Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

katrko, 23.08.2012 22:36:32, IP: ***.***.147.59, #167873
Vidim ze i ostatnim to dela me taky obcas boli na hrudniku mam to od patere a mysli ze i stresem, jinak Katuš tez jsem si rikala ze si to vytisknu ja to skvele.
miki, 24.08.2012 6:22:43, IP: ***.***.108.37, #167878
a já mám dneska narozeniny
Marianna, 24.08.2012 9:01:41, IP: ***.***.165.45, #167882
Miki, všechno nejlepší k narozeninám, ale já je mám dnes taky, jen mi asi bude o pár let víc ( 65 ), jenže většinou si tak stará nepřipadám :-).
Marianna, 24.08.2012 9:06:03, IP: ***.***.45.9, #167883
Ilo, maličko jsem postoupila v odvykání, vydržela jsem včera jen se dvěma čtvrtkami ( 0,25 mg ) za celý den i noc, ale moc jsem se zas nevyspala. Sertralin zatím beru 1 x denně 50 mg, možná až tam půjdu 12.9., že mi další přidá. Pěkný den. Pa
miki, 24.08.2012 9:50:46, IP: ***.***.9.241, #167888
Marianno: v tom případě
" nadešel v roce den jediný až budeš slavit svoje narozeniny,proto Ti přeji stůj co stůj aby jsi ve štěstí a lásce prožila celý život svůj...
tohle píše Miki dnes 53.Je pravda,že i já mívám občas takové ty mladické hovězí nápady,ale někdy si připadám jako starý nebohý dědeček,kterého všechno bolí..... ale tak si říkám ať bolí jen aby ta hlava byla v pořádku...ale jak na potvoru dnes to nestojí za nic
Marianna, 24.08.2012 10:56:46, IP: ***.***.165.46, #167894
Miki, díky za přání i za veršovánku, toho štěstí a lásky moc nebylo a ani už nebude, ale i tak jsem prožila zajímavý život a nechci ničeho litovat. Taky mi dneska není zrovna do skoku, děsně mne bolí záda a uvnitř se mi všechno třese, jak mám abstinenční syndrom ( aspoň doufám, že je to jen tím ). Já to ale přiznám jen tady a anonymně, jinak na mně nesmí nikdo nic poznat, protože jsem velká silná holka :-). Drže se chlape, to zvládnem!!!
Martin, 24.08.2012 11:11:43, IP: ***.***.193.245, #167895
Ahoj Katuš a vůbec všichni,
moc mě těší, že se Vám moje rady líbí, napsal jsem to včera spontálně asi za deset minut a je to opravdu ze srdce. Ona ta naše nemoc má u každého jiné příznaky. Jak už jsem psal, někdo bolesti zad, někdo tlaky na hrudi, někdo klouby apod. A nejhorší na tom je, že se to střídá. Když si odůvodníš a EKG zjistí, že samozřejmě žádný infarkt nemáš, tak začnou bolet záda nebo něco jiného. Prostě naše tělo je propletenec nervů a vše je v centrále, tedy v mozku. Jednou při depresích a příznacích PP jsem se nechtěně řízl nožem a ani nevíte, jaká to byla pro mě úleva, že mozek najednou musel reagovat na bolístku na prstě a "zapoměl" na tlaky hrudi a vůbec příznaky PP. Takový nechtěný pokus a vše se mi rázem vyjasnilo. Ne aby jste se ted všichni řezali noži!!!:)) To opravdu není řešení, jen vysvětluju, jak to funguje.
Ono napsat ty pravidla byla jedna věc, druhá věc je si je přečíst, a pokusit se podle nich řídit. Hlavní je, nebrát tu nemoc tak vážně. Přece, když máte chřipku, tak ležíte doma na posteli, potíte se a jít do práce nebo ven prakticky nepřipadá v úvahu. Ted máme PP a vzpomeňte si, kolikrát už jse ji zvládli, když jste museli.(třeba jste museli nutně pracovat, nebo jste byli někde venku a nutně jste se museli dostat domů apod.) A přesně tak se léčíte. Dá to fušku a překonávání ale za čas je to lehčí a lehčí. Tak se nelitujte, nesedte doma na zadku a běžte se alespon projít. Hned vám bude lépe. No není to lehké ale o to víc budete na sebe pyšnější, když s tím dokážete bojovat. Buďte na sebe hrdi a pyšní, když se vám něco, třeba i maličkého, povede!!! Nebojte se těch slov. Ahoj Martin
miki, 24.08.2012 11:17:57, IP: ***.***.130.49, #167896
Marianno
zajímavé čtení Tvůj poslední příspěvek vůbec nevím kam Tě zařadit...,zvláštní a tajemné co o sobě píšeš...
Martin, 24.08.2012 11:22:01, IP: ***.***.193.245, #167897
Aho Ilo,
jasně, že je to v naší hlavě. Nikde jinde!!! No zpočátku to nikdo samozřejmě nechápe, jezdí na různá vyšetření a jednoho dne mu to dojde. Nevím, jestli je to výhra ale musí se s tím smířit a začít s tím něco dělat. Prostě se nevzdávat, jinak je konec. Život je boj, no a ten náš boj je o trochu težší. Hlavní je se z toho nepo....., a s úsměvem jde všechno líp:)). Ahoj
myška, 24.08.2012 11:46:43, IP: ***.***.200.142, #167898
Tak dnes,po dlouhé době mi není nejlíp.Sedím na gyndě,a najednou cítím jak to přichází,motání hlavy,nemohla jsem se soustředit,šílená úzkost,zvládla jsem to,ale zase ta potvora dala o sobě vědět.Ted mě bolí šíleně hlava.Ty vedra jsou šílené.Momentálně máme na teploměru 44.3st.Ještě že dcera má 10let,a oběd zvládne sama.No,ale neklesám na mysli,zas bude líp,snad se počasí slituje.
Vendy, 24.08.2012 12:04:34, IP: ***.***.104.154, #167900
Ahoj všichni,
jo jo Martin to fakt pěkně napsal budu se snažit tím řídit.
Já měla večer zase hrozný stavy, já nevím jak to popsat z ničeho nic mívám šílený tlaky do hlavy a pocit že se zblázním a v tu chvíli nejsem schopná vůbec nic s tím dělat a s nikým komunikovat,vzala jsem si to Elenium,ale vůbec to nezabíralo, nakonec jsem usnula, ted je mě líp, ale taky žádná sláva.Tyhle stavy sou nejhorší,jinak to brnění,tuhnutí obličeje a i ten žaludek a návaly, jsou taky hrozný, ale pořád se to dá nějak vydržet, ale tohle ne, je to fakt šílený!!Ted to jde, naštěstí mám dnes volno a nikam nemusím.K doktoru jdu až 14.září,ted tam není.
miki, 24.08.2012 12:39:53, IP: ***.***.28.218, #167902
Něco podobnýho jsem měl dnes ráno už jsem myslel,že mě jebne...pak jsem se podíval na chmi.cz - počasí - smínky z družic MSG a v tu chvíli mě bylo vše jasné...počasí opět nezklamalo.
Jarczek, 24.08.2012 13:03:50, IP: ***.***.63.107, #167906
Dnes odjizdim do Rakouska do termálů tak mě držte palce...ale ja tam jedu s tim si to uzit a neresit PP i kdyz me tento tyden dala dvakrat najevo ze je stale se mnou..ale ja ji sebou rozhodne neberu!!!!!..:D:D..tak peknej vykend vsem
Katuš , 24.08.2012 13:12:33, IP: ***.***.163.46, #167908
Ilo já vím ,ale někdy mi to z té hlavy nejde a jsem protivná...asi to cvičení fakt bude fajn
Katuš, 24.08.2012 13:16:00, IP: ***.***.163.46, #167909
Martine to přesně sedí,když mi řekli že infarkt nemám začlo mě bolet v místě slepého střeva nebo ledvin a dokola:-) Píšeš moc hezky určitě to pomůže nám všem.
já si myslím že mi je ted zase hůře že mám v hlavě další věci co mě čekaj.3,9 jdou moje dcerky prvně do školky...aby se jim tam líbilo at nebrečí no a já po 6 a půl letech 4,9 do práce a úplně nová práce co neznám.Úplně se bojím co to semnou udělá až to nastane...
        Předchozí   1 .. 555556557558559560561 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.