Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 23.07.2012 20:14:26, IP: ***.***.78.26, #165999
čau fido...ja jezdil kazdej rok na motorce do chorvatska a snad si tam jeste nekdy zajedu...dnes jsem lital na skutru a pěkně jsem se unavil.jinak je mi ted dobře o vykendu jsem byl na festaku na Buty tak po dlouhe dobe kultura no a jinak jsem zacal jezdit a zatim pohoda dokonce si to chvilkama uzivam a bavi me to zase jako driv takze asi je to na spravne ceste...a co se tyče knihy od praška tak nevim co máš přesne za poruchu ale doporucil bych ti Panicka porucha a agorafobie..to je cely nazev jedne z knih a je dobrá je to forma KBT což je nejlepsi na panickou poruchu paklize maš uzkost a deprese tak ma Uzkosti a deprese..ale spis bych volil tu panickou poruchu..v obchode ji nesezenes takze musis si ji objednat pres internet...mel jsem ji za tri dny doma...stoji asi 250 bez postovnyho...
Jarczek, 23.07.2012 20:16:57, IP: ***.***.78.26, #166000
Dědek:ja tady čtu i priznaky tetani i priznaky RS atd atd...to neni nic noveho psychika dokaze vyvolavat priznaky podobne desitkam nemoci takze asi tak....to je cely nervovy system simpatikus jestli viš o co jde....
Ila , 23.07.2012 22:16:01, IP: ***.***.141.199, #166006
Ahoj Romčo já jsem dnes s manželem cely den hlidala vnuka dopoledne jsme byli v lesoparku jsou tam ochočené veverky horolezecke drahy houpačpy atdPak jsme bali na pizze a odpoledne v ZOO pěkny den bylo mi celkem dobře ale ted mě troch u brni do hlavy,Nedivim se ti že máš o kluka strach moje kamarádka má kluka na Novem Zelandu a taky se bála ale má to tam dobry ale chlapi nemají pro tohle pochopeni můj manžel taky řika že vše moc řešim a přehánim.Klidně si postěžuj nám já to znam.PA PA
Ila, 23.07.2012 22:19:22, IP: ***.***.141.199, #166007
Fido já mám knížku Panicka porucha a dala mi ji dortorka na psychyatrii a ještě jine tak se zaptej doktora je taková modra od Praška a Praškové.pa
Ila, 23.07.2012 22:23:06, IP: ***.***.141.199, #166008
Jarczeku to je fajn že už je ti dobře,možná je fakt lepší a rychlejší jit na měsic na léčbu a víš jak na to taky asi jak kdo,Máš pravdu jsou to psychosomatické přiznaky a ty napodobuji mnoho nemocí a vše je od nervů.pa
Jarczek, 24.07.2012 9:15:49, IP: ***.***.78.26, #166015
Ano myslim si ze pokud je nekdo v situaci jako jsem byl ja ze uz jsem se s tim pral 4 roky a zase to melo tendenci ze zhorsovat tak je lepsi udelat tomu raznej konec a jit se léčit intenzivně....Jinak s tou knihou jestli je taková velka a má modrej pruh nahoře kde je ten nazev a jmeno tak to je kniha spiše pro lékaře je hodně odborná jak mě řikal pan profesor ta pro pacienty je béžová a má menši formát ale samozrejme i ta modra je dobra ale je moc slozita na pochopeni protoze je tam vše hodně odborně...tak se měj te ja jdu do práce pro kamion a jeduuuuuu...:D:D:
Tereza, 24.07.2012 11:25:23, IP: ***.***.154.82, #166018
Ahoj,
když se mi to stalo poprvé (cca v těch 18-19 letech) a skončila jsem poprvé v nemocnici, tak jsem šla k psychiatrovi..ta mi napsala Lexaurin..prostě když mě přepadne stav, tak si zobnout..nadšená jsem z toho nebyla..něco málo jsem o tom prášku slyšela a většinou ve spojení s lidma, co měli opravdu strašně moc narušenou psychiku..tak už tenkrát se to ve mně hnulo a řekla jsem si, že tak dopadnout nechci..a od té doby s tím prostě bojuji.. :( také jedná neřest co mi "pomáhá" je alkohol..nééé že bych ho pila ve velkém, to ne..ale např. před měsícem jsem byla v Itálii..samozřejmě mě tam popadla taková ta panika z toho neznáma, přepadaly mě myšlenky, že to zkolabuji a kdo mi tam bude volat záchranku atd..a čím víc jsem nad tím přemýšlela, tím jsem si vyvolala prostě kolaps..takže jsem hned upalovala do jedne hospudky a objednala si tam malé pivo..lokla jsem si a udělalo se mi o 80% lépe..nevím čim to je..alkoholik fakt nejsem :D ale asi mě to v tu chvili uvolní či co..pořád si říkám, že raději si loknu piva nebo si dám dvojku bílého vína, než-li do sebe cpát prášky..a co také často dělám je to, že když mě to popadne, tak si prostě stoupnu a začnu si třeba zpívat nebo se sama sobě smát..taky to z ní divně, ale asi to pomáhá, protože se z toho stavu nějakým způsobem vymaním .. :)) řeknu si " Terko neblbni, jsi magor, když si zavoláš záchranku, tak Ti stejně dají Neuron (bylo to jediné, co mi dali v nemocnici, když jsem jednou zkolabovala), změří Ti EKG a stejně Ti řeknou, že jsi zdravá, že umřít nemůžeš a pustí Tě domů"..a to mě také tak trochu uklidní :)
Jarczek, 24.07.2012 20:02:02, IP: ***.***.78.26, #166028
Ahoj Terčo male pivko ti nic neudela...ja to tak řešil taky vzdycky jsem si dal pivka nebo panačka a hned bylo dobře...bohuzel tohle pomahalo jen asi dva roky pak me to začalo posílat opačnym směrem takze jsem začal mit ten stav jeste horší tak jsem musel bohuzel nastoupit na AD a to znamena ze uz jsem tri mesice nemel ani kapku a dosti mi to chybi..jak pises taky nejsem alkoholik ale to pivko v lete proste strasne chybi...ale zase jemi fajn tak musim si rict neco za neco...jo jinak ja kdyz jezdim s kamionem tak mate videt co kolikrat v kabine delam abych odvratil myšlenky to by jste se taky pobavili..:D:D
Ila, 24.07.2012 20:19:20, IP: ***.***.141.199, #166029
No Jarczeku ono nám nic jiného nezbývá než nějak zahánět ty myšlenky já nepiju vůbec tak mně to nevadí ,mám ráda colu a tu bych taky asi neměla moc pit to je jako kafe ted už mám jen někdy to brnění tak to jde,Tady je děsny vedro byla jsem na zahradě u švagrove pa pa
Jarczek, 24.07.2012 20:57:30, IP: ***.***.78.26, #166031
Ja to chapu psal jsem taky jsem to tak delal denne jsem si daval pivko nebo dobrou whisky a pomahalo to.i doktori rikali ze alkohol je vlastne takovy antidepresivum ale funguje to jak u koho a jak dlouho..me pak kdyz me bylo divne a dal jsem si tak to bylo horsi...jinak dlouho to fungovalo a kdyz jsem se opil totalne tak to byla slast jsem uplne na PP zapomnel horsi byl ten druhy den..ou ou...jinak u nas taky strasny vedro takze hned po praci skutr a pekne se proletet a schladit...jinak v patek jdu na kontrolu a pro léky tak uvidime..:D:D
fido, 24.07.2012 21:03:25, IP: ***.***.179.156, #166032
ahoj lidičky mně už dneska bylo super akorat mi to kafe chybi ale musim se držet trošku stejně švindluji micham si do auta jednu třetinu kofoly a dvě perlive vody přeji všem krasne sny
Marianna, 24.07.2012 21:43:56, IP: ***.***.253.5, #166033
Ahoj a hezký večer a ještě hezčí sny všem. M
Romana, 25.07.2012 7:57:21, IP: ***.***.209.192, #166038
Ahoj všem,pišete o alkoholu,ja už nepiju vubec dva roky ale mužu vam řict ou ou to chybi.Po 20 km na kole si dat male pivko to by bylo skvely ale smula takže sedim s matonkou a koukam jak manželovi chutna proste mame smulu s AD.A to fakt nejsem žadnej lemton ale slavit treba narozeniny s džusem žadna slava.Taky určite mate pravdu,jakmile jde na me atak pustim muziku a zpivam nebo cokoli jineho jen abych to telo nejak oblbla a ono to vazne funguje jen si řikam hlavne at me nikdo nevidi nebo važne skončim nekde na lužku.Všem skvely den
Ila, 25.07.2012 8:38:35, IP: ***.***.141.199, #166041
Ahoj všem jedeme na Michalovickou putnu na výlet a vnukem a manželem dnes není takové vedro tak hezky den všempa
miki, 25.07.2012 9:21:14, IP: ***.***.89.121, #166043
nevím jak jinde ??,ale u nás JM od rána prší opět je mě "báječně" :-(
        Předchozí   1 .. 523524525526527528529 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.