Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

vendy, 05.07.2012 0:13:10, IP: ***.***.104.154, #165107
je mě zle a jen souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andy, 05.07.2012 10:01:26, IP: ***.***.21.240, #165110
Vendy a už něco bereš.Myslím tím AD.At je ti lépe.pa
Vendy, 05.07.2012 10:54:41, IP: ***.***.104.154, #165112
Ahojky Andy,
tak večer mě bylo fakt zle, nějak to na mě dolehlo a probulela jsem celou noc, ted už to jde,akorát jsem celá opuchlá a to jdu odpoledne do práce.
AD stále nemám jen to Elenium, 13.7 jdu k psychologovi a zrovna se domluvím i s tím psychiatrem na AD.
A jak je Tobě?
?, 05.07.2012 11:51:02, IP: ***.***.218.212, #165113
Nic proti Romaně,ale na jednu stranu vykládá jak jsem zřejmě zdráv a ničím netrpím a přitom sama s PP chodí na koupaliště.
Tak to asi nevíš co je PP !!!!! Tímto se nechci nijak obhajovat t!!!!!!!!!!!!!!.
Stejně jako Jarzek tomu v léčebně pomohli,udělali z něho opět hlapáka,poskytli mu informace jak předcházet stresům a atakům PP,poučili ho aby zbytečně nehltal rady a různé nesmysly z diskusí,ale jen co přijde domů,tak mě pošle do pr....e.Jen tak dál a jsi v tom blázinci znovu.
Jarczek, 05.07.2012 11:56:39, IP: ***.***.78.26, #165114
Nikoho jsem neposlal do pr..jen jsem se vyjadril k problemu diskuse.Taky si myslim a rikaji to i doktori ze tyhle diskuse a vysedavani celej den u internetu hledanim nejakyho vysvetleni neni to pravy ale kazdej jsme jinej a nekomu to treba pomaha.Prece nemuzes vedet jak se ostatni citi.A kdyz jde nekdo na koupak tak proc ne i kdyz ma PP kdyz se na to citi a je mu ten okamzik dobre tak proc bejt zalezlej.To je hlavni problem PP naucime se odkladat a vyhejbat se vecem ktery jsou normalni.Pan profesor Praško mi řikal ze kdyz mi rano je blbe a budu cekat nez mi bude dobre abych nekam sel nebo tak tak mi nebude dobre nikdy...chce to vztat a delat ty veci i kdyz nam neni dobre a funguje to vzdycky to nejak rozchodim nebo odvratim myslenky a to je to jedine co PP źivy..jsou to myslenky a vyhejbani...nic jinyho to neni tohle jsem pochopil v lecebne a budu s tim pracovat...
Andy, 05.07.2012 12:12:47, IP: ***.***.21.240, #165115
Vendy,mě je trochu lépe,beru zoloft třetí týden,tak asi už trochu zabral.Chtěla bych ještě pár slov k otazníku.Já se musím postarat o rodinu a řeknu vám,že je to někdy s velkým sebezapřením.Ono si nemůžete lehnout a říkat si ,že máte PP a obzvlášt když máte děti.Léčím se hodně let prošla jsem si hodně krizema,ale nikdy jsem rodinu s problémy nezatěžovala.Chtěla bych vám napsat,že jestli vás tato diskuze irituje,tak na ní nechodte a bude líp vám i nám.
Andy, 05.07.2012 12:26:04, IP: ***.***.21.240, #165116
Jarczku,já jsem také kdysi podstoupila asi 5 týdení hospitalizaci,která se skládala se skupinových terapií a různých jiných programů.Nevím jak dalece mi to pomohlo,protože PP mám dál.Pomohlo mi to ,ale zvládat ataky a naučit se s tím žít.Je fakt ,že stavy ,které mám ovlivnuje hodně věcí ,které se stanou a jsou negativní.A vím,že je to všechno ,také o mojí povaze.Všechno si moc beru a prožívám i věci,které se mě bezsprostředně netýkají.ale povaha se nezmění.Pro mě hospitalizace znamenala ne vyléčení,ale zvládání PP.Přála bych ti ,aby u tebe to bylo třeba i to vyléčení.Pa
Sasanka, 05.07.2012 12:47:46, IP: ***.***.53.145, #165118
Andy, koukám, že také bereš zoloft, jakou dávku?
Jinak chodíte s PP na nějaké psychoterapie?
fido, 05.07.2012 16:01:04, IP: ***.***.179.156, #165120
sasanko ja beru zol,oft taky 3 tydny jsem bral jeden rano potom mi psychiatr zvyšil rano pul a večer cely mam ten 50mg ktomu mam xanax tak to uživam 5 tyden a je mi pořad lip ale začatek byl krušny jestli nemaš chut na jidlo musiš se přemoct po malych davkach a častěji držim ti palce to zvladneš pa
Sasanko, 05.07.2012 16:07:27, IP: ***.***.53.145, #165122
Fido, takze ted beres celkove denne 75 mg zoloftu? A xanax je neco jako Neurol? Mne predepsala doktorka zoloft 100 mg s tim, ze prvni den (minule pondeli) jsem zacinala s 50 mg..po tom mi bylo silene spatne, tak mi rekla, at snizim na 25 mg..to bylo ok..od patku jsem zas najela na 50 mg a vse ok a ted mi doktorka zvysuje postupne na tu stovku...druhym dnem ted beru 75 mg...chut k jidlu mam :) jen sem hodne unavena a mam dojem, ze od zacatku brani se mi dost prohloubily uzkosti a jsem furt takova nervozni :(
fido, 05.07.2012 16:30:26, IP: ***.***.179.156, #165124
tojsem mel taky doktor mi řek že to po 3 tydnech začne zabirat ja jsem prvnich 8 dnu nedostal jidlo zhubnul jsem 7 kilo doktoři řekli but začnu jist nebo odjezd do nemocnice sasanko věř že ti bude lip ja jsem taky jenom ležel a byl unaveny a dneska už mam chut se svezt na motorce držse
Romana, 05.07.2012 19:43:42, IP: ***.***.209.192, #165128
Otazniku,proto,že mam PP neprestanu žit!!!!Mam rodinu a chci se ji venovat!!!!Pišeš jak nemame diskutovat o nemoci a sam si do teto diskuse rychle zapadl!!!!Vis co si myslim jsi jen obyčejnej rejpal a hlavne nevim co tady diskutuješ když jsi proti tomu!!!!Kež bych nevedela co je PP a co se tyče toho koupaliště viš kolikrat utikam tam kde nejsou lidi a snažim se zklidnit,vlastne ani nevim proč ti to pisu asi proto,že jsi znalec.Tak hezky den otazniku
Romana, 05.07.2012 19:54:42, IP: ***.***.209.192, #165129
Jarczeku,souhlasim,doktor mi řikal,že mam delat uplne vše a i to co mi vadi což u me je hodne lidi v prostoru a i přesto jdu na koupalište i když vim,že se mi udela zle a to nekolikrat za den.Naprosta pravda co jsi napsal,pokud budu čekat doma až mi bude fakt dobre,tak se opravdu nikam nedostanu!!!!A pokud pan otaznik je tak zbehly v teto diagnoze,tak me prekvapuje,že ho zaraži koupaliště,zadny lekar nerekne sed doma a utapej se vtom naopak te povzbuzuje aby jsi žil normalni zivot!!Mej se fajn a mej už jen pekne dny.
Sasanka, 05.07.2012 19:59:27, IP: ***.***.53.145, #165131
Fido dekuju, tak snad uz bude jenom lip :) ty uzkosti jsou hrozne, porad si pripadam takova spoutana, napjata...a rano hrozna unava a deprese..uz aby to skoncilo, snad zoloft brzo zabere...zatim se pokousim dal zit normalni zivot, je to boj
Andy, 05.07.2012 20:27:24, IP: ***.***.21.240, #165132
Sasanko, já jsem původně brala jiný lék argofan a ted mě doktorka převádí na zoloft.Tak ted beru 50 mg zoloftu a čtvrtku arofanu.Beru ho 3 týdny. Za 3 týdny jdu na kontrolu a říkala,že mi vysadí ten arofan a dá mi 100mg zoloftu.K tomu beru .ještě čtvrtku rivotrilu.Začátek taky nebyl nic moc ted je to trochu lepší.Já už jsem za ty roky jedla všechno možný.At je ti líp.Pa
        Předchozí   1 .. 502503504505506507508 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.