Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ria, 09.07.2012 23:57:03, IP: ***.***.197.29, #165301
Ahojky lidičky, už jsem tu taky psala, ale pak se ulevilo, tak jsem si jen četla :-) Vím, co všichni zažíváte a také vím jaké to je, když ta potvora zmizí z vašeho života. Já teď beru měsíc a půl Atarax 600 mg. denně a k tomu Risperidon 3 mg. denně. Celkem to jde, už nemám deprese, úzkosti, PP také odešla, zůstala jen ta mrcha agora a té se pořád nějak nemůžu zbavit. Ale doufám, že jednou taky odejde :-) Užívejte se krásných slunečných dnů, radujte se ze života, snažte se nemyslet na to, jak je vám zle, usmívejte se, udělejte něco pro sebe, nebo si něco kupte pro radost. Každý den je nádherný, záleží jen na nás, jak si ho užijeme. Všem Vám moc držím palečky, mějte se moc a moc krásně a brzo ať je co nejlépe !!!!!!!!!!!!!
Jarczek, 10.07.2012 10:09:50, IP: ***.***.78.26, #165314
Zatim to musim zaklepat!!!!...ale je to dobrý i ty rána jsou už daleko lepší..hlavne ty závratě ty byly nejhorší takze konečne muzu normalne chodit po venku bez toho abych se točil jak na kolotoču...ale pořád cítím že to není vono...možná to už ani lepší nebude protože na stav jako před PP to asi nikdo nezvladneme a řikaji to i lékaři že jak se to jednou mozek naučí ten strach vnimat tak to občas muže vyvolat zpět.Ale stav který mám ted je uz jak bych to řekl...no už si s ním dokážu představit žit...to před pár měsíci jsem myslel na to že jestli se budu citit tak jako tenkrát tak se zabiju takže asi je to pokrok ale nechci abych tu byl jako přiklad uzdraveni to ne!!!!!...jen je pravda že me ta léčebna dala opravdu hodně a proto přeju Jirkovi to samé a všem co už si nebudou vedet rady taky ať vyhledaji pomoc a nezkouší to přemoct sami protoze to nejde....mnoho sil a krasný den všem
Mariana, 10.07.2012 10:49:05, IP: ***.***.110.189, #165317
Poznam priklady,kde ludia maju krizove obdobia a potom aj desat rokov klud. Odborna asistencia urcite pomoze riesit akutne stavy a udrzat kvalitu zivota.
Andy, 10.07.2012 10:57:54, IP: ***.***.110.189, #165318
Mne robi problem,ked sa to nastartuje-tie zaciatky,ked clovek ledva stane z postele-a deti sa nanho vrhnu,chcu aby sa clovek na nich smial-tak sa snazi....ked je stav ustaleny,tak deti su urcite motorom .
Vendy, 10.07.2012 11:37:17, IP: ***.***.104.154, #165319
Ahojky Ilčo, to je fajn, že jsi si to v termálech užila.Mě se v neděli vrátila dcerka od babičky.
Tak jsem ráda.
Ale jinak mě neni nic moc, jsem šíleně podrážděná a nakaždýho hnusná i když nechci, pak mě to mrzí.Ty vedra mě nedělali vůbec dobře, v práci mě bylo hodně blbě,myslela jsem, že každou chvíli omdlím a doma jsem jen polehávala, maximálně šla se psem.
Dnes jdu do práce, tak to snad nějak zvládnu.pa pa
Ila, 10.07.2012 11:40:12, IP: ***.***.8.218, #165321
Ahoj už jsem zase v práci,ale je mi celkem dobře tak to jde a le Jarczek má pravdu že uplně jako předtim to stále není na to si budu muset zvyknout už tam ta úzkost v té hlavě je.a trvá to asi hodně dlouho a dlouho.....Tak se všichni mějte tady je zase vedro. pa
Andy, 10.07.2012 14:06:35, IP: ***.***.21.240, #165324
Ilčo,tak ses hezky vycachtala v lázních a hurá do práce.To je dobře,že už je ti líp a zvládáš práci.Mě je už taky trochu líp zabral asi už zoloft.Já to teplo taky moc nezvládám,ale co se dá dělat musíme to nějak vydržet. Tak se drž.Pa
fido, 10.07.2012 15:02:49, IP: ***.***.179.156, #165327
ahoj lidičky mně už je třeti den dobře leky už zabiraji jezdim na stavbu a mezi kolegy nemam čas přemyšlet nad nemoci llčo v kterych termalech jste byli my jezdime do Bešenove je tam super vaše potpora kterou jsem potřeboval mi moc pomohla mějte se všichni krasně pa
Ila, 10.07.2012 16:03:26, IP: ***.***.8.218, #165331
Fido my jsme byli v Podhájské kde je voda z Mrtvého moře je to u Levice a Nitry je tam krásně a v Bešenove jsem byla taky.Jedu tam ještě v srpnu pomáha mi to na záda pa
Jarczek, 10.07.2012 16:26:47, IP: ***.***.78.26, #165332
Tak jsem si dnes sedl opet za volant meho kamionu a zkusil si jednu kratší cestu.Záčátek byl takovej horší ale to se dalo čekat kdyz ten navrat do prace bylo to nejtezsi ceho jsem se bal.dokonce jsem dnes zazil poprve to co lide popisuji jako paleni na prsou to ale byl jen takovy naval hned to prestalo takze jsem si zase jen potvrdil ze jde o psychiku a ne jinou nemoc protoze tyden jsem v pohode a presne kdyz mam vyjet tak tohle no a postupne jsem si parkrat prodychnul a bylo to v pohode..nazpatky uz jsem si jizdu plne uzival takze mozna zase budu jezdit protoze me to proste bavi a je to to co umim a delam dobre...jen uz budu vic odpocivat a min se nervovat...
Jarczek, 10.07.2012 20:12:36, IP: ***.***.78.26, #165340
Uz jsem to zakriknul...uz se zase o me asi hodinu pokouši ta mrcha...zatim odolavam ale myslim si ze to jeste prijde...
Andy, 10.07.2012 20:28:34, IP: ***.***.21.240, #165341
Jarcezeku,a co bereš za AD? Víš ono je to jak na houpačce.Ty jsi včera psal,že nebereš žádné neuroly atd. Možná by to něco málo chtělo.Víš ono v nemocnici se to zvládá líp,protože je tam dost lidí,kteří mají stejné problémy a navzájem se podporují.Znám to z vlastní zkušenosti tam se mi udělalo dost brzy dobře,ale když je na to člověk doma sám je to trochu jiné.At je ti dobře.Pa
Ila, 10.07.2012 20:38:15, IP: ***.***.141.199, #165342
Jarczeku mně bylo taky blbě večer když jsem přišla z práce a dnes jsem byla strašně unavena že bych spala už v půl 8 a Andy má pravdu ale zvykneš si a bude to dobrý hlavně že viš že ti to děla ta mrcha a že to přejde já ted beru Neurol 0?25 jen na noc už asi 3 tydny a někdy si ho ani neberu.Držim palce pa!!!!!!
Ila, 10.07.2012 20:41:10, IP: ***.***.141.199, #165343
Vendy nedivim se ti že v tom vedru a ještě v praci kde pečete ti bylo na omdlení.Už bereš nějakr AD?Snad už ta vedra polevi mně by stačilo 20st.Tak pa pa
Jarczek, 10.07.2012 20:42:45, IP: ***.***.78.26, #165344
No vim ze bych to lexaurinem vyresil ale kdyz jsem si prosel abstinencnima priznakama a zbavil jsem se toho tak uz radsi nechci...štve mě to ze už si človek mysli ze to fakt bude o.k ale zase vam ta mrcha da najevo že je porad s vami..ale tak jako neni to tak hrozny jen citim ze to porad chce vystupnovat ale bude to tim ze jsem toho dnes chtel hodne a unavil jsem se...jinak beru jedno AD rano je to APO.VENLAFAXIN 75....nebo stejna latka je i v Olwexia
        Předchozí   1 .. 507508509510511512513 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.