Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 05.08.2012 22:41:27, IP: ***.***.51.20, #167159
Ja to taky nesměroval přimo na vás trochu jsem se nechal unest ale jen z duvodu ze jsem to zkousel tak dlouho sám bez AD..proste branil jsem se tomu co to šlo...misto AD jsem to řešil lexaurinem a v tomto připadě mužeme mluvit o sfetování protože tyto leky tlumi ale AD beru tri mesice a krome prvnich par dnu necitim absolutne nejaky stav jako sfetováni nebo jakehokoliv utlumu..proste rano lupnu jeden prášek a celej den o ničem nevím...je jasné ze zase musime brat ze kazdej jsme jinej ale podle lekaru jsou AD nenavyková a ucinna lećba psychicky poruch...opravdu necitim nic..a to jsem fetoval takže poznam jak se človek cití..:D:D
Romana, 06.08.2012 8:45:30, IP: ***.***.209.192, #167165
Jarczeku,davam ti za pravdu,ja litala skoro 3 roky po dr nikdo nic nevedel nic mi pry neni a me bylo furt zle!Až skoro po 3 letech napadlo jedinyho doktora.že je to psychika asi od března beru AD a je mi mnohem lepe!Proto me ty keci fakt taky neberou,jsem konečne spokojena,že mi nekdo pomohl.Nikdo kdo to nezažil vubec nevi o čem je řeč.Citila jsem se že každym dnem musim umřit a ted se konečne vracim do normalniho života a proto lidi jako Dědek a jim podobne me fakt vytači.Tady jsou lidi ktery meli a maji to co ja a me osobne pomohlo,že jsem vedela,že nejsem sama a i rady byli k nezaplaceni.At si řika kdo chce co chce me AD pomohly a moc,mužu zas fungovat ato je pro me duležity!!!!Vsem s PP hezky den
Ila, 06.08.2012 13:43:39, IP: ***.***.8.218, #167169
Právě že připad od připadu se liši ale panicka porucha určitě existuje a něco ji musí vyvolat a pravě ty potiže se nabaluji a PP vznikne,mně ty AD asi taky pomohly ale za hodně dlouho bez nich by to nešlo a taky je chci postupně snižovat ale když to nepůjde tak je budu brat než žit jako předtim vlastně přeživat,mně právě ty dlouhodobé bolesti zad vyvolaly tu depresi a PP a hlavně jsem si myslela bůhví co mam,ty AD zaženou ty ošklivé myšlenky.Mějte se pa pa ale ty rady od Jarczeka jsou cenne a vážim si jich.pa
Dědek, 06.08.2012 13:57:28, IP: ***.***.209.252, #167170
Romana: nic nechápeš, a ještě tě párkrát vytočím, PP je blbost, nervové potíže a jejich příčina
Ila, 06.08.2012 14:13:48, IP: ***.***.8.218, #167171
dědku a peroč se mi ty přiznaky objevily po smrti babičky to se asi ty chlamydie probudily,staženi páteře brněni třes to jsou vše nervove potiže nebo PP,bušeni srdce paleni a bolest na hrudi uzkost to vše přece nevyvolaji chlamydie tak proč chceš někoho vytáčet my potřebujeme klid.........
Dalibor, 06.08.2012 14:23:15, IP: ***.***.247.226, #167172
Myslím,že má všichni kousek pravdy,hlavně v tom,že PP vzniká po dlouhodobých zdravotních a jiných potížích,já jen chtěl říct,že PP jako taková není,ale to jak to vysvětlujete,tak vlasně je,záleží na tom,jak to kdo vezme a pochopí,oporavdu jsem chtěl jen vysvětlit,že PP často způsobují ty skříplé nervi v páteři a že to jde lehce oblokovat,ale zatím vám jen lezu na nervi a tím vám ubližuji ještě víc a za to se moc omlouvám
Ila, 06.08.2012 14:47:40, IP: ***.***.8.218, #167174
Dalibore ty chceš poradit to veřím....někomu stači odblikovat a je po potížích mne dřiv odblokovali a bylo mi hned dobře ...pak už ale ne.pa
Dědek, 06.08.2012 15:43:13, IP: ***.***.209.252, #167176
Ila: to jsou všechno příznaky CPN a je jich ještě mnohem víc, znovu si to prostuduj, ale nevím jestli je to na netu
Jirka , 06.08.2012 15:54:11, IP: ***.***.215.85, #167177
Ahoj lidičky .. Tak jsem tu dlouho nebyl koukam že tu jsou nove táře ... Tak ja už jsem se vratil s toho lečení po pulce mě vykoply za dobre chování :D .. Tak něco mi to dalo ale určitě jsem zjistil že pracovat musím sám na sobě aby ta PP nedostavala šanci .. Jinak je mi ted docela fajn a jak se daří vám ?
miki, 06.08.2012 17:06:26, IP: ***.***.98.233, #167178
zdravím všechny
mě je od rána blbě,mám motolice a lítá mě tlak,dost možná už moje tělo reaguje na blížící se změnu počasí,ale tady na Jihu je zatím výtopna
Dalibor, 06.08.2012 17:10:39, IP: ***.***.30.217, #167179
Ilo myslím že už jsem to tu vysvětloval,pokud ti to pomohlo jednou,mělo by to pomoct zase,ale ten doktor musí pochopit,co se má při odblokování stát,aby to fungovalo.Možná když jsi na tom byla poprvé,tak ti mezi lopatkami křulo,ale toho sis možná nevšimla a když si na tom byla podruhé,tak nekřuplo a když nekřupne,nepomůžeto.Já to někdy s člověkem zkouším několik dní,než se to podaří aby křuplo,jenže u této techniky je nejvíc důležitá jedna věc,ten člověk mi musí důvěřovat,protože pokud mozek řekne,že to nechce,většinou to nejde,proto se mi to daří u známích a u cizích lidí ne.Ono je to jednoduché a zároven dost složité.Ale někteří s vás PP získali po těžké životní ráně(umrtí v rodině a td)a v těchto případech to stím co říkám nemá nic společného.Vy se navíc do této dizkuse nezpojujete proto,aby jste získali nějaká moudra,ale hledáte lidi se stejným problémem,aby jste se mohli někomu svěřit,což je taky moc dobry,ona totiž svěřená bolest se stává poloviční bolestí.
Andy , 06.08.2012 18:33:41, IP: ***.***.21.240, #167183
Zdravím všechny.Panická porucha je poměrně nová diagnoza ,tak asi 25 let a určitě si nemyslím,že potíže ,které mám jsou spojeny s páteří.Třeba to brnění celého těla to nevím jak by souviselo s páteří. mě to připadá,jakoby podle některých byli doktoři lháři a ty léky,které na paniku pomáhají jsou asi lentilky.Mě jednou doktor odblokoval a já myslela,že se snad zblázním jak se mi rozjela panika.Tak nevím a nebyl to žádný samouk,ale studovaný doktor.Neříkám,že každý doktor musí všechno umět,ale kam teda jít pro pomoc,když ne k doktorovi.
Andy, 06.08.2012 18:40:31, IP: ***.***.21.240, #167185
Ilčo,už je mi zase trochu lépe,ale jsem na 100 zoloftu a 2 ansilanech.Nedalo se nic dělat minulý týden jsem jedla jen zoloft,ale najednou mi bylo tak zle ,že jsem volala doktorce a ona řekla nasadit ansilan podle potřeby třeba i 4 denně.Jím jen dva a docela to jde.Mám taky vypozorované,že je mi hůř při úplnku ,nevím jestli je to možné,ale ted po dvakrát,když mi bylo zle jsem se podívala do kalendáře a byl úplnek.At je ti dobře.Pa
Romana, 06.08.2012 18:48:36, IP: ***.***.209.192, #167186
Dalibore,verim tomu,že ovladaš to o čem pises a to je fajn,určite i muzes spoutu lidem pomoct ale ja vim,že mam PP protože problem s pateři nemam.I jsi to dobre napsal,kdo ma PP tak to stim nema nic společneho.A je fajn,že se snažiš pomoct lidem v tom co ovladaš,tak ti preji mnoho uspechu.
Romana, 06.08.2012 18:50:27, IP: ***.***.209.192, #167187
Jen pro tebe Dědku,už me nevytačiš,jen obdivuji tvoji vytrvalost!!!!!!
        Předchozí   1 .. 537538539540541542543 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.