Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

mahe, 28.08.2012 13:25:31, IP: ***.***.230.81, #168071
Ahoj, všichni, jsem tady poprvé, tuhle diskuzi jsem našla náhodou. Je mi 45 a víc jak deset let na AD - poprvé se u mě projevily tyto stavy následkem rozvodu. Vím, že jsem hodně citlivá a vnímavá, ale i přesto se s PP snažím bojovat. Teď, až na nějaké výkyvy, mi bylo pár let fajn. Je to však zhruba měsíc, co se to vrátilo - denodenní bušení srdce, návaly, pocit, že nebudu, že mám infarkt. Je ale pravda, že jsem předtím měla dost stresující období - práce, atd. a také jsem si ten měsíc každý večer dala alkohol. Když se však objevily ty hrozné stavy, přestala jsem s tím alkoholem úplně (vůbec mi nechybí, bylo to prostě jen tak večer). Ale pořád mi není dobře, přitom bych si tak přála, aby bylo. Mám perfektní paní doktorku, k AD mám nyní brát chvíli neurol. Myslíte, že by to, že se to zhoršilo, mohlo být tím alkoholem do AD?. Už měsíc nepiji, a pořád je mi blbě. Nebo že to teď znamená, že AD začínají pracovat jako ze začátku (alkohol je jistě tlumí). Taky mám nesnášenlivost laktozy a poslední dobou jsem trochu hřešila a nedodržovala dietu. Asi je to všechno jedno s druhým. Jinak všem přeji pevné zdraví a hodně slunečných dnů
Andy, 28.08.2012 13:52:54, IP: ***.***.21.240, #168073
Mahe,já mám deprese a panickou poruchu 17 let a taky mám období kdy se to zhorší.Několik roků vpohodě a najednou se to zhorší.Stalo se mi to během těch 17 let několikrát.Doktorka mi vždycky navýší bud AD nebo benzodiazepiny. Takhle to trvá nějakou dobu a pak mi to zase sníží.Taky nevím čím to může být,ale on má každý někdy starosti a my si to moc bereme.Bude zase dobře.Pa
Ila, 28.08.2012 14:57:17, IP: ***.***.8.218, #168076
Katuš já jsem brala taky ten Citalopram asi 2 měsíce a nepomáhal mi bylo mi blbě tak mi to změnila na Arketis pa
mahe, 28.08.2012 15:13:31, IP: ***.***.230.81, #168077
Andy, moc děkuju za odpověď. Musím věřit. Pa
ILA, 28.08.2012 18:18:21, IP: ***.***.141.199, #168085
Mahe já si myslim že to může byt tim alkoholem protože k AD se fakt nesmi jedno malépivo občas nevadi,a to porušováni diety také neni dobré je to opravdu jedno s druhym,když budeš vše dodržovat tak se to určitě zlepši -Chce to relaxovat nepřepinat se,cvičit dychat když ti není dobře.Jaká bereš AD?Ten Neurol si ted k tomu ber on tě zklidní a poto můžeš pomalu vysazovat já to taky tak dělala a ted beru jen občas na noc mě pomáhal při tom pocitu na infarkt.Vše se určitě brzy brzy zlepši tak vydrž a bude dobře pa
Jiťa, 29.08.2012 14:02:13, IP: ***.***.206.208, #168099
Chodíte někdo pravidelně běhat? Jaké se Vám zdají výsledky? Nebo máte zkušenosti s nějakou jinou pravidelnou činností,co působí příznivě? Začala jsem se po ránu sprchovat studenou vodou,někde jsem četla,že je to výborný nakopávak.Je fakt,že potom se už ospalá necítím:-)
Ila, 29.08.2012 14:44:14, IP: ***.***.8.218, #168100
Jito já každy den doma cvičim,sprhováni st.vodou je taky určitě dobre,běhat ale nechodim ale určitě je to dobre.pa
katrka, 29.08.2012 15:57:13, IP: ***.***.147.59, #168103
ahojte tka jse mtu zas, chodim ted na brigadu 5 dnem za tu dobu PP neprisla ani jednou az dnes od rana mi bylo divne mela jsem ucpany nos a proste jako vzdy knedlik v krku, zase problemy s dychani ze kdyz vydechnu znova uz se nenedechnu jako kdyby mi to nedoslo ze se mam nadechnout. Byla to hruza byl omi spatne nevedela jsem co mam delat. Pak jsem se zacala bavit s ostatnima a pomalu na to zapomela bylo mi skvele a po panicke poruse ani zminka. Asi je to fakt ze ji musime ovladat svuj vlastni vuli. Pro me je PP hrozne s prominutim svine ktera mi dokaze znicit cely den a prijde i v te nejlepsi cchvili. Snazim se to nejak zvladat a nejak nad ni bojovat. A co vy ? zatim pa
katrka, 29.08.2012 16:01:46, IP: ***.***.147.59, #168104
jo a jeste neco snad m inekdo poradi, obcas se mi stane, ze jako kdyby nejdnou se nadechnu a jak vydechnu tak mi prijde ze mi to srdce jednou bilo jako kdyby o hodne vic ze to slo hrozne citit pak citim pocit jako kdyby me v tom momente vystrasil a lekla jsem se. Nevite co to je ? Nemuze to byt treba nepravidelny srdecni rytmus
Andy, 29.08.2012 16:22:20, IP: ***.***.21.240, #168105
Katrko,to nepravidelné bušení vůbec neřeš to při PP bývá. Já to mám taky,že se mi zdá,že mě nějak divně bije srdce hlavně v klidu a ono to po chvíli odezní.Už se na to snažím ani nesoustředit protože to bych se zbláznila.Mám to už spoustu let a zatím žiju,tak se uklidni ono to vždycky přejde. Pa
katrko, 29.08.2012 16:43:33, IP: ***.***.147.59, #168106
Andy? Myslis ? Sna to bude ono jako me se to tak 2-3x za den tane ale nejak mi to nevadi je to zvlastni pocit, proste nadechnu se vydechnu a ted to srdce jednou uplne hodne bije a pak klid a jsem jak kdybych se lekla. Stava se vam nekdy ze kdyz mate PP a hodne se najite tak ze je to jeste horsi ? Ume to je prave ted ja celkovekdyz se prejim zle se mi dycha
Andy, 29.08.2012 17:49:22, IP: ***.***.21.240, #168107
Katrko,těch příznaků je u PP srašně moc a každý je má jiný.Mě třeba brní celé tělo,tuhne obličej a buší srdce.Někdy při ataku se mi chce i zvracet.Je to všechno od psychiky a každý má projevy různé.A ty bereš AD?Bude to zas dobrý.Pa
katrka, 29.08.2012 20:02:55, IP: ***.***.147.59, #168109
to mas rpavdu ted je mi zas dobre , nn neberu je mi 16 a zatim nemam duvod ze bych neco takoveho brala
riky , 29.08.2012 20:11:41, IP: ***.***.72.3, #168110
díky moc vám všem za podporu a rady.o té psychoterpii jsem také uvažoval ale dr.mi nic takového nedoporučil.jinak jsem ve stavu kdy mám občas závratě,nevolnost a třes.jinak mývám pocity nastávající ataky a návaly do hlavy s panickým šokem.ted to mám částešně utlumené tím xanaxem sr který beru ráno pulku 0,5mg a večer totéž.čekám na poslední kontrolu ted v září a budu si hledat jiného dr.pokoušel jsem se opět vrátit ke svému sportu ale nejde to nemužu to provozovat jelikož pak mám hrozné stavy.pocházím z českobudějovicka a už jsem si našel pár kontaktu na nové doktory ale je obtížné se k nim dostat.většinou ty co mají dobré hodnocení tak mají plno.čekal jsem od té léčby zlepšení,ale to se u mě po ročním snažení nedostavilo,jen že jsem asi už na tom xanaxu závyslí po ročním užívání....děkuji za vše a mějte se....
Ila, 29.08.2012 21:37:57, IP: ***.***.141.199, #168114
Katrko Andy má pravdu mně taky někdy tluče srdce a citim to už si toho taky nevšimam,ted momentalně je mi uplně dobře beru AD jen ráno a večer občas Neurol O.5.Když se hodně najiš tak tě to tlači na žaludku to jsem měla taky i na zvraceni je to posle mne neuroza žaludku jez meně a často.Opět opakuji že to je jen v tvé hlavě,vidíš že si se zabavila a přestalo to.....tak věř tomu že to je psychika snaž se z toho dostat sama abys nemusela brát AD.Kdyžtak zkus homeopatika ty jsou přirodní.pa
        Předchozí   1 .. 560561562563564565566 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.