Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

miki, 17.07.2012 17:30:47, IP: ***.***.100.27, #165686
Celý den mě bylo děsně,motolice,vysoký tlak,špatně... už vím proč....začalo lít jako z konve.
Andy, 17.07.2012 18:05:49, IP: ***.***.21.240, #165688
Ilčo,tak to je teda teta závislá na rivotrilu,když to bere rok? Já tomu teda asi nerozumím.Já střídám rivotril s ansilanem.Ansilan je taky na epylepsii.Mě neurol ,lexaurin a elenium vůbec nepomáhá.Jak si zvládla vnouče? Už je ti líp tak to je zpestření.Pa
Romana, 17.07.2012 18:37:57, IP: ***.***.209.192, #165689
Ahoj lidičky,to jsem tu teda dlouho nebyla pišete jak o zavod tak jsem to tak letmo prečetla a zjistila jsem,že ty problemy se nam furt opakujou.Nejvic me to zarazilo u Jarczeka.Ja tad musim zaklepat po vymene AD je mi lepe a dokonce tento vikendjsem vydržela sedet v hospode 4.hod kdyz syn slavil narozky.A svete div se bala jsem se kdy to prijde a ono nic,sama jsem to nechapala.Je pravda,ze jsem sedela u otevřenych dveři tak to možna melo vliv.Jinak Ilčo jak valčiš,co v praci?To počasi mi dava jak je zmena tak mam hlavu jak ve sveraku.Tak všem hezky den všem a at je vam jenom lepe!
Ila, 17.07.2012 19:44:21, IP: ***.***.141.199, #165691
Miki dnes je opravdu divný den je to asi tim počasim tona nás působi ale od čtvrtka má být zase 30st. tak at je lip pa
Ila, 17.07.2012 19:49:37, IP: ***.***.141.199, #165692
Andy dnes mi bylo divně uzkost a brněni ale musela jsem to vydržet malovali jsme a pouštěli písničky,pak stavebnice a uteklo to a přišel si pro něj tata hlidam až do pátku protože je zavřená školka.Co já vidim v lékárně tak Rivotril berou lidi léta a moje teta bez něj nemůže byt má ho od neurologa z Homolky a ještě Lyriku 150mg jinak by ani nechodila měla výhřez bed,páteře 2 operace.A syn se ji zabil v autě.
Jarczek, 17.07.2012 19:53:55, IP: ***.***.78.26, #165693
čau holky.U mě je to zse ted dobry tak ja tomu nerozumim.treba 5 dni uplne v pohode a pak hnus největšícelejd den uplne zle že hledam nemocnici..no to je jedno uvidime jak to bude dal..Co mi radili v nemocnici??...sám profesor praško mi radil jedinou věc a to je to dýcháni prohloubený.A ja mu řekl že mi to nepomáha a on na to že to v tom připade neumím ať se to na učím tak nevim.:D:D...ja jsem nechtel rozpoutat dohady o lécich kazdej je jinej ja nevim jestli je Rivotril nebo co to berete benzodiazepin ja jsem mluvil vylozene o lexaurinu a neurolu..to jsou prej dva leky ktery jsou navykovy ostatni fakt nevim a nerad bych tady vnašel nejaky kachny...oni chteli abych to resil jen dýchanim a aby si mozek zapomatoval ze to umi odstranit jinak nez práškem.A je fakt ze kdyz to na me PP zkousi a zacnu to prodychavat tak to je super a funguje to..horsi je kdyz prijde nával a motanice tak to mi pak uz nepomaha tak uvidim treba casem bude pomahat jen to..jinak lexaurin sebou vozim neustale i kdyz si ho nevezmu tak ho musim mit u sebe...mej te se
Ila, 17.07.2012 20:01:01, IP: ***.***.141.199, #165694
Romčo já už mam dovolenou hlidam vnuka a 27:7: jedu na 9 dni s manželem opět do termálu,v praci mi bylo snad lip než doma byla jsem tam měsic vadí mi to brnění jednou oblicej pak noha ruka ale v praci jsem na to tak nemyslela.Snad to ustane budu dychat.Vidiš jak si to zvládla ještě trénuj ten autobus když ti je lip pa
Ila, 17.07.2012 20:03:27, IP: ***.***.141.199, #165695
Jarczeku já myslim že Rivotril je návykový a to dycháni je nádech zadržet dech na 3vt a pak hluboko vydechnout 6vt dělam to dobře takhle to je v te knižce pa
Jarczek, 17.07.2012 20:15:52, IP: ***.***.78.26, #165696
Ano je to presne tak muzes i pomaleji na 4 doby pomaly nádech pak zadrzet dech taky treba na 4 a pak dlouhy pomaly vydech na 6 nemusi to bejt uplne presne jo a pri tom vydechu se uvolni jako hadra proste uplne vše ja to tak delam a pri tom vydechu se citim opravdu prijemne..no a tohle by se melo delat 5x 6x denne a az za šest tydnu by jsi mela citit ze to prinasi ovoce...ja to tak moc nedodrzuju ale snazim se to cvicit..ma se to delat i kdyz je ti dobre tak trenuj,,,:D:D
Ila, 17.07.2012 21:07:28, IP: ***.***.141.199, #165698
Jarczeku diky za odpověd musim nacvičovat a tolikrat denně a 6krat denně kolikrat?Rivotril patří do benzodiazepinu a je návykovy už jsem si to našla,nepsal ti jirka?Dika pa
Jarczek, 17.07.2012 21:43:44, IP: ***.***.78.26, #165699
Nemusíš me to jen doporučil proste rano pak pred o bedem po obede odpoledne a treba vecer no ja to taky nestiham ale kdyz si vzpomenu tak si parkrat prodychnu...Jirka se neozval vubec ani na facebooku mi nepsal takze o nem nevim vubec nic...no zajimalo by me jak to zvlada ale ty prvni dny jsou takovy seznamovaci no...clovek moc nenaspi v cizim prostredi a navic ta terapie je docela zahul zadny vylehavani jak byl zvyklej doposud takze asi maka...kdyby napsal tak vam dam vedet jak se mu dari
Amdy, 17.07.2012 23:28:26, IP: ***.***.21.240, #165701
Ilčo,já taky prodýchávám,ale ne vždy to na mě zabere.Jakmile začnu mít motolici a brní miě celý tělo tak to už žádný dýchání nepomáhá.Jinak ty pomocný léky o kterých si tu píšeme jsou všechno benzodiazepiny.Ono je jich docela dost.Mě doktorka psala rivotril nebo ansilan.Jsou to léky na epilepsii a uvolnují křeče v těle.Používají se i na PP,protože úzkostí se stahuje svalstvo.Já mívám někdy hroznou bolest krční páteře ,že se to nedá vydržet a bylo mi právě řečeno,že to jsou úzkostí stahnuté svaly.To jen na vysvětlenou proč jím rivotril nebo ansilan.Já si mysllím,že každý doktor píše to s čím má největší zkušenost.Pa
Marianna, 18.07.2012 7:58:53, IP: ***.***.80.252, #165706
Ode dneška začínám brát Sertralin50Generaticon, který mi doktor napsal místo Zoloftu, zřejmě z finančních důvodů. Podle lékárnice by měl být účinek stejný, ale protože jsem už závislá na benzodiazepinech, budu je prozatím brát k tomu ( max 1,5 mg/den ). Dávku začnu snižovat tak po třech týdnech, napadá mne 3x denně po 0,25 mg. Žádné přesnější dispozice mi nedal, musím to prý sama vyzkoušet. Prosím o info, jestli je můj postup rozumný. Díky.
Ila, 18.07.2012 9:36:22, IP: ***.***.141.199, #165707
Marianno a jak dluoho beres Ad Sertalin je to stejné jako Zoloft,já mysli že to snižováni je rozumne taky podle toho jak se budeš cítit pa
Ila, 18.07.2012 9:51:36, IP: ***.***.141.199, #165709
Andy to mně říka i můj masér že je to svalstvo stařené stresem a boli to vic já to mám mezi krčni a hrudni,taky dycham ale někdy to nepomáha to máš pravdu.musime na to cvičit a relaxovat to mi řekl maser aby se to uvolnilo pa
        Předchozí   1 .. 514515516517518519520 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.