Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dalibor, 10.08.2012 19:33:05, IP: ***.***.30.217, #167332
Včera jsem trošku ujel,prostě blbá nálada a nadřenej s práce,kašlete na to.Já prostě žiju v tom,že doktor mi nepomohl,pomohla alternativa,např s poraněným okem,ale to sem nepatří.Prostě toho bylo víc a né jen u mě,kde to doktoři vzdali a pomohlo něco jiného,lidi které jsem si sám našel a dnes vím jak dokážou pomoc ne jen mě a i jiným.Prostě žiju život bez léků a doktorů,protože mě zklamali a díky těmto zkušenostem se snažím pomáhat jiným lidem,ledasco jsem se naučil a funguje to,ale člověk,který s těmito věcmi nemá žádnou kladnou osobní zkušenost tomu věřit nemůže a to chápu.
Marianna, 10.08.2012 19:55:18, IP: ***.***.165.45, #167334
Dalibore, ve středu to bylo 20 let od smrti mého syna a 15 let od smrti přítele. Celou tu dobu beru AD a léky proti úzkosti a vyzkoušela jsem i různé alternativná léčby. Teď jsem změnila AD a dík pomoci tady zkouším odbourat benzodiazepiny. Sice mám na hrudní páteři skoliózu, ale to s depresemi a úzkostmi skutečně souviset nemůže. Věř tomu, že bych taky ráda byla zdravá, ale tak snadné to není a nejspíš ani nebude. Možná bys přece jen měl hledat lidičky s jinými zdravotními problémy, někdo prostě bez léků existovat nemůže.
Dalibor, 10.08.2012 20:08:08, IP: ***.***.30.217, #167335
Jo Marijano,ve tvém případě to určitě není o tom co píšu.Mě už bohu žel odešlo předčasně pár blízkých a nejvíc mě bolí Táta,který jak už dnes vím,umřel zbytečně,jasně že to bolí,ale zvládám to.To co píšeš ty je ale o moc bolavější,to bych asi nedal ani já asi bych dnes byl na vaší vlně,no spíš určitě.
Katuš, 10.08.2012 20:43:27, IP: ***.***.163.46, #167337
já bych to bez léků taky nezvládala.Doufám ,že brzo zaberou pořádně a nebudu muset brát 2x denně ještě neurol.Je to divná nemoc.Někdy se cítím dobře a najednou děs.Dnes mě nebrněla hlava a nebušilo srdce,ale furt mě někde bolí.Břicho záda...a jak to zabolí tak už se bojím,že to je něco vážného.Jenže jsem už několikrát byla u doktora s bolestí a nikdy to nic nebylo ,že už se bojím ,že budu zas jak prdlouš:-( jenže já mám furt v hlavě co když to je vážné...no a ono ,že od nervů at sem v klidu.Tak si říkám co ,když jednou budu opravdu nemocná a budu si říkat klid to nic není a ono opravdu bude a přijdu do nemocnice za minutu 12 :-( nemám ráda bolest bojím se ji... Jediné co mě uklidnilo je že mi psychyatr řekl ,že sem nemocná,že to je nemoc jako jaká koliv jiná a může potkat kohokoliv...
Ila, 10.08.2012 21:03:11, IP: ***.***.141.199, #167338
Katuš úplně přesně to jsem měla já mně pichalo na jizve od žlučniku,bolely mne záada břicho,pořád jsem se pozorovala,doktorka na psychiatrii řikala nic vám neni vše je to od nervůty dokážou vyvolat bolesti všude,najednou vše přestáva uklidni se mozek začnou podle mne zabirat pořádně ty AD a vše přestane a i ty ošklivé myšlenky přestanou ale vrací se to musiš se uklidnit nemysli na to že bereš Neurol děla ti dobře tak ho zatim ber já ho taky brala a ted jen někdy na noc,doktor mi řekl nechte zada dlobat a bolet kašlete na to je to od zad a hotovo jinak mi nic neni to si mám říkat!!!!!!To co píšeš jsem zrovna řikala manželovi já ....až budu opravdu nemocná tak to budou svádět na nervy.......Kašli na to nebudem na to myslet a je to!!!!!!A když ti bude blbe tak sedni a napiš to uleví se ti my jsme si to taky psali a aspon se ti trochu ulevi.......papa
Ila, 10.08.2012 21:08:06, IP: ***.***.141.199, #167339
Dalibore znam hodně lidi co chtěji žit bez léku a léčí se třeba bylinkami a homeopatiky já jsem taky nic nebrala až ted AD nebo jsem si brala Panadol a čaje,cvičila jsem a jezdim do ttermá lů než jist prášky na zada dr, mi ani žádne nedal jen napravoval a cvičeni pa
Ila, 10.08.2012 21:31:34, IP: ***.***.141.199, #167340
Katuš to že ti něco je,je jen v tvé hlavě nic ti neni je to deprese ošklivá nemoc!!!!!!Moc dobře vim co se honí hlavou a jaké jsou to pocity ale ty to zvládneš a k doktorum už nechod..........s bolesti myslim .......radši se uvolni a relaxuj.....
Andy, 10.08.2012 23:01:01, IP: ***.***.21.240, #167344
Katuš mě se udělalo před týdnem jeden den hrozně zle.Od rána se my klepaly nohy,brnělo celé tělo a motala se mi strašně hlava a to už jsem 10 dní brala jen AD.Byla jsem z toho úplně vyděšená,protože to začalo hned ráno a v poledne to bylo pořád stejné.Tak jsem zavolala doktorce a ta mi řekla nasadit ansilan(podobný lék jako neurol) 4krát denně sednout si do klidu a prodýchávat to.Ty ansilany jsem ten den snědla 3 a druhý den to bylo mnohem lepší a už jsem si vzala jen 1.Já nevím z čeho se mi to tak zhoršilo,ničeho jsem si nebyla vědoma,ale někdy to tak mám.Já jsem naopak ta ,která se k doktorům moc nehrne,takže je možné,že motání hlavy mám třeba i od krční páteře a myslím si,že je to od PP.AD ti určitě zaberou a bude líp.Pa
Katuš, 11.08.2012 7:18:43, IP: ***.***.163.46, #167348
Holky jste skvěloučký fakt mi pomáháte,jsem ráda ,že jsem našla tuto dizkuzi. Snad bude brzo líp.Ona mi ta nemoc i tím začala.Děsný bolesti podbřišku,ale nikdo mi nic nezjisstil a mě to děsně trápilo.Najednou ustoupili a já ok ,a za chvíli záda až to skončilo u srdíčka a já se v noci bála usnout ,že už se neprobudím a to jsem i řekla obvodnímu a od té doby mám neurol a týden na to už sem byla u psychyatra...Tak snad mi bude brzo dobře a budu psát i pozitivně a uklidňovat zase jiné jako vy mě...Hrozně mě pomáhá psát si s někým kdo prožívá to co já!!! Psychyatrovi se taky chystám jen co ji zkončí dovolená :-)
Marianna, 11.08.2012 7:51:04, IP: ***.***.3.6, #167350
Dalibore, to co jsem uvedla, je jen "vršek ledovce", protože rok po roce mi před těmi 20ti lety zemřeli i oba rodiče a bratr, vzdálenější příbuzné, jako tety a strýce ani kamarády raději nepočítám. Sotva jsem se začínala vyhrabávat z jedné ztráty, přišla další pecka. Bylo jich mezi nimi víc, kteří přišli o život zbytečně a přesto se musím nějak snažit žít. Kdyby mne bolely jen záda...
Jarczek, 11.08.2012 12:46:41, IP: ***.***.63.107, #167358
sluničko zalezlo...to je hnus pocasi co???...i ten stav dnes stoji za prd..:-(((((
fido, 11.08.2012 13:47:11, IP: ***.***.179.156, #167359
ahoj dneska to opravdu stoji za ,,,,,, od rana je mi divně přitom cely tyden super cely den prši mějte se čus
miki, 11.08.2012 14:58:30, IP: ***.***.209.140, #167361
a já měl za to,že špatný počasí na nikoho nepůsobí a vše ovlivňuje ta PP nebo jak těm stavům říkáte.... jó..ataky...chce si něco přečíst o vlivu počasí na člověka o nemocech z počasí a bude více lidem jasno... hoj
katrka, 11.08.2012 19:32:24, IP: ***.***.147.59, #167366
Ahoj. Uz nevim kde to mam napsat. Mam hrozny strach. Cas od casu nemuzu vubec dychat jako kdyby zadrzuju dech a vubec si to neuvedomuje cim vic na to myslim tim je to horsi kvuli tomu jsem ani usnout nemohla. Na druhy den zase ok. Ted mam pocit knedliku v krku jako kdyby me nekdo skrtil nebo bych mela neco v krku a nejde t polknout hrozne se bojim. Nevim jestli mi fakt neco je nebo je to posychikou ale mam strach doma my rikaji ze jsem hypochondr ale ja za to nemuzu jen popisuju to co me trapi. diky za pomoc.
Romana, 11.08.2012 20:04:17, IP: ***.***.209.192, #167367
Katuš,ja se lečim už pul roku,nedavno jsem tu psala jak už mi je dobre a ejhle dneska zničeho nic atak jak blazen sama jsem byla v šoku.Už jsem totiš takhle silny atak nemela ani nepamatuju.Chci ti jen napsat že takhle ouvej bylo nam všem co jsme tady a když se to zlepsi proste ta potvora vzdycky zautoči,tak neboj bude lepe! A hlavne naučiš se stim žit a časem poznas jak to ukočirovat.Tak držim palečky
        Předchozí   1 .. 543544545546547548549 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.