Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andy, 27.08.2012 16:23:16, IP: ***.***.21.240, #168032
Katuš,já když se ohlédnu zpátky,tak bušení srdce mám už spoustu let.Už v 16 letech jsem měla rychlejší srdeční rytmus a doktor mi dal dokonce léky.myslím,že už tenkrát to byla srdeční neuroza.Po propuknutí paniky jsem i na EKG měla vidět zrychlení srdce,ale doktorka říkala,že to na léčbu není.Dnes nejím na srdce žádné léky občas si vemu trimepranol,lék který mi předepsala psychiatrička na zpomalení srdce,ale nejsem si jistá jestli mi ten lék pomáhá,protože si fakt myslím,že je to od psychiky.Když ti začne bušit srdce chce to si sednout do klidu a pomalu se prodýchávat.Mě to fakt dost pomáhá.Co se týká neurolu tak když je ti opravdu zle tak si ho vem třeba i 3 krát denně a druhý den když je už třeba líp tak jen jeden.Já jsem před 4 týdny měla den kdy mi bylo hrozně zle.Beru ansilan 1 ráno,tak jsem zavolala doktorce,že je mi špatně a ona mi řekla at si vemu během dne až 4 ty ansilany.Jedla jsem 2 dny 3 a pak se mi udělalo líp a zas jím jen jeden.On člověk když touto nemocí trpí hodně let tak už i ví jak si léky tipu neurol atd. dávkovat.AT je ti lépe.Pa
Katuš, 27.08.2012 17:27:50, IP: ***.***.163.46, #168034
Andy moc děkuji,hezky si to napsala.Mě jeden doktor řekl ,že pokud buší srdce večer třeba před spánkem,že to je většinou psychické.Mě vadí a to mě i dostává do špatné nálady že mě bolí i na prsou na straně srdce někdy píchne jinak tak tlačí.Asi to je taky tím prostě ten mozek to nějak najevo dává,ale mě to moc rozhodí a pak jsem s náladou na bodu mrazu a začnu se v té nemoci topit:-( včera jsem taky měla neuroly 3.Beru 0,25 a dnes mi doktor napsal na noc 0,5 tak uvidím...musím si zvyknout....a naučit se bojovat.
Andy, 27.08.2012 18:39:41, IP: ***.***.21.240, #168037
Katuš,neurol 0,25 je opravdu hodně slabí a ten silnější ti zabere líp.Ty bereš nějaké AD?Tato nemoc je hlavně o povahách.někdo si nebere vůbec nic a druhý je nesvůj hned jak se vyskytne nějaký problém.Určitě ti bude líp chce to jen vydržet.Mě se taky střídají lepší časy s horšími.Pa
Carol, 27.08.2012 18:56:32, IP: ***.***.215.116, #168038
miki, tak to je mi líto :-(. Taky jsme nedávno pochovali pejska...To je moc smutný, nejsou to "jen" zvířata, jsou to členové rodiny! Hodně síly.
Carol, 27.08.2012 19:11:06, IP: ***.***.215.116, #168041
Katuš, tebe tedy vážně lituji, když tě rozhodí zprávy o smrti, násilí apod. Zvlášť když média se jen předhání kdo těch katastrof ohlásí víc! Už mi to přijde úplně nenormální, vždyť "zprávy" jsou jen o tom kolik lidí ten den zemřelo (v lepším případě kolik kdo ukradl...). Všichni jsme z toho podvědomě vynervovaní a pak není divu, že každý druhý má depresi, případně panickou poruchu. Vím, nemusím to poslouchat ani číst, ale bohužel těžko se před tím člověk schová.
Katuš, 27.08.2012 19:36:11, IP: ***.***.163.46, #168042
Andy beru AD ale teprv měsíc a to prý je krátká doba ikdyž můj psychiatr říkal 2-3 týdny jinek doktor řekl i 2 měsíce a tady hodně se taky píše že to tvá dýl.
Katuš, 27.08.2012 19:38:48, IP: ***.***.163.46, #168043
Carol ,máš pravdu zprávy jsou teď samé násilí,umrtí,vraždy..,.nemůžu na to koukat hned se klepu jsem mimo.Jednou jsem seděla v čekárně obvodního doktora a tam pani pronesla,že jde na pohřeb 35leté pani co umřela na mrtvici.Já se začla klepat a u doktora sem byla uplně hová ač jsem jinak měla příjemný den,tak toto mi ho uplně obrátilo.
Katuš, 27.08.2012 19:40:06, IP: ***.***.163.46, #168044
Tak nám taky umřel pejsek který s námi žil 8let je to asi 4 měsíce a dost mě to sebralo :-(
Andy, 27.08.2012 22:01:03, IP: ***.***.21.240, #168052
Katuš,AD zabírají tak za tři týdny,ale to ještě neznamená,že je člověku úplně dobře.Někdy je líp někdy hůř.Já beru AD dlouho a brala jsem i různé druhy a taky mi je někdy špatně.Doktorka říká,že se tomu člověk nemá poddávat tak se snažím.Pa
miki, 27.08.2012 23:53:28, IP: ***.***.233.36, #168056
s těmi AD je to facht..já je beru taky už 3 roky a někdy dobrý a jindy bych je zase vyblil jak je mě po nich špatně
riky, 28.08.2012 8:23:20, IP: ***.***.72.3, #168059
dobrý den,chtěl bych vás poprosit o radu jak dálr pokračovat s léčbou panické poruchy.již rok se léčím u psychiatra který mi během roku postupně nasadil a vysadil tyto léky.ad-arketis,ad -mirtazapin,antypsychotikum questax,xanax sr 1mg,lyrica.vše jsem postupně vyskoušel ale bez učinku na zlepšení.....takže jsem zase musel vše postupně vždy vysazovat a zustal mi jen ten xanax sr 0,5mg který beru pulku ráno a pulku večer,někdy i v poledne.při poslední návštěvě mi psychiatr řekl jestli nechci změnit lékaře,docela mě to zarazilo,protože jsem mu dost věřil...momentální stav je takový že nemužu vykonávat žádnou fyzickou práci jelikož pak mám dost velké závratě včetně atak.v roce 2010 jsem po náhlé závrati byl odvezen do nemocnice na neurologii kde mi nic nenešli,pak jsem absoloval mg rezonanci hlavy a páteře taktéž bez nálezu-díky bohu.propuštěn po třech dnech na kapačkách pro vertigo bez medikace.neurolog ke kterému jsem docházel na kontroly tak mi zdělil že je to vše od nervu tak jsem v roce 2011 navštívil psychiatra u kterého se bezvýsledně léčím dodnes.jinak jsem býval dost sportovec nekuřák abstinent.je mi 38 let a připadám si jako hodně opotřebovaný nemcný duchodce...děkuji všem za radu jak postupovat dál s pozdravem riky
myška, 28.08.2012 12:02:08, IP: ***.***.200.142, #168065
Taky bych hledala nového psychi.už bych mu nevěřila.Co je to za dr.který se chce zbavit pacienta.Evidentně na to nemá.Měly by mu vzít diplom.Toto mě tak popudilo,že dr.sám něco takového řekne pacientovi.Taky se léčím naPP.a léky co popisuješ neznám.Většinou tu píšou to co popisuje Andy.Já beru Olwexii.První jsem měla Citalec,a ten mi nesedl.
Ila, 28.08.2012 12:20:35, IP: ***.***.8.218, #168066
Riki já bych taky určítě změnila lékaře psychiatra nevim odkud jseš jestli jich je u vás víc ale existuje mnoho jinych učinnych látek AD hodně zabirá Venlafaxin nebo Serteralin a před tim užitim to chce se hodně najist a i potom protože ten xanax to je jen na chvili je návykový a taky nám napiš jaké máš obtíže mohl bys chodit na relaxace,cvičeni neboskupinovou terapii to by ti měl doporučit psychiatr mně dala i knížky jak dychat atd.pa
Katuš, 28.08.2012 12:30:42, IP: ***.***.163.46, #168069
Ilo mě teda nikam ten můj taky neposlal a když jsem mu volala zda by nebylo dobré chodit i k psychoterapeutovi tak mi řekl že je to zbytečné ,že stačí on.Že mi řekne co potřebuji.Tak jsem se objednala aniž by otom věděl.Dal mi nějakou brožuru ,jinak nic extra.Tak nějak začínám váhat zda jsem vybrala dobře:-( Já beru už měsíc escitalopram tak nevím zda je dobrý ani jak poznat zda není...
Andy, 28.08.2012 12:57:34, IP: ***.***.21.240, #168070
Katuš,tenhle lék se taky dává na PP.To co psal za léky Riky tak kromě xanaxu jsem nic z toho neznala.Samozřejmě nejsem doktor ,ale tak trochu vím co se na PP předepisuje.Já osobně taky nechodím na psychoterapie a nikdy mě to doktorka ani nenabídla.Praktikuji spíš dechové cvičení a relaxační cvičení.To jsem si nastudovala z knih.Pa
        Předchozí   1 .. 559560561562563564565 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.