Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dalibor, 09.08.2012 19:45:14, IP: ***.***.30.217, #167294
Je to hodně o tom,co zde píšu,jenže to nikdo nechápe ani chápat nechce!!!!!
la, 09.08.2012 20:38:06, IP: ***.***.141.199, #167295
Marketko,nediv se že máš takove stavy kdzž ti nedavno zemřela maminka to je ten člověk ktery pro tebe byl nejdražší,ale píšeš že už dětsvi nebylo snadné a to se vše nabaluje apak se to projevi,mohla bys zkusit užívet čaje třezalku nebo medunku můžeš to střidat nebo homeopatika Sedatif nenavykový neškodný pracuji v lékarně tak to trochu znám,zkusit nějakou zábavu jak ti tady píší,chodit cvičit ,do lesa na procházky,relaxační cvičeni,udělat si program a zahánět tim špatné myšlenky,psycholog nebo psychoterapeut by ti poradil jak zvládat situace kterych se bojiš a zjistil by přičinu neboj se někam zajit,můžeš to mit vypěstované už z dětství ty uzkosti.tak seměj a zase napiš pa Ila
Ila, 09.08.2012 20:56:08, IP: ***.***.141.199, #167296
Romčo a Vendi jak se máte a co Fido je ti po masáži lip pa
Ila, 09.08.2012 21:03:55, IP: ***.***.141.199, #167297
Dalibore proč si mysliš že tě nikdo nechápe ale každy to od zad opravdu nemá pa
Jarczek, 09.08.2012 21:18:27, IP: ***.***.63.107, #167300
Myško taky je mi fajn diky patakum a je mi to jedno a jsem rad za ty leky protoze bez nich to bylo jen prezivani..ted znovu ziju!!!!...AD jsou zázrak moderni mediciny!!!...a dalibore ty se nesmis divit ze to nikdo nechce chapat protoze to podavas zpusobem ktery to tem lidem nutí a je to jak dedek a jeho chlamidie proste vubec nemuzes vedet jak se ty lidi citi..ty jsi nekdy mel psychickou poruchu???..ja byl v lecebne s 22 lidma a nidko to nemel jako ja kazdej to ma trochu jinak takze kazdy mu rikat jak to ma od zad je trochu na hov.o..sorry ale pokud by jsi zazil to co lidi co maji PP tak mozna by jsi taky neveril kdyby ti nekdo psal ze to mas od zad a ze PP neexistuje...
Ila, 09.08.2012 21:39:11, IP: ***.***.141.199, #167303
Jarczeku ty to můžeš dobře posoudit když si stěma lidma chodil na ty terapie já to vidím když chodim na tu skupinovou terpii každy to má jine ale ty příznaky jsou někdy podobné a kyždemu sednou jiné AD mně je taky lip!!!!!!!pa
RUDY, 09.08.2012 21:43:24, IP: ***.***.78.63, #167304
tak ahojte ludkovia zatial zijem bez AD co mi predpisali mam pred nimi strach a uz mi neni az tak zle ako mi bolo kedy si ked mi brni v ruke alebo busi srdce, snazim sa na to nemysliet a prejde to ziadny neurol ani lexaurin nic neberu. A ide to hlavne si uvedomit v hlave a hned mam aj lepsie myslienky by som povedal, ze kazdy den to je lepsie a lepsie dufam, ze to aj prejde. Ak nie tak tie AD zacnem uzivat
Jarczek, 09.08.2012 22:03:38, IP: ***.***.63.107, #167307
O tom mluvim kazdej to muzem zvladnout jinym zpusobem nekdo s AD nekdo sám..ja to zkousel sam dost dlouho tak jsem ted na AD a vyšlo to..kazdej to mame jinak i ty priznaky jsou jiny protoze mozek je slozitej a kazdej si tu paniku delame jinak a jinak se nam projevuje..jasne ze pokud nekdo bude mit celodeni zavrate brneni bolesti a tak tak to muze mit od nervu nekde v zadech...ale pokud nekdo ma zachvaty jako ja v zacpě nebo obchodnaku a kdyz vylezu nebo jedu domu tak to hned preslo tak za ty 4 roky muzu posoudit co dela psychika a co dela skriplej nerv...
Ila, 10.08.2012 9:26:44, IP: ***.***.8.218, #167315
Andy já jsem taky nechtěla jit k psychiatrii ale bez leků bych to taky nezvládlaa jsem ráda že mně tam dcera donutila a mám klid,dr řekla že to bylo na mistě že jsem přišla a to za 5 minut 12.pa
Vendy, 10.08.2012 11:42:45, IP: ***.***.104.154, #167320
Ahojky všichni,
no já se právě vrátila od psychologa - je to bezva člověk a fakt mě pomáhá, jsem taky ráda za AD už asi začaly zabírat je mě líp-no nechci to zakřiknout,v týdnu mě taky nebylo nejlíp, ale ted to jde.
Včera se mě po čtrnácti dnech vrátila dcerka z Chorvatska a zítra odjíždíme na týden na dovču spolu, tak to snad všechno zvládnu,bude tam parta kamarádů, jezdíme takhle každý rok, tak si neumím představit, že si nedám pivčo, no dám si aspon nealko.Jinak baštím Hořčík a i ten sedatif co mě poradila Ilča.Tak zatím pa pa.
Ila, 10.08.2012 12:00:42, IP: ***.***.8.218, #167321
Ahoj Vendy tak si užij dovolenou určitě ti tam bude dobře a odpočineš si mně bylo na dovče dobře ještě bych jela jednou nebo aspon na pár dni uvidime s partou se budeš citit dobře a zapomeneš na starosti.Tak se měj a užij si to pa
Vendy, 10.08.2012 12:26:23, IP: ***.***.104.154, #167322
jo jo. Ilčo díky.
Jsem ráda, že mám konečně dovolenou, ale týden je málo, měla jsem si nahlásit v práci aspon 14dní!!!!!!!!!!!!!!
Tak snad budu v pohodě.
Zatím se měj krásně pa pa
Romana, 10.08.2012 12:55:16, IP: ***.***.209.192, #167323
Myslim,že lidičky co maji problem ze zadama by mely nechat poradit od Dalibora ale my tady mame uplne jinou diskusi.Ja mam PP aAD mi pohohly!!!!!!!!!!Opet ziju normale to pred rokem jsem nezila ale jen preživala a jak piše Jarczek kdo to nepozna nepochopi!Už jenom pokrok co si tu pišeme s Ilčou tak 2 mesice zpet jsme si jen stežovaly a dneska už je to vyjmečne,tak to nepomohlo jen me ale i lidem co jsou tady.
RUDY, 10.08.2012 14:22:18, IP: ***.***.90.182, #167324
ja si myslim ze ja som si tu paniku sam vypestoval od kedy mi tak zacalo busit srdce a bolo to len to ze som nespal po nocnej a pil vela kavi cize telo sa pretazilo, ked sa dobre vyspin nemam problem fungovat cely, den bez AD ani bez podobnych liekov zatial, hlava sa mi netoci, ruky netrpnu, len to busenie no ale to som mal aj vtedy len som si to moc nejak nevsimal, len ze odvtedy co sa mi to stalo prvy krat sa kontrolujem a to je to najhorsie ked mam nieco na robote ani neviem ze mi bije proste treba len mozok zamestnat inymi vecami nemysliet na to. A vobec sa nebojim ist medzi ludmi aj do obchodakov v autobuse normalne len ten spanok no dufam, ze sa to pocase upravi. Tak sa drzte a zatial pa
Ila, 10.08.2012 15:26:54, IP: ***.***.8.218, #167326
Vendy chtělo to aspon 14 dní,no ale aspon ten týden mej se pa
        Předchozí   1 .. 542543544545546547548 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.