Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Vendy, 19.08.2012 17:30:26, IP: ***.***.104.154, #167633
Jarzeku, to je super, že budeš takhle pomáhat lidem na sezení, je to jiný fakt než to poslouchat jen od doktora, je dobrý poznaat někoho kdo si tím prošela dostal se z toho :-)
Mě to pomáhá i takhle si to tady číst a diskutovat s váma všema, vědět že v tom nejsem sama!
Ila, 19.08.2012 20:53:34, IP: ***.***.141.199, #167636
Ahoj Vendy tak jsem ráda že sis odpočinula a hlavně přišla na jiné myšlenky,já bych ještě klidně někam jela ale už mam malo dovolené.Vendy vzpominej na dovolenou a hezke zážitky a do prace jdi zvesela pa pa ILa
Romana, 19.08.2012 21:07:33, IP: ***.***.209.192, #167638
Ahoj všichni s PP,nevim čim to je ale dnes vedro,krasne a me je cely den ouvej,očividne me neovlivnuje počasi proste mam PP!!!!!!!!Zitra nas čeka velky vedro tak snad bude lepe.Tak všichni panikaři,to zni divně at mate zitra jen pekny slunečny den a bez ty mrchy!!
Ila, 19.08.2012 21:56:28, IP: ***.***.141.199, #167639
Ahoj Romčo mně bylo chvli divně rano a pak to přešlo odpoledne jsem byla na koupališti a už to bylo dobre a kdy pujdeš do práce jaště neviš?Já jdu zitra na deset hodin a jsem tam sama kolegyně má ještš dovolenou.tak pa
Katuš, 20.08.2012 8:30:49, IP: ***.***.163.46, #167644
Vendy souhlasím.Je to jiné,když to někdo slyší od člověka kdo tím prošel.Mě se uleví když otom mluvím s kamarádkou ,ale když si píšu tady je to mockrát lepší protože vím že mě chápete.Tím že to taky znáte a víte jak to probíhá.takže psaní od vás mě uklidní mockrát více než od někoho kdo o tom nic neví.
Mě bylo včera divně trochu ,ale večer mi zas bylo víc zle.Ani se mi ven do toho tepla nechce:-(
Ila, 20.08.2012 10:34:54, IP: ***.***.8.218, #167649
Katuš ani se ti nedivim že se ti do toho vedra nechce,já jsem v práci a máme tu klimatizaci musí se hodně pita nepřemáhat se radši relaxovat .pa
Romana, 20.08.2012 11:00:08, IP: ***.***.209.192, #167653
Ahol Ilčo,ja jdu ted 24 na kontrolu tak nevim jestli me uz pošle do prace.Už bych važne šla je to doma moc dlouhy a docela se nudim kort když jsi omezena vychazkama.Musim se pochlubit,jela jsem busem do Prahy a nic,žadna panika tak jsem spokojena a že je to od nas 100km.Už ted je šileny vedro až takovy vedra fakt nemusim.Tak se mej fajn a at prežiješ tu dlouhou šichtu.
Ila, 20.08.2012 11:07:47, IP: ***.***.8.218, #167655
Romčo tak to jseš dobrá žes to zvládla tim autobusem,oni ty AD zabiraji opravdu až za dlouhou dobu možná by ti bylo v práci lip a to omezení vycházkama mne taky vadilo,taky je lepši jit ted v létě je lepši nalada když je sluničko ale ne tohle parno to taky nemusim,už se těšim až bude konec šichty pa
Jarczek, 20.08.2012 11:18:57, IP: ***.***.63.107, #167656
Ahoj holky...Včera jsem mel po dlouhé dobe klidu chvilkové pálení na hrudi a slabě se mi točila hlava..nebylo to nijak silne ale nejvic me štve že kdyz to na nas prijde, i kdyz je to jen chvilkove fakt me bylo spatne jen tak dve tri minuty tak potom me to strasne unaví a vyčerpá..meli jsme jit s přáteli na večeři na steaky a ja se na to celej tyden tesim jak si dam pořadnej kus masa a bude to fajn...ta potvora PP me to zkazila..byl jsem unavenej a nemel jsem chut k jidlu..misto rozhovoru jsem porad v hlave resil proc to zase prislo kdyz uz treba dva tydny pred tim jsem necitil vubec nic..no proste me to strasne naštvalo!!!!....Jinak dnes uz je to zase dobry a vim ze to ted zase bude v pohode..jen mi proste vadi ze se to porad vraci a zkousi me to dostat!!!!...tak se držte všichni a hlavne kdyz vam bude špatne tak myslete na to ze se vyspite naberete energii a zase budete silnejsi...bohuzel nekdy se behem dne unavime a potom ma PP navrch protoze lekari mi rikali ze unava je jeden z hlavnich spouštečů takze proto ty relaxace a tak aby byl clovek silnej...tak jo zase se ozvu...
Ila, 20.08.2012 12:05:17, IP: ***.***.8.218, #167659
Jarczeku ono se to vraci a moc rádo a hlavně když je člověk přetaženej beru si Q10 na dodáni energie.ale taky jsem nedavno měla to páleni na hrudi a motani tak hezky den pa
Marianna, 20.08.2012 12:24:03, IP: ***.***.165.46, #167660
Ahoj všichni, dneska zkouším první den jen s 0,5 mg Neurol po ránu a pak už nic, z původních 3 x 0,5 mg. Ptala jsem se v lékárně, tak ten 1 mg Neurol se může jen půlit, čtvrtit ho prý nemá smysl. Zatím beru ještě Setralin 50 Genericon, mám si v září požádat o silnější? Počítám s tím, že to už budu brát do konce života, ale hlavně žádné benzo..
Katuš, 20.08.2012 12:55:55, IP: ***.***.163.46, #167662
Jaczeku,tak to tě chápu.Já nedávno měla jet s přáteli na pizzu miluji ji. Jednže mi teprv zabírali AD tak sem neměla chuť k jídlu a unava šílená. Tak čekám až mi bude častěji lépe.domluvíme se třeba ze dne na den ne týden dopředu a budu doufat ,že to půjde.Už jen to že bych jela a místo celé pizzy snědla jen 2 kousky a všichni by řešili co mi je a nedala si vínko...tak už to mě trápilo.Já si ráda dám víno a teď nemůžu tak na mě pak koukaj a mě to dobře nedělá:-(
Je to divná nemoc člověk neví kdy udeří a když udeří je to děs.
Katuš, 20.08.2012 12:58:50, IP: ***.***.163.46, #167663
Ilo já mám nastoupit po 6a půl letech doma s dětma 4,9 do práce. Na jednu stranu se těším kuli více penězům a změně prostředí a tak na druhou se bojím jak to zvládnu.Je to práce ve fabrice kde se maká rukama a skoro celý den stojí na nohách.bojím se že budu unavená a nebudu to zvládat....a tak to mám v hlavě a to mi moc k náladě nepřidá :-( ale potřebuji změnu dnů strávených doma já a děti já a děti mám už moc to byl asi i jeden spouštěč té nemoci...
Katuš, 20.08.2012 13:01:51, IP: ***.***.163.46, #167664
Marianna já taky mám ubírat neurol ale brala jsem jen 2x denně 0,25 někdy když bylo nejhůř tak 3x. Mám 1 ráno 1 večer a prý mám po 5dnech ubírat nejprv půlku ranního 5 dnů pak zbytek ranního 5 dnů pak půlku večer 5 dnů a další půlku večer 5 dnů. Řekl mi to v pátek ale od soboty je mi zase zle tak jsem ještě nezačala...bojím se že to pak bude málo :-(
Ila, 20.08.2012 13:25:15, IP: ***.***.8.218, #167665
Katuš já si myslim že často je spuštěč když žena odejde na mateřskou a je na ni dlouho,tak pomůže jit do práce ale ze začtátku to může byt nápor ale zvykneš si,já jserm byla taky unavená ale zlepšilo se to.Já beru Neurol jen na noc 0,5 ale chci to snížit na půlku a postupně nic poradim se ve čtvrtek s dr.Taky to nechci brat pořád.pa
        Předchozí   1 .. 550551552553554555556 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.