Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andy, 19.07.2012 13:44:16, IP: ***.***.21.240, #165778
Marianno,já jsem první problém měla když mi před 23 lety zemřel otec.Tenkrát mi byl nasazen amytriptilin a ten mě z toho dostal.Pak jsem asi 6 let byla v pohodě a nic nebrala.Po porodu dcery se mi to spustilo znovu a léky beru do ted.jsou období úplně dobrá a období kdy to nestojí za nic.Už jsem taky brala spoustu druhu léků a takhle to jde pořád dokola.Pa
Ila, 19.07.2012 13:56:33, IP: ***.***.141.199, #165779
Vendy to si musíš vyzkoušet to Elenium,ale trochu ospalá nebo oblblá ze začátku můžeš bzt já mam des taky tlak a svirani na hrudi a už jsem to vůbec neměla my si ty smrti blízkych moc bereme ale s tim nic nenaděláme každy je jiný.tak pa
Ila, 19.07.2012 14:01:55, IP: ***.***.141.199, #165780
Mariano jsem taky ráda že máme dalši kamarádku,já si taky nechci pořád brát Neurol tak se snažim zabavit a odpoutat a odkud seš já z Mladé Boleslavi a bude mi 49let má pomáhat to dýcháni a cvičeni aqle trvá to dlouho než to zabere.Taky mám nějake knižky jak zahánět špatné myšlenky ale moc mi to nejde pa
Marianna, 19.07.2012 16:10:47, IP: ***.***.165.49, #165784
Andy, já mám evidentně k úzkostným stavům dispozice z rodiny, tatínek se léčil na deprese a brácha se dokonce pokusil o sebevraždu. Ten ale bydlel v malém městě a vůbec se neléčil, protože tam se to zřejmě bralo jako něco nepatřičného. Nakonec měl vážný úraz hlavy, asi opakovaně, pil dost alkoholu a na úraz ve 47 letech zemřel. Na okolí působím jako velmi silný člověk, ale dovnitř mi nikdo nevidí, stejně by mi to nepomohlo. Mám pocit, že jak pořád v sobě tu bolest potlačuju, tak si to ve mně dělá co chce a následně se to projevuje tělesnými potížemi. Já žádnou z těch ztrát neměla čas "odžít", než jsem se z jedné trošku vzpamatovala, přišla další rána. To není jen úmrtí, ale s tím je spojeno spousta dalších věcí a já na to vždycky byla úplně sama. Jak mám už závislost na Neurolu, tak nemám žádné lepší období, je to pokaždé jen otázka pár hodin, kdy se cítím lépe. Proto teď doufám, že se něco pohne k lepšímu, až se mi podaří Neurol vysadit a nebudu absťák zaměňovat za úzkost. Pa.
Ila, 19.07.2012 16:11:18, IP: ***.***.141.199, #165785
a co Romča jak se máš?Miki tak at ti to vydrži mně je zas divně dnes ted asi začne pršet je to dinvné počasi,Bud vedra nebo prší a je chladno,napište!!!!pa
Ila, 19.07.2012 16:29:53, IP: ***.***.141.199, #165786
Marianno já mam úzkostné stavy taky v rodině má je tete i sestřenice amamka je taky úzkostná ale bere jen na noc slaby Neurol.Na mne vše hrozně působí hned si myslim že mám nador a umřu nemůžu o nemocech čist ani slyšet hned si vše vztahuju na sebeNo holt se s tim musim naučit žít jako andy nebo ty už to máte tolik let,já to měla před 20ti lety ated se to vrátilo v plné síle.tak pa
Marianna, 19.07.2012 16:30:38, IP: ***.***.165.49, #165787
Ilo, teď zas pro tebe - jsem z Prahy a když se dožiju konce léta, tak mi bude 65 let, ani mi to nějak nedochází, stará si rozhodně nepřipadám, těch posledních 20 let jako by nebylo. Už sice umím celkem úspěšně zahánět špatné myšlenky, jenže tělo si stejně dělá co chce. Co je cvičení aqle? Když je mi trochu líp, tak jsem i docela výkonná a když ne, tak jen sedím a zírám jako asi všichni, jenže mne nikdo nevidí. Nejvíc jsem se bála, kdyby se mi něco stalo, že na to nikdo nepřijde a co bude s kocourkem, až se to letos na jaře fakt stalo, ale dopadlo to dobře. Praskla mi artérie v nosní dutině a já nechala tu krev kapat 4 hodiny, než jsem zavolala RZ. Odvezli mne do nemocnice tam jsem teprve zkolabovala. Ráno mne pustili domů, já si domluvila krmení kocourka se sousedkou a druhý den mne vezli znovu, tentokrát už na operaci. Kdyby se mi něco stalo teď, tak vůbec nevím, protože tady v okolí nikdo ochotný není, dcera bydlí daleko a je po porodu. Aspoň mi denně posílá maily a asi by si všimla, kdybych přestala odpovídat. To jsou taky věci na které nesmím myslet. Pa
Ila, 19.07.2012 16:59:16, IP: ***.***.141.199, #165791
Mari to nebylo aqle to bylo ale cvičení dělám relaxačni.To byl můj překlep pa
Marianna, 19.07.2012 18:20:23, IP: ***.***.165.49, #165793
Taky mne krutě bolí záda, jenže kdybych se donutila trochu cvičit, bylo by to možná lepší. Já teď musím zůstat v Praze skoro celé léto, protože na baráku je lešení, dělají novou fasádu. Jsem v přízemí, tak to lešení stojí na mé zahrádce a musím je hlídat, aby tam všechno nezničili. Jezdím jen na pár dní posekat trávu a něco málo udělat na chalupě, ale v srpnu to snad půjde. V neděli jsem po návratu našla na zahrádce cizí poraněnou kočičku, má strženou srst na boku, ale krmím ji a docela i chodí. Nenechá na sebe sáhnout, tak ani nevím jestli je to kočka, nebo kocourek. Zatím není žádné řešení, je teplo, udělala jsem jí tam domeček a snad si příroda pomůže sama. Až bude lepší, tak bych kolem vyvěsila cedulky, je evidentně domácí, ale nikdo ji ještě nehledá. Domů bych ji nechtěla, jeden kocourek mi stačí. Dcera by těžko přijela, protože má ještě kloučka 14 měsíců, dalšího 12 let a psa, morče a králíka. Těžko by k sobě mohla vzít kocourka a jemu by tam taky dobře nebylo. Prostě musím být zdravá a hotovo!!! Pa.
Ila, 19.07.2012 18:44:37, IP: ***.***.141.199, #165794
To víš že musíš být zdravá nemocí už je dost,já se snažim cvičit ale taky jsem mladši ale chce to každý den pravidelně mně boli taky žebra a hrudni páteř ty žebra jsou asi taky stažená od nervů,Chudák kočička snad se z toho dostane aspon si jí trochu pomohla jseš hodná .Já mám pejska býlého pudlíka Matýska má epilepsii tak musi brát pravidelně léky,ted jsme scháněli hlidáni až pojedem do termálů musi se zapojit druhá dcera švagrová a moje mamka,škoda že nejseš blíž když máš ráda zvířata.Možna by ti doktor napsal nějaké rehabilitace nebo masáže aby se ti ulevilo.Pa
Marianna, 19.07.2012 20:12:30, IP: ***.***.128.10, #165799
Já mám v místě hrudní páteře skoliózu, byla vidět i na rentgenu plic. Prý se to stalo po porodu, jak se změnilo těžiště a páteř byla odvápněná, nebo tak nějak. Máš ale pravdu, že se to zhoršuje podle stresů, to mne nenapadlo. Když se donutím cvičit, tak se zpevní svaly kolem a mohlo by to být lepší. Taky nesmím dřepět celé dny u PC, to mi rozhodně neprospívá. Zkusím se v září přihlásit na jógu, snad budou mít místo a hlavně tam nebude vadit, že se mi špatně dýchá. Masáže by mi asi pomohly, jenže doktorka mi je nenapíše a naše nejlepší fyzioterapeutka už stejně šla do důchodu. To je všechno dokola - když jsem ve stresu, nedonutím se cvičit, pak mne bolí záda a je to ještě horší. Já to ale nevzdávám, nějaké řešení najít prostě musím. Pa
Ila, 19.07.2012 20:46:58, IP: ***.***.141.199, #165802
Ta joga to je dobrý nápad,já mám nalezy na célé páteři nárustky,sníženi plotének,prohloubenou kyfozu a taky mně boli ta hrudní páteř a žebra a jde mi to na hrudni kost a už je tu stres dělali i EKG vse v pořádku.Já si ty masáže platim 200kč a jsem tam hodinu je to dobry maser.Nevzdávej to musime pro sebe něco udělat pa
Ila, 19.07.2012 21:08:40, IP: ***.***.141.199, #165803
Andy a jak je dnes tobě a pojedeš někam na dovolenou já mam jet 27.7. tak doufám že mi bude dobře.Je to jak na kolotoči ale to brněni je děsné co ti na to říka dr?Mej se pa
Ila, 19.07.2012 21:10:31, IP: ***.***.141.199, #165804
vendy vezmi si to Elenium na noc a uvidiš co to udělá než pujdeš spát ale ono je celkem slabé já ho tenkrat brala a dělalo mi dobře ale to je 20LET TAK SE DRŽ PA
Andy, 19.07.2012 21:37:03, IP: ***.***.21.240, #165806
Ilčo je mi tak všelijak.Občas se mi jako zamotá hlava a jakoby chtělo brnět tělo.Zvládám to ,ale jen stou čtvrtkou rivotrilu.Na dovču pojedeme v srpnu na pár dní do Krkonoš.Ty motolice jsou nepříjemné tak se mi ani nikam nechce. Příští týden jdu k doktorce a měla by mi navýšit ještě zoloft tak uvidím.Beru ted k 50 zoloftu ještě 37,5 argofanu ten mi veme a dá mi 100 zoloftu tak uvidím.Už bych chtěla ,aby se to na nějakou delší dobu ustálilo.I když jsem brala léky bylo mi i 2 roky docela dobře s malými výkyvy.Ted je to ,ale jak na houpačce.Když jsem jí řekla,že mi tuhne obličej tak ani na to nic neřekla. Tak nevím. Měj se krásně. Pa
        Předchozí   1 .. 517518519520521522523 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.