Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 20.07.2012 13:57:01, IP: ***.***.141.199, #165838
A jak se máš ty Marianno,tady je takové střídavé počasí chvili je sluníčko a chvili chladno,já hlidam vnuka jsou mu 3 roky a je moc hodny.Jinak je mi pořad divně pa
Marianna, 20.07.2012 14:30:02, IP: ***.***.109.3, #165839
Ahoj, tady teď začalo pršet a tak jsem šla zkontrolovat kočičku, jestli má v pořádku domeček, ale už si tam zalezla. Já beru 3.den Sertralin a k tomu pořád ještě Neurol a cítím se překvapivě dobře. Teď dokonce čekám s poledním Neurolem, až to nebude k vydržení a pak ho teprve vezmu. Jsi dobrá, já si zatím na hlídání vnoučků netroufám. Pa
Marianna, 20.07.2012 14:34:45, IP: ***.***.109.3, #165840
Ahoj, tady teď začalo pršet a tak jsem šla zkontrolovat kočičku, jestli má v pořádku domeček, ale už si tam zalezla. Já beru 3.den Sertralin a k tomu pořád ještě Neurol a cítím se překvapivě dobře. Teď dokonce čekám s poledním Neurolem, až to nebude k vydržení a pak ho teprve vezmu. Jsi dobrá, já si zatím na hlídání vnoučků netroufám. Pa
Andy, 20.07.2012 14:38:56, IP: ***.***.21.240, #165841
Ilčo, doktorka mi ten venlafaxin příští týden veme a navýší mi ten zoloft tak uvidíme.Ráno se mi udělalo blbě motolice brnění tak jsem si vzala toho rivotrilu o čtvrtku víc.Nedělám to často,ale už jsem cítila i takovou slabost a divný pocit v hlavě.Zkoušela jsem prodýchávat a nic. Ono se snad jednou za čas nestane když si vemu o čtvrtku navíc.Musím se na to zeptat doktorky.já myslím,že je to i střídáním počasí. Zatím pa.
Ila, 20.07.2012 14:46:10, IP: ***.***.141.199, #165843
Andy to viš že se nic nestane,já mam taky tokove tlaky do hlavy a ptala ses na tu nohu tak mně brní pravy nárt a holen někdy mi projede brněni nohama jak když mám husí kůži, mně připada že mam to brněni vic co beru ten Venlafaxin nevim dr říkala že to tim neni mně boli zada ina hrudi byla jsem rano na rehab a cvičeni a pak jsem z te bolesti vystresovaná že mám snad infarkt.Andy a ten Rivotril ti pomůže na celý den že už ti nic není? Možná je na to brněni lepši taky dýcham ale nic moc.tak pa
Ila, 20.07.2012 14:50:19, IP: ***.***.141.199, #165844
Marianno já jsem předtim taky nehlidala ale ted musim protože je zavřená školka a mladí maji dovolenou až za týden příšti tyden mi bude pomáhat manžel a pojedem asi do ZOO podle toho jak mi bude ono když někam vyjdu tak na ten stres víc zapomenu ale jenom někdy....Tak si vezmi třeba jen kousek toho Neurolu....já to taky dělala pa
Ila, 20.07.2012 15:07:32, IP: ***.***.141.199, #165845
A co Vendy jak ti dnes je zkusila jsi to Elenium?pa
Tereza, 20.07.2012 15:10:13, IP: ***.***.154.82, #165846
Ahoj, už asi 7 let se potýkám s panickou poruchou (věk 25let) - zničeho nic začnu být strašně unavená, slabá, rozbuší se mi srdce, tím se mi špatně okysličuje mozek a já mám v tu ránu panický strach z toho, že umřu, že to se mnou někde praští a lidé mi budou muset volat záchranku. Už dvakrát jsem takto skončila v nemocnici s tím, že vlastně stejně zjistili, že jsem úplně zdravá - je to prostě jen a jen psychické..byla jsem u psychiatra - dvě návštěvy mi stačili k tomu, abych si uvědomila, že nechci být blázen, co musí být celý život pod práškama a tak se to snažím cca 5 let zuby nehty držet pod kontrolou..mivám tyto stavy tak 3x do měsíce, ale vždy si řeknu "sakra nic Ti není, jsi prostě jen magor" a vezmu telefon, zavolám mamce a ta se mě snaží povzbudit a nakonec to nějak překonám..strašně mě štve, že něco takového potkalo zrovna mě, je to věc, která mi strašně otravuje život, ale člověk se s tím asi prostě musí naučit žít :/ ..tak jako se vším .. :/
Ila, 20.07.2012 15:15:15, IP: ***.***.141.199, #165847
Ahoj Terezko ty s tim teda bojuješ dobře já si taky pořád říkam že to znam že to nic neni taky vždycky potřebuji s někym mluvit nechci být sama a pomůže mi to.A bereš nějaké léky nebo si brala?pa
Ila, 20.07.2012 15:31:42, IP: ***.***.141.199, #165848
Tak nam Terezko porad jak si s tim bojovala chodila jsi na nějaké terapie nebo cvičení?Dycháni nam moc nepomáha.....
Ila, 20.07.2012 16:21:35, IP: ***.***.141.199, #165850
A jak se má Jarczek možná že se dnes ozve Jirka jestli ho pustí....
Marianna, 20.07.2012 19:11:25, IP: ***.***.180.25, #165855
Tak jsem udělala pokus, že nevezmu Neurol, dokud to vydržím a moc dobrý nápad to nebyl. Vydržela jsem 10 hodin, sice mne nebolí žaludek, ani neškrtí krk, ale je mi strašně smutno. Už jsem si ho vzala a teď čekám až zabere. Píšu to, aby mne nikdo nezkoušel napodobit, byla to hovadina. Páčko všem
Andy, 20.07.2012 19:29:42, IP: ***.***.21.240, #165856
Marianno,měla jsi si vzít třeba mín,ale takhle úplně vysadit to je asi blbost.Jesli to jíš ten neurol fakt dlouho tak to chce postupně snižovat.Mě dneska ráno nebylo nic moc tak jsem si vzala o čtvrt rivotrilu víc než beru a žádný výčitky z toho fakt nemám.Když je mi líp nevemu třeba vůbec,když je hůř vemu i o něco víc.Myslím,že se nic nestane.mě už je jedno jesli jím léky hlavně aby mi bylo dobře.Pa
Andy, 20.07.2012 19:36:22, IP: ***.***.21.240, #165857
Ilčo, ten rivotril si beru ráno a většinou mi to stačí na celý den.Ten pocit v nohách už ani nevím jak popsat jesli to brní,pálí,svědí nebo jakoby píchá.Máš to taky takhle.Snad se mi to taky zlepší je to hrozně nepřijemné. A hlavně že si můžu ulevit tady.Doma jim to ani neříkám to už mi musí být fakt hodně zle.Kdo nezažil nepochopí.Pa
Marianna, 20.07.2012 20:07:47, IP: ***.***.165.45, #165858
Andy, máš samozřejmě pravdu, už jsi mi to radila, jenže já se dneska cítila tak nějak dobře a stejně jsem doma, tak jsem to chtěla zkusit.Asi bych měla chodit víc ven, ale nevím ani kam bych šla, na lidi nemám náladu. Už ten Neurol pomalu zabírá, tak se zas začínám srovnávat. Já ještě na tom nejsem tak dobře, abych nevzala vůbec nic, měla jsem ráno Wellbutrin a Sertralin, jenže na Neurol už mám návyk. Až se ho definitivně zbavím, už mi bude jedno co beru, hlavně že to nebudou benzo..Dobrou noc.
        Předchozí   1 .. 518519520521522523524 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.