Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

myška, 02.08.2012 19:32:14, IP: ***.***.200.142, #167049
Jarczeku,zdravím tě,už sem jen sem tam nakouknu,a tak jsem četla co píšeš,jak zase jezdíš atd.Mě je taky už dobře.Včera jsme se vrátily z dovolené,odřídila jsem ji ,sice jen v ČR.ALE BYLO MI SUPER.Jen jsem se chtěla ozvat,protože jsme tu spolu zažívaly začátky léčby,jak nám bylo blbě,a tedˇ´je to daleko lepší(klep,klep,klep)na dřevo.Stále mám jednu tabletku OLWEXIE.Lidičky,je to těžké,ale nic jiného,než se léčit,a věřit že bude líp nám nezbývá.V březnu jsem si taky myslela že mi už nikdy dobře nebude,a bylo mi spíš na mašlu.
Dalibor, 02.08.2012 20:07:07, IP: ***.***.30.217, #167052
Ahoj Rudy,je to obrovská škoda,že se budeš ničit práškama,když je pomoc tak snadná,jenže vy jste tu jakoby jedna rodina,což je sice super,věříte doktorům a nedokážete si připustit,že by to šlo i jinak,ale chápu to a už se do vás nebudu plantat.
rudy, 02.08.2012 20:28:20, IP: ***.***.109.206, #167056
ahoj Dalibor mno tak to moze byt pravda ja sa nehdadam ale uz ma nebavi chodit k doktorovi stym, ze ma stale nieco boli.... a vsetky tie moje priznaky sedia stou generalizovanou panickou poruchou takze vyskusam a uvidim nevyskusam neviem, ozaj a tie prasky co budem brat sa volaju spravne paretin mate niekto stymito liekmy skusenost?? chcel by som vediet ako mi bude
rudy, 02.08.2012 20:41:39, IP: ***.***.109.206, #167058
ahoj Dalibor mno tak to moze byt pravda ja sa nehdadam ale uz ma nebavi chodit k doktorovi stym, ze ma stale nieco boli.... a vsetky tie moje priznaky sedia stou generalizovanou panickou poruchou takze vyskusam a uvidim nevyskusam neviem, ozaj a tie prasky co budem brat sa volaju spravne paretin mate niekto stymito liekmy skusenost?? chcel by som vediet ako mi bude
Ila, 02.08.2012 21:09:37, IP: ***.***.8.128, #167061
Rudy Pertin neznam znam Paroxetin jaka je ucinna latka a sila toho Pertinu a Neurol mi zabiral dobre a zklidnil ale brat stridme co nejmene pak se težko odvyka.Ja mam ten Paroxetin a zabral brat po jidle a i potom se hodne najist ,pa napis
Ila, 02.08.2012 21:13:13, IP: ***.***.8.128, #167062
Ahoj Andy je mi taky lepe je tady 34st tak jsem ve stinu teple peličky mi delaji dobre ale nekdy mam taky to brneni na nohou spis vecernebo když si dam colu jinak si to uživam mej se pa
Ila, 02.08.2012 21:18:08, IP: ***.***.8.128, #167064
Ahoj Vendi Myska tady radila nez si vezmes ty AD hodne se najist a i potom neni ti paktak blbe mela pravdu ja jedla hodne ty jog a pudinky nebo polevku.Taky by mne zajimal ten bod na ruce snad to Andy popiše at je lip ja se mam dobre ale 100procentni to neni chvilema ale jde to bylo hur.......pa
Ila, 02.08.2012 21:43:40, IP: ***.***.10.91, #167068
Ahoj dalibore mne boli hrudni pater a mezi lopatrkami ortoped mi to napravil a chodim na cviceni s lanem a mam to lepsi takže častešne mohou byt ty potiže i od toho to nepopiram srdce ,bolest na hrudi atd
Jarczek, 02.08.2012 22:22:07, IP: ***.***.51.20, #167070
Ahoj Myško taky jsem sem tam nakouknu a zkusim poradit...jsem rad ze jsi taky v pohode a to ze jsi byla na dovolene a jeste jsis uzivala rizeni tak to je mazec a jsem rad i za tebe...ja si taky zase rizeni uzivam..ono bez zavrati se jezdi daleko lip..:-))))...zitra jedu taky na weekend na Pálavu na nakupy do Brna uz se tesim..no kdo by to byl rekl pred par mesicema ze se budu nekam tesit ze pojedu daleko a jeste k tomu nekde do obchodnaku..:-)))..je to zazrak ta Olwexia taky mam jednu slabou davku rano a je to urcite to co nam taky hodne pomohlo..ten lek je novinka a pry je nejucinejsi na panickou poruchu ale hlavni je verit tomu tak jak jsem to vzdycky psal..proste lecim se tady mam lek a hotovo musim se uzdravit..a povedlo se klepu kazdej den na drevo a modlim se aby se to nevratilo..ale proc by se nam to melo vracet???ne ne uz neni nic cehop by jsme se meli bat a bez strachu neni panika!!!!,,,myško měj se a ozvi se sem tam at vim jak se ti dari.....
Jarczek, 02.08.2012 22:24:53, IP: ***.***.51.20, #167071
A pro ostatni co zacinaji brat AD tak opravdu rano najist..na lačno jsem to dal jednou a hodne zajimavy to bylo...pak uz jsem jedl a bylo to v pohode...vydrzet prvni tyden i kdyz to bude divny ale vydrzet...jo a jestli vam dali neurol nebo nejaky benzodiazepiny tak ze zacatku kdyz vam nebude dobre berte si to!!!i kdyz jsou navykovy ..nic neresi jako neleci tu nemoc ale berte je ze zacatku jsou moc dobre na obdobi nezadoucich ucinku...sucho v ustech a nechutenstvi vas nemine ale to je tak vse....jo a hlavni vec NECTETE PRIBALOVY LETAK!!!!!!!!!!!!!!
Ila, 02.08.2012 22:33:53, IP: ***.***.10.91, #167072
Jarceku jsem taky rada ze je nam lip,ted me jedna dr tady na dovolene doporučila pit štavu z červene repy tak si občas dejte je to dobre na vyčisteni tela i na nervy pa
RUDY, 02.08.2012 23:04:36, IP: ***.***.109.206, #167073
Ila: mas pravdu vola sa to paretin takze to nebude zo zaciatku take zle??? NO DUFAM, ZE VEDLAJSIE UCINKY BUDU MINIMALNE, A S NEUROLOM MAM SKUSENOSTI LEN TO MOC DLHO NEUCINKUJE AKO LEXAURIN TEN BOL LEPSI ALE TEN MI NEDALA ABY SOM MOHOL FUNGOVAT V PRACI NO UVIDIME AKO TO VSETKO ZVLADNEM NO DUFAM, ZE MIERNE DOBRE.
Romana, 03.08.2012 7:38:37, IP: ***.***.209.192, #167078
Ahoj zdravim všechny,tak koukam,že my co jsme tu dele už jsme na tom lepe,jupi!Ja po zmene AD daleko lepši ale jak vime všichni tak vzdy je den kdy je huř.Ja ho mela včera kamaradka me vzala nekam k rybniku ale bohužel 30 km od mesta a co to semnou udelalo jsem nechapala.Je to važne jen vty nasi hlave.Proste jsem vedela.že jsem daleko od nemocnice a bylo zle!Co mi zustava je občas brneni,tlak v hlave a hapruje mi tlak ale neda se to srovnatjak mi bylo v breznu.Pro vsechny novačky,bude lip jen chce vydržet ty začatky.Ilčo,Andy atd.skoro vsichni pišete že je lip to je super!Dnes u nas prši takto na me taky nepusobi moc dobre.Hezky den všem
Dalibor, 03.08.2012 8:10:08, IP: ***.***.30.217, #167080
Ahoj Ilo,Takže tvůj problém taky způsobuje ten skříplí nerv,jenže kdyby ti to ten ortoped naprvil opravdu pořádně,nejspíš by se potíže ztratili úplně,navíc to většinou nepomůže udělat jen jednou.Moje zkušenost je taková,že se to musí uvolnovat každý den,než se ploténka usadí,protože i když ploténku vrátím zcela na své místo,potíže úplně ustanou,ale většinou je to na druhý den zpátky,proto se to musí dělat tak dlouho,dokud se to nepřestane vracet,tak asi 5x a je klid.
RUDY, 03.08.2012 11:43:20, IP: ***.***.244.91, #167082
Chcel by som sa spytat niekoho kto ma panicku poruchu ci citi na tele mravcenie, trasenie, zle videnie, bolest hlavy aj ked prave paniku nepreziva?? pretoze ja to mam stale aj ked som kludny nikdy to neustane uz pochybujem ze to bude tou psychikou
        Předchozí   1 .. 534535536537538539540 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.