Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 23.08.2012 14:19:57, IP: ***.***.8.218, #167836
katrko mně bude 49 a deprese jsem měla už asi v 24 letech po operaci žlučniku a umiral tchán asi po roce to přešlo a ted to mám asi od ledna ale byla jsem úzkostná vždycky.Martin to napsal hezky-ty rady přesně tak to je!!!!!!
fido, 23.08.2012 15:11:05, IP: ***.***.33.128, #167838
jareczku maš pravdu je to tak je tady super a moc vam všem děkuji jak jste mě před odjezdem podporovali každy den jezdime na Burgmanu na vylety až zapominam brat leky mame se super snad to tak vydrži zatim čus
Martin, 23.08.2012 15:46:53, IP: ***.***.193.245, #167839
Ahoj Katko?,
všímáš si, kolikrát jsi napsala slovo "znažit se"? V tom je Tvůj kámen úrazu. Chceš to moc a moc nějak překonat a jak to nejde, jsi zahanbena, nevěříš si a jsi z toho asi i otrávená. Nemá smysl to tak moc přemáhat, tím na to ustavičně myslíš! Jediné snažení je dělat věci jako dřív a nebát se je dělat. A fakt tu PP moc nepřeceňuj. Zosobni si ji, jako třeba zlou paní, a od ní si přece nenecháš nic líbit, že ne? Dej ji pěkně zavyučenou a třeba ji i naplácej. Ať ti dá pokoj a nechá tě být. Ok? Ten knedlík v krku je normální, taky jsem ho měl, toho se neboj. Prostě se párkrát zhluboka nadechni a žij si život, jaký jsi si vysnila. Drž se...ahoj Martin
Martin, 23.08.2012 16:00:36, IP: ***.***.193.245, #167841
Ahoj Jarczeku,
a vidíš, já nikdy v lečebně nebyl (rozhodně se za tu léčebnu nestyd!!!),na vše co jsem psal, jsem postupem let přišel sám. Tak mě těší, že Vám tam říkají něco podobného, děkuju. Já beru obden nebo jak kdy slabý Citalec 10. Klidně si ho i na rok vysadím. Doktor to sice nerad slyší ale pořád mám dojem, že kdyby mi naordinoval lentilku, tak bude mít stejný účinek. Věř a Tvá tabletka tě uzdraví:)) Je to v Tobě a ne v tabletce, i když třeba pomáhá. A věř mi, pivko nebo sklenička whisky Tě nezabije, to už bych musel být 1000x po smrti. Jen se vyvaruj nadměrnému pití, protože kocovina zrovna psychyce nepomáhá. Já mám hranici 3 velké piva a panáček fernetu a to už přes pět let. Přečti si příbalový leták u svých AD a jak tam není zákaz alkoholu s třemi !!! tak se ničeho neboj.
A pro ostatní, nikoho tu nenabádám holdování alkoholu!!! Ale bát se jít na pivko, či dvě je stejný strach, jako se bát jít na MHD, do centra města apod. Kdo se bojí nesmí do lesa a v lese je přece tak nádherně:))Ahoj
myška, 23.08.2012 16:03:55, IP: ***.***.200.142, #167842
Jarczeku,beru to co ty,Olwexii 75g.a to pivo jsem zkusila.Bylo malé,výborné,a nic to se mnou neudělalo.Byl to múj první prohřešek po 5 měsících co beru léky.Myslím,že když si 1dáš,tak by to mělo být ok.
Ila, 23.08.2012 16:28:04, IP: ***.***.8.218, #167844
Marianno byla jsem u doktorky řikala že ten Neurol 0,5 na noc můžu brat klidně pořad že se nic neděje když chci vysazovat tak po kouskach a pak třeba ob den a taky se mi může stát že se k němu můžu někdy vrátit že 0,5 je slabá.Ty abstinenčni pžiznaky jsou bolesti hlavy motáni hlavyatd
Ila, 23.08.2012 16:44:01, IP: ***.***.8.218, #167846
Martine napsal si to moc krásně to je totiž vše co může člověku pomoci!!!!!Hlavně je vše v naši hlavě!!!A to je nejhorši si uvědomit že za všemi těmi potižemi je psychika a ne nějaká zákeřná nemoc.pa
Romana, 23.08.2012 17:45:47, IP: ***.***.209.192, #167850
Jojo,naprosta pravda!!!Je to jenom v hlave jakmile se tomu nepodaš tak te to až tak nedostane,ja už jsem se to taky naučila a opravdu to zabira.Nechci to zakriknout ale uz zvladam markety,obchodaky a vetčinou bez ujmy ale jinak to začina byt čim dal lepši!Už nechodim do kramu stim co zase bude až tam vlezu.Mame o sebe strach to je jasny ale nic se nema prehanet a to si furt tluču do hlavy,že neumřu že je to jen blba PP.
Romana, 23.08.2012 17:52:31, IP: ***.***.209.192, #167851
Ilčo,ješte jsem se chtela pochlubit,že už skoro neberu Frontin mam brat 1 na noc a beru tak jeden tydne jenom když jsem fakt špatna.SIce usinam tak 2 hod prevaluju se sem tam ale nakonec usnu.Hezky den
Marianna, 23.08.2012 19:18:17, IP: ***.***.165.49, #167855
Ilo, moc děkuji. Dneska mi přišla odpověď od psychiatra, ale napsal jen, že mám vysazovat zvolna. To je jako by nenapsal nic. Zkusila jsem ráno nevzít nic a v poledne 1/4, moc dobře mi sice není, ale vydržet se to dá. Bolesti ani motání hlavy nemám, mne bolí žaludek a nemůžu odkašlat, jako bych měla na krku provaz. Tyhle obtíže jsem měla od počátku a právě po benzo.. vždycky odezněly. Snad mi pomůže Setralin, ale mám v tom teď dost zmatek. Pa a dobrou noc.
katrka, 23.08.2012 20:05:30, IP: ***.***.147.59, #167862
lla - tak to uz tim trpis hodne dlouho hlavne se drz doufam ze to bude cim dal lepsi :)
Martin - takovy pristup k tomu docela mam ja kdyz se odreaguju tak jsem uplne v poho a hned jak si na to vzpomenu je to tady takze na to nesmim myslet proste se na to vykaslat a ono to nejak snad odezni. Jinak ti moc moc dekuju :)
Katuš, 23.08.2012 20:23:53, IP: ***.***.163.46, #167864
Martine napsal si to náramně. Moc mi to pomohlo asi si to zkopíruji a vytisknu.Je vidět že si tu nemoc pochopil.
Já se nebojím MHD,metra ani obchodního domu. U mě to začlo bolestma a tak sem běhala po doktorech a ultrazvukách,brala léky na bolest ,které vůbec nezabrali.Byla několikrát na EKG,jednou mě vezla rychlá pa\k zase kamarádka s podezřením na infarkt.Takže jak mě něco zabolí tak už se zase děsně děsím.Od včera mě bolí na hrudníku a to je něco na mou hlavou na moje myšlení.Snažím se něco dělat,byla jsem s dětma u kamarádky a stejně mě to z hlavičky nevylezlo :-( snad bude líp a líp. Na jogu začnu chodit od září a už se těším:-)
Ila, 23.08.2012 21:38:45, IP: ***.***.141.199, #167868
Romčo tak to je fajn že ses tak zlepšila já beru neurol jen na noc už asi od června jinak ne,DR řikala že si ho zatim mám brát nebo půlku že jeden mi nic neudělá taky usinam dlouho když ho nevezmu a budim se,Potřebuju být do práce fit ted jsem tam byla sama tak už mne to zmáhá tak v pondeli jsem si vzala volno a pojedu do lesa tak pa pa
Ila, 23.08.2012 21:43:05, IP: ***.***.141.199, #167869
Katuš mne taky bolelo často na hrudniku to jsou tenze ze stresu a nebo to může byt od hrudní páteře na EKG jsem taky byla nikde nic.Já jsem to řešila tim dychánim,taky jsem to měla pořád v hlavě a najednou se to zlepšilo taky hodně cvičim.Taky mne všude bolelo a pichalo..... Máš vyšetřeni nic ti neni tak na to nemysli a je to....papa
Ila, 23.08.2012 21:48:07, IP: ***.***.141.199, #167871
Mari každemu se to projevi jinak já měla taky ten tlak v krku dost často a sevření na hrudi a taky benzo zabraly.ten Sertralin bereš 2krat denne?pa
        Předchozí   1 .. 554555556557558559560 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.