Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Romana, 06.08.2012 18:55:25, IP: ***.***.209.192, #167188
Ahoj Ilčo,Andy, jak se mate?Pochopila jsem,že Ilča je na tom dobre,vid?Dovolenou jsi si uzila,tak to je fajn.Me je ted taky dobre jen se mi parkrat zamota hlava a i ten autobus je o neco lepši.Tak at je vam jenom dobre.
Ila, 06.08.2012 18:58:51, IP: ***.***.141.199, #167189
Andy tak jsem ráda že už ti je trochu lepe,já jsem si ten Neurol taky občas brala když mi bylo blbě a pak přestanu.Ted už jsem zase v práci jsem tam sama tak to je fofr,musim jit ráno dřiv a vše dodělat ale zatim to zvládám uvidime ......Já jsem to taky tak měla 3 tydny dobře a najednou zas zle.....A Vendy to má taky jak na houpačde.Tak at je lip pa
Dalibor, 06.08.2012 19:07:26, IP: ***.***.30.217, #167191
Romano,můžu se jen zeptat,jak a čím u tebe PP začala,co jsi začala cítit jako první problém,než se s toho stala PP
Ila, 06.08.2012 19:18:53, IP: ***.***.141.199, #167192
Ahoj Romčo,je mi celkem dobre,tak vidiš že už to máš taky lepši a i ten autobus to je taky fajn,já byla v Brně v obchodaku tak jsem si konečně v klidu koupila něco na sebe a bylo mi dobře.,uplně jako před tim než mi to začalo mně vlastně nejdřiv dr.řekla že mám středně těžkou depresi a pak i PP s fobiemi.Ještě asi marodiš tak máš jen vycházky vid.Akorát mi připada že jsem vic unavená když chodim do práce,tak at je dobre papa
Romana, 06.08.2012 19:26:03, IP: ***.***.209.192, #167193
Jiste,že mužeš.Začalo to tak 4 roky zpet,mela jsem problem v rodine manzel atd ani se nechci o tom rozepisovat a prvni priznaky,bolest mezi lopatkama,takže pocit,ze mam infarkt tak 5 denne,brneni tela,motani hlavy.
Romana, 06.08.2012 19:39:41, IP: ***.***.209.192, #167194
Ilčo,ja byla z detma v Praze behala vsude mozne po kramech a taky nic,vubec nic se semnou nedelo naopak jsem byla v pohode a pak mi stači jeden nakup v kaufu a je zle ale doufam,že i to se zlepsi.Ale je nam určitě lepe za tu dobu co si tu pisem a to je fajn.Tak hezky večer
Ila, 06.08.2012 21:00:53, IP: ***.***.141.199, #167196
Romčo to viš že to mame lepší než jsme si začali psat a to je fajn a pomohly nám různé dobré rady a každý se může svěřit a my ho chápeme ale doma s tim otravujeme protože oni ty pocity neznaji tak papa
Dalibor, 06.08.2012 21:32:08, IP: ***.***.30.217, #167197
Jo Romčo,bolest mezi lopatkami mi říká,že je to od skříplého nervu a to že se stalo,když jsi byla s maželem na nervi je podle mě jen náhoda,že se to stalo zrovna v tu dobu,ale nechci ti to vnucovat.Je to jen o tom co pořád říkám,Dneska tě možná záda nebolí,ale možná ti tam mezi lopatkami občas píchne,nebo se pletu?
Andy, 06.08.2012 23:01:06, IP: ***.***.21.240, #167199
Dalibore,já se léčím 17 let a z toho 11 let na depresi,kdy jsem žádné fyzické příznaky neměla.Po 11 letech se mi k tomu přidaly panické ataky.Tak by mě fakt zajímalo jesli si myslíš,že mám potíže od skříplého nervu.Mě mezi lopatkami nebolelo nikdy a myslím si ,že bych si toho za 17 let všimla.Hezký večer.
Dalibor, 07.08.2012 7:33:36, IP: ***.***.30.217, #167205
Ahoj Andy,myslím si že ne,protože skříplí nerv bolí,zatím jsem se nesetkal s tím,že by to někoho nebolelo.
Jarczek, 07.08.2012 9:28:45, IP: ***.***.63.107, #167206
Tak po nočni bouřce jsem čekal nejake ochlazeni a zase tam peče...no jinak trochu mě zase zlobí ty rána...sice se to tak do hodinky ustálí a pak uz je dobře ale treba minulej tyden jsem uz i to rano mel uplne v pohode...no nic to je zase to ze to studuju a myslim na to...radsi jdu do prace pak na motorku a prisly me novy světla na auto tak budu montovat...v tom vedru to bude zažitek..tak se mejte lidicky a nacerpejte energii z hezkeho pocasi...včera jsem si prochazel fotky a kdyz jsem videl ty chumelenice a mrazy...no radsi slunicko
miki, 07.08.2012 9:42:07, IP: ***.***.33.97, #167207
Myslím,že žádná PP neexistuje jen lékařská věda zatím neví proč a co se v námi vůbec děje.
Např.včera jsem od rána měl velké problémy a plno lidí s kterými si píši je měli také a osobně si myslím,že za všechno můžou změny počasí.Po včerejší bouřce je mě dnes úplně jinak,prostě dobře,nemám žádné problémy.Tohle už pozoruji na sobě desítky roků.Mít problémy po smrti babičky a pod.jak někdo uvádí,nebo z přepracovanosti....no dobře,ale takové stavy jsou přechodné,ale ne trvající x roků.
Stačí si přečíst něco o vlivu počasí na člověka a budou vám ty Vaše ataky hned jasné.Prostě patříte do skupiny citlivých a na tyto klimatické změny vnímavějších lidí.
NIC víc a žádná věda tohle není.Jen všechny tyhle případy končí na psychiatrii,protože co vám lékaři mají říct když sami neví co člověku vlastně je.
Zkuste se zeptat psychiatra proč se vám tyhle stavy vrací..a nakonec zjistíte,že Vám odpoví jen mlhavě a jen blbosti.Moji známou posílali do PL a nakonec zjistili,že má při těchto změnách kolísavý tlak a proto se jí dělalo neustále zle.
Kdepak doktoři těm jde o to vzít poplatek (který nikam neodvádí ) napsat léky a s Bohem.
Přeji pěkný a slunný den.
Ila, 07.08.2012 10:02:29, IP: ***.***.8.218, #167208
Miki mne po před tou bouřkou zase bolela hlava a docela hodně takže jsem na to taky citliva to víš že některé změny počasi dělaji s lidmi divy.Mej se pa
Dalibore, 07.08.2012 10:07:59, IP: ***.***.34.50, #167209
Určitě není všechno od páteře, myslím, že třeba celkový třes, co se přidává k mravenčení v celém těle nebo pocit rozlitého horkého oleje v trupu (najednou, který pak ustává), to přeci páteř nedělá. Já mám s páteří problémy s krční. Ale bezpečně už za ta léta poznám, když mám závratě a nevolnost od páteře a když mám ataku PP. Od páteře mne brní jen konečky prstů a hlava se točí jinak a je mi třeba nevolno. Ale při PP to byly úplně jiné pocity a navíc mi na to zabere Rivortil, který problémy s páteří neřeší. Vím, že blokace hrudní páteře je svinstvo a že vyvolá i nepříjemné extrasystoly. Vím, že neurovegetativní systém sídlí kolem páteře a asi vše se vším souvisí. Tělo je jedna velká propojená továrna. Ale porucha je prostě třeba na více místech.
Dalibor, 07.08.2012 11:19:09, IP: ***.***.247.226, #167210
Souhlasím,lidské tělo je opravdu natolik složité,že ho těžko někdo úpně pochopí.Můj synovec trpí od 5ti let astmatem,mívá šílené záchvaty,alergií na všechno možné,doktoři neví co sní,cpou do něho spoustu prášků a nic mu zatím nepomohlo.Před nedávnem změnil doktora,který se začal přiklánět k tomu,že to může způsobovat křiví nosní přepážka,tak nakonec zašly za Emilem Václavem havelkou,asi už jste o ně někteří slyšeli.Jen se na něj podíval a řekl,kluk je úplně zdráv,dusí ho jen křivá nosní přepáška,špatně se mu okysličuje mozek a proto trpí astmatickými záchvaty,jeho rodiče ani on Havelkovi nic neřekli,poznal to za pár vteřin úpně sám,jenže klukovi je 12 a operace přepážky se může dělat až po 17letech věku,tak si holt musí zatím odtrpět,ale aspon mu vysadili všechny ty léky,po kterých jen otíká a je mu zle ještě víc.
        Předchozí   1 .. 538539540541542543544 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.