Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 14.07.2012 10:35:04, IP: ***.***.78.26, #165485
Ne to je jen doba po kterou bych měl ješte brát AD i když už mi bude dobře.Asi jsem to špatně napsal..řekli mi že i když zachvaty už nebudou a budu se citit dobře tak bych mel ješte 15-18mesíců bych měl ješte brat AD..ze ti kterejm se udelalo dobre za par mesicu a pak vysadily tak se jim to vetsinou vratilo..takze tak
Ila, 14.07.2012 12:41:03, IP: ***.***.141.199, #165487
Ahoj všichni taky jsem z té práce strašně unavvéná jsetli to taky není těmi léky,Neurol beru 0,5 jen na noc někdy půlku,někdy si vezmu půlku přes den ale ted asi 3 tydny ne ,dnes je mi nějak divně brní a páli mne všude,boli mě zada achvěju se a vůbec nevim proč je to fakt jak na houpačce lip mi je snad v práci andy já ty AD budu muset brát asi taky pořád oni říkaji doktoři že když už ti je lip tak aspon rok a půl ještě brat,Moje sestřenice je brala ro a půl a taky se jí to vraci a doktor ji dal Neurol vyjímečně ale když to bude horší tak budou AD.A co Romča ta se vůbec neozývá je ti lip? Vendy a bereš to Elenium nebo ne,možná bys ti AD potřebovala.Fido taky jsem po té práci unavená.Mějte se pa
Andy, 14.07.2012 17:37:29, IP: ***.***.21.240, #165500
Já jen k tomu vysazování AD,bych chtěla napsat,že mě se i po delší době braní AD udělalo hůř tak mi to doktorka třeba i vyměnila a nikdy jsem nedošla do stavu,že bych třeba rok a půl by la úplně bez obtíží.To nebyly velké potíže třeba mi začal bolet žaludek nebo jsem měla přechodně několik dní trochu úzkost.Když jsem to řekla doktorce tak ona mi sama řekla ,že s největší pravděpodobností budu muset AD jíst celý život.Taky mi říkala,když má tuto nemoc člověk,který reaguje přímo na nějakou špatnou událost ,tak se to po léčbě spraví a třeba už to nikdy nemá.Ale když se to objeví jako relativně v klidovém období tak se to bud rádo vrací nebo se jí léky celý život.AT je dobře.Pa
Jarczek, 14.07.2012 20:20:22, IP: ***.***.78.26, #165512
Tak to co já jsem dnes zažival cely odpoledne v Hradci..tak to bych nepřál nikomu...jako nevím co mi tím zase ta PP chtěla dat najevo...Takový závratě a nevolnost jsem už dlouho neměl..jako začínam byt z toho nervózni..rikali mi ze jeste budou horsi dny ale tech dnu zacina byt jaksi vic a vic a stavy jsou horší než kdyz jsem šel na léčení takže nevim co se to zase děje...a hlavne když přijde ten nával tak cítim pálení na hrudníku..jako ve vnitř..a to jsem nikdy za 5 let nikdy neměl až ted..asi si nechám na kontrole zvýšit tu dávku AD beru jen jeden 75 rano a to bude asi málo...
fido, 14.07.2012 20:58:34, IP: ***.***.179.156, #165518
jarczeku to paleni na hrudniku jsem měl taky a bolesti jako u infarktu psychiatr mi nato dal magnezium uvolnuje to křeče zapar dnu to přešlo ty navaly a poceni přešlo až zabral zoloft po 5 tydnech ted kdy se objevi naznak začnu to dychani jak mi poradila llča co jinak jezdiš ja jezdim jumprem mam noveho od unora jsem živnostnik voda topeni už 20 let soukromničim tak jezdim denně dneska česky těšin chlape ty problemy zvladnem musime držse čus
Ila, 14.07.2012 21:12:52, IP: ***.***.141.199, #165519
Jarcueku já jsem taky měla to pélení na hrudi,pak 3 tydny dobrý ba dneska jsem to měla taky,ale já beru Ad ráno 2 a v poledne 1tabletu, myslim si že bys měl mit ještě jednu tabletu navic že to máš malo 75mg,mně jak začalo být zase hůř tak mi dr přidala.To magnezko je na brněni a křeče.Ale ty přece znáš jak to zvládat já si hlavně řikam podle Praška to už znám nic to neni přejde to a dycham tak at je lip pa
Jarczek, 14.07.2012 21:21:57, IP: ***.***.78.26, #165520
Jo znám to ale dnes to bylo silné..je fakt že to bylo tim ze jsem byl porad ve velkym obchoďáku ale tak to ja musim trenovat ty obchody...ale dnes nepomahalo dychani ..nepomahalo si řikat ze to je jen to co jsem mel stokrat..proste i rady pana Profesora Praška mi dnes nepomohly..bylo to jak na houpačce nával uplně se mi zatmilo a zamotala se hlava a pak hned prijde to zapaleni to trva tak dve tri sekundy pak to ustoupi a je klid a tohle se mi dnes vracelo tak po dvaceti minutach...no mel jsem asi tri nebo ctyri ty navaly a pak jsem to uz nejak ustal ale potom i kdyz to odejde se citim strasne rozbitej a unavenej....Fido jezdim ale naštestí mlada teď udelala nedávno papíry a moc ji to jde takze ji svěřím i mého bavora je to v automatu takze dokonce i usnu.Verim ji a tak mam ted trochu pohodu ze kdyz mi neni dobre tak mlada jede...driv to bylo peklo kdyz jsem byl treba nekde daleko bylo mi zle a jeste jsem musel dojet domu...to bylo peklo.jinak v pondeli mam zase kamion no ale po tom dnešku mam sto chuti zavolat ze to neklapne ale tak zkusim to treba to byl zase jen blbej den...Kurňa vidíte co je to za potvoru??..před tydnem kdyz jsem pŕijel z blazince tak jsem byl jak novej člověk pak přisel prvni záchvat a uz se to zase veze...lidi tohle je ta nejhorší vec co znam..
Ila, 14.07.2012 21:31:35, IP: ***.***.141.199, #165522
Tady otevřeli nove Tesco byla jsem tam taky dlouho a najednou jsem měla podobné pocity malem se zdrhla ven ale ustála jsem to ale už mně tam nic nebavilo honem ke kase a domů,no bylo to na Neurol ale nevzala jsem si nic to by bylo pořád dokola,ta holka co ji znám berre 5až6 Lexurinů denně stejně skonči tam cos byl ty protože to sama nezvládne i když ja ji řikam že to tam je jak v láznich, Jarczeku plati se za to něco?Je to fakt děsny že se to vrací je to potvora!!!!!!!!PA
fido, 14.07.2012 21:41:12, IP: ***.***.179.156, #165523
jarszku to zvladneš mně museli taky po všech vyšetřenich vozit a ted už jezdim ale ještě před desiti dny jsem mel problem pořad jsem přemyšlel jestli to zvladnu kdy zase se ozvou ty pitome navaly a poceni ja mam vyhodu že nejezdim sam kolega co spolu dělame vymyšli kraviny tak nemam čas přemyšlet ja věřim že to zvladneš pust si muziku a řekni si to přece zvladnu a bude zase fajn
Andy, 14.07.2012 21:41:30, IP: ***.***.21.240, #165524
Jarczeku ono to zase přejde,ale před týdnem si psal,že je to o člověku a kdo se léčí roky,že dělá něco špatně.Tahle nemoc je fakt hrozná mrcha a já osobně se snažím s tím bojovat a léta se mi to nedaří,proto si pořád říkám,že radši budu jíst léky do konce života než se každý den motat,klepat a čekat kde budu mít pocit,že omdlím.Mě taky při ataku hrozně buší srdce.Doktorka mi na to dala taky léky.Já když příjdu k doktorce a třeba jí řeknu,že obličej mi ještě nikdy nebrněl,tak ona mi řekne,že nemoc se může vyvíjet,Tak nevím co mě ještě čeká.Ale budme optimisti a říkejme si ,že to bude dobrý,že to nějak zvládnem,AT je líp,Pa
Andy, 14.07.2012 21:50:50, IP: ***.***.21.240, #165525
Ilčo,za nemocnici se snad neplatí,Já když jsem tam byla tak se nic neplatilo.Vidíš,že jsi i to Tesco ustála.Je to už na dobré cestě a budeš to mít čím dál lepší.Já obchody docela zvládám akorát se mi někdy motá hlava.Nejhorší je pocit,že se mi motá hlava někdy i když sedím.Zatím pa
Jarczek, 14.07.2012 22:16:00, IP: ***.***.78.26, #165526
Jo myslel jsem si že už to je za mnou aspon mi tak ten tyden bylo..fakt ani naznak nečeho ale ted me to zase motá..hlava se mi točí a to je nejhorší vydrzim tu nevolnost paleni to neni tak hrozny ale to motáni hlavy je průser...jinak co myslite za co se plati???..jako za léčebnu??..no nevim jak léčebna ale já byl na klinice která spadá pod Fakultni nemocnici takže jsem platil 100kč za noc..celkove za těch 5 a pul tydne jsem platil 2600 protoze dovolenky se ti nepocitaji co jsem byl doma na weekend...takze kilo denne..neni to malo ale zase vařili vyborně vybaveni perfektni všechno rekonstruovany takze jsem to prekousl i kdyz za tu dobu co pracuju jsem si na pojisteni zaplatil dost ale tak to je česka republika že???...jo a lexaurin jsem si taky nevzal a uz jsem byl hodne blizko a vydrzel jsem tam asi tri hodiny takže jsem taky neutekl ale proste byl to boj..
Andy, 14.07.2012 22:28:06, IP: ***.***.21.240, #165527
Jarczeku,ale já nevím jestli by jsi se neměl poradit s doktorem,Bud máš málo AD nebo at ti poradí s tím lexaurinem,Mě jak to takhle chytí,že mám atak několikrát denně,tak musím nasadit na pár dní rivotril a pak ho zase vysadím.Doktorka říká,že to nesmím nechat rozjet. A potom mám třeba 3 měsíce klid.A když nějaký atak příjde tak je to slabí a trvá to chvilku.Pa
Ila, 15.07.2012 18:53:13, IP: ***.***.141.199, #165565
Jarczeku to já myslela že se platí ještě vic za 100kc to jde,hlavně že si tam byl spokojen já jsem tad tu Olonouc doporučila jsedné známe ber 6 lex denně ale ona tvrdí že je to blazinec a že tam nepůjde přito by ji to určitě pomohlo.Andy má pravdu že se to nesmí nechat rozjet!!!mně se zda že Jarczek má Ad malo pa
Jarczek, 15.07.2012 19:51:11, IP: ***.***.78.26, #165570
V té Olomouci to vubec neni blázinec..jasne dalsi oddeleni jsou ano ale tohle jsou takovy lázně.No ja prave nechci ten lexaurin i kdyz vim ze by mi to pomohlo..oni tvrdi ze se to da zvladnout dychanim..to ano kdyz je to v nejake miře ale když se to rozjede tak muzu dejchat jak chci a proste uz to nejde..no a pak ty dny jsou horsi protoze clovek mysli jen na to jak to bylo silny a proc to zase je a kdy to zase prijde...dnes jsem byl zase nakupovat a uz to bylo lepsi takze za dva tydny jedu na kontrolu tak zkusim se poradit o tech AD protoze ty maji za ukol odstranit ty ataky a to teda nedelaj...takze diky za podporu a nejak to proberu
        Předchozí   1 .. 511512513514515516517 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.