Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Klára, 03.08.2012 12:29:14, IP: ***.***.34.50, #167085
Ahoj RUDY, jestli jsi začal brát antidepresiva, můžou se stavy přechodně zhoršit. (Speciálně to dělá Asentra, ale i jiné AD).Někdy je to skoro neúnosné, třes, závratě, brnění v celém těle. Ale až léky zaberou, bude ti lépe. Někdy trvají tyhle ošklivé stavy týdny. Zkus vydržet, ale určitě o tom informuj lékaře. Možná Ti tento druh léků nevyhovuje a dostaneš jiné a ty budou sedět.
Držím palečky.
fido, 03.08.2012 14:36:17, IP: ***.***.179.156, #167090
ahoj lidičky jak to tady čtu některym je tady lip a to je jenom dobry aspon je vidět že lečba ma uspěch ja mam pořad ještě problemy rano mam pocit jako sevřeny žaludek kolem poledne už je super možna to bude tim jak piše Jareczek že beru leky před snidani pořad přemyšlim nad dovolenou za čtrnact dnu mam odjed do Chorvatska mam obavy jestli to zvladnu mam strach aby se mi nevratily ataky zitra chci zkusit jak zvladnu cestu do termalu Bešenova a zpatky samo že na motorce mějte se všichni krasně a lip pa
Klára, 03.08.2012 15:10:26, IP: ***.***.34.50, #167095
Dneska se mění tlak, tak to na lidi působí. Taky cítím vnitřní chvění, špatně jsem spala. Celkově si připadám jako mátoha..Prostě jsme citlivější než ostatní.
Dalibor, 03.08.2012 15:40:12, IP: ***.***.30.217, #167098
Jarczku,jestli jedeš do kempu merkur,tak pozdravuj vedouciho s hospody tlustoch,jestli tam jezdiváš,tak ho možná budeš znat.
Šarinka, 03.08.2012 15:49:46, IP: ***.***.107.98, #167100
Pardon,Asentra to asi byla. :-)
Andy, 03.08.2012 16:02:20, IP: ***.***.21.240, #167101
Ahoj všichni ,dnes mi je od rána strašně zle a to už jsem jedla jen AD a nic k tomu.Buší mi srdce,brní mě celé tělo,bolí žaludek a motám se.Volala jsem doktorce a řekla mi že mám vzít k AD ještě ansilan 3 krát denně.Nevím jestli nějaká změna počasí nebo co ale opět na mě ta mrcha útočí.At je vám všem co nejlíp.
Klára, 03.08.2012 16:03:48, IP: ***.***.34.50, #167102
Já jsem se naučila zvládat vlastní hlavou. člověk si nesmí vůbec připustit, že se s ním něco dějě. Kolikrát se mi začínalo dělat špatně a já jsem si řekla, že je to jen přechodný výkyv tlaku, nebo že je to od páteře, nebo že extrasystoly má každý, že se mi špatně dýchá protože jsem právě špatně dýchala..prostě jsem si to nějak v tu chvíli odůvodnila a jako nad tím mávla rukou. Dosela to zabírá. Ale když to začnu pitvat, proč je mi divně, proč mě teď tady to bolí nebo brní ruce, tak je mi hůř a hůř a je to v háji. Opravdu síla myšlenky je na PP výborná zbraň. Hlavně pít dost tekutit, dehydratace udělá s organismem také své..
Klára, 03.08.2012 16:07:28, IP: ***.***.34.50, #167103
Jo Asentra se chová ze začátku jako svinstvo, ale když zabere je to pohoda. Bohužel při každém dalším novém užívání jsou prvotní příznaky horší a účinek nastupuje později.
Rudy, 03.08.2012 17:08:44, IP: ***.***.104.84, #167106
ahojte ludkovia tak ja som sa nakoniec rozhdodol ze nebudem brat ziadne AD myslim si ze to je len v mojej hlave a len moja hlava to moze ovplyvnit, uz 2 tyzdne som nemal take silne ataky aby sa nedali prezit, ked som si uz na to zvykol nech to je moja sucast zivota, mravcenie, a tocenie hlavy uz si nebudem vsimat a pokial vidim, stojim a dycham budem robit to co som robil do teraz cize pracovat, zabavat sa a zit
Dalibor, 03.08.2012 20:06:37, IP: ***.***.30.217, #167116
Rudy tvé rozhodnutí absolutně schvaluju,protože AD nikoho nevyléčí,spíš naopak.Jsou lidi,kterým to pomůže a nemají jinou možnost než ty prášky baštit,ale je to vina našeho zdravotnictví,že nedokáže najít ten praví základ problému a lidem nikdo neporadí jak na to.Jasně že je mnoho lidí,které ničí partner,zaměstnavatel atd.Ale pokud problém vznikl jen tak,z ničeho nic a nedá se ničím vysvětlit,tak prášky jsou určitě moc špatná volba,je třeba najít jádro problému a vždy to jde,jen se na to nevykašlat a pátrat,pátrat a zase pátrat,najít někoho,kdo to dokáže najít,kdo opravdu pořádně poradí a najde tu správnou léčbu a takoví lidi tu jsou,je jich spoustu,jen si je vyhledat,ptát se po známích,po kamarádech a nejlépe u starších lidí,babiček a dědečků,ti ví tolik vecí o kterých se nám ani nezdá,stačí se jich jen zeptat.
Šarinka, 03.08.2012 21:03:44, IP: ***.***.107.98, #167117
Bez AD je take volba,jsem dukazem,doporucuji intenzivni masaze,rehabilitace a cviceni,pravidelne psychoterapie a pak jednu velmi zajimavou vec -Cestu (The Journey) od Brandon Bays,velmi mi pomohla jeji kniha a ted chodim i na jeji terapie(meditace),dela to dost lidi v cr,neni to zadne lecitelstvi ani sarlatanstvi,u nas to provadi moje obvodni lekarka.Treba to nekomu z vas sedne,jen tip,nikomu to nevnucuju :-)
Ila, 03.08.2012 21:34:23, IP: ***.***.12.182, #167118
Rudy bud to zvladneš nebo ne.....AD si mužeš vzit vždycky to zaleži opravdu na tve hlavekdyz to dokážeš ovladout tak to bude fajn pa
RUDY, 04.08.2012 0:38:38, IP: ***.***.44.122, #167119
NO TAK TEDA TO ZACNEM ZVLADAT VLASTNOU HLAVOU NERAZ SA MI TEN PANICKY ATAK PODARIL ZVLADNUT AJ BEZ LIEKOV TAK AK SA TO BUDEM POSTUPNE UCIT LEPSIE ZVLADAT CASOM TO MOZNO USTUPI A JA SA TOHO ZBAVIM, A KED NIE SIAHNEM NA LIECBU AD A UVIDIMEE DRZTE MI PALCE A PO CASE SA OZVEM AKO TO DOPADLO ZATIAL PA
Ila, 04.08.2012 22:42:51, IP: ***.***.141.199, #167130
Zdravím všechny už z Mladé Boleslavi mam se dobře dovolená byla super i záda mam ohodně lepši musim ted cvicit a relaxovat,Rudy držim palce bojuj!!!!!pa pa mejte se a at je vam lip......
Vendy, 05.08.2012 10:08:05, IP: ***.***.104.154, #167132
Ahoj lčo,
to je super, že je Ti dobře a že jsi si dovču užila.Já to mám jak na houpačce,ted
mě je líp, byla jsem včera na bruslích, tak jsem se odreagovala.
V noci se mě blbě dýchalo, ještě ted to rozdýchávám, ale jinak to celkem jde.
Tak se všichni mějte fajn a krásný den.pa pa
        Předchozí   1 .. 535536537538539540541 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.