Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

myška, 09.07.2012 12:32:46, IP: ***.***.200.142, #165272
Jarczeku,to je bezva jak jsi to zvládl,hlavně jak to uteklo,a jsi doma.Tady se zatím vystřídaly diskutující.Mě je lépe,tak tu sem tam nakouknu.To dýchání je dobrá věc,já jsem díky dýchání zvládla na koupališti nečekaný infarktový stav.Nevím čím to bylo,chvíly jsem se bála jít na koupák,co když se to stane znovu,ale už zase chodím.Takže jsem se tomu postavila,a jde to.
Andy, 09.07.2012 13:06:12, IP: ***.***.21.240, #165273
Romčo,třeba to bude fakt časem dobrý,ale přesvědčila jsem se po přečtení příběhu Suzy,že v žádném případě nejde léky přestat brát jen tak,že si člověk řekne už je to dobrý tak je vysadím.Sama mám zkušenost s touto doslova blbostí,kdy jsme se stěhovali já pořádně nevěděla kde mám léky bylo mi dobře a najednou jsem se tak zhoršila,že jsem skončila na 3 týdny v krizovém centru.Už bych to nikdy nevysadila bez vědomí doktora.On k tomu člověk má sklon,když je mu dobře.Tato nemoc překáží nám všem,ale ono se to po lécích Romčo fakt zlepší a budeš moct dělat skoro všechno.At je ti dobře.Pa
Dědek, 09.07.2012 13:15:14, IP: ***.***.209.253, #165274
Suzy, máš to zanedbané a bude trvat dlouho než se to zastaví, ale je potřeba doktor aby tě léčil nekolik měsíců ATB a kapucímku a tůžobník najednou a frontin 1 mg a další extrakty, já jsem Tě varoval
Ila, 09.07.2012 14:13:49, IP: ***.***.141.199, #165278
ahijky tak už jsem tady zpátky z termálů bylo krásně vnouček byl moc hodny a štastny že může byt pořád v teplych bazenech,bylo mi celkem dobře někdy mně zabrnělo v noze nebo v obličeji ale jen na chvili ale předtim jsem to Suzy měla taky a myslela jsem že se zbláznim,může to být tim že si vysadila ty léky a ted znova nasadila pak to trvá dele to má Andy pravdu vysazovat az podle doktora a po malych kouskách nikdy ne naráz.To už nedělej!!!!Dnes v práci v pohodě lidi mají dovolené tak jich chodí málo a ted jsem byla na rehabilitaci a už jsem doma už jen 4 DNY A MÁM DOVOLENOU 3 tydny,doktorka mi to dobře naplánovala kdy mám jit do práce,Romčo mě taky všichni řikali že jsem divná,moc jsem si to ted užila v těch termálech,jen v páře kde foukal mořrśky vzduch mě ke konci bušilo srdce byl tam špatny vzduch ale vydržela jsem to mějte se všichni dobře a at je lip.......pa pa
Jarczek, 09.07.2012 15:35:36, IP: ***.***.78.26, #165280
Ahoj myško diky...zvladl jsem to a pomohlo mi to udelat obrovskej pokrok...začinam znovu žit takze tohle je i pro Romanu neboj se když se budeš spravne lečit AD plus terapie tak to nebude trvat nekolik let..bohuzel ti lidi co tim trpi 15-20 let delaji neco špatne jinak by uz davno byli v pohode.Romanko najdi si dobreho doktora ktery ti da dobry lek!!!zadny neurol lexaurin atd to je špatny doktor jen nenavykova AD pak si najdi psychoterapeuta ktery dela KBT kognitivne behaveorálni terapii ktera je nejucinejsi na PP ten ti vse vysvetli a pak na domaci studium knizku od prof.Praška Panicka porucha a agorafobie...tohle je trojice ucinych leku ktere ti pomuzou...Myško a ty se drž at je ti porad fajn tak jako ted
Reoponsprus, 09.07.2012 16:48:38, IP: ***.***.116.223, #165281
diagramming sentences worksheets for 8th grade
Andy, 09.07.2012 17:30:38, IP: ***.***.21.240, #165285
Jarcezku,já jsem měla 17 let dobrého doktora,který mě předepisoval dobré léky a těch neurolů ,rivotrilů atd.taky ne žádný obr dávky a přesto jsem to právě já kdo tím trpí dost let. Podstoupila jsem i KTB knihu od Praška mám prostudovanou a provádím vše co se tam píše.Taky znám lidi co to měli jednou,ale i takové kterým se to opakuje nebo jedí léky pořád.A co teda dělají ti lidé špatně? Já bych všem přála,aby se z toho dostali a už je to nikdy nepotkalo.Bohužel já jsem ta,které se to nepodařilo.Já taky těch 17 let nesedím doma a normálně funguji jen se mi někdy PP znovu ozve.Za ta léta si ,ale myslím,že už s tím dokážu i pracovat.Léky jsem,ale nikdy nepřestala brát kromě těhotenství.Tato nemoc je i o povaze jak kdo se vyrovnává se stresem a problémy.A já si myslím,že povaha nejde změnit.Přeji ti trvalé uzdravení já to štěstí nemám.Pa
Romana, 09.07.2012 18:00:51, IP: ***.***.209.192, #165289
Jarczeku,diky ti za povzbuzeni snad budu taky jednou v pohode,nechci si stežovat nemam každy den šileny ale pokud se nekam chystam tak už vim,že bude zle.A to je muj největši stres ted,manžel jezdi jen na 2 dny domu jinak je stale pryč a čim vic chci byt fit když prijede tim je to snad horši.Knižku mam ale nevim jak sehnat dobreho DR a už vubec ne kde delaji ty terapie.Tady u nas o ničem nevim.Preji ti Jarczeku už jen spokojene dny a tu mrchu už k sobe nepust.
Romana, 09.07.2012 18:07:27, IP: ***.***.209.192, #165290
Andy,17 let bože to je des,do ted jsem netušila,že to človek muže myt tak dlouho.Pochopila jsem to dobře,že jsi 17 let na lekach?Ja to mam 3 roky ale teprve se pul roku lečim,trvalo to než zjistili co mi je.Mej se hezky
Romana, 09.07.2012 18:12:16, IP: ***.***.209.192, #165291
Ilčo,tak te zdravim,to je fajn,že jsi si to tam užila a snad ti to i pomohlo.Ja se letos nikam nedostanu,manželovi zrušily dovolenou,maji hodne prace pry až v zaři,tak si budu muset počkat.tak pa
Jirka , 09.07.2012 18:33:49, IP: ***.***.215.85, #165292
Ahoj lidičky tak jak se vám vede ?? Mě už se to pomalu blíží ve čtvrtek nastupuji a jsem s toho čím dál víc a víc nervoznější ale tak snad to bude aspon k ničemu :) ... Jinak ted je docela pohoda jezdím se skoro každej den koupat a slunit :) .. Tak se tu zas mějte a at je všem jenom dobře :)
Andy, 09.07.2012 19:02:56, IP: ***.***.21.240, #165293
Romčo opravdu jsem 17 let na lécích a spustil mi to zřejmě porod dcery.přesto jsem ještě porodila kluka,takže vidíš,že nemůžu být pořád mimo provoz.Ale já nemám pořád ataky jen občas a malý.V březnu mi ale umřela doktorka ke které jsem chodila a ta nová mi změnila zaběhlou léčbu a já jsem se zhoršila.Nakonec mi ted před 3 týdny zase nasadila to co jsem brala tak ted už to zase trochu zabralo.Jinak klidně budu brát léky hlavně,že mi bude dobře.Neboj se všechno se spraví a budeš moct dělat všechno.Pa
Ila, 09.07.2012 22:37:43, IP: ***.***.141.199, #165297
Andy ty porody to rady znovu spouštěji znam hodně lidi kterym se to po porodu zhoršilo a byli na tom dost špatně,u tebe to byla chyba že ti ta nová dr. změnila ty leky,ono to trvá dlouho než se tělo přešteluje na něco jineho,já mám to brněni taky ted zrovna do hlavy ale co se dá dělat snad to někdy odejde uplně.pa
Ila, 09.07.2012 22:41:38, IP: ***.***.141.199, #165298
rRomčo drž se určitě to bude lepši já to taky pořád mam v podvědomi ale snažim se to zahánět a nemyslet na to,raduj se i z maličkostí,určitě tam u vas nějaky psychoterapeut musí byt hledej na netu.Tak se drž pa
Ila, 09.07.2012 22:43:26, IP: ***.***.141.199, #165299
Jirko držim palce a ničeho se neboj určitě ti pomůžou podivej na Jarczeka jak je dobrej,žije nový život pa
        Předchozí   1 .. 506507508509510511512 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.