Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andy, 18.07.2012 10:14:21, IP: ***.***.21.240, #165711
Ilčo,pomáhají ti ty masáže.Já jsem jednou šla na masáž a už když jsem odcházela tak jsem myslela,že je to můj konec.Motolice,brnění celého těla a chtělo se mi zvracet.ty následující dny byly tak strašné,že jsem musela volat doktorce a navýšit všechny léky.Ty ataky jsem měla celý den po itervalech asi 3 hodin.Trvalo to několik dní.Před tou masáží mi bylo docela dobře.Doktorka mi říkala,že masáž když není dobře provedená může být i nebezpečná.No prostě mě to rozhodilo.Tak nevím co to mělo znamenat.Kamarádka taky dělá reflexní masáže nohou.kdy se mačkají určité body na chodidle a ovlivnují orgány v těle.Chtěla bych to zkusit,ale nemám odvahu,aby se mi neudělalo zase zle.Jinak dneska je mi nějak divně.Nevím jesli se nemění počasí.Zatím pa
Ila, 18.07.2012 10:24:25, IP: ***.***.141.199, #165714
Andy já chodim k maserovi který masiroval v láznich a pomáha mi to ale potom mě to taky chvili boli a cvičim s lanem SM SYSTEM Smíšek posiluje a uvolnuje to svaly s těmi reflex body nevim jednou jsem něco podobneho měla a rozhodili mne to jako tebe ta masáž.Dnes je mi taky divně mam uzkost a vůbec nevim proč je to děsny doufam že to je počasim,tak at je lip jdu dychat pa
Andy , 18.07.2012 10:32:20, IP: ***.***.21.240, #165717
Marianno,sertralin jsem kdysi brala a ted mi nasadila doktorka zoloft.Je to ,ale fakt stejné necítím žádný rozdíl .Ještě k těm benzodiazepinum.Jaké bereš? já bych zkusila ještě takhle 0,5-0,25-0,5 po týdnu 0,5-0,25-0,25 a podalším týdnu 0,25-0,25-0,25. to znamená vždy ráno v poledne a večer.Zkus to a uvidíš.Vysazovala bych raději pomaleji. Pa
Ila, 18.07.2012 11:16:40, IP: ***.***.141.199, #165722
Andy taky jsem byla u jednoho chlapa co odblokuje reflexni dráhy všude mně mačkat napravoval a masiroval a pak mně bylo asi 4 dny zle tak jsem se zařekla že už radši nic takového,každy mi nabizi nějakeho léěitele atd už se toho bojimradši už žádne pokusy,pa
Jarczek, 18.07.2012 11:30:04, IP: ***.***.78.26, #165724
Mariano:je dobŕe ze chceš vysadit benzodiazepiny a udelej to tak jak se budeš cítit ale klidne to udelej jak radi lékař a uvidiš sama.Hele budeš trochu nesvá a možna se večer budeš nekdy budit spocená aspoň ja jsem to tak měl asi tři dny to trvalo,tak se toho nelekni je to abstinenčni příznak jak tohle pomynulo tak jsem byl v pohodě a ted je to asi mesic a pul co neuzivam lexaurin.takže jsem byl překvapen jak rychle a hlavne skoro v pohode jsem se toho zbavil.budeš mit lepši pocit že to léčíš a ne jen odkládáš práškem..mnoho sťestí
Ila, 18.07.2012 12:01:05, IP: ***.***.141.199, #165725
Marriano to má Jarczek pravdu zkus to dycháni já když si nevezmu Neurol na noc tak se pořád budim....
Jarczek, 18.07.2012 12:28:05, IP: ***.***.78.26, #165726
Jo a pro ty ktere boli ty zada a tak jsou taky dychaci techniky ale nevim kde je sehnat.nas to ucila rehabilitacni sestra ale jde vlastne o spravne dychani aby jste nedychali jen do břicha nebo jen do hrudniku...byla to takova dechova vlna nejdriv to zacne do bricha a pak do žeber a do hrzdniku plny nadech.protoze pry kdyz dychame spatne tak se nam neprotahuji ty svaly v hrudniku a potom je ta pateř stazena a boli nás záda...škoda ze vam to nemuzu ukazat..i na tohle byla ta lečebna perfektni že cloveku ukazali spousty vychytavek
Ila, 18.07.2012 13:09:28, IP: ***.***.141.199, #165728
Jarczeku a to se dělá vestoje ten cvik?A nějake jiné nam neporadiš,
Marianna, 18.07.2012 13:29:31, IP: ***.***.165.46, #165729
Já beru AD a benzo. už 20 let, tak mám samozřejmě návyk, jenže dneska těžko poznám, kde je to pocit úzkosti a kde jen absťák. Teď budu ještě pár týdnů k tomu brát Wellbutrin, to by prý nemělo vadit, ale toho vysazování se docela bojím. Něco se dá rozdýchat, ale mám i CHOPN a letos mi zjistili komorovou extrasystolii. Stejně je to všechno psychosomatického původu, ale léčí mne na každou nemoc jiný odborník a nikdo to neumí spojit dohromady. Lepší pocit mám z toho, že je snad nějaká naděje na zmírnění obtíží a teprve tady jsem zjistila, že podobné obtíže nemám jenom já. Díky všem za reakce. Marianna
Jarczek, 18.07.2012 13:36:43, IP: ***.***.78.26, #165731
Ilo rad bych poradil ale opravdu se to blbe vysvetluje..chtelo by to najit nejakou rehabilitaci a tam by vas to naucili...delali jsme to na zemi v leže ale ta vlna se má trenovat a treba za rok se to telo nauci a dela to automaticky.treba zeny casto dychaji jen do hrudniku muzi zase do bricha a pak maji stuhle svaly v hrudniku a od toho boli zada...zeny zase nemaji protahle svaly v dolni casti hrudniku a potom boli bedra takze je to slozity vysvetlit aby jste to delali zprvane chce to odbornika a nebo na netu budou urcite nejaka videa na youtube treba nebo tak...jinak dnes je asi dobrej tlak protoze je mi od rana fajn tak doufam ze to vydrzi...nikdo nepochopi jak jsme radi za kazdej den kdy je dobre tak preju i vam vsem at je dobre a nejenom dnes,,,
Ila, 18.07.2012 14:53:36, IP: ***.***.141.199, #165733
Mariano tak to už máš dlouho já si pořád myslim že mne to přejde uplně ale když slyšim tebe i Andy tak vidim že to je už asi napořad ten Xanax je stejna účinna latka jako Neurol mně Neurol celkem pomáhá hlavně na noc nic jiného jsem zatim neměla tak pa
Ila, 18.07.2012 15:27:25, IP: ***.***.141.199, #165734
Mari samozřejmě beru AD už mi je taky dr změnila lae stejně se to vrací,je to holt v hlavě a té se těžko poroučí.pa
Ila, 18.07.2012 19:34:54, IP: ***.***.141.199, #165740
A co Vendy jak se vede a už se dlouho neozvala Myška snad je ji už dobře pa
Vendy, 18.07.2012 20:19:59, IP: ***.***.104.154, #165741
Ahoj Ilčo,
mě je pořád tak všelijak, dnes v práci jsem opět nemohla chvílema skoro mluvit a tuhly mě svyly v obličeji, ale zvládla jsem to.
Jinak mám nějaký deprese, nic mě nebaví doma sedím a čumím furt do blba, večer se mě zas honěj hlavou fakt hrozný věci a nemůžu usnout, to cvičení mě pořád nejde - já se prostě neuvolním!!Jsem napjatá jak struna, cítím jak se vnitřně chvěju.Ráno jdu zase k psychologovi,tak mu to taky řeknu.Mějte se všichni fajn pa pa
Ila, 18.07.2012 20:50:56, IP: ***.***.141.199, #165742
vendy a už bereš ten Sertralin on zabira až třeba za 3 tydny,já jsem to měla ze začátku taky že jsem se vůbec neuvolnila ted to mám tak napůl on my to psycholog měřil přistrojem.A zkoušej to dýcháni co píše Jarczek. Já obličej neuvolnim vůbec.Tak se měj pa pa
        Předchozí   1 .. 515516517518519520521 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.