Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ila, 21.07.2012 21:55:40, IP: ***.***.141.199, #165916
Andy já myslim že když toho Ansilanu nebo Rivotrilu bereš takhle malo že se nic neděje ja to beru taky malo dr řikala že bych ho musela brat pravidelně 3XDENNE NEBO I VICE abych musela pak odvykat pulku berou i děti.Obvodaci to píšou o stošest hodně lidem ale oni můžou jen ten nejslabši tak si lidi vezmou dva a je to,Tak pa
Ila, 21.07.2012 22:04:49, IP: ***.***.141.199, #165917
Andy ta dr co zemřela byla fakt dobrá protože ona ti střídala dvě učinne latky u těch benzod,a to si myslim že je dobré a hlidala to,dnes fakt něrteří doktioři podají recept mezi dveřmi ,já jsem u té své byla poprve snad hodinu a vždy se mi věnuje vezme mne i mimo.takpaa
Ila, 22.07.2012 11:39:54, IP: ***.***.141.199, #165925
Ahoj všichni tady opět leje,to je teda léto,ještě že jsme vyrazili na houby včera.Tohle proměnlivé počasí je pro nás nejhorši a jak se dnes všichni máte?pa
Marianna, 22.07.2012 12:36:08, IP: ***.***.165.45, #165927
Ahoj, já raději moc psát nebudu, protože mám děsnou náladu, ještě že mne nikdo nevidí a kocourek raději zalezl do pelíšku. V noci jsem špatně spala, nakonec jsem si šla vyhledat do PC a na net nějaké informace o fasádních barvách, protože tady to na baráku začíná vypadat špatně. Už většině dochází, že zas dali důvěru nesprávné osobě, ale nedá se to zachránit, snad jen vybrat lepší kvalitu barvy. Neměla bych se rozčilovat, ale jedná se o hodně peněz z FO a fasáda je na dlouhou dobu. Ach jo...
Ila, 22.07.2012 12:41:04, IP: ***.***.141.199, #165928
Mari nerozčiluj se mysli na vnoučátka třeba jim zavolej nebo na skype dceři,at se trochu odpoutáš,nebo si vylušti křížovku nebo sudoku.My jedeme ke švagrové ale je to do domu kde zamřela babíčka tak se mi tam nikdy moc nechce pa a at je lip alip........
Vendy, 22.07.2012 12:53:14, IP: ***.***.104.154, #165929
Ahoj všichni,
no mě je taky dnes nějak blbě, cítím úzkost a je mě zle od žaludku a to jdu za chvíli do práce.Snad to tam nějak zvládnu, naštěstí tam nejsem dnes sma.
Je tady taky ošklivé počasí,to mě taky nepřidá.
Mějte se pokud možno co nejlíp pa pa
fido, 22.07.2012 13:51:00, IP: ***.***.179.156, #165931
ahoj lidičky tak vidim že nam je všem dnes stejně ja nějak špatně zvladam to sniženi toho xanaxu nic mi nechutna a už mě poleva to horko a pot přitom je tady zima a tomi bylo už tak dobře snad bude lip nam všem nevite někdo jak dlouho to trva až si zvyknu nato ubrani těch leku poradte zatim pa pa
Marianna, 22.07.2012 16:32:57, IP: ***.***.233.5, #165935
Fido, co kdybys nahradil Xanax Neurolem, složení je stejné, jen Xanax má postupné uvolňování, ale Neurol se dá rozdělit na menší kousky. Já se na to teprve chystám, ale kdyby mi mělo být jako je mi dneska, tak na to teda nemám...Taky bych potřebovala vědět jak dlouho to trvá a jestli to vůbec jde, abych se nemořila zbytečně. Pa
fido, 22.07.2012 17:23:43, IP: ***.***.179.156, #165938
Mari děkuji za odpověd mně už bylo super a ted když mi psychiatr snižil xanax 0.5mg na pul tablety rano a v poledne večer cely ktomu mam zoloft na večer a mně to připada jako kdyby se mi vracelo ja potom nad tim přemyšlim a to je to nejhorši ale jak to v te hlavě vymazat pa
Marianna, 22.07.2012 19:21:33, IP: ***.***.165.46, #165940
Fido, já beru Neurol 3 x 0,5 mg už spoustu let a letos jsem zkoušela ráno 1 mg Xanax a večer 0,5 Neurol, to celkem šlo, jenže pak jsem ležela na ORL a tam mi dávali léky sami a chybně a úplně mne rozhodili. Pak jsem zkoušela ráno a večer 1 mg Xanax, vůbec to nezabíralo, tak jsem zpátky na Neurolu, ale od středy beru Sertralin 50 Genericon. Teď jen čekám až zabere a začnu pomalu vysazovat Neurol. Nejhorší je, že můj psychiatr mi sice napíše o co si řeknu, ale nic mi nevysvětlí a já jen hledám v knížkách a na netu. Tady se cítím dobře, že nejsem s těmi potížemi jediná a hodně se tu naučím. Pa
Romana, 22.07.2012 19:36:44, IP: ***.***.209.192, #165941
Zdravim všechny,nějak ted nestiham jsem ani chodit,ulevilo se mi tak se snažim si to trochu užit.Celkove se mi ulevilo ale dnes rano atak a včera to same,proste zničeho nic a to jsem si řikala,že vymena leku mi pomohla.Dneska se po tom ataku citim jak zmlacenej pes a to cely den.Cetla jsem,že jste se bavili o kave jestli vadi či ne a protože ja kavu mam proste rada ptala jsem se dr a ten mi řekl,že rozpustna by vadit nemela ale turek je pry horši,ten nemam pit vubec.A co jinak Ilčo,Andy a ostatni jak je vam?Myslite,že když vas neco rozhodi,ze to ma vliv na pp.Dva dny zpet mi syn zdelil,že nejde na vejšku a nejen to ale pujde delat do nemecka kde sehnal praci a me to docela rozhodilo.Myslela jsem ,že to bude jinak ale je mu 20 a nejak už me neposloucha.Predstava že nebude s nami už bydlet je pro me taky nepredstavitelna.No a od ty doby mi zas neni nic moc ale jak to ovlivnit to fakt nevim.Preji vsem hezky den
Romana, 22.07.2012 19:36:56, IP: ***.***.209.192, #165942
Zdravim všechny,nějak ted nestiham jsem ani chodit,ulevilo se mi tak se snažim si to trochu užit.Celkove se mi ulevilo ale dnes rano atak a včera to same,proste zničeho nic a to jsem si řikala,že vymena leku mi pomohla.Dneska se po tom ataku citim jak zmlacenej pes a to cely den.Cetla jsem,že jste se bavili o kave jestli vadi či ne a protože ja kavu mam proste rada ptala jsem se dr a ten mi řekl,že rozpustna by vadit nemela ale turek je pry horši,ten nemam pit vubec.A co jinak Ilčo,Andy a ostatni jak je vam?Myslite,že když vas neco rozhodi,ze to ma vliv na pp.Dva dny zpet mi syn zdelil,že nejde na vejšku a nejen to ale pujde delat do nemecka kde sehnal praci a me to docela rozhodilo.Myslela jsem ,že to bude jinak ale je mu 20 a nejak už me neposloucha.Predstava že nebude s nami už bydlet je pro me taky nepredstavitelna.No a od ty doby mi zas neni nic moc ale jak to ovlivnit to fakt nevim.Preji vsem hezky den
fido, 22.07.2012 19:55:15, IP: ***.***.179.156, #165944
romano mně psychiatr zakazal vše kde je kofejn a to i černy čaj tak piju kafe bez kofejnu ale neni to ono a ja byl kafař pořadny mně je taky od patku huř několikrat mě polije horko a pak se potim tak at je nam lip pa
Ila, 22.07.2012 21:41:39, IP: ***.***.141.199, #165945
Fido musiš si řikat je to z těch léků co vysazuji ty potíže už znam nic to neni to přejde,relaxovat dychat,já myslim že tak tyden to bude trvat pa
Ila, 22.07.2012 21:46:33, IP: ***.***.141.199, #165946
Romčo tak to je jasny že to máš z toho syna a můžeš mit leky jaký chceš zázračné nejsou a jak je popud tak to spusti ten stres a neda se nic dělat než se s tim pomalu smířit a ty máš jen toho jednoho syna? Mne rozřuší každa blbost a hned mám staženo na hrudi,Tak už jen lepši zpravy Romi pa
        Předchozí   1 .. 521522523524525526527 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.