Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 02.01.2013 21:54:15, IP: ***.***.141.199, #172855
Ahoj Maruíanno děkuji za přání a taky přeji hlavné hodně zdravi do Nového roku a aby začal pro nás všechny dobře a bez potíží,já užívam Neurol jen někdy na noc.Je to těžké odvykání to máš pravdu........PAPA
Ila, 02.01.2013 21:59:53, IP: ***.***.141.199, #172857
Miki to jsou hrozné urážky Riki má pravdu že každy má právo na svůj názor ale na každého působí smrt blízkého člověka jinak.......ale vysmívat se tomu mi přijde hrozné........
Ila, 03.01.2013 11:24:46, IP: ***.***.8.218, #172867
Deniso a byla si někde na vyšetřeni?Když jsou všechna vyšetření v pořádku může to být nervové ale musí to mit nějakou příčinu to je takhle těžké posoudit.
markus, 03.01.2013 18:03:53, IP: ***.***.9.1, #172881
Dd,jen zde napíšu pár vět k tomu co mě dlouho trápilo.Problémy a potíže které tady zaznívají si jsou v mnohém podobné.Já takto trpěl 27 let.Je pravdou že se na toto neumírá.Věřte,že jsem vyzkoušel vše co bylo dostupné(lékaře,lečitele,knihy a ostatní dostupné informace.Byl jsem i několikrát v sanitce,otevřel jsem mnoho dveří odborníků a navštívil mnoho sezení s lidma které toto trápí.Změnil jsem mnoho svých obvodních lékařů,kteří mě škatulkovali do pozice hypochodr.Změnil jsem mnoho zaměstnání ale také jsem do mnohých nenastoupil.Zkrátka jsem se necítil dobře.Ač jsem si to třeba za týden vyčítal když se mi ulevilo.
Vždy se střídal uspěch nad nemocí s prohrou.Věřte,že jsem myslel i na ty nejhorší věci jak si od tohoto,,postižení"pomoci.
Ale dost špatných zpráv.Já díky tomu že jsem otvíral jedny dveře od druhých a požadoval jsem lékaře o pomoc tak znám své tělo dokonale.Mám za sebou mnoho vyšetření a mnoho diagnoz ale spoušteč se nikdy nenašel.
dnes už vím a jsem o tom 100% přesvědčen,že za všem stojí počasí a nějaký bacil který toto spouští.Zkrátka mu změny počasí vyhovují.Došel jsem k tomuto názoru sám a dost cíleně a systematicky.leta jsem si psal do deníčku dny kdy jsem trpěl a kdy je mi fajn.Léta jsem toto porovnával jestli tam nebude třeba nějaká souvislost a nebyla.Jen mě pak napadlo si psát i změny tlaku,teplot a to i směr odkud se změna dostaví a ejhle.Obrovská shoda!!!.Zkrátka počasí sebou nese nějaké změny které působí na lidský organismus který je napaden nějakým bacilem a vyvolá stavy které mám
Samozřejmě jsem pak byl nějaký čas závislý na předpovědích počasí abych věděl kdy si co mohu dovolit a kdy ne,ale od toho jsem časem odpustil.To proto že jsem pořád čekal kdy se to spustí a to byla fakt ztráta času.Už takhle jsem ho mnoho projel v době prohlídek,hospitalizací atd.
A pak jsem si uvědomil všechny ty léta zpět,ty hromady prášků,příbalových letáků,zástupy lékařů,marného volání o pomoc jak v okolí tak i v sobě samému,situací odkud jsem utekl před pocitem že tam umřu,nedojdu.Před stovkama dní,kdy jsem musel toto nosit jen pro sebe.Ale také mnoho dní vysvětlováním co mi vlastně je ajko dceři,rodičům,spolupracovníkům atd.Dnes už vím že farmaceutické firmy mají velký vliv na to jak lidi léčit ale nevyléčit.Vím že spousta lékařů by ani své řemeslo dělat nemělo.
A už také vím,že jediný způsob jak stím bojovat je jít do utoku.Zkrátka jsem začal zatěžovat tělo jako otužováním,posilováním,četbou pozitivních knih a začal jsem vyplnovat čas kdy jsem mohl mít volno jinou aktivitou.Najednou jsem zjistil že ataky slábnou a když přijdou tak nemají takovou ničivou sílu.Dnes se dostavují tak 5 x do roka a když dojdou tak se tomu směju.
Takže si myslím že PP není ten správný název našeho problému nebo aspon většiny z nás.Dnes už žádné prášky nejím a jsem štastný člověk.A ten pocit ty léta jsem také neznal.Lékaři také často větu že mi chybí pocit štěsti říkali.Musíme vám upravit tvorbu serotinu atd.Ale jak jsem mohl být štastný když jsem se necítil dobře.dnes je vše pryč a vám přeju at se vám povede také tu mrchu porazit.Neříkám že zrovna takovým způsobem jako já ale podaří.

Dědek, 03.01.2013 19:18:17, IP: ***.***.209.252, #172885
to je janý, bacil chlamydie
fido, 03.01.2013 21:38:36, IP: ***.***.179.156, #172891
člověk žasne jak vam je všechno jasne jak nam je a co citime my jsme si tady na teto diskusi jenom radili jak stim bojovat a moc nam to pomahalo ale ted to je hrozne a ty chladimisto obtěžuješ na všech diskusich už toho nech
Dita, 04.01.2013 6:44:55, IP: ***.***.25.97, #172893
Super popsané, v některých větách se úplně vidím.U mě je spouštěč stres spíše dlouhodobý.
Ila, 04.01.2013 10:46:28, IP: ***.***.8.218, #172897
Fido máš pravdu ve všem,dědek piše i na téma vyhřezlá plotenka že si máš léčit chlamidie to snad ne i když vím že chlamidie jsou svinstvo a způsobuji mnoho neduhů.papa
Dědek, 04.01.2013 11:06:22, IP: ***.***.209.252, #172899
Ila: ty taky oblbuješ lidi, máte strach aby se někdo náhodou nevyléčil a nepřišli jste o kšefty, to je v našem zdavotnictví normální.
miki, 04.01.2013 14:21:27, IP: ***.***.181.112, #172906
Markusi
na mě změny počasí působí už několik X X roků snad celý život,dokážu si představit co jsi prožíval...kdo tohle nezažije nikdy nepochopí.... já mám tu smůlu,že jsem nakonec onemocněl tak,že jsem skončil v ID a každý den při těchto klimatických změnách zažívám peklo.....napsal jsi to pěkně jak se říká od srdce...,ale mám strach,že tihle lidé na této diskusi nás nikdy nepochopí... oni věří na PP...víš kdyby si alespoň něco o téhle problematice přečetli,tak by každý normálně smýšlející člověk musel říct " ano asi je pravda,že 5% národa trpí na změny počasí" ,ale tohle stádo vedené kamioňákem Jarzekem ( pacientem psychiatrické kliniky) nezná jinou odpověď protože pan,paní doktror na psychiatrii řekli ... PP
atak PP přejde jak je napsáno cca. do 20min. chtěl bych vidět tyhle panikáře kdyby 2 dny nechápali co se s nimi děje jen proto,že jsou erupce na slunci či jiné klimatické změny
stejně jednou dospějí k tomu,že patří do skupiny cca 5-8% obyvatelstva neboť lidově řečeno diagnoza na " nemoci ze změny počasí " neexistuje,takže se napíše PP a spouštěč neznámý... vyřízeno,AD a za měsíc na kontrolu

miki, 04.01.2013 14:37:51, IP: ***.***.181.112, #172907
Dito
mohla by jsi nám tady prosím pěkně vysvětlit z čeho máš ten dlouhodobý stres ...já tohle nechápu,to si snad člověk vyvolává sám já být Tebou tak si ráno zkusím změřit tlak nebo si nech udělat glykemickou křivku kolísající cukr může během dne navodit pocity na omdlení,někdo tomu říká "ataka PP"..možná bude vše vysvětleno,ale svádět něco na stres ??? z čeho ????
fido, 04.01.2013 17:39:27, IP: ***.***.179.156, #172913
a je to tady znovu vy jste nepoučitelni mam na mysli Dědka a Mikyho lečit by jste se měli vy.Vy se tady vysmivate nam ale pořed nam vnucujete sve diagnozy každy jsme citlivy na něco jineho vyna počasi a chladimie a my zas něco jineho už to pochopte vy dva
fido, 04.01.2013 17:51:20, IP: ***.***.179.156, #172915
pro ilču a jareczka jsem rad že vam je dobře mně je super tabletky už beru jenom jednu tab, denně Setralinu 0.50 a za nějaky časik začnu brat pulku zkoušel jsem dat si kafičko a když jsem dal dvě už začly potiže tak jsem toho nechal pivko jsem skusil zatim jedno a super a na ty chytraky dva se mužete vite co a vtom novem roce se mějte jenom krasně a mnoho štěsti proto že na Tinicu všichni byli zdrvi ale štěsti neměli čus,
miki, 04.01.2013 17:57:54, IP: ***.***.181.112, #172916
fido
když už jsme u jádra věci mohl jsi napsat jak se u Tebe projevuje ta záhadná nemoc PP,na co Ty jsi vlastně citlivý...to by mě opravdu zajímalo jak popíšeš PP ...to se ráno probudíš a začneš se třepat při pomyšleni,že musíš do práce,nebo Tě někdo šikanuje,máš strach z MHD.... buď tak hodný a vyjádři se
RIKY, 04.01.2013 19:35:09, IP: ***.***.72.3, #172923
je to pravda že každý máme své zkušenosti a podělíme se tady na diskusi.nikdy nemuže nikdo nikomu určovat diagnozu přes internet,spousta schodných příznaku je stejná jako u obyčejných nemocí ale příčin muže byt vždycky více.pokud vám doktor nenechá udělet spec.vyšetření,kterých je spousta-hlavně jsou fin.nákladné ,tak se mužete pouze domnívat od čeho to máte a zjištovat informace všude na netu apod.nyslím že by si každý měl vydupat pořádné vyšetření aby věděl jak na tom je a pak se začít léčit.ono že se nikdo schodne s někým na stejných příznacích,neznamená že mají stejného puvodce který spouští ty nepříjemné stavy které tu popisujeme.znám spousty případu co to mají od nervu,infekcí,urazu,vyčerpanosti,špatně fungující imunitě a metabolismu,braní ruzných léku během života apod.příčin je spousta a pokud se nám podaří zjistit kořen problému,tak jsme na dobré cestě se vyléčit.
        Předchozí   1 .. 620621622623624625626 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.