Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Iva, 02.07.2012 19:36:10, IP: ***.***.228.172, #165005
Ahoj Sasanko, mě PP začala také v době maturity. Ve čtvrtáku jsem měla stresy ve škole a navíc jsem ztratila prarodiče a pejska. Hrozně špatně jsem to nesla. Ono taky odmaturovat a pak jít druhý den na pohřeb nic moc, že...To léto jsem taky jen prospala. je to úplně normální. Nechápala jsem co se to se mnou děje, nemohla jsem dýchat, omdlívala, hubla a večer usínala s pocitem, že už se neprobudím. Ač jsem se dostala na těžkou školu, prostě jsem tam nezvládla nastoupit, agorafobii jsem si vypěstovala snad na všechno. Dokopala jsem se jít ale aspoň na rok na jazykovku. Kontak s lidmi mi hodně pomohl. A taky jsem pochopila, že to je asi v hlavě. Ty máš super, že si se na to vrhla hned. Léky ti zachvíli pomůžou a sama pak přispěješ k uzdravení, že se budeš sama pomalu situacím z kterých máš strach vystavovat, učit se pěkně dýchat a relaxovat. S PP se nechá žít ač to někdy není lehké. Mě přinesla skvělého tolerantního partnera, zvládla jsem vystudovat VŠ a i dobrou práci mám : ). Jen neztrácet optimismus a sílu. Máš teď hafo času se doto pustit : ). Držím pěsti!
Ila, 02.07.2012 21:24:33, IP: ***.***.141.199, #165010
Ahoj sasanko Iva má pravdu odreagovat se,cvičit ,relaxovat,popovidat si s kamaradkou,prostě nemyslet na to,je to těžke ale musuš se snažit protože to je opravdu jen v naši hlavě,léky pomohou ale hlavně musiš chtit ty pa
Sasanka, 02.07.2012 21:44:03, IP: ***.***.53.145, #165012
moc vám děkuju! Jsem z toho už nešťastná, ale snad se dám přes léto do kupy. Já chodím k doktorce, který je psychiatr a zároveň terapeut. Řekla mi, že pro mě ale nemůže být obojím zároveň (nechápu proč) a předepsala mi teď ten zoloft s tím, že dále si mě do péče veme jiná psychiatrička a k této "staré" budu chodit na terapie. Tak snad to všechno pomůže..akorát sem jí říkala, že si myslím, že mam PP a ona si myslí, že ne..přiklání se k úzkosti a depresím.. ale že by se deprese projevovala i nervozitou v obchodě a točením hlavy? No to teda nevím :( co mě ale z tělesných příznaků velice trápí, tak ja krční páteř. Máte s ní také někdo potíže?
fido, 02.07.2012 21:58:25, IP: ***.***.179.156, #165013
Sasanko ja beru zoloft taky 5 tyden ted uz mi zabira ale každy musime čekat až zabere musiš vydržet uvidiš že bude lip držim palce všem pa
Iva, 02.07.2012 22:05:57, IP: ***.***.228.172, #165014
S páteří hlavně s krční mají podle problémy všichni panikáři. Když má člověk úzkost, stres, tak se mu stáhnou svaly a postupně zatuhnou a trvá to hooodně dlouho než zase povolí. Je to víceméně součást PP. Já chodím aspoň 1x měsíčně na masáž, taky mi pomáha plavání, kdy pak jdu do výřivky. Taky mám doma malý míček s bodlinkami pro případ nouze a tím bolavá a ztuhlá místa promasíruju. Pomůže i záda nahřát a promasírovat ve sprše proudem vody. A taky cvičení. Z počátku jsem cvičila pilates a rehabilitaci aspoň 3x týdně min. půl hodiny (v daném stavu to byl pro mě zázrak, že jsem to zvládla), a teď mě baví joga a powerjoga. Každému sedne něco jiného. Přeju dobrou klidnou noc!
Vendy, 03.07.2012 8:39:09, IP: ***.***.104.154, #165023
Ahoj všichni,
jak je po včerejší bouřce?
Mě zatím opět nic moc. zas je mě špatně od žaludku a to jsem ted vstala.
Sasanko:já mám taky problémy s krční páteří a zádama vůbec, chodím na rehabilitace a záda jsou lepší, ale krk nic moc.
Často se mě krční páteř blokuje a nosím krční límce a chodím na opichy.
Dnes jdu na poslední rehabilitaci a to tam chodím od dubna, musím na kontrolu k rehabilitační doktorce a ta řekne co dál.
Jinak všem přeji krásný pokud možno klidný den,pa pa
Sasanka, 03.07.2012 13:48:38, IP: ***.***.53.145, #165030
Tak to se mi ulevilo, že v tom nejsem sama..ale je to děs, vůbec nevím, co se mnou je...je to deprese únava, panická porucha a syndrom vyhoření v jednom nebo já už nevim :( bojím se kamkoliv jít, i na ty rehabilitace, protože na poslední masáži mě zase přepadaly ty pocity na omdlení a pak jsem půl dne prospala. Nemůžu absolutně normálně fungovat...hubnu, což je děs, protože už i předtím jsem byla hodně hubená. Uvažuju, že snad půjdu do Bohnic, ale ještě počkám, jestli zabere ten Zoloft...
Andy, 03.07.2012 17:14:25, IP: ***.***.21.240, #165036
Sasanko,já jsem se 11 let léčila na úzkostnou depresi a až po téhle době jsem začala mít panické ataky. Tak si myslím,že můžeš mít taky tuto kombinaci.Někdo má opravdu po ataku i příšernou únavu.A k tomu zoloftu už ti nic jiného nedaly.Ze začátku dávají k AD ještě léky ,které odstranují úzkosti téměř hned.Jsou sice návykové,ale doktor ví jak to naordinovat.Já je jím celou dobu co se léčím,ale pořád mi je střídají,abych na nich nebyla závislá Je fakt ,že je období kdy je třeba vůbec nepotřebuji.Mě by snad ani nevadilo kdybych na nejakém léku byla závislá hlavně ,že by mi bylo dobře.At ti zabere yoloft a je ti líp.Pa
Sasanka, 03.07.2012 20:02:29, IP: ***.***.53.145, #165041
mám doma lexaurin 1,5 mg a Neurol 1 mg. Obcas si vemu ten lexaurin, ale moc na me nezabira...pred prijimackama na VŠ jsem si vzala Neurol 0,5 mg a taky nic...stejně na mě padly mdloby, zatuhnul krk a pak sem prospala celý den :( ..snad pomůže zoloft
Ila, 03.07.2012 20:29:11, IP: ***.***.141.199, #165044
Sasanko ten Neurol 0,5 by ti měl zabrat když ho nebereš tak často aůe na tu krčni páteř asi ne.Máš možná nějakou chronickou unavu zkus Coenzym Q 10 30 mg ten dodá energii já ho beru dopoledne dá se volně koupit.pa
Ila, 03.07.2012 20:32:53, IP: ***.***.141.199, #165045
Tak dnes jsem byla na té promoci dcery bylo to moc pěkné ale jsem taky unavená cesta do Usti nad Labem hodinu promoce paK NĚJAKÉ NAKUPY V OBCHODAKU POTOM DOMA HOSTINA!!!!Bylo to náročné ale vše jsme zvládly.Ani jsem si nebrala Neurol.Měla jsem jen trochu to brněni ruce nohy a obličej.Tak se mějte krásě tady prši pa
Sasanka, 03.07.2012 20:40:57, IP: ***.***.53.145, #165047
Právě mně ta šílená únava a zatuhlost krku přichází vždycky ve velkých stresových situacích a proto jsem si tenkrát před těmi zkouškami vzala Neurol s tím, že mě uklidní a nebudu vynervovaná a nepřepadnou mě tyhle stavy :( ale prd..stejně přišly... jinak koenzym q10 jsem si koupila a taky jím
Andy, 03.07.2012 22:31:29, IP: ***.***.21.240, #165052
Sasanko,ten neurol by měl odbourat neklid,brnění těla a takové ty fyzické potíže,ale únavu a ztuhlost krku asi ne. Mě osobně připadá,že krk mám ztuhlý skoro pořád a i mě říkala doktorka,že úzkost vlastně způsobuje smrštění svalů.Ten spánek celý den je ,ale fakt zvláštní to jsem nikdy neměla.A nemáš únavový syndrom.I když ty ostatní příznaky vypadají spíš na PP.Přeji at je líp.Pa
Andy, 03.07.2012 22:34:03, IP: ***.***.21.240, #165053
Ilčo to si teda šikulka co jsi dnes všechno zvládla.To by byl nápor i na zdravého člověka.Tak at se ti zítra daří v práci .Pa
Romana, 04.07.2012 8:31:28, IP: ***.***.209.192, #165060
Ilčo,tak to jsi zvladla opravdu dost!!!Dceri gratuluji je teda šikulka mujj syn do Usti jde od zaři,tak doufam,že to taky zvladne.Jinak ja se necitim moc dobře,prikladam to tomu počasi teda doufam.U nas je vedro už ted,to zas bude den.Mejte se všichni fajn a pekny den bez PP
        Předchozí   1 .. 499500501502503504505 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.