Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 24.08.2012 13:22:23, IP: ***.***.8.218, #167910
Miki a Marianno přeji vám oběma vše nejlesší k narozeninám hlavně hodně zdravíčka a co nejmíň potížía at je lepe!!!!!papa
Ila, 24.08.2012 13:28:34, IP: ***.***.8.218, #167911
Vendy tzhle stavy jsem měla taky mně zabiral ten Neurol ale taky ne hned,tak dnes odpočívej a at je lip,já jsem dnes v práci do 17hodin a zitra jedu na jarmark do Sobotky s vnoučkem a dcerou.pa
Martin, 24.08.2012 13:37:40, IP: ***.***.193.245, #167912
Ahoj Katuš,
no ono i malé stresy jsou pro nás velké stresy. Chce se to s tím naučit žít, být trochu lehkomyslný a pořád se nesledovat. No pořád to nejde ale proč být v životě pořád nervózní? Užívej si ho, zkus se to naučit. První den ve škole je přece bezva událost, nebo ne? Tak si to s dcerkama pořádně hezky užij a nedělej si z toho hlavu. Ahoj
Ila, 24.08.2012 13:59:38, IP: ***.***.8.218, #167914
Jarczeku tak si to užij taky bych jela!!!!Snad v záři pa
Ila, 24.08.2012 14:03:57, IP: ***.***.8.218, #167915
Katuš vůbec na to nemysli vše dobře dopadne a nakonec si třeba děláš zbytečné starosti a holčičce se tam bude libit nemysli na to nějak bude a práci se naučíš my máme taky pořád něco nového tak pa
Ila, 24.08.2012 16:01:14, IP: ***.***.8.218, #167921
Myško ono se to občas vráti tos byla vynervovana z té gyndy tak at je dobře pa
fido, 24.08.2012 16:48:57, IP: ***.***.32.76, #167923
mějte se všichni krasně uživejte volne dny a pokusme se vyhnout PP jareczku ty jsi to užij ja si uživam moře a sluničko to peče včera jsem měl slaby naznak poceni na pumpě nas vytočil magor pořad jsme nato se ženou mysleli a probirali to mějte se krasně papa
Romana, 24.08.2012 16:59:46, IP: ***.***.209.192, #167924
Ahoj Ilčo,tak dneska jsem byla u toho myho psychiatra a od zaři jdu do prace.Ted mam stejny pocity jak jsi mela ty na jsdnu stranu se tešim na druhou se bojim jak to tam ukočiruju.Tak snad to zvladnu jak ty!To dojiždeni me desi snad nejvic už ted premyšlim jestli to zvladnu.Rikala jsem dr,že mi moc pomaha si občas napsat s lidičkama s PP a vubec se mu to nelibylo prej tam nepišou lekaři a muže tam psat lidi se vubec s PP nemaji nic společneho at stim přestanu docela me to překvapilo.Tak hezky den vlastne vikend a to všem co jste tady
Katuš, 24.08.2012 17:54:28, IP: ***.***.163.46, #167926
Ilo a Martine,děkuji za podporu. No já se bojím že tam budou brečet 3 roky doma a najednou taková změna. Na práci se těším i kuli penězům a že vypadnu mezi lidi. Já mám blbou povahu vše si moc beru a když nemám svoje trápím se trápením jiných.Asi i proto ta nemoc mě dostala.Vždy jsem byla moc cítě a v prosinci jsem měla zápal plic po dlouhé době hodně nemocná pak zánět zubu a pořád něco.Pak jsem řešila jak to bude s návratem do práce po mateřské a zda bude školka abych tam mohla jít to mě trápilo nejvíc 3měsíce jsem kloudně nespala....prostě furt něco.Pak najednou se vše skvěle vyřešilo a já měla měsíc pohodu bylo mi skvěla a najednou jako když mi to něco nepřeje začli bolesti lítání po doktorech a nakonec z toho byla tato nemoc ....ale každý věřím že to nemá lehké.Jen si myslím ,že ten co není tak citlivý a umí házet starosti za hlavu nebo se s nima prát to má lepší a netrápí se pak takovou nemocí....
Katuš, 24.08.2012 19:35:04, IP: ***.***.163.46, #167927
Miki a Marianno taky přeji vše nej k narozeninám a hlavně zdravíčko a žádné trápení ať ta mrcha nemá šanci!!!
Vendy, 24.08.2012 20:19:10, IP: ***.***.104.154, #167928
Mariano a Miki, taky se přidávám a přeji vše nej nej k narozeninám!!
Marianna, 24.08.2012 20:52:07, IP: ***.***.45.4, #167929
Ahoj všichni, strašně moc děkuji za přání k narozeninám, už kolem mne skoro nikdo není a je to pro mne vzácné. Jsem opravdu ráda, že jsem vás tu našla, to je úplně jiný pocit, když na to všechno nejsem sama. Doktorům se to možná nelíbí, jenže oni tyhle poruchy znají většinou jen teoreticky, ale kdo to skutečně neprožil, těžko pochopí jak nám je. Snažím se s tím léta bojovat, jen někdy je to holt silnější než já. Naštěstí už nechodím do práce a je i velká výhoda, že žiju sama s kocourkem a nemusím se před nikým přetvařovat. Prostě když je mi blbě, tak zalezu s knížkou a kocour má naopak pro mne pochopení, ten se umí nádherně přitulit. Přeju nám všem, aby bylo lépe a lépe, až úplně nejlépe :-).
Ila, 24.08.2012 21:23:12, IP: ***.***.141.199, #167930
Romčo já byla taky u doktorky a řikala jsem ji o te diskusi a ona jen kyvala a usmivala se nic mi na ti neřekla ba naopak mi řekla že na té skupinove terapii můžu řikat lidem jak jsem se z toho skoro dostala a radit jim že mi to udělá dobře když můžu předat zkušenosti-,mně osobně ty diskuse a názory jinych pomohly na to nedám dopustit.4lověk se má vypovídat a když už ho mají doma dost tak může narsat sem.Tak ti držím palce za tyden do práce,cesty se neboj už předem si to neřikej,řikej si že to bude jako dřiv a je to,já to tak dělám.Ze začáku budeš unavená s tim počitej a pak to bude dobré tak pa
miki, 24.08.2012 22:19:00, IP: ***.***.164.18, #167939
já to věděl,že přijde ta změna od rána jsem ji cítil jak mě bylo špatně celý den,motala se mě hlava,byly KES....no... pro člověka meteosenzitivního jako já nic nového pod sluncem,někomu bylo určitě taky zle a možná si myslel,že měl ataky PP,lidičky stačí si přečíst něco o změnách počasí a působení na člověka,kladných iontech v ovzduší,magnetickém poli....atd. a máte po PP.... čau a všem děkuji za přání k narozeninám...je mě báječně konečně se přetlačila ta tlaková vlna,která mě celý den dusila a dělala potíže,konečně se upravil tlak a jsem opět fit
Katuš, 25.08.2012 6:35:06, IP: ***.***.163.46, #167946
Ilo tak mě se doktor ptal zda jsem si přečetla brožuru co mi půjčil a co dělám proto aby mi bylo lépe.Řekla jsem mu že jsem ji přečetla celou a našla tuto diskuzi ,že to tu je moc fajn a na něm bylo vidět ,že je moc spokojený že se snažím.Jak říkám jedna věc je to říct kamarádce ,jasně vyslechne mě se uleví ale mnohem lepší je si otom povídat nebo spíše psát s někým kdo to zažívá také.takže jsem děsně ráda,že vás mám lidičky
        Předchozí   1 .. 556557558559560561562 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.