdy se mi to vrací,musí to člověk umět zahnat měj se hezky papa
Denda, 15.01.2013 17:17:27, IP: ***.***.25.97, #173310
Na jaké terapie chodíte?
Šárka, 15.01.2013 17:49:34, IP: ***.***.35.198, #173311
Dobrý den takové stavy co tady píšete mám taky a to od té doby co jsem porodila na 7 měsíci kluka jsem měla v nemocnici 2 měsíce myslela jsem že to všechno přejde až mi pustí kluka už to bude rok co ho mám doma a mám to pořád byla jsem na všech možních vyšetřeních a jsem v pořádku asi si taky dojdu k psychlologovi snad on mi pomůže
Ila, 15.01.2013 17:55:18, IP: ***.***.141.199, #173312
Šárko to muže byt poporodní deprese určitě sis užila dost nervů když se kluk narodil předčasně,existuji skupinové terapie nebo můžeš chodit jenty k psychoterapeutce a říci ji všechny své problémy ale mysli si že to máš po tom porodu a ono se to rádo vrací třeby by ti stačilz jen bylinky třezalka nebo meduňka papa
        Předchozí   1 .. 623624625626627628629 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.