Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Maybe, 25.02.2013 21:09:35, IP: ***.***.199.185, #174586
Aj ja som bola. Lekar povedal: "Nic tam nemate." Tak elegantne mi to este nikto nepovedal. No a zaroven to potesi. Poznam asi 4 ludi, co tiez boli kvoli tymto stavom a na MR bez nalezu. Neboj sa vysledku, skor toho tunela ak mas sklon ku klaustrofobii.
Ila, 26.02.2013 7:36:17, IP: ***.***.8.218, #174598
Miki neboj to bude ok,držim ti palce.....
Ila, 26.02.2013 7:40:00, IP: ***.***.8.218, #174599
Matyldo já jsem brala Arketis hned jednu tabletu denně ze začátku mi bylo taky divně motáni atd ale přešlo to,zlepšení bylo až tak za ž týdnů ale někdy se to trochu vrací,nesmíš na to tak myslet zabavit se nějak cvičit,relaxovatatd hodně štěsti pa
miki, 26.02.2013 12:36:27, IP: ***.***.181.112, #174605
Tak magnetická rezonance nebyla až zase tak strašná jak někteří lidé popisují dalo se to vydržet,ale na druhou stranu musím uznat,že to taky nebylo nic příjemného jak člověkovi zakšírujou hlavu a pouští rachot jako někde v dílně nebo na stavbě
Alespoň já jsem tam slyšel několik motorových pil,možná se ozvala i stavební míchačka,taky nějaké zvuky jako by z kosmu,občas se ozval buchar ... a i jiné stroje které neumím popsat ..... v pátek si jdu na neurologii pro výsledky ... tak snad ...
Maybe, 26.02.2013 12:52:45, IP: ***.***.199.185, #174606
To je podobne ako u nas, teraz strpaj do piatku. Ale ja si myslim, ze to bude ok, to ta skludni. Ak si tam bol kvoli panike, tak budes mat chvilu pokoj aj s atakmi. Lenze mne sa asi po tyzdni a pol vratili. :(
Irča, 26.02.2013 17:05:37, IP: ***.***.38.66, #174611
Je možné, že po 3 týdnech a dvou dnech s léky mi je stále spíš hůř než líp? Teď necítím takové to nabuzení a třes, spíš to leze do deprese. Proto se ptám...
Dáša, 26.02.2013 17:18:37, IP: ***.***.105.62, #174612
Ahojte, prosím o vaši zkušenost už jsem tu pár příspěvků psala a vždy jste mi poradili. Beru asi 4 měsíce sertralin,Od vánoc už to vypadalo na dobré cestě,ale poslední týden mám pocit,že se to zase zhoršuje,je mi zle,třes,brnění atd. Nevíte proč? Nebo se to stává,myslela jsem že už budu mít větší klid a pořád si připadám jak v bludném kruhu.Děkuji za odpovědi
Maybe, 26.02.2013 17:54:17, IP: ***.***.199.185, #174613
Tu niet rady, preco sa niekto cita tak, alebo inak ako predtym a co konkretne robit. Ja som si precitala o tejto poruche vela aj odbornych clankov, dokonca nejaky biochemicky nahlad, ktoremu som az tak doslova nerozumela, ale clovek akosi pocitovo tusi, ze nazory samotnych vedcov su rozdielne, tvrdenia niekedy stoja na velmi vratkych nohach a niekedy aj im ostava len krcit plecami. Pre mna osobne ostava ludske telo ako celok same sebe najlepsim liecitelom, len ho treba pocuvat a byt trpezlivy. Viem, ze pri nalomenej psychike to ma kazdy tazke a najradsej by bol, keby zabrali lieky, ale skuste vyuzit aj tieto diskusie a krok po kroku, den po dni zvladat to najzakladnejsie od dychania, chodenia az po myslenie. Ja to nezlahcujem, len mam tiez tu skusenost, ze "pomoz si sam aj pan Boh ti pomoze". Neustale citam, hladam, skusam, co mi pomaha ku pohode, ale zatial viem, ze AD to u mna nie su.
majka, 26.02.2013 21:12:05, IP: ***.***.223.145, #174619
Možné to je, bohužel, ty první týdny je to někdy jako na houpačce. Já beru Zoloft osm dní, napřed půlku, teď celou tbl. a je to čím dál horší, už aby to zabralo. Nejlepší je dělat nějakou automatickou práci, třeba domácí práce, pořád něco dělat, přečkat to tímto způsobem. Jenže já jsem ve fázi hledání nového zaměstnání už jsem prošla během měsíce třema a nikde nemám stání, myslím, že kdybych byla v pohodě, tak už bych někde zůstala. Připadám si zkrátka jako magor.
Gabule, 27.02.2013 1:00:08, IP: ***.***.152.6, #174626
Zdravím všechny panikáře!:-) Mám PP 10 let. První měsíce byly strašné. Záchvaty od rána do rána. Na lůžku půl roku. Nechápala jsem jak to může lidské tělo vydržet. Třepání bez přestání. Brala jsem pouze Rivotril a ten dlouhodobě nezabíral. Asi po roce mi pan doktor předepsal Zoloft. Hrozně jsem se bála. Tolik nežádoucích účinků! Ale musím říct, že jsem nikdy nepřekročila dávku 25mg, což je vlastně půlka tablety a zlepšilo se to. Ze začátku mi bylo jako na houpačce. Když jsem se najednou cítila perfektně, na Zoloft jsem zapomínala. Pak už ho nebrala asi půl roku, dokonce si dala i sklenku vína....a potom z ničeho nic bum!!! Se zánětem ledvin přišla ataka jako blázen. Trvalo to asi 45minut ale já myslela že to nezvládnu. No...a zase to přešlo. Jako vždy!!! Vždycky to přejde a to si musíme stále opakovat. :-) Zoloft zase beru, Rivotril když je moc blbě. Prej si mám dát při atace dva riv. najednou. Většinou to opravdu zabere. Moc mi pomáhá příjemná hudba, nebo koukání na komedie, pohádky. Nebo děti v okolí. Zvířata. Nějaká pozitivní energie která vaše myšlenky na ataky vyřadí. :-) Taky mi pomohl kozlík lékařský a homeopatika. A když to přijde, osvědčily se dřepy a chození. Taky mokrá utěrka s octovou vodou. Šoupnu ji na srdce a ono přestane tak plašit. To mi poradila babička. Taky v mládí trpěla nějakou takovou neurooozou, jak tomu říká. Rozbušilo se ji srdce a bylo jí mdlo. Taky to překonala a to bez léků! Všichni to překonáme! Věřím tomu! Musíme se na tu potvoru naštvat a bojovat! Koukáme v dnešní době na hrozně depresivní filmy, televize nás bombarduje jednou katastrofickou zprávou za druhou. Sedíme u PC a nechodíme téměř do přírody, jsme posedlí tím, jak chceme vypadat a přitom si zahráváme se zdravím. Díky záchvatům jsem pochopila pár důležitých věcí. Začala to všechno brát jako školu. Nic se neděje jen tak! :-) Nakonec všichni tady budete mnohem mnohem silnější. Jako moje babička. :-) Všem mooc držím pěsti!!! Nebojte se!!!
Maybe, 27.02.2013 8:03:19, IP: ***.***.199.185, #174638
Ano G, niekde som citala, ze podla tradicnej cinskej mediciny pocity neistoty a strachu okrem ineho oslabuju aj cinnost obliciek a ich oslabena cinnost tiez sposobuje depresiu, strach az paniku. Zacarovany kruh, v ktorom neviem co bolo skor vajce alebo sliepka. Pravdepodobne to boli, ako pises, zastrasujuce informacie z kazdej strany. Niekedy mam taky pocit, ze by som chcela zit na opustenom ostrove, len so svojou rodinou. Dokonca obcas prepadam takej paranoji, ze zastrasovanie, krachy firiem, pady burz, kriza, insolventnost, strata moralky konciac vrazdami, toto vsetko je psychologicky vykonstruovane nejakymi vyssimi kruhmi, ktorym sa zda, ze Zem je preludnena a takto sa bavia. Mozno blbnem a je to sice tak, ale deje sa to v ramci prirodzeneho vyvoja. Potom si poviem, ze skoda hladat vinnika, radsej nejaky maly zazrak, ktory pomoze zbavit ma chronickych obav, aby sa vo mne nekumulovali. Je fajn, ze je tu tento priestor na filozofovanie, lebo zdravy posluchac by to neuniesol.
Ila, 27.02.2013 9:44:22, IP: ***.***.8.218, #174640
Dášo Gagule má pravdu chce to relaxovat,chodit do přírody,prostě se odreagovat jde to těžko moc dobře to znám,je to jak na houpačce ale přejde to musíš chtit ty pa
pipopo, 27.02.2013 10:37:21, IP: ***.***.65.242, #174641
cf,momentalne mam atak ,bol som ok a teraz ked mam chrípku sa mi to vratilo strašny som panika, u mna sa to prejavuje akože staženim dychania aj ked viem že je to ok ,stale bludny kruch dookola aj ked si hovorím že je to blbost stale to nezabera ,ale dobre že existuje také forum je tu super pokec a na určity čas to pomôže,teraz v poslednom čase to na mna pôsobí tak že myslim že sa dusim a neviem sa nadychnut to je blbost čo aj ja si to hovovorím...
tak sa zatial sa majte idem bojovat ,,-:)
Irča, 27.02.2013 10:44:54, IP: ***.***.38.66, #174642
Jak dlouho u Vás trvá, než ty léky zaberou? Já vím, ptám se pořád na to samé, ale už mám léky 3 týdny a kus a zatím mi taky spíš připadá, že se to zhoršuje. Kdy se tak člověk odrazí ode dna?? Pamatujete si to?
Maybe, 27.02.2013 10:45:03, IP: ***.***.199.185, #174643
Pipopo ahoj, rozmyslala som, ze ta toto forum prestalo bavit, alebo sa ti zlepsil stav. Prajem skore uzdravenie.
        Předchozí   1 .. 639640641642643644645 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.