Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 30.08.2012 17:17:54, IP: ***.***.141.199, #168151
Katuš já byla taky na dvou vyšetřenich se srdcem vše mam v pořadku řekli páteř hlavně hrudni a psychika mne taky pořad bolelo a tlačilo na hrudi ,hned rá no když jsem vstala a už jsem z toho bylaq na nervy co to zas je,pomohlo mi to cvičeni a AD ale trvalo to dlouho a musim pořad cvičit a relaxovat a nepřepinat se .tak pa
Katuš, 30.08.2012 17:43:40, IP: ***.***.163.46, #168152
Ilo tak to máme stejné tedy.Co cvičíš za cviky?
Jsem furt děsně nervozní :-(
mahe, 30.08.2012 17:48:32, IP: ***.***.230.81, #168153
Ilo, moc Ti děkuji za odpověď. To samé mi říká i moje mamča. Víš, asi to má u mě původ už v dětství, protože díky těžké autonehodě mého tatínka jsem vnímala jenom nemocnice, operace, nešťastnou mamku, myslím, že jsem opravdu na všechno hodně citlivá. Navíc jsem teď měla delší dobu nějaké starosti. Beru Seroxat už fakt léta, teď tedy k tomu pár dní beru ten Neurol - 0,25 ráno a večer. Včera už mi bylo docela fajn, dneska je to horší - taky byl stres v práci a mění se počasí, snažím se být v poho, za týden odjížíme na dovču. Budu ráda, když se zase ozveš. Srdečně zdraví M.
Andy, 30.08.2012 19:13:28, IP: ***.***.21.240, #168155
Ilčo,tady si dost všichni stěžují na bolesti páteře.Já se snažím taky cvičit,ale mám pocit,že je to pořád stejné.Hlavně mi řekla doktorka,že úzkost stahuje svalstvo a projevuje se to hlavně na zádech kde je spoustu svalů a úponů.Já mívám dost bolest krční páteře a doktorka řekla,že to je typické při úzkosti.Měj se hezky.Pa
katrka, 30.08.2012 19:40:42, IP: ***.***.147.59, #168158
tka nevim jestli tam mam jit sama se docela dost bojim , dnesek byl uplne na nic spatne dychani nevolnost atd. Jeste me napada myslite ze rped menstruaci to je jeste horsi ? protoze me byvaji hodne ale opravdu hodne pritom zle
Ila, 30.08.2012 19:51:18, IP: ***.***.141.199, #168160
Katuš některé cviky mi dali na rehabilitacia i doktor,jsou to cviky na hrudni páteř to napiš do hledače a tam jsou namalované,ted chodim na sm system to je cvičeni s lanem na posileni svalu je to fajn a pomaha mi to ,taky chodim na masáže taky mně pichalo na hrudi tam kde se napojuji žebra cvičim už od března někdy vynechám nebo něco taha a hned mě boli zada i na hrudi.Trva to dlouho než se svaly posili a pak se to musí udržovat i hodně chodit třeba do lesa na procházky chodim tak 5km,tak papa jdu cvičit
Ila, 30.08.2012 20:03:49, IP: ***.***.141.199, #168162
katrko je to taky možne mně byvalo taky hodně špatně nesmíš to tak prožívat tak si kup aspon medunkovy čaj na zklidněni pa
Ila, 30.08.2012 20:08:39, IP: ***.***.141.199, #168164
Andy to mi přesně řikal masér že jsem měla zada stažená stresem a ted že to mám už lepší.On i Dr.Praško piše ve své knize bolesti zad jako pžiznaky deprese a PP tak pa a měj se taky dobře
Ila, 30.08.2012 20:11:14, IP: ***.***.141.199, #168165
jarczeku mně je taky celkem dobře a taky vzpominam na březen kdy jsem na tom byla blbě a ted to tady piši nove holky aspon jim můžem ukázat že to máme lepši.pa a at je dobře!!!!
katrka, 30.08.2012 20:15:52, IP: ***.***.147.59, #168167
zkusim, lla prosimte kam mam teda jit s tema zadama tadyk u nas je aera medica a je tam fyzioterpeuticka ambulance, ortopedicka ambulance a neurochirgie jedine neco z toho me napada a do nemocnice nechcu protoze tam jsou blbi doktori hrozne lii si na ne stezuje , jarczeku to je super ze je ti skvele :) taky se snazim ale jde to spatne navic ted ty zada myslite ze pomuze i meditace a relaxace na PP ? papa
Katuš, 30.08.2012 20:31:00, IP: ***.***.163.46, #168169
Jarczeku a Ilo určitě je super číst že je líp.člověk aspoň ví že bude lépe.To hodně posílí.
Na cviky se mrknu a budu muset taky něco začít dělat ono to tomu tělo pomůže ikdyby ta nemoc nebyla.Konečně mě donutí něco pro sebe dělat.
Jarczek, 30.08.2012 21:49:19, IP: ***.***.164.44, #168177
ano relaxace jsou velmi dulezite..v lečebne byly dvakrát denně a provadi se dechove cvičeni a nebo osteova progresivni relaxace kdy se postupne zatínají a uvolnuji skoro vsechny svaly od noh az po vička a čelo je to super a clovek kdyz to dela pravidelne se dokaze velmi dobre uvolnit...mě nejvic pomohlo prohloubené dychání..je to to same nadech do bricha pak zadrzeni kratce dechu a dlouhe uvolneni...telo si pak rychle uvedomilo to uvolneni a clovek casem prestane byt porad stazeny protoze pri PP je clovek porad v permanentnim napeti a tim padem ma problemy s bolestmi zad ruzne bolesti na prsou to vse je z permanentniho nepeti proto nechci to tady odsuzovat ale nejake procedury jako jit nekam se zadama tak nevim me to proste vse prestalo jak jsem se naucil uvolnovat ted si to jako ridic kamionu delam behem jizdy proste se zapru do volantu nadechnu se a pomalu vydechnu u toho si reknu slovo uvolnit...uplne citim dobrej pocit tohle delam tak trikrat ctyrikrat denne a mam od PP klid...samozrejme i AD mi pomahaji.Pred pul rokem bych neveril ze se to muze takto zlomit..osudova pro me byla hospitalizace tam me dali do kupy a od te doby je to jen lepsi a lepsi pred tim jsem se uz smiroval ze tak budu zit do konce zivota...premyslel jsem i ze to ukoncim protouze to nebyl zivot kazdej den v točkáčh a s pocitem na zvracení..slabost prujmy no proste hruza...dnes nevim co to zavrat je zlepsilo se mi videnbi..nic jsem z ocima nemel presto jsem diky PP špatne videl..ten tlak co jsem mel v hlave me tlacil na oci a byl to hnus!!!!...proste nechci ani vzpominat ze jsem se v nemocnici loucil s pritelkyni a busil na ambulanci s tim ze urcite umiram..:D..dnes se tomu smeju ale lidi ja vim co tohle umi a neni to nic se zmenou pocasi a podobny plky..jasne ovlada to taky ale proste tato porucha je jen o tom to pochopit co to dela proč se to deje a pak se naucit uvolnovat relaxovat...zklidnit zivotni styl a hlavne začit delat veci jako driv což jsou expozice ale o tom všem by jste si meli precist v knize od praška se kterym jsem se setkal a věrte ten človek ví o cem piše..:D:D
katrka, 30.08.2012 22:00:18, IP: ***.***.147.59, #168178
Takovy clanek :D
katrka, 30.08.2012 22:01:33, IP: ***.***.147.59, #168179
me vzdycky tak nejak pritahovala meditace ruzne to cviceni jogaa svicky atd. Ja uz nevim co ma mdelat kazdy den se citim jinak vzdycky premyslim co to zas bude zase nejaka dalsi nemoc tak me to vzdycky stve. Dnes jsem mela jit ven musela jsem to zrusit jak mi bylo zle od tebe doby co jsem poprve se nemohla nadechnout tak mi to obcas uplne nici zivot
fido, 30.08.2012 22:03:27, IP: ***.***.34.111, #168180
ahoj lidičky zitra mam posledni den dovče je mi tady super žadne zdravotni potiže xanax beru už jenom jednu tabletu na začatku lečby tři denně jareczku napsal jsi to přesně jak to je stou naši nemoci mějte se krasně čus
        Předchozí   1 .. 562563564565566567568 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.