Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Katuš, 25.08.2012 6:39:25, IP: ***.***.163.46, #167947
mám dotaz pro nás co mají PP a jsou ženy...
Holky je možné ,že při menstruaci je mnohem hůř?Minule,když jsem ji měla mě ty dny bylo hrozně,ale myslela jsem že to je tím že nezabrali ještě léky. No jenže večer mi bylo zle noc děsná ikdyž jsem si vzala neurol.Skoro vůbec jsem nespala a ráno zjistila ,že mám zase menstruaci a vzpomněla si že minule mi taky bylo děsně zle.Noc byla fakt šílená.Bušilo mě srdce lapala jsem po dechu a nemohla usnou.To jsem dřív problémy neměla v tuto dobu dokud jsem neměla PP.
Markéta, 25.08.2012 8:37:17, IP: ***.***.199.51, #167949
To nevím, ale zrovna mám ted taky "své dny" a včera, když jsem šla večer spát, tak se mi strašně rozbušilo srdce, na prá vteřin, a pak ještě asi 3x, to se mi hodně dlouho nestalo, cítila jsem, jak mi tluče až v krku.. a i celý den mi bylo divně, napětí ve svalech, motala se mi hlava, a ztěžka se mi dýchalo..Dloouho mi nebylo tak jako včera, tak snad bude líp ;)
Vendy, 25.08.2012 8:52:11, IP: ***.***.104.154, #167950
AhojKatuš,
já to mám taky, vždycky je mě ještě hůř před a během menstruace.Před tím sem to taky nemívala.

To bušení mívám taky, cítím jak mě buší i v celém těle na spáncích atd.
Tak se drž a at je líp. pa pa
Katuš, 25.08.2012 10:03:03, IP: ***.***.163.46, #167951
Markét přesně tak jsem to měla včera a nejhůře v noci
možná že i ty hormony tomu nepřidaj :-(
Andy, 25.08.2012 10:05:38, IP: ***.***.21.240, #167952
Ahoj všichni známí i ti noví. Já jsem byla na dovolené v Krkonoších a bylo tam moc hezky.Docela mi bylo i dobře.Bylo mi v životě i lépe,ale ted je to snesitelné.Holky s tou menstruací to mám taky před ní je mi hůř,ale není to pravidelně. Někdy jo někdy ne.Jinak bušení někdy taky ještě mívám,ale snažím se to prodýchat a nevšímat si toho.Zatím se mějte.Pa
miki, 25.08.2012 10:45:48, IP: ***.***.230.135, #167955
Markéto
tohle se běžně stává,že před bouřkami,nebo velkou oblačností bývá některým lidem zle.A bušení srdce je další věc,která je s tímto spojena.Opravdu mě připadá,že někteří lidé jsou spokojeni s výrokem svého psychitra,že vlastní PP,ale proč máte problémy už nehledáte.
A žádný doktor vám na nic už nebude odpovídat,prostě vám umřela kočka,nebo před 15 roky babička kterou jste měli rádi,jste přetažení,máte finanční a rodinné problémy,cholesterol,jste obézní a jiné výmysly lékařů..... to je jako u kartářky nejprv z vás dostane informace a potom vám na ně odpoví a vy to jenom odkýváte.......,ale to,že jenom proudění vzduchu ( tedy vítr ) může u některých jedinců vyvolat až psychické stavy (deprese),to že změny počasí působí negativně na některé jedince cca.8% naší populace,to že při bouřkách je větší počet infarktů,mění se tlak vzduchu,který vás dokonale rozhodí,to že se po oblačnosti udělá zase pěkně a vám je znovu zle...no prostě na tyhle změny reagujete....,ale tohle vám žádný lékař neřekne.
Můžu Ti ale ubezpečit,že na netu je dost článků,které Ti tuhle problematiku z počasím vysvětlí.
A nebo si nic nečtete a pište si do diskuse jaké máte ataky PP a pořád nevíte z čeho.Už jen slovo "atak" mě připadá směšný.
Věřte mě,že patříte do skupiny vyvolených,kteří tyhle změny cítí a jak jsem už nejednou psal s čím si lékařská věda neví rady,tak šup s dotyčným na psychinu.

Jarzceku jak Ti pomohli v PL,že máš pořád ty stejné stavy ?? Nijak bude Ti pořád stejně !! A pořád věříš v PP...kdosi píše jak je u moře a nebere léky a jak si myslí,že se tam asi vyléčil...no určitě jen se vrátí a při první bouřce se znovu celý rozklepe.

můžete si o mě myslet co chcete,ale já tohle na sobě pozoruji celý život.
fido, 25.08.2012 15:40:21, IP: ***.***.115.190, #167969
miki určitě netvrdim že jsem se tady u moře vylečil ale je mi tady mnohem lip možna maš pravdu že to je počasim pořad sviti sluničko ale co dělaš ty proti těm nepřijemnym stavum ktere teda mame tim počasim už nam konečně porad jak se toho zbavit čus
myška, 25.08.2012 16:55:44, IP: ***.***.200.142, #167971
Katuš,mě říkala kamarádka,která pracuje v psychiatr.léčebněuž 20let,že v období menzesu je ženám které se tam léčí daleko húř,jak v jiné dny.Tehdy jsem netušila že jednou budu patřit mezi ně.V léčebně jsem nebyla,kamarádka taky nic neví.
Katuš, 25.08.2012 20:07:45, IP: ***.***.163.46, #167974
no fakt dnešek je děsný,jsem bez energii bolí mě na hrudi a někdy i nepříjemně píchá prostě to vůbec nejsem já.Pokud to je i tím menzes tak to teda nejsem nadšená protože to bude každou chvilku :-( dneska mi je jak na začátku ,kdy jsem ještě léky nebrala....
Ila, 25.08.2012 22:21:00, IP: ***.***.141.199, #167978
Děvčata to je jasný že to je hormonálni ahormony dělaji divy je to před menstruaci a při ní,a to vám je hůř dnes tady bylo cely den krásně já byla na jarna´marku v Sobotce a nic mně nebylo hrála hudba zpivalo se a bylo to pěknéa pak jse´me byli na zahradě.Katuš mně bylo blbě asi 3 a půl měsice než zabraly AD Miki myslim že ty máš i jine nemoci než PP a na ty počasi působi jako je tlak a nasledné motani hlavy a bolesti kloubů.Ale tady jsou mlade holky a ty to mají jasně stresove,když se zabavi a jde s kamarádkou ven a nemysli na nemoci tak to přejde kdyby měla něco bážného tak to nepřejde.....vždyt je jim třeba 16let.....A jarczek proti tomu co měl předtim že nevycházel ani jen skoro nejedl je ted skoro fit tak je visět tak se v léčebně hodně zlepšil a umí s tou depresí pracovet ataky zabraly AD já vimže všechny prášky maji vedlejši účinky ale mně pomohly ale určitě se budu snažit je vysadit,když to nepuje tak je budu radši jist a žit normálněi když s praškem,když vidim v lékarně kolik lidi bere leů mnohem vice,tak se hrozim a ty dávky,Tak dobou noc pa
Ila, 25.08.2012 22:31:09, IP: ***.***.141.199, #167979
Tuto nemoc ani nemusime nazyvat PP stači řikat stres a z toho jsou všechny psychosomaticke přiznaky-6aludek,zada,bušeni srdce kde se nic neprokáže,pichani a bolesti na různych mistech,páleni a staženi na hrudi.knedlik v krku,brněni které projiždí celym tělem.A ted si člověk mysli co má za nemos a to ještě prohloubi ten stres řika si co když umřu má to v jlavě a vznikne začarovany kruh a když se člověk z toho dostáva tak najednou vše ustáva,To je můj připad.........už jsem toho napsala dost to je pro ty nové a je to pravda za tim si stojim pa
Andy, 25.08.2012 23:26:24, IP: ***.***.21.240, #167980
Miki,je pravda,že počasí na lidi působí a já často slyším od lidí,že říkají bolí mě hlava,klouby atd, bude bouřka nebo změna počasí,Stavy,které tady popisujeme my všichni si ale nemyslím,že jsou způsobeny změnami počasí.Kde je ta hranice jak rozeznat PP od změny počasí? Já se léčím hodně let a je doba kdy jím sice léky a je mi úplně dobře a najednou mám období ,že mi je hůř.Kdybych byla citlivá na změny počasí,tak by to snad bylo pořád a ne jen někdy,Ještě chci napsat,že stavy jako brnění,pocit na zvracení,ztuhlost svalů a bušení srdce si myslím,že určitě nejsou ze změn počasí.Na psychiatrii chodí velká většina lidí právě s depresemi a PP a kdyby to měli všichni z počasí tak by tento obor-psychiatrie mohli zrušit.Mě osobně by zajímalo co ty s těmito stavy při změnách počasí deláš? Já měla za ta léta stavy kdy jsem myslela,že snad umřu nebo se zblázním a to si myslím,že počasí nedělá.Takhle by snad příroda k některým z nás krutá nebyla.
Marianna, 26.08.2012 8:16:01, IP: ***.***.165.45, #167982
Ilo, určitě máš v mnohém pravdu, jenže na sobě jsem za ta léta už poznala, že dlouhodobé deprese a úzkosti i když léčené, mohou vyvolat i vážné somatické onemocnění. V mém případě dechová nedostatečnost vyústila v CHOPN ( chronickou obstrukční plicní nemoc ) a i přechodné zlepšení závisí na momentálním duševním stavu. Bušení srdce se nakonec ukázalo jako komorové extrasystoly a zřejmě k té poruše taky došlo v důsledku špatné psychiky. Bohužel, léky na srdce by snižovaly účinost léků na plíce, takže nakonec stejně všechno se musí řešit pomocí AD. Je to skutečně začarovaný kruh, ale nikdo to nedokáže řešit komplexně. Pa
miki, 26.08.2012 15:49:53, IP: ***.***.102.140, #167991
zdravím všechny
jednu radu na jak se ubránit těmto nepříjemným stavům,které vyvoválají klimatické změny jsem slýchával od jedné lékařky,která mě řekla

" jste více citlivý na změny počasí,naučte se s tím žít "

nic víc, nic míň na tohle téma nejsou odpovědi ani rady,protože i když se ví,že tlak vzduchu způsobuje tohle a vítr dělá ono nikdo neví co se odehrává v našem těle,mozku,na srdci... tyhle změny dokážou u citlivých jedinců vyvolávat i deprese... které se dají shrnout pod přezdívku PP....mě třeba u něktrých změn vylítne tlak a dostanu srdeční arytmie..ale tohle všechno ovlivňuje jaká je to změna..např.před bouřkou je v ovzduší zvýšený počet kladných iontů,které Vás dokážou tak rozhodit,že nevíte co se s Vámi děje.

Tohle by bylo dlouhé psaní více si přečtete na netu.
Katuš, 26.08.2012 19:30:32, IP: ***.***.163.46, #167995
já už nevím,každý máte jistě pravdu ale mě přijde že když mi je silně zle že se zamknu do sebe a neumím se odeknout a snažit se dělat něco abych na to zapomněla a vypudila to ze sebe.třeba dnes bolelo mi zase na srdci a celá jsem byla unavená místo abych se snažila něco dělat nelitovat se a poslouchat rady martina tak jsem si lehla a furt sahala na srdce celá se klepala a byla uplně mimo. dnes jsem se cítila jako kdybych žádné léky ani neurol nebrala.prostě mi bylo extrémně zle a já nic nezvládala:-( nejvíc mě bolí v místě srdce ale píchavé bolesti mám i jinde.a tak se klepu co mi zase je....v hlavě se mě honí myšlenek :-(
        Předchozí   1 .. 557558559560561562563 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.