Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Klára, 08.08.2012 16:39:32, IP: ***.***.194.117, #167261
Katuš, buď v klidu, ve stresu se stahují svaly a bederní páteř trpí a bolí. trochu si to rozmasíruj nebo popros někoho z rodiny. Břicho to samé, ale tam je to ošidnější. Já byla včera na zátěžovém EKG, celkové prohlídce, protože od prosince se mnou PP pěkně mává. Samozřejmě vše je v normě, koukám na ten papír z kardiologie a říkám si : Jak jsi stará /46/, tak jsi blbá. Taky mi brněla levá ruka, psych. říkala, že z léků brní obě ruce, tak s ní trochu zacvičím a snažím se to zahnat. Beru Rivotril 3krát denně a v poledne Sertivan. Držte se všichni v boji s tou mrchou :)
Dalibor, 08.08.2012 20:22:43, IP: ***.***.30.217, #167265
Poradím vám všem jednu univerzální pomoc.Leh na záda,rozpažit ruce dlaněmi na podlahu,pokrčit nohy mírně nad zem,hluboký nádech a otočit nohy a zadek na jednu stranu a hlavu zároven na druhou a výdech,toto udělejte tak 15X na jednu stranu a potom 15X naopak,je to jako když vykrucujete utěrku.Pokud někomu křupne mezi lopatkami,příjde mírná úleva,těm komu se to podaří,křupne a uleví se,se mohou úplně,nebo aspon částečně zbavit zdravotních problémů,přeji mnoho zdaru,at jste všichni zdraví.
Ila, 08.08.2012 20:55:14, IP: ***.***.141.199, #167266
Dalibore tenhle cvik dělám a pomahá mi na bederni i hrudni páteř je to fajn cvik ale asi mi nekřupne mě řikal dr že mám tu hr,páteř jak když tam mám drát.pa
Ila, 08.08.2012 20:58:31, IP: ***.***.141.199, #167267
Klaro taky mně brni ty ruce někdy i nohy už si toho taky nevšimam taky jsem byle na zát.EKG a vše mam v pořadkubude mi 49 srdce v pohode a stejně někdy buší i když ted už skoro ne.pa
fido, 08.08.2012 21:17:21, IP: ***.***.179.156, #167268
Ahoj lidičky,chtěl bych se zeptat jestli mi někdo poradí, chtěl bych začít s autogenním tréningem, a nevím kde sehnat audio nahrávku,na internetu jsem sice našel, ale chtěli platbu předem a tomu moc nevěřím,poradtě prosím.Díky.
Ila, 08.08.2012 21:44:26, IP: ***.***.141.199, #167271
Psali nám nějaké lidičky!!!!!Komu svěřit své potíže než kamarádům kteři to znaji ay pochopi tě!!!!!A taky třeba užitečné rady!!!!!Mužu napsat vitp Jaky je rozdil mezi slovem holiky a hodinky.....žádny oboje se natahuje!!!!!Pomohlo to někomu z PP!!!Nevim myslim že Fidovi vic pomůže dychani co psal Jarczek nebo Autog.trenink ......papa
Andy, 08.08.2012 23:41:55, IP: ***.***.21.240, #167273
Katuš,mě bolí za krkem už mnoho let a doktorka říkala,že je to stáhnuté svalstvo od úzkosti.Při ataku mě bolí i břicho.Já už jsem snědla tolik léků a chtěla bych,aby mi bylo na vždy dobře,ale čas od času mám stejně atak.Už,ale vím jak s tím pracovat a někdy to ustojím.Na levé ruce z vrchu pod malíčkem je prohluben,kde si má člověk nahmatat bod,který má jakoby trochu bolet a ten se má masírovat.To mi poradila doktorka,že je to prý bod,který harmonizuje celé tělo.Mám to dělat několikrát denně,když si vzpomenu.Nechci tady nikomu radit,ale tonoucí se stébla chytá.Už jsem si totiž s PP protrpěla hodně let a i když vím,že ty ataky zase přejdou vždy mě to vyděsí.At je dobře.
Ila, 09.08.2012 9:05:37, IP: ***.***.8.218, #167276
Andy mně to řikala doktorka taky že mám záda stažené stresem,Bod už zkoušim pa
Ilo, 09.08.2012 11:13:47, IP: ***.***.34.50, #167279
ahojki, pokud je Ti 49, můžou to být problémy spojené s hormonálkními změnami (mě se loni v létě náhle ataky zhoršily a byla to hormonální změna k věku... Srovnali mi hormonální hladinu, beru Utrogestan, není to žádná substituce, ale přirozený ženský hormon a udělalo se mi podstatně líp. Jenom mě to napadlo, že to může být jedna z možných příčin. Já měla bušení srdce příšerné třesy, brnění, závratě, no děs a hrůza. Obvodní i gynekoložka mi řekli, že hormony strašně rozhodí psychiku včetně PP. Moje rodina mi sama řekla, ať vyhledám lékaře, že to není normální (kolikrát mě našli v noci sedět v kuchyni a třást se jako osiku.. Ale nyní jsem už cca 9 měsíců v pohodě. Pokud nebereš HA, nech si udělat testy na ženské hormony, testy FSH. Možná to něco napoví.
Ila, 09.08.2012 13:54:55, IP: ***.***.8.218, #167281
Ahoj taky mne to napadlo ale gynek.řikal že ne beru ještě HA,pujdu na test na osteoporozu ale návaly nemám už ani bušeni srdce Ad mi pomohly,ale ted pujdu na prevenci tak se znovu zeptam.
Marketa, 09.08.2012 13:55:16, IP: ***.***.96.188, #167282
Ahoj vsem myslim ze mam tu potvoru taky jsem rada ze jsem nasla tuhle diskuzi nemam brneni ani zavrate ale kdyz mam jit nekam neco vyridit nebo jit sama nakoupit tak mi hrozne busi srdce jsem hrozne vystresovana a vyklepana a kdyz mam pak s nekym cizim mluvit hruza i hlas se mi klepe.Je to hruza pripadam si pak jak blazen snazim se uklidnit a nejde to.;-(zadny prasky neberu je mi 25 a mam uz to tak od 20.Ja si myslim ze je to vyvolane stresem tak trochu.Obcas mam bolest na hrudi jako bych tam mela balvan u doktora jsem nebyla chtela bych to zvladnout sama ale to asi nejde ze?mam strach aby se to jeste nezhorsovalo.napiste dekuji
Marketko, 09.08.2012 15:13:02, IP: ***.***.34.50, #167285
nebuď z toho nešťastná. Já jsem měla pocit balvanu na prsou jako mladá taky, byla jsem spíš introvert, bála jsem se jakéhokoli jednání s lidni, mívala jsem trému. Prostě si řekni, že i ostastní jsou jen obyčejní lidé, mají doma rodiny, děti, žijí podobně jako Ty a že o nic nejde. Zhluboka dýchej a jdi klidně něco vyřídit a řekni si, že na to budeš koukat jako na film a ty budeš jen jeden z herců a schválně, jak to dopadne. Uvidíš, že Ti to pomůže a hlavně Tě to posilní, až zjistíš, že to jde i bez nervíků.
A ještě něco - i když se Ti nějaká věc nepodaří hned napoprvé zařídit, je to jenom sbírání zkušeností. V žádném případě to neber jako nezdar ! Všechno co zažiješ včetně negativ jen upevňuje Tvoji osobnost. Nikdo nemá cestičku vystlanou růžemi a překonávaváním překážek si začneš být sebejistější. Tak hlavu vzhůru :-)
Marketa, 09.08.2012 16:54:54, IP: ***.***.102.91, #167289
Dobrý den děkuji za odpověď takže myslite ze je to jen trema a stres?takze němá chodit k doktorovi?nemůže se to nejak stupňovat ?snad se to zlepší nechci brát prášky v tak mladém věku ješte nemam ani deti to potom budou nervy;-))
Ono je to taky mozna tim ze to nemam zrovna lehky v zivote byla jsem celý zivot sama s mamou a ona ted v unoru zemrela na rak.slinivky brisni snazim se byt silna jen mam strach z budoucnosti.Mam jeste babicku a dedu tak uz kvuli nim chci byt silna a dokazat jim ze to tu zvladnu a budu jednou tak dobra mama jako byla ta moje!!Vim kazdy ma dnes spoustu problemu a starosti jen se s tim kazdej pere jinak a to vsechno asi bohuzel k zivotu patri;-(
Ahoj Markétko,, 09.08.2012 17:04:11, IP: ***.***.34.50, #167291
tak to jsem opravdu nevěděla, nicméně, co jsem Ti napsala, to platí. Sama mám děti ve Tvém věku, nedovedu si představit, jak by to bylo pro ně těžké, kdyby je potkalo to, co Tebe. Život je už někdy takový. Čas všechno vyléčí, uvidíš.
Nemáš žádnou ataku, jen toho bylo na Tebe moc a klidně můžeš zajít psychologovi, ten si s tebou jen popovídá a vše umí vysvětlit, pomoci Ti vlídným slovem. Prášky psycholog nepíše, ty píše lékař. Uvidíš, jak Ti bude, někdy je dobré něco slabého brát třeba jen na přechodné období. Tady jsou na diskusi většinou hodní lidé a už jen psaní sem Ti může být trošku oporou. Teď se snaž najít si nějaký zájem, sport, cokoli tě baví a věnovat se tomu, abys odvedla myšlenky jinam. Moc Ti držím palečky a vím, že to zvládneš. Pa, pa, Jana
myška, 09.08.2012 17:54:32, IP: ***.***.200.142, #167293
Markéto,to co píšete,jako bych četla o sobě.Taky jsem s tím dlouho bojovala sama,pořád jsem doufala že to přejde.Když sem někam šla,nahlas jsem se doma uklidnovala,že vše bude ok,ale nebylo.Sotva jsem tam došla,infarktový stav,bušení srdce,stáhnutý krk,no děs.Třeba i u rodičú ,nebyla jsem schopná na nic myslet,jen jak mi mlátí srdce,a kdy mě to klepne.Nakonec jsem se odhodlala k dr.nechtěla jsem už tak žít.Poslala mě k psychiat.napsala mi AD.a konečně je mi jako dřív.Bohužel,díky těm patákúm,ale prý se to dá vyléčit,a chce to čas.Nebojte se,a běžte.Jo,ale první jsem byla na vyšetření srdce,kde nic nenašli.
        Předchozí   1 .. 541542543544545546547 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.