Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Klára, 07.08.2012 21:26:00, IP: ***.***.48.25, #167234
Já si myslím, že na záda se musí především pravidelně cvičit. Posilovat svaly, které drží páteř a provádět speciální cviky. Odblokování je jen první pomoc. Dneska se lidi moc nehýbou, většinu dne prosedíme v práci u pc nebo tělo namáháme jednostranně. A v uspěchané době si neuděláme na sebe a na to cvičení čas. Znám to sama, cvičím jen když je mi nejhůř a po čase to zase lajdám nebo cvičit přestanu. Co se týká metod uvolnění, sama jsem podstoupila metodu Mojžíšové na srovnání kostrče. Ilo, mám také špatnou zkušenost, skončila jsem na kapačkách, protože se mi po tomto zákroku blokla celá dolní záda a už jsem se nehla. O bolestech nemluvě. Přitom zákrok prováděl docent - kapacita, velmi zkušený lékař. Lidské tělo je nevyzpytatelné. My jsme prostě na všechno velmi citliví. Někdy je to výhra, jindy handicap. Zrovna dneska odpoledne jsem byla jako mátoha,když se měnilo počasí. Únava, motání hlavy, vnitřní chvění..ale to je už klasika.


Ila, 07.08.2012 22:14:19, IP: ***.***.141.199, #167237
Já ted cvičim sm system Smíšek je to cvičeni s lanem napsal mi to primář ortoped 12krat hradi to pojištovna na posilení svalu pomaha mi to zatim se to učim po dvou cvicich je to dobre a chodim na masáže pořad ke stejnému maserovi ktery mi vyhovuje pořad si stou páteři musim něco dělat a jak psala Klarka vždy jsem to flákala a to ted nejde musim to opravdu dodržovat dobrou
Jarczek, 07.08.2012 22:43:02, IP: ***.***.63.107, #167240
Zmeny počasi??..to mozna muze malinko odpovedet na to ze cloeku neni dobre ale je to zase jen jedna vec kterou se mozek naucil..citi zmenu pocasi tak psychika zacne delat neplechu...proč by jsem mel ataky v obchodnim centru..proc bych je mel v zacpě na dalnici ..proc bych je mel v autobuse ci tramvaji..zmenou pocasi???..ne e...nespekulujte tady jestli existuje ci ne!!!...psychicke poruchy proste jsou a o tom nema cenu vubec polemizovat...
Romana, 08.08.2012 7:16:42, IP: ***.***.209.192, #167241
Jarczeku,mas stejny nazor jak ja proto,že je zmena počasi nebudu myt atak v obchodaku nebo v autobuse.Me cpaly praškama na zada a všim možnym a jediny co me pomohlo byli AD.Ja osobne zmenu v počasi vnimam malokdy proste bud vstanu a neni mi dobre nebo naopak,pak se to semnou tahne cely den.Mame to každy jinak,ja na AD nedam dopustit vratili me do života a to je pro me duležite!!!!!!!!!!!!!!!
Andy, 08.08.2012 7:24:46, IP: ***.***.21.240, #167242
Jarczeku,máš pravdu diagnoza panická porucha prostě existuje.Já jsem se ptala doktorky proč jsem 11 let měla depresi bez panických atak a najednou se mi objevily.Ona říká,že úzkostná deprese,panická porucha a agorafobie je jeden balík nemoci a člověk má různé příznaky.Na mě taky působí určitě počasí několikrát jsem si to ověřila,ale snažím se na to vůbec nesoustředit.Mám zatěž i v rodině tak si myslím,že si to doktoři nevymýšlí.Hezký den
Ila, 08.08.2012 8:55:08, IP: ***.***.8.218, #167243
Romi máš pravdu mne taky vrátili do života,opravdu upraví ty myšlenky v hlavě!!!!!!!! pPočasi spiš půsosí na tlak,klouby atd pa
Ila, 08.08.2012 9:35:41, IP: ***.***.8.218, #167244
Fido a už je ti lepe s tim žaludkem když bereš ad po jídle a i pak se najíst nemá takove vedl. účinky.pa
Katuš, 08.08.2012 10:49:08, IP: ***.***.163.46, #167245
Ahoj tak se řadím mezi vás s touto poruchou. Je možné mít při této nemoci bolesti? V neděli sem byla na pohotovosti s bolestí zad že se bojím o zánět ledvin ,ale nebyl prokázán.Dnes mě bolí břicho v místě slepého střeva. Vždy když něco takového přijde jsem z toho mimo. Léky beru teprv 2.týden co mi byla nemoc prokázaná a tak ještě nezabíraj:-(
Ila, 08.08.2012 11:05:59, IP: ***.***.8.218, #167246
Katuš to víš že můžou mit bolesti zad, bricha i jine a nervama si je vyvolaváš ještě vic,mne taky pořad nekde bolelo a pichalo a nikde mi nic nenašli a co uživáš za AD.pa
Katuš, 08.08.2012 11:12:17, IP: ***.***.163.46, #167248
Beru Escitalopram a ráno a večer Neurol 0,25 než prý ty léky zaberou. Jednou jsem ráno neurol zapomněla a pak to semnou mávalo že mi nepomohli ani 2 a po 8 hod trápení sem jela na internu kde mi dělali EKG... Jsem furt děsně unavená a bez nálady.Nějak to nezvládám :-( nikdy jsem o této nemoci netušila až po té co jsem pořád běhala s něčím po doktorech.Jednou jsem obvodnímu řekla ,že se bojím usnout,že se už neprobudím.Dal mi ten Neurol a kamarádka mi vyprávěla o této nemoci a že musím k psychiatrovi. Tam jsem byla a tak beru léky a 17,8 jdu po 3 týdnech na kontrolu
Ila, 08.08.2012 12:34:16, IP: ***.***.8.218, #167251
Katuš to bereš ještě krátce když ti není dobře zkus dychani nádech na 4vt zadržet dech a vydechnout na 6 vt a uvolnit cele tělo,několikrát denně.Asi maš přiznaky jakoby na infarkt to měl z nás asi každy,ten Neurol ted ber Ty AD zabirají až za 3až 4 tydny někdy i dele já je beruskoro půl roku a je to mnohem lepší tak vydrž pa
Ila, 08.08.2012 12:45:00, IP: ***.***.8.218, #167252
Katuš podle mne ty to máš ze stachu z nemocí to jsem měla taky jak mi něco bolelo tak jsem si myslela že umřu nebo že mám nádor vše je vyvolané stresem když se uklidním přejdou přiznaky a i PP.pa
Katuš, 08.08.2012 13:38:16, IP: ***.***.163.46, #167254
Jo přesně tak bojím se infarktu a aj jiných nemocí.Jak mě někde bolí hned panikařím. Moc děkuji za radu
fido, 08.08.2012 14:53:36, IP: ***.***.179.156, #167255
ahoj llčo jeto lepši ikdyž dneska nic moc ty dopoledne mivam horši ale to bude nervozitou moc premyšlim jak to zvladnu v praci v poledne už je dobře dnes jsem volal psychiatrovi že potřebuji poradit jak se připravit a zvladnout cestu na dovolenou mam odjed přišti tyden tak řekl at zitra stavim snad mi poradi zatim pa
Lidičky,, 08.08.2012 15:04:28, IP: ***.***.34.50, #167257
proboha, snažte se na ty nemoce nemyslet a užívat si života dokud jste zdrávi. I zdravého člověka občas něco bolí a není mu dobře. Snažte se zachovat klid. Já vím, že s PP je to těžké, musí se to trénovat. Stavy PP jsou opravdu ošklivé. Některé ataky se nedají zastavit, ale jiné ano, když odvedeme myšlenky jinam.
        Předchozí   1 .. 540541542543544545546 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.