Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Marianna, 08.07.2012 16:44:45, IP: ***.***.165.45, #165239
Nic neměň, už si nás nikdo nesplete :-).
Marianna, 08.07.2012 16:51:19, IP: ***.***.165.45, #165240
Co to tady pořád mele ten dědek? Všimla jsem si, že má vlastní rubriku, tak přeč není tam? Ještě mám otázku - když k určitému příspěvku kliknu na "odpovědět", zobrazí se to trochu jinde a ztrácí to souvislost. Jak to řešit?
Dík Marianna
P.S. Mariano neměň nickname, už si nás nikdo nesplete. Marianna
fido, 08.07.2012 18:15:53, IP: ***.***.179.156, #165242
ahoj lidičky mně už zoloft zabira dnes už jsem fugoval v pohodě snad to tak zustane musime věřit že nam bude dobře
suzy, 08.07.2012 19:31:28, IP: ***.***.120.6, #165244
dedku ti virozy jsem uz lecila i kapucinkou i atb doxybene a nic nezabira, holky uz 4 dni mne pali nohy a ruce a doslova citim jak mi víri krev zilach neskutecne mne políva pot a skoro jakobzch ochrla... mám obrovskej strach, pomozte mi nekdo nejak...
Andy, 08.07.2012 19:46:09, IP: ***.***.21.240, #165245
Suyz,a ty nebereš žádné léky?
suzy, 08.07.2012 19:53:51, IP: ***.***.120.6, #165246
práveže beru zoloft, a ted jsem vlastne zacala protže jsem lecbu prerusila, ale i ze zoloftem mi nebylo líp to opravdu nidko to paleni a poceni 3 dni v kuse nema???... ja uz mam takove motaky ze caw
Marianna, 08.07.2012 20:01:16, IP: ***.***.165.45, #165247
Suzy, v nohách cítíš jako brnění? Zkoušela jsi magnézium? Mně to někdy pomůže, koupila jsem si rozpustné tablety. Měla bych je asi brát 2 denně, jenže si vzpomenu většinou jen jednou, protože 2 hodiny před a po nesmí pít mléko a jíst mléčné výrobky.
Andy, 08.07.2012 20:01:38, IP: ***.***.21.240, #165248
Suzy a jak dlouho ho bereš.Já ho jím 3týdny a ze začátku mě brněl a tuhnul obličej. Chce to vydržet.Na tyhle velké ataky ja beru ještě rivotrilale existují i jiné léky. Měl ti je doktor ze začátku taky dát,aby jsi překonala to nejhorší.bude určitě líp vydrž.Pa
suzy, 08.07.2012 20:06:24, IP: ***.***.120.6, #165249
holky ja mam PP asi tri roky, ja jsem ten zoloft brala rok ... a nic moc, to nebylo... tak jsem to vysadila, ted to beru znova, 50 mg denne, asi tak 4 dni... brneni, poceni a paleni citim v rukacha nohach, a takové divné bzučení... mam diazepam 5 mg, ale ten nejak moc nezabíra...
Andy, 08.07.2012 20:11:52, IP: ***.***.21.240, #165251
Suzy to je krátká doba aby to zabralo.A diazepam je opravdu dost slabý na ten stav co popisuješ.Já bych se ale spojila s doktorem co ti to psal at ti poradí.Když mu popíšeš jaký máš stavy třeba ještě něco vymyslí.Pa
Jarczek, 08.07.2012 20:59:36, IP: ***.***.78.26, #165253
ženský hlavu vzhuru...ja jsem si jeste nedavno myslel ze to nikdy neprestane ze se mi bude motat hlava do smrti..ze kazdej den budu zazivat hnusny stavy hnusny najezdy tlaky do hlavy nechutenstvi proste ten hnus ale vzal jsem tu mrchu za pačesy a po 4 letech jsem ji vyhodil ze živita pryč.Hodne tady řesite PP benzodiazepinama což je sice ulevujici ale jinak k nicemu.jsou to navykove latky a pri delsim uzivani vedou k depresi a to tlumocim co mi rekli lekaři.Dalši vim ze je tezke na to nemyslet ale kdyz na to myslite tak to pořád krmíte.je to tezke kdyz vam ted reknu nemyslete na ruzovyho slona tak ho vsichni uvidite ale zkuste delat neco co vas zabavi.Ja to mel nejhorsi vzdy kdyz jsem mel cas na to myslet a pak to chodilo jak na páse.Ted co jsem zapomnel je dýchani tak neni to pri vydechu do bricha ale je to pomaly nadech do bricha na 4 doby drzte si ruku na brichu at vite ze to delate dobre,..pak zadrzet dech na 4 doby a pomalu vydechnout na 6 dob a pri vydechu uplne uvolnete vsechno jako hadr..tohle delejte treba 5krat po sebe nekolikrat denne nebo primo pri zachvatu a uvidite za par tydnu ze to prinasi ovoce.Ja jsem po té hospitalizaci uplně novej člověk ja to nechápu ale mám pocit že zase budu žit že nemusim resit jestli nekam musim nebo jak mi tam bude.Motani hlavy uz mam jen par minut po ranu jinak celej den zazivam pohodu.Jezdim celej den ted stovky kilometru no to pred mesicem bylo neco nesmyslneho.Kazdymu kdo uz nevvi jak dal tak doporucuji hospitalizaci na psychiatrii a mate šanci se z toho dostat a ne se jen cpat neurolama a jinym bordelem.Ted se mi to rika ale svym optimismem a nasazenim jsem tu mrchu dokazal vyhodit...preji vam to same..!!!!!!kdyb jeste neco tak se zeptej te rad vam odpovim...je toho mnoha co muzete delat..relaxace plánováni ruzny bludny kruhy si nakreslit je toho spousta ale nejlepsi je terapie na psychine...4 procenta lidi v ČR vyhleda psychiatra takze se nestydme a zacneme s tim neco delat...me se to zatim daří...
fido, 08.07.2012 21:02:30, IP: ***.***.179.156, #165256
suzi ja beru zoloft taky 2 tydny jsem stejne stavy jak maš ty musiš vydržet naty křeče a brněni mi psychiatr dal magnezium 3 denně a xanax 3 denně určitě se porad doktorem musiš věřit že bude lip
suzy, 08.07.2012 21:10:11, IP: ***.***.120.6, #165257
ahoj fido, pane bože ja si necitim vubec telo, a virí mi v žilách, normalne citim bzuceni, a vude brnkam, a potim se... ja to dám nejak, jen at neprijede slabost, mam pocit že ochrnu snad
fido, 08.07.2012 21:33:08, IP: ***.***.179.156, #165258
suzi skus to dychani mně pomaha taky ja jsem mel bolesti na hrudniku jako při infarktu a to poceni tež když se podivaš dodiskuze tři až čtyři tydny do zadu tak tam najdeš moje otazky co mam dělat a ostatni mi radili a musim přiznat že mi moc pomohli i psychicky tak se drž pa
Romana, 09.07.2012 11:41:36, IP: ***.***.209.192, #165270
Andy,možna to zni blbe ale me ta nemoc opravdu prekazi a chtela bych to myt uz za sebou ale hodne vas piše,že to mate nekolik let,to je šileny!!!!Stale ale věřim,že se stoho dostanu teda doufam.Moc by mi pomohlo to aspon umet ovladat jinak se už asi nikam nepodivam.Spousta lidi mi už řeklo jak jsem se zmenila a uzavřela do sebe ale jak mam nekam jit když už předem vim co bude nasledovat.Pan otaznik se nam dlouho neozval.Nevim jak vam všem ale mě to dost pomaha když si tady muzu pisnout a hlavne vim,že na to nejsem sama.Všem preji hezky den
        Předchozí   1 .. 505506507508509510511 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.