Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Zdena, 20.01.2013 19:37:37, IP: ***.***.227.1, #173518
Koukam,že se tu zrovna dohadujete.No naštěstí si umím udělat dobrý úsudek,léky predepsané doktorem bych na cizí rady brat nepřestala.Jistě ne všichni jsou tací.
Dědek, 20.01.2013 19:38:24, IP: ***.***.209.252, #173519
Zdena: tady se nedá psát a nic nového nenapíšu, přejdi na str. chlamydie
Skyra, 21.01.2013 12:05:18, IP: ***.***.94.114, #173549
Jůůů mám svého ochránce,...Neboj Jarczek, rozhodně je nepřestanu brát. Jen zvažuji Dědkovu variantu jako možnou. Četla jsem studii z UK, která se věnovala PP. Přesto bych ráda věděla kde se to vzalo a proč. Psala jsem Ti na fb, ale asi to nebyl správný nick, který mi to našlo.
Skyra, 21.01.2013 12:14:53, IP: ***.***.94.114, #173550
Jarceku: Co se stane, když je vysadíš náhle? Já to jednou udělala, nebylo to příjemné, proto je beru znovu,ale zdraví mi to nepoškodilo...
., 21.01.2013 12:39:10, IP: ***.***.209.252, #173553
Chlamydie jsou epidemií. Z oficiálních zdrojů víme, že se u člověka vyskytují tři druhy těchto zvláštních bakterií: Chlamydia trachomatis, způsobující pohlavní infekce, Ch. pneumoniae, vyvolávající zápaly plic a konečně Ch. psittacis, která působí oční záněty. Ve skutečnosti jsou chlamydie schopny vyvolat desítky závažných obtíží a usadit se ve všech možných tkáních našeho těla. Terapeuti zabývající se detoxikační medicínou se shodují, že naprostá většina lidí je chlamydiemi napadena. Minimálně 80 % naší populace. Jde o velmi inteligentní a přizpůsobivou bakterii, jež umí operativně měnit své antigenní vlastnosti a tak zmást imunitu. Dokáže pronikat do vaziva, chrupavek, kostí, mozku, lymfatického systému i mezibuněčného prostoru. Využívá některých metabolitů, které vznikají nezdravým jídlem. Především gliadinu z pšeničného lepku. Pokud jíme hodně pečiva a dalších moučných výrobků, poskytujeme chlamydiím bezpečný úkryt. Také kvašení s následnou kyselostí vnitřního prostředí jí velmi prospívá. Dokáže využívat i jiné, nižší mikroby a viry ke svému prospěchu. Nebezpečný je toxin, který vylučuje. Právě ten způsobuje mnoho těžkých onemocnění. Pokud se chlamydie usídlí v mozku, může způsobovat deprese, nespavost i schizofrenii. Pokud bydlí v srdci, působí arytmie a fibrilace. V kloubním aparátu revmatoidní bolestivé záněty, v močovém traktu chronické infekce, gynekologické výtoky. Vibrační měření toto vše dokládají. Je proto důležité s chlamydií počítat, i když klasické laboratorní vyšetření neprokáže protilátky. Tělo je většinou nevytváří díky její bojové strategii. Náš imunitní systém o ní většinou ani neví! Proto netvoří protilátky. Antibiotika na ni neplatí. Dokáže se před nimi včas skrýt. Zmate imunitu, zakóduje lymfatickou drenáž. Medicína ji neumí dostatečně diagnostikovat
Jarczek, 21.01.2013 15:52:49, IP: ***.***.164.20, #173562
Skyra: no nemelo by se to vysadit naraz mohlo by ti bejt spatne...ale zdravi ti to asi neznici ja jsem to prehanel..me jen nastvalo ze do tebe dedek husti svoje rozumy a mohl ti tim uskodit minimalne tim ze by ti bylo spatne a mohla by jsi se do toho zase zahrabat....tak mi zkus napsat tvuj FB a ja si te zkusim najit...:D..mam to za sebou to co zazivas takze mohl bych te nasmerovat spravnym smerem..:D
Leona, 21.01.2013 17:26:49, IP: ***.***.149.231, #173564
Čti si. Odveď pozornost a věškerý senzitivní vjemy na minimum. Usilovně žvýkej nebo cokoli jiného, co Tě zaměstná...A v nejhorším si řekni "no a co, tak omdlim".
Zdena, 21.01.2013 17:37:04, IP: ***.***.238.115, #173565
Tak jsem to docela pochopila tak že ty chlamydie jsou něco jako novodobý HIV.Věděla jsem o nich dost ale pořád jsem doufala že to s nima neni tak hrozný.Měla jsem ty dva první zmíněné typy,příznaky budˇžádné nebo související s jinou nemocí. Tak mi nezbývá než si nakoupit nějaké ty čaje a různé preparáty a doufat že se potvoram nebude tak dařit.
Dědek, 21.01.2013 18:35:29, IP: ***.***.209.252, #173567
Zdena: HIV a vedle je chlamydie, pochopila jsi to správně a kdo to nechce pochopit tak bůch suď a ty bylinky i ovoce ( citrony ) a stromy( ořech ) všechny protivirové a po měsíci střídat
Jarczek, 21.01.2013 21:38:04, IP: ***.***.164.20, #173574
Pokecame jinde...nebudem tu delat divadlo pro internetovy čumílky..:D
Jarczek, 22.01.2013 21:05:02, IP: ***.***.164.20, #173622
Sám si dědku!!!!..psal jsem ti že ty mě urazit nemužeš...na to prostě nemáš..:D
Skyra, 22.01.2013 23:16:41, IP: ***.***.23.88, #173625
Kuciii, nehadejte se jeste odradite nekoho, kdo bude na techto strankach hledat pomoc, nebo utechu.
RIKY, 23.01.2013 8:16:11, IP: ***.***.72.3, #173633
je to pravda,nemá cenu se tady urážet...každej si muže říkat co chce a psát o svých problémech.je pak na nás co si vybereme a jakou cestou se vydáme.všichni jsme na stejné lodi a každý z nás to muže mít od něčeho jiného.hlavně nikdo nemuže určovat diagnozu po netu a radit co má dělat.nejlépe je když každý napíše své zkušenosti a příznaky a mi si uděláme svuj názor a pak stejně hledáme pomoc u doktoru.mějte se a držte se :)
miki, 23.01.2013 9:36:21, IP: ***.***.181.112, #173637
Sakra lidi mě je dneska zle... od rána mám příšernou motolici.. už zase chodím po baráku s roztaženýma rukama a přidržuju se všeho možnýho,telefon na krku kdybych se někde svalil a zrovna sám doma,paní musela na "panské"
léčitel, 23.01.2013 12:38:45, IP: ***.***.134.66, #173640
na prášky se vyprdněte, sám jsem tím prošel a jedinné co na to pomáhá je fyzická aktivita, lehké a pravidelné cvičení jakéhokoli charakteru, dodává sebedůvěru a posiluje vnitřní Já, které je touto nemocí zasaženo. Určitě né lékař a jeho prášky, které sebou přinášejí i pozdější závislost a pocit "jako že to bez prášků nezvládnu" s pozdravem Dominik H.
        Předchozí   1 .. 628629630631632633634 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.