Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

rudy, 30.07.2012 22:26:19, IP: ***.***.117.136, #166934
ahojte ludkovia asi trpim panickou poruchou, zacalo sa to po starkinej smrti bola mi velmi blizka zomrela necakane a nahle co nas vsetkych sokovalo. V nedelu som vypil viacej kavy a mal som ist večer na nocnu, nejak ma zacalo zrazu boliet na hrudi a busilo mi srdce, tachsie sa mi dychalo nejak som na to nehccel mysliet, ja ze to prejde, isiel som k susede, a urobila mi caj, zrazu sa mi riadne rozbusilo srdce, zavolali mi zachranku. mal som zvyseny tlak a srdce mi stalo bylo rychlejsie. Tak ma odviezli do nemocnice kde mi dali neurol a corcon a do zily magnezium po hodine sa mi to zlepsilo, bol som na vysetreniach u internom kde mi robili ekg, vsetko v poriadku, brali mi krv na stitnu zlazu kde bolo vsetko ok, krv vsetko ok, okrem reumatoidneho faktoru ktory som mal mierne zvyseny, cize ma poslali ku reumatologicke kde je vsetko, ok, okrem busenia srdca sa mi postupne pridavali ine tazkosti, ako su nizky tlak, tocenie hlavy, mdloby, bolest celeho tela, aj svalov, nechutenstvo, sklabanie vo svaloch, uz styri krat bola u nas sanitka a kazdy jeden z nich mi povedal ze to je psychickeho povodu vo stvrtok, idem k psychiatrovi, myslite si ze to je vsetko stres?? mam aj teraz dost stresujuce obdobie ohladom prace atd. Obvodna lekarka mi predpisala lexaurin ktory mi pomahal ale nechcel som ho brat a panika a uzskost mi stale strpcuju zivot, nemam naladu nikam nechodim, a ked aj idem je mi na odpadnutie, busi mi srdce, a zle sa mi dycha vsetko mi pripada ako keby sa mi to snivalo, cele dny len spim a rozmyslam ake ochorenia mozem mat. prosim ludia pomozte mi ak mate taketo skusenosti. dakujem rudy
Šarinka, 31.07.2012 8:07:34, IP: ***.***.88.1, #166936
Moc dekuji za reakce :).A mate nekdo primo ten problem s kontrolou dechu?takhle jako ja cely den?je to totiz silene,zrejme dycham nejak jinak nez by se melo,ptz me porad boli v krku.Vim,ze budu dychat i bez toho,abych to hlidala,ale nedokazu se toho zbavit.Pak mam strach z toho,ze mi to skodi a uz se rizjizdi zacarovany kruh nervu a strachu.Je mi 25 let a studuju vysokou skolu,pracovala jsem v bance a po rocnim kolotoci 2 umrti v rodine,stresu se skolou a v praci to prislo...tahle nemoc mi totalne prevratila zivot,ach jo,vsak vite.uz to trva 3 mesice...jeste bych se rada zeptala,jestlu vam po AD bylo taky tak priserne?
Šarinka, 31.07.2012 8:34:28, IP: ***.***.88.1, #166937
Juju,jsem bez AD celou dobu,ptz jsem mela spoustu vedlejsich ucinku od zazivacich potizi az po takove stavy,ze jsem o sobe nevedela atd.,hruza,po 2 dnech jsem je prestala brat a chodim uz jen na psychoterapie,masaze a meditace...
Dědek, 31.07.2012 8:51:24, IP: ***.***.209.252, #166938
Rudy: je to chlamydie pneumoniae, žádej léčbu od doktora, jinak se na to vykašle a dá ti AD
Ika, 31.07.2012 9:15:33, IP: ***.***.15.100, #166939
Rudy chce to doktora psychiatra a AD každemu je ze začatku po Ad spatne musí se to vydržet relaxovat,cvičit a provádet dychani je nekde popsane od Jerczeka ja to mela take po umrti a prepracovanost.pa
Ila, 31.07.2012 9:18:40, IP: ***.***.15.100, #166940
sarinko tak cucej trba bonbony nebo si vezmi žvýkačku,musis si rikat že to nic neni že už to znas s tim dechem,už to tady psalo hodne lidi že to ma
Jarczek, 31.07.2012 9:21:09, IP: ***.***.51.20, #166941
Jo Rudy je to chlamidie..Dědek je odborník a vždy to pozná a má stoprocentní diagnozu...to co ti říkají lékaři kteři studovali deset let medicínu tak to jsou amatéří..já byl třeba u profesora Praška ktery je odborník a nakonec to byly chlamidie Dědek je proste velmist v problemu Panicke poruchy!!!!!...ne konec srandy je jen takovej spam kterej se sem vtíra a uzdravuje lidi...ted važne z tvych pocitu zo popisuješ jde o typicke priznaky panicke poruchy..toceni hlavy atd jsem mel nez jsem zacal s AD a psychoterapii...jde o to to pochopit co se deje a ze te to neohrozuje na zivote..kdyz jsem tohle vsechno pochopil do toho budes brat leky a naucis se relaxovat kontrolovat dech a jine pomucky jak to odstranis tak budes v pohode...hlavne cim driv tim lip...jak to nechas dlouho tak se to mozek nauci a je to tezsi..ja to nechal 4 roky a musel jsem to nakonec resit v lecebne protoze sam jsem to uz nezvladl...dnes jsem skoro v pohode...
Jarczek, 31.07.2012 9:23:15, IP: ***.***.51.20, #166942
To Šarinka:..máš facebook??...muzu ti v nečem poradit kdyby te neco zajímalo...:D
amya, 31.07.2012 9:53:19, IP: ***.***.174.215, #166943
Zdravím,mám predepsana AD,od prakticke,kdysi jsem chodila k psychiatrovi,ale k nicemu to nevedlo,pomohl někomu psychiatr,krom předepisovaní leku?
Šarinka, 31.07.2012 10:50:26, IP: ***.***.88.1, #166945
Me psychiatr nepomohl,nechtela me ani poradne poslouchat,jen mi napsala AD a at si o PP prectu na internetu a hotovo.Pomohl mi az psychoterapeut,masaze,sport,vnitrni sila a cas,avsak ne uplne,je to asi fakt na dlouhou dobu.Trapi me jen stres z dychani.Nevim,jestli se toho da zbavit upne...
Amaya, 31.07.2012 11:58:54, IP: ***.***.174.215, #166947
Šárinko,mně prave také naprosto nepomohl,moji pratele vědí o problémech,ktere mam do detailu,takže nemam potřebu vše zase vypravet jen tak nekomu cizému.V čem Ti pomohl psychoterapeut? Ja momentalně nejsem schopna ničeho,je mi zle jak psovi,ale to je asi tím,že beru AD kratce a doufam,že se to upraví..S tím,co popisuješ mam také potíže,doslo to tak daleko,že pro mně musela min,tyden prijet RZ a odvezli mně do nemocnice,měla jsem až tonicke křece,nemohla se poradne nadechnout-zaver tetanie.Pry mam dychat do pytlíku,že to pomaha a zobat magnezium a hořcik...
&ila, 31.07.2012 13:04:39, IP: ***.***.9.148, #166948
&ami beru Ad od brezna a i ted mi nekdy neni uplne dobre ale jsou dny kdy mi je uplne dobre,dr,pdychiatrie mi dala knizky od dr,Praska tam je jak dychat a relaxovat a zahánet myšlenky AD zaberou treba až za 3az 4 tydny i dele brala jsem k nim občas Neurol.pa
rudy, 31.07.2012 15:29:18, IP: ***.***.45.149, #166956
no moze to byt, lebo aj ma potiaze s kaslom ale to nejak nepripisujem k tomu, moja doktorka mi skor neveri a mysli si ze som hypochonder,, ved vo stvrtok idem k psychiatrovi tak uvidime
Šarinka, 31.07.2012 15:31:02, IP: ***.***.107.98, #166957
Pomohl mi tím, že jsme spolu začli odkrývat moje problémy z minulosti,práce, úmrtí, škola atd., pomáhal mi i masážemi a hypnózou, taky zajímavá věc, ale ne každý to dokáže. Zvládli jsme ty nejhorší stavy bez léků těmito způsoby(pomohla mi moje rodina, přátele, známí a psychoterapeut), ale právě, že mi zůstalo to s tím dýcháním, řeším každý můj nádech,pořád, celý den na to myslím, je to na hlavu, nemůžu pořádně cokoliv dělat, dodýchávám atd..Máš to taky Amayo?Ale stále doufám, že to přejde, snažím se dělat čím dál tím víc činností, chodit mezi lidi, na oslavy, na houby atd., hodně sportuju a chodím na ty terapky a na meditace.
rudy, 31.07.2012 15:37:07, IP: ***.***.45.149, #166958
ika: to ako ze mi chcete povedat, ze ked mi nahodou doktorka nasadi AD bude mi stoho zle?? mam teraz dovolenku do 13 augusta tak dufam, ze to opadne pokial pojdem do prace, ja tu pracu fakt potrebujem a na PN uz nemozem ist pretoze mi hrozi vypoved.
Vobec sa mi nechce verit, ze psychika moze takto telo rozhadzat ale asi by som uz mal zacat verit a uvedomovat si to.. dakujem za reakciu som uz fakt na dne.
        Předchozí   1 .. 531532533534535536537 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.