Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andy, 17.08.2012 16:24:12, IP: ***.***.21.240, #167587
Blanko,to je přesně o tom co jsem psala ,že jakákoliv diagnoza může nabourat psychiku třeba proto,že je člověk citlivý.Jinak bud dceři oporou a když něco nebude chtít dělat nebo někam jít tak ji nenut,protože to není lenost,ale je jí třeba špatně,že má pocit,že to nedokáže.At je jí brzy lépe.
Marianna, 17.08.2012 16:36:57, IP: ***.***.165.45, #167589
Ahoj všichni, byla jsem teď s kocourem pár dní na chalupě a cítím se o mnoho lépe. Dík vašim radám pomalu snižuju benzo..., zatím jsem vysadila Neurol úplně a beru jen Xanax 1 mg ráno a pak už 24 hod jen AD. Na noc neberu nic a tak se mi občas stane, že nemůžu usnout, ale ráno jsem v pohodě, tak se to dá vydržet. Jen ta noc je dost dlouhá, nechci si číst, jen tak ležím, ale úzkostné myšlenky nemám. Xanax už mám jen na 2 dny, tak bych od pondělí chtěla zkusit ráno jen 0,5 mg Neurol a vydržet s tím celý den. Po letech mám mnoho hodin za den pocity bez úzkosti, to je úplný zázrak. Jen taková podivnost - pořád jsem se snažila na minulost nemyslet vůbec a teď jako by se rozplynula mlha a vybavuje se mi spousta zasunutých vzpomínek, ale překvapivě nejsou bolestivé. Myšlení mi funguje skvěle, ale nemám žádné emoce a ani o ně nestojím. Je možné, že to způsobil Sertralin ? Přála bych všem taky ten pocit pohody :-), já už si to ani nepamatovala.
Romana, 17.08.2012 16:48:12, IP: ***.***.209.192, #167590
Miki,ja byla na chirurgii,ušnim a endokrinologii a vzdy vedeli co je PP,nikdo mi nikkdy nerekl z lekařu,že nevi co to je.Na tebe muže pusobit počasi ale me to opravdu nic nedela.Nekdy je mi zle a je nadherne a jindy zase prši.Jak pišou holky jakykoliv lekař by mel vedet co je PP aspon povrchne!!!Hezky den
Romana, 17.08.2012 16:58:39, IP: ***.***.209.192, #167591
Blanko,nepsala jsi jak se to dceři projevuje a jak dlouho ma problemy?Podivej se zpetne jak jsme tu fnukaly ješte pred pul rokem a už je nam daleko lepe a to bude i tvoji holce,chapu,že tě to trapi taky mam deti.Jen ji bud oporou a všechno bude fajn,hezky den
miky, 17.08.2012 17:06:01, IP: ***.***.230.238, #167592
ano miky mas pravdu dneska je taky divne pocasie ze aj mne bolo divne ja som mal dlho problemy so srdcom obcas take pichnutie az som dychat nevedel az raz ked ma bolelo na hrudi a rozbusilo sa mi tak velmi ze musela prist sanitka. a stoho som si vybudoval nejaku paniku, ale to uz neriesim ked mi busi srdce mam to nahaku len to je neprijemne a vadi mi to. Tocenie hlavy a podobne veci same odisli. bez ziadnych AD a hotovo.....
miki, 17.08.2012 17:51:36, IP: ***.***.63.10, #167594
Romano,
to je pěkné,že znali PP,ale dokázali by Ti poradit ?? Lékař na endokrinologii léčí problém se štítnou žlázou,ale více se určitě nezajímá o problém krční pátěře,nemoci spadající na ORL,...atd.Takže vědět mohli všichni,ale příznaky a léčení jsou v rukou odborníka tedy psychiatra.
Tohle je zbytečná debata.Běž a zeptej se svého psychiatra třeba na encefalitidu,tak Ti taky řekne,že ví že existuje,ale to je všechno.Nebo se poraď se zubařem jak by operoval apandix.

Jarczek, 17.08.2012 17:53:33, IP: ***.***.63.107, #167595
zvrhlo se to tady ve vnucovani sveho názoru ktery je ocividne hloupost ale to je uplne jedno...tady si meli lidé pomáhat..lide kteri veri ze PP existuje lide co zazivaji denne stavy kdy nevi co se deje nehlede na to jestli jsou zmeny v pocasi a nebo maji skripnutej nerv ba dokonce chlamidie...nic méňe já se sam za sebe dal teto diskuze nebudu ucastnit...preji vsem co věří a léčí se na vec kterou jim řekli lékaři i když jsem tomu jini lekari směji a bavi se na tom..ja osobne jsem byl svedkem kdyz se psychiatr smál neurologovi a jeho zprave kterou mi dali ale to je jedno o tom to tu neni..hele lidi mejte se bylo mi s vami fajn a hodně štesti..!!!!!!!
Romana, 17.08.2012 20:48:18, IP: ***.***.209.192, #167600
Jarczeku uplne souhlasim co pišeš jsou tu lide s PP a ty by meli taky tady zustat a psat o teto nemoci a ne aby tady neustale nekdo vnucoval svoje moudra.Ja se lečim na PP a vim jiste,že je to spravna diagnoza takže me vubec nezajima nozor lidi co tu nemaji co delat!!!!Miki myslim,že jsi na špatny diskusi,dedek to same,najdete si každy svuj šalek kafe a neodrazujte lidi kteři me osobne mužou pomoci.Mě pred pul rokem bylo opravdu ouvej a pomohly mě prave lidi na teto diskusi ale lidi s PP a ne rosničky a chlamidie!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen doufam,že to neodradi dalši lidičky!!!!!Jarczeku,ty jsem maš co řict narozdil od lidi co tu nemaji co dělat,pokud tě to natolik odradilo přeji ti jen hezke a pohodove dny
Dalibor, 17.08.2012 21:09:24, IP: ***.***.30.217, #167601
Ahoj Miky,sice zdílím tvůj názo,ale tím,že ho někomu vnutíš,tím nikomu nepomůžeš,spíš naopak a proto si myslím,že je lepší nechat v tomto případě věci plinout.Prostě nemůžeš pomoct někomu,kdo o tvé rady nestojí,ale já se snažím ty lidi pochopit a proto je lepší do nich nevrtat.
Ila, 17.08.2012 21:42:56, IP: ***.***.141.199, #167602
Romčoavšichni ostatni s PP mně totady moc pomáhalo hlavně když mi bylo zle,ale vedly se tu jine diskuse než ted my chceme pomáhat a radut těm jako je Blanka a dalši a dalši plno rad se mi tu osvědčilo a je dobre si postěžovat někomu kdo ty přiznaky zná a rozumi vám.Mně je o hodně lepe jsem už skoro jako před tou ošklivou nemocí a taky nejsem tak uzkostna jak piše Marianna je to těmi AD určítě už se vytvořila hladina v těle a zabíraji na 1OO % .Myslim si že každy doktor by měl být tak trichu psycholog když léči nemocné lidi a když nedokáže poradit tak vas předá psychiatrovi a je to.Hlavně že těm co bylo nedávno ovej je lip jako Mariane,Romče,Jarczekovi a v tom vidim uspěch hodně jsme se dozvěděli jake to je v léčebně což je přinosné pro tyto lidičky já sama jsem jedné znamé tu Olomouc doporučila.Určitě by bylo škoda kdyby sem už nepsal Jarczek je to fajn kluk mějte se všichni!!!!!!!pa
Katuš, 18.08.2012 20:55:23, IP: ***.***.163.46, #167610
Ahoj,tak musím zase nepsat.V pátek jsem byla po 3týdnech na kontrole u psychiatra.Ptal se mě jak se cítím jak my bylo co léky...Jestli jsem četla brožuru co mi dal.Řekla jsem mu že první dva týdny děsný a tento třetí to bylo o poznání lepší tak měl.řekla jsem mu že jsem brožuru pročetla pečlivě a že jsem na netu našla diskuzi o této nemoci,kde si lidi píšou a radí a moc mi to pomohlo.Myslela jsem tím tyto stránky a tak bylo vidět ,že má radost ,že se fakt snažím.Prý můžu postupně po půlkách vysazovat Neurol a dál mi napsal escitalopram na 2 měsíce a pak zase na kontrolu.Cítila jsem se fajn.Dneska to ale zase nestojí za nic.Všude mě bolí je mi divně a jsem unavená no prostě po týdnu to zase nejsem já:-( zase mě to rozhodilo...Vždycky to přijde tak nečekaně ,když mi je fajn.Možná i to teplé počasí tomu nepřidá.Taky se někdo cítíte v těch horkách hůře?
Ila, 19.08.2012 10:58:12, IP: ***.***.141.199, #167617
Katuš takhle jsem to měla já taky dva tydne lépe a pak zas hůř,uplně jsem viděla sebe jak si to psala.Neboj bude lip!!!!!pa Může to byt i tim horkem.
Ila, 19.08.2012 11:00:54, IP: ***.***.141.199, #167618
Jarczeku jseš hodnej že chceš těmto lidem pomáhat oni to potřebují slyšet aby je to táhlo k vyléčeni když vidí jak ses z toho dostal tak jim to dodá silu pa!!!!!
Katuš, 19.08.2012 12:18:46, IP: ***.***.163.46, #167621
Jarczeku,je skvělý že ses toho tak zbavil.Mě teda taky pomohlo to že vím co mi je že to je v hlavě.Ikdyž mě něco bolí dřív mě to úplně odrovnalo ,teď ač mi to vadí tak vím čím se uklidnit.Pomohli mi moc léky.Tím že konečně zabírají je mi lépe.Moc mi tu pomáháte i vy všichni :-)
Vendy, 19.08.2012 17:25:47, IP: ***.***.104.154, #167632
Ahojky všichni,
tak jsem zpátky z dovolený, bylo to tam fajn,ani se mě nechtělo domů,fakt jse si to tam užila s dcerkou a kamarádama a bylo mě dobře, až na první dva dny to mě bylo tak všelijak-moc jsem se pozorovala a přemýšlela,že se vrátím domů, ale pak se to zlomilo a bylo to dobrý.Zítra jdu do práce, tak zase začínám být trochu nervozní jak to zvládnu.Snad to bude v poho, jak na dovče.Mějte se krásně pa pa
        Předchozí   1 .. 549550551552553554555 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.