Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

katrka, 21.08.2012 12:28:52, IP: ***.***.147.59, #167705
Vendy,Katuš - je to hruza co to dokaze..., jinak ta joga tady u nas ve mete je nekolikrat tydne jen nemam odvahu tam jit sama a nevim kdo by semnou sel a radsi pocvicim doma :D
Marianna, 21.08.2012 14:10:21, IP: ***.***.165.45, #167710
To je zajímavé téma - jóga. Objevila jsem možnost chodit 1x týdně cvičit, ale musím se rozhodnout do 10.9., jenže stejně není jisté, že budou mít místo. Já bych uvítala DVD s jógou, klidně bych mohla cvičit doma. Mám sice po mamince nějaké knížky, ale podle nich mi to nejde. Pak můžu ještě chodit 2 x týdně na cvičení pro starší, jenže v posledním roce mi bylo tak děsně, že bych to neudýchala. Včera jsem stejně nakonec kolem půlnoci musela vzít 0,5 Neurol, strašně mne bolel žaludek a na krku jsem měla utaženou oprátku. Za chvíli to pak povolilo, ale už jsem toho moc nenaspala. Potebovala bych ještě nějaké rady k tomu odvykání.
Katuš, 21.08.2012 14:18:37, IP: ***.***.163.46, #167711
No já tam taky nikoho neznám jen tu předcvičující bydlí tady v naší vesnici a tykám si sní.Tak aspoň to a třeba tam nakonec někdo známej bude..Pokud ale Dvd je tak proč ne i to je fajn.Jen já se bojím ,že se doma nedonutím a nebude nato klid.
Marianno je to děs co? mě je taky od soboty furt divně místo ubírání neurolu beru furt stejnou dávku.Beru ho ale teprv necelý měsíc tak asi snad závislá ještě nebudu.V září mě čeká po 6letech a 8měsících jít do práce což bude na mou psychiku taky záhul než se to naučím a zvyknu.Asi zavolám psychiatrovi a poradím se sním co mám dělat...
Ila, 21.08.2012 14:21:57, IP: ***.***.8.218, #167712
Vendy ty bereš ty Ad ještě krátce musiš vydržet já to měla taky dloho než zabraly.pa
Ila, 21.08.2012 14:37:47, IP: ***.***.8.218, #167713
Marianno jestli si to odvykáni nezačala moc razantně tak zkus brát půlku na noc ja beru Neurol jen na noc ale bez něj se budim a nemůžu usnout.Asi vysazuješ moc rychle a nebo si ne noc brát něcopřirodního nebo homeopatika chci to potom taky zkusit pa
angi, 21.08.2012 15:09:41, IP: ***.***.150.48, #167714
ja mela to sami vihledavala jsem taky doktory myslela jsem si ze mi furt neco je hlavne srdce sem si myslela ze to je pak sem po 4 mesicich poslechla rodinu a sla jsem k psychologovi a bila to panicka porucha.Nasadila mi leky a do mesice to bilo lepsi jsem rada ze sem je poslechla jinak bich zila v jinim svete,doporucuju ti jit k psychologovi.Aeste jedna rada nezabjvejse sam sebou co ti vlastne je to je to nejhorsi ja vim svoje chce to taky pevnou vuli a neprestan delat to co te nejvice bavilo.preju brzke uzdraveni a at ti to dobre dopadne.
Jarczek, 21.08.2012 20:16:37, IP: ***.***.63.107, #167726
Cvičeni je strasne dulezity...v lecebne nas hnali do telocvicny kazdej den...rano rozcvicka a vecer rotopedy atd...je to dulezite...jinak nevim jak je vam ale ja uplne umiram v tomhle pocasi..ted jsem mel mesic klid a od nedele uz jsem mel dvakrat naval a paleni na hrudi...sakra proc me to furt mele!!!!
Katuš, 21.08.2012 20:43:02, IP: ***.***.163.46, #167728
Jarzceku přesně souhlasím tohle počasí je děsný k té nemoci.Už aby zase bylo líp. V noci jsem nespala a měla chuť si vzít další neurol jak mě bylo mizerně...
Marianna, 21.08.2012 22:00:50, IP: ***.***.165.49, #167729
Ilo, já myslela, že když mi teď nějakou dobu stačil 1 mg Xanax na 24 hod, tak že bych snížila na 0,5 mg za stejnou dobu, ale zřejmě Neurol je přece jen něco jiného. Zatím jsem to od rána vydržela a za chvíli jdu spát. Možná by pomohl slabší Xanax, jenže teď nemám žádnou možnost ho získat. Zkusila jsem napsat mail jednomu dobrému psychiatrovi, který mne nemůže vzít jako pacientku, protože jich už má moc, poskytl mi jen konzultaci. Na mail mi zatím neodpověděl a tak tápu. Ještě že to aspoň můžu napsat sem, jinak bych se z toho zcvokla docela. Mně je nejhůř po ránu, tak proto beru Neurol ráno, ale teď to taky není žádná sláva. Dobrou noc a díky. Pa
miki, 22.08.2012 5:20:28, IP: ***.***.239.105, #167737
Ach jo
je vidět,že některým lidem není pomoci.Není to dlouho jsem zde psal o působení počasí na člověka.Pochopitelně mě většina přítomných zde odvětila,že tohle není možné a za všechno může nějaká PP.Jak zvláštní -- v pondělí nesnesitelný vedra a většině lidí se točila hlava,nebylo jim dobře -- jak zvláštní,že měli všichni najednou a společně jakýsi podivný atak PP a to na různých koutech naší vlasti.
Opravdu podivné !!!
Teď jsem nahlédl na jinou diskusi kde nějaká slečna popisovala pondělní motolice a závratě.Po příchodu ke své psycholožce se ovšem dozvěděla,že úmorná vedra za nic nemůžou a vše je od psychiky.No tohle mě říct moje doktorka tak jí dám na místě po čuni.Každý lékař bude vždy tvrdit pravý opak.Jsou to jen oblbovači a za obor psychiatrie se schová vše co je pro ně nevysvětlitelné.
Jak dobře si pamatuji na jednoho "lékaře",který mě neustále tvrdil,že mám problémy v rodině a v práci a finanční problémy a já už nevím co si vymýšlel za pitomosti... a když jsem mu odpověděl,že si měsíčně dokážu vydělat 100 tis.,( někdy i více ), tak na mě otevřel hubu a v tu chvíli jsme se rozloučili.Prostě nedokázal pochopit,že za vším nemusí být tolik a všude omílaná psychika.
Jen počkejte až se zase změní počasí k horšímu jaké budete mít problémy.Opět a zase bude bušit srdce,točit se hlava,bude zle.
Lidí trpící meteosenzitivou je cca, 8% naší populace.Ovšem stejné procento je i lidí s psychickými problémy ( nějaká PP ).
Jak zvláštní. :-)))
Jarzceku Ty jako řidič si nikdy neměl ten zvláštní stav když si vyjel z OL a v např.v Jihlavě si vjel do deště,mlhy...Tobě bylo vždy stejně ???? Já věřím,že ne protože jsi pociťoval ty stejné strašné stavy co já.
Katuš, 22.08.2012 6:58:50, IP: ***.***.163.46, #167739
Miki.Jo jasně někomu se dělá zle z tepla.Jenže když mě se začli projevovat známky nemoci (ještě jsem nevěděla že to je toto) tak mě při přicházející bouřce odvezla rychlá jak my bylo zle a přitom mi nikdy toto nevadilo.Bouřky se nebojím teplo mám ráda.Jenže teď to je jiné děsné.
To je stejný jako když mám na jaře a létě rýmu protože jsem alergik na pyl a trávy a někdo mi řekl ,že to není alergie ,ale prostě jsem každý jaro a léto nastydlá....
Pozor na hormonální hladiny, 22.08.2012 7:57:52, IP: ***.***.48.25, #167741
totiž i rozhození hormonů (které může být přechodné) ovlivňuje tyto stavy. Moje máma to měla, léčili jí antidepresivama a nakonec pomohlo jen srovnání hormonů. Nechala si na svojí žádost udělat testy na hormonální hladinu a bylo to hned jasný. Lékařka jí přemlouvala, ať bere AD, ale mámě nějak nesedly, tak je přestala brát a po srovníní těch hormonálních hladin je už dlouho ok.
A věřím, že i počasí nadělá divy . A nemusí to být hned vidět na první pohled, že je horko nebo bouřka-stačí změna tlaku. Nebo stačí vyčerpání. U citlivějších jedinců můžou být příčiny různé.
Ila, 22.08.2012 8:49:19, IP: ***.***.8.218, #167751
Marianno Xanax má uplně stejnou účinnou látku jako Neurol jen je to jiny název je může byt vyroben jinou technologii zkus 0,5 rano a 0,5 večer.Já jdu zitra k doktorce tak se na to zeptam pa
fido, 22.08.2012 9:44:21, IP: ***.***.33.168, #167763
ahoj lidičky jsem na dovči nakonec jsem vas poslech a odjel prvni den jsem měl šilene poceni za volantem doktoři mi radili at nejedu v noci druhy den už pohoda tady je super sluničko teple moře včera jsme byli na vyletě s přateli co maji člum na ostrově Brač no super tak jsem byl vpohodě až jsem zapoměl brat leky dneska jsem konečně rozjel počitač tak mužu psat mějte se všichni krasně pa
Ila, 22.08.2012 10:38:15, IP: ***.***.8.218, #167764
Fido moc tě zdravim vidíš že je to fajn já jsem taky na dovolené zapomněla vzit leky je to jiné prostředí a to je znát.Tak si to uživej doma jen honička a práce pa pa
        Předchozí   1 .. 552553554555556557558 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.