Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 10.07.2012 20:46:21, IP: ***.***.141.199, #165346
Jarczeku to je fakt že když už sis odvykal tak by to byla škoda chce to vydržetvždyt ty znaš jak na to pa
Ila, 10.07.2012 20:47:54, IP: ***.***.141.199, #165347
a co Suzy už je to lepší?
fido, 10.07.2012 21:20:18, IP: ***.***.179.156, #165349
jareczku ja jsem sednul minuly tyden za volant po měsici a přesně jak to popisuješ tak jsem si spomenul jak kste mi radili dychat zapřel jsem se o volant a zabira hlavně nemysli nato kdy to přijde uživej jizdu vždyt nas to bavi ja se bal sednout na motorku a v sobotu jsem skusil skutr a neděli mně kamoš přemluvil na motorku a po par kilometrech to šlo jako před tim přece se nedaš držim palce
Jarczek, 10.07.2012 22:14:41, IP: ***.***.78.26, #165351
čau Fido..jak říkaš bavi nas to ale proste dnes mi to vzalo asi vsechny sily protoze jinak nevim proc po tydnu uplne bez problemu sem dnes byl zase takovej no na nic ale to bylo tim ze jsem to musel prekonat.a ted jsem taky lital porad na skutru a uzival si to.myslel jsem si jeste nedavno ze na dve kola uz nevlezu jak se mi motala hlava a ted jsem si zajezdil pekelne...mam ted burgmana 400 takze sice skutr ale docela vostrej..:D:D..s tim dychanim je to mazec vzdycky jak jsem dojel do nejake obce tak jsem si jednou dvakrat dychnul a zase jsem fičel dál...ale i tak jsem trochu zklamany ze ta šnura kdy jsem se citil uplne v pohode se dnes trochu pretrhla ale s tim mam pry pocitat..lekari me varovali ze se to jeste vracet bude a ze budou dny horsi ale bude jich min..tak atz se ti taky dobre jezdi.jezdis taky kamionem???...je to super ale nevim jestli to budu moct delat dal...no budu zkouset..jo a kdosi mi psal s tim lexaurinem a to jsou moje slova kdyz uz jsem se z toho dostal tak uz to uzivat rozhodne nebudu protoze tim se nic nevyresi jen ten okamzitej stav ale ten umime odstranit i dychanim...sice to neni tak uciny jak prasek ale neni na tom zavislost...ja si rikal vsak uzivam jen malou davku a meli ste videt jaky tri dny a tri noci jsem zazil kdyz mi ty prasky vzali...fuj propoceny noci plnych panicky atak dny kdy jsem nevedel co mam delat jak jsem byl jak na trni...no divil jsem se co to udela i kdyz berete minimalni davku...fuj nechci to ani videt
Andy , 10.07.2012 23:02:18, IP: ***.***.21.240, #165352
Já nevím kolik jste toho brali,ale já si rivotril 0,5 brala když jsem cítila,že na mě jde atak a potom jsem to třeba 2 týdny nebrala vůbec.Když mi bylo hodně zle tak mi doktorka řekla at to beru,aby mi vymizela úzkost.Ona mi ale tyto léky měnila každý měsíc právě abych na nich nebyla závislá.Já jsem jí věřila protože spoustu let dělala v nemocnici na těch nejtěžších pacientech.Je to o doktorovi jak vás léčí.Ted mám novou doktorku a není to úplně ono.Když doktor něco takového napíše neurol atd. tak by snad měl vědět jak to pacientovi dávkovat aby nebyl závislí.Nebo je jim to snad jedno? To by bylo až nenormální.Pa
Jarczek, 11.07.2012 8:42:01, IP: ***.***.78.26, #165357
No ja si lexaurin daval ke konci uz pravidelne rano pulku na obed pulku a vecer pulku a do toho i mezi tim kdyz mi nebylo dobre nebo jsem mel neco dulezityho delat no takze nakonec jsem to zobal furt proto jsem mel ten absťák....jak to vidite dnes??...mě fascinuje jak kdyz vas PP navštívi tak to cítite treba i dva dny.me včera nebylo moc dobře a dnešní ráno bylo dosti hnusné...ted je to trochu lepší ale ve srovnání s minulými dny je to dnes hrozný.Nemůžu do sebe dostat ani rohlik abych si vzal AD..no doufám že to nejak rozchodim ale dnešní den budu asi hodně odpočívat protože na nějakou aktivitu to dnes opravdu nevidím..
Ila, 11.07.2012 11:14:45, IP: ***.***.8.218, #165363
Jarczeku to máš zase stažený žaludek tak zkus jogurt nebo pudink a odpočivej já to měla taky třeba dva až tři dny.pa
Ila, 11.07.2012 11:34:04, IP: ***.***.8.218, #165364
Andy mne na to taky doktorka důrazně upozornila že Neurol je návykový lék a vic než 2krat denně pulku jsem nebrala ated beru jen na noc a i sama to vim že je to svinstvo ale někdy to bez něj nejde......Znam pani která jedla 6 lexaur.3mg denně to už se pak těžko odvykáměla to po smrti syna.pa
Jarczek, 11.07.2012 12:17:28, IP: ***.***.78.26, #165365
Ja byl v lečebně s holčinou ktera brala 10 neurolu denne a uz ji to nic nedelalo...fúha to byly prej stavy...ta byla i na horsim oddeleni privazana protoze mela psychózu ale dnes je v pohode a stara se o dcerku...takze jeji diagnoza byla vylozene zavislost na lécich...jinak sel jsem na chvilku do prace pojezdit nejaky veci a uz se to zlepsilo zase na normal ale ted budu odpocivat
Dědek, 11.07.2012 14:00:27, IP: ***.***.209.253, #165367
jo´, ještě budete rádi užívat bylinky
fido, 11.07.2012 16:36:41, IP: ***.***.179.156, #165368
jareczku ja mam taky burgmana 400 a hondu horneta 920 natom jezdim na slovensko na Banskou Bystricu jeto palba jsem už starši ale když nato sednu tak mu davam někdy se domluvime a sjedem se ty asi bydliš v olomouci a ja v ostravě v olomouci mam kamarada ten ma servis na benzině nad nemocnici a byvaleho souseda akamarada majitol dopravni firmy JMIT hrozny člověk mej se fajn mne je už par dnu dobře přišti tyden jdu k psychiatrovi a ten mi začne snižovat xanax tak jsem zvědav coto semnou bude dělat čau
Jirka , 11.07.2012 16:40:53, IP: ***.***.215.85, #165369
Dědku ty už nám taky víš co ......
Andy, 11.07.2012 18:44:42, IP: ***.***.21.240, #165370
Ahoj všichni,jak píšete k těm dávkám neurolu,lexaurinu tak tam je taky asi problém obvodáků,protože ti můžou tyto léky psát a je jim asi úplně jedno jestli jsou lidi závislí.Já si myslím,že dobrej psychiatr by to nenechal dojít tak daleko,aby na tom byl člověk závislí.Jarzeku já když už mi to sedne na žaludek tak vím,že je to hodně špatný.Mě to tím vlastně všechno začalo.Bylo mi tak zle,že jsem nemohla sníst nic.Poslali mě na vyšetření žaludku a tam mi řekli,že mám žaludek tak na 2 lžíce čaje.Potom jsem šla na psychiatrii.Doktorka mi právě řekla,že se to projevuje i takhle a to pak nastoupil rivotril 3 krát 0,5 mg plus AD.Na ten žaludek jsem taky jedla helicid nebo ranisan,protože jsem měla i hořko v puse.At je co nejlíp.Pa
Andy, 11.07.2012 18:47:49, IP: ***.***.21.240, #165371
A ještě k těm bylinám co píše dědek,tak u některých AD se třeba vůbec nesmí třezalka.Píšou to i v příbalovým letáku.Tak si dejte pozor nevím už která to jsou,ale taky jsem je brala.Pa
Irča, 11.07.2012 19:28:58, IP: ***.***.38.66, #165372
Ahojky, mám podobné úzkostné problémy jak Vy, jen nemám panické ataky. Je to jen permanentí dlouhotrvající úzkost, mám problémy i se spaním. Dost se mi to zkoršilo, co jsem na mateřské dovolené, mám nekonečně času o tom přemýšlet a to je malér. Jen jsem si přečetla pár příspěvků neb se v tom zase v poslední době plácám víc a ačkoliv mi terapeutka vysloveně zakázala sem chodit, tak v tomto čase se tomu nedokážu úplně ubránit. Jen se chci zeptat Andy, nápadně mi připomíná paní, kterou jsem potkala nedávno, cca před těmi třemi týdny v ordinaci a dali jsme se do řeči, říkala mi, že má desetiletého syna a že už se léta s tímto problémem léčí a že jí to brání chodit do práce, ale že má doma pejska a hodně chodí s pejskem a tak. Promiň nebo promiňte, že se ptám, ale tak jsem sem teď nahlížela víc a tak mne to napadlo. Ona právě taky říkala, že jí umřela doktorka a že nová jí úplně nesedí, protože jí změnila léky, že měla kombinaci AD a to jí vyhovovala a ona jí nechala jen to jedno a to navýšila a že od té doby je jí hůř. Vlastně jsem o tom našem setkání hodně přemýšlela, protože mne dost vyděsilo, že bych se nebyla třeba schopná vrátit do práce, protože jsem na stoprocent přesvědčená, že sedět doma a přemýšlet o těhle chorobách od rána do večera je pěkná hrůza a že by se mi to totálně zhoršovalo. Začala jsem si říkat, jestli bych si neměla najít alespoň nějakou brigádu nebo tak něco, protože se děsně bojím návratu do práce na jedné straně, ale na druhé, že by mi to v té nemoci určitě pomohlo.
        Předchozí   1 .. 508509510511512513514 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.