Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 31.08.2012 15:08:09, IP: ***.***.8.218, #168211
Miki určitě má počasí vliv na určite bolesti a tlak ale mně připadá jak když to tomu Fidovi přivoláváš,ted ti bylo na dovolené dobře a pak uvidíš až ppřijedeš do jiného počasi,já bych ho spíš povzbudila že se zrekreoval a odpočinul si a bude dobře jako na dovče .Mně je třeba dnes dobře až na malé bolesti zad.Praškova kniha je moc dobrá.....to má Andy pravdu....................
Jarczek, 31.08.2012 15:31:24, IP: ***.***.164.44, #168212
Je potreba zrusit otazniky a jiny individua co to tu narusujou..presne tak kdyz vam to vadi a jsem vam pro smich tak sem nelezte proboha..nikdo na vase kecy neni zvedavej..nemate ani nejmensi odvahu ze se ani nepodepisete...jste ubozi a k smichu jste tu pouze vy...ja jsem psal ze mi neni moc dobre ale nepsal jsem nic o umirani... a vubec proc to nejakemu diakritickemu znamenku vubec vysvetluju..ja si muzu psat co chci ale jen s lidma kteri mi rozumi..a s tema jsem v kontaktu i mimo tyto diskuze a vam ostatnim taky radim vymente si mezi sebou e maily a facebooky a piste si tam kde nejsou tady ti chytrolini co spasili svet a uzdravili stovky lidi svejma rozumama...uz me to nebavi takze budem v kontaktu jinde ne tady....
Ila, 31.08.2012 16:28:03, IP: ***.***.8.218, #168214
Katrko to si nesmíš řikat že ti bude ve škole špatně budeš se muset učit zapomenš na to budeš s kamarádkama,to ti připadá že je špatně jenom tobě jsou na tom lidi ještě huř a žiji a hlavně chtěji žit já jsem měla to samé co ty i jsem si to myslela ale není to pravda lidi jsou natom i hůř nemji co jist a pít.pa
katrka, 31.08.2012 16:49:49, IP: ***.***.147.59, #168215
lla mas pravdu ted jsem byla venku chvilku s kamaradkou a vse je lepsi potrebuju k sobe nekomu s kym si muzu povidat atd. ve skole se budu muset hodne ucit ja jsem na zdravce takze se o tomlhe vsem budu ucit takze tim vic bych to mela chapat. Zkousim se na to nemyslet muze to byt i horsi musim myslet pozitivne snad to bude fajn dekuji za vse
Ila, 31.08.2012 19:05:59, IP: ***.***.141.199, #168217
Katrko já jsem dělala takyzdrávku na dětskou sestru v Praze a potom jsem si udělala jestě 3letou školu farmaceuticky asistent a pracuji v lekárně kde vidim kolik lidi bere Ad to je hrůza,vždycky jsem si řikakal co toho lidi maji a ted je mám taky ale asi mně vratili zpatky do života hlavně jsem začala jinak myslet uklidnila jsem se a vše přestava a jsem skoro jako dřív ,tak ty se musiš taky snažit se soustředit na něco jinehoJá jsemtaky pořád potřebovala někoho s kým jsem mohla povidat chodila jsem taky ke kamarádce.Tak držim palce pa
Ila, 31.08.2012 19:10:51, IP: ***.***.141.199, #168218
Jarczeku mně to taky naštvalo a taky si chci psát s lidma kterým m§žu poradit a povzbudit je a co Jirka jak se má:
Ila, 31.08.2012 19:12:40, IP: ***.***.141.199, #168220
fido držim palce na cestu domů určitě to zvládneš a bude dobře pa
Ila, 31.08.2012 19:16:46, IP: ***.***.141.199, #168221
Riky DR.Praško pracuje myslim v Olomouci pa
katrka, 31.08.2012 19:25:51, IP: ***.***.147.59, #168222
jee to je super a jake to je pracovat v lekarne je to dobra prace mamka me do toho zene at to jdu delat ale ja bych radsi rehabilitace a pater proste to co me trapi bych chtela delat a pomahat s tim ostatnim :) illo si moc hodna ze me chce ulkidnit ale me to moc nejde jsou to takove napory jednou zle jednou dobre ted mi bylo zase zle a chce se mi zvracet a ted zase fajn nesmim na to myslet ale jde to tezce neznas nejake prirodni privky neco na psychiku ale prirodni nemyslim AD. mej se papa
katrka, 31.08.2012 19:28:06, IP: ***.***.147.59, #168223
llo ? z ktereho si mesta jestli treba nebydlis nekde pobliz me rada by si s nekym o tom popvidala jen se ptma pokud ti to nevadi pa
Andy, 31.08.2012 19:35:36, IP: ***.***.21.240, #168224
Katrko zkus čaj z třezalky tečkované a myslím,že dělají i tablety,To by ti poradila Ilča.já si taky někdy vařím čaj od teekane spánek a nervy. Tam sice třezalka není,ale jsou tam jiné byliny.Třezalka se totiž nesmí když se užívají AD.Taky bych si být tebou sehnala tu knihu od Doktora Praška Agorafobie a panická porucha je dobrá vše tam popisuje.Jsou v ní dechová a relaxační cvičení.At je ti líp.Pa
Andy, 31.08.2012 19:46:41, IP: ***.***.21.240, #168225
Ilčo jsem ráda,že je ti už dobře.Mě je taky docela dobře.Ted už zase jím jen AD občas ansilan.Taky jsem ti chtěla napsat, četla jsem o té meteosezitivitě.Psali tam.že lidé s depresemi a PP jsou ke změnám počasí náchylní,ale to že by tyto nemoci vyvolávalo počasí to tam nebylo.Nevím,že nás ten Miki nenechá už napokoji.Měj se hezky.Pa
katrka, 31.08.2012 19:50:01, IP: ***.***.147.59, #168227
jinak nevite kde se ta tresalka da koupit, llo ? ty pracujes v lekarne mate tam neco takoveho nebo spis v obchode s prirodnimi lecivy ?
Ila, 31.08.2012 20:43:45, IP: ***.***.141.199, #168229
Katrko tablety Třezalky se daji koupit od firmy Kneip nebo Walmark,čaj je taky dobry a nebo homeopatika Sedatif ty brala Vendy to jsem hi taky poradila vše maji v lékarně,jinak jsem z Mladé Boleslavi klidně bych se stebou sešla a popovidaly by jsme si vim že to pomáhá a tvoje mamka tě asi moc nechápeale myslim že jsi psala že jseš z Val.Mez.nebo ne?Ráda bych ti pomohla jseš mladá a musíš se stim vypořádat.Tak pa pa a at je lip já moc dobře vim jak je těžke zahnat ty myšlenky a chápu jak to jde špatně.....
Ila, 31.08.2012 20:52:52, IP: ***.***.141.199, #168230
Andy tak jsem ráda že ti je taky lips tím počasim máš pravdu,taky beru AD ráno v poledne už ne a večer někdy Neurol.Pomohla mi ta dovolena tak bych ještě chtěla někam jet třeba na 4až 5 dni až bude ten svátek.Doktorka řikala že mám odpočivat nepřepinat se a myslet předevšim na svoje zdraví.Jo a moje statší dcera bude mit miminko a tak budu mit druhé vnouče už má 3apůl letého kluka,tak by to mohla být holčička kupovala bych růžové šatičky.tak pa měj se pěkně a at je nám dobře
        Předchozí   1 .. 564565566567568569570 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.