Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 20.07.2012 20:24:41, IP: ***.***.78.26, #165861
Ahoj všem dnes jsem byl cely den venku a bylo mi fajn tak doufam ze ta serie jeste chvilku bude pokracovat at si uziju vykend mam nejake plany tak doufam ze me to ta potvora nepřekazi...jinak ILLO ja si myslim ze to brněni jak říkaš mam od te doby co beru venlafaxin takze to muze byt z toho.Je to takovy jak kdyby ti behal mraz po zadech..nekdy to proleti rukama nekdy nohama celym telem jak kdy ale zvedne mi to chlupy i v tropickych dnech jestli je to co mas ty tak to mam az od doby co beru AD Apo venlafaxin...to se ale da vydrzet...zatim musim zatukat zachvat paniky zatim od te soboty minule nebyl takze jestli bude tyden v pohode a jeden den na hovinko tak to se da zatim vydrzet...Jinak Zdravim Terezu ktera je moje vrstevnice takže mlada bojovnice a má to stejně jako já slabost motanihlavy a okamzite prichazi panicka ataka a pak uz je clovek unavenej aji kdyz to odejde co???...no je to jen v tech hlavách ja se zatim drzim..sice jsem prestal delat to dychani ale zase zacnu a zitra du na vejšlap tak me drzte palce budu daleko od pomoci v lese takze pekne expozice pro me jako Panikare....Tak se mejte a Jirka jen v pulce tydne psal na fejsbuku ze Zije!!! tak nevim jak to zvlada
Jarczek, 20.07.2012 20:24:41, IP: ***.***.78.26, #165860
Ahoj všem dnes jsem byl cely den venku a bylo mi fajn tak doufam ze ta serie jeste chvilku bude pokracovat at si uziju vykend mam nejake plany tak doufam ze me to ta potvora nepřekazi...jinak ILLO ja si myslim ze to brněni jak říkaš mam od te doby co beru venlafaxin takze to muze byt z toho.Je to takovy jak kdyby ti behal mraz po zadech..nekdy to proleti rukama nekdy nohama celym telem jak kdy ale zvedne mi to chlupy i v tropickych dnech jestli je to co mas ty tak to mam az od doby co beru AD Apo venlafaxin...to se ale da vydrzet...zatim musim zatukat zachvat paniky zatim od te soboty minule nebyl takze jestli bude tyden v pohode a jeden den na hovinko tak to se da zatim vydrzet...Jinak Zdravim Terezu ktera je moje vrstevnice takže mlada bojovnice a má to stejně jako já slabost motanihlavy a okamzite prichazi panicka ataka a pak uz je clovek unavenej aji kdyz to odejde co???...no je to jen v tech hlavách ja se zatim drzim..sice jsem prestal delat to dychani ale zase zacnu a zitra du na vejšlap tak me drzte palce budu daleko od pomoci v lese takze pekne expozice pro me jako Panikare....Tak se mejte a Jirka jen v pulce tydne psal na fejsbuku ze Zije!!! tak nevim jak to zvlada
Ila, 20.07.2012 21:31:41, IP: ***.***.141.199, #165864
andy tak to přesně mám v těch nohou a na obličeji někdy iruka dá se to vydržet ale je to nepříjemne Jarczek to poisuje podobně tak jak to mám a myška přece psala že to měla taky a všichni jime Venlafaxin..........doktorka řikala že to je vidět že lék působi tomu moc nerozumim, Jarczek by se na to mohl taky zeptat doktora.Doma mimnadávají že už jsem dobra a najednou s tim zase začínam ale fakt kdo to nezažil nepochopí to má Andy pravdu!!!!!Taky jsem si myslela jestli není to brněni a picháni od toho že přestavame brat ty bezod.no nevim........tak pa
Ila, 20.07.2012 21:33:28, IP: ***.***.141.199, #165865
Marianno a Terezko vy to brněni a páleni nemáte? pa
Ila, 20.07.2012 21:48:03, IP: ***.***.141.199, #165866
taky jdu zitra do lesa prý rostou houby tak si uděláme taky tůru a udělaáme si bramboračku!!!!Tak dobrou
Andy, 20.07.2012 23:03:35, IP: ***.***.21.240, #165871
Ilčo,já ten venlafaxin brala několik let a žádné příznaky brnění jsem takhle neměla.Ted mi ho příští týden vysadí tak uvidím jestli to přejde. Ale nevím.Zítra jsme chtěli jít taky na houby ,ale když jsme se podívali na internet na stránky "Na houby" tak tam psali,že moc nerostou.Jezdíme na Brdy a je to docela daleko,tak tam pojedem až fakt porostou.Ilčo třeba budete mít štěstí.Zatím.pa
Jirka , 21.07.2012 11:14:51, IP: ***.***.215.85, #165882
Ahoj Lidičky tak jsem tu jen na skok moc se nedostanu na net ted .. Ted jsem zrovna doma na celodení propustku . Jinak se mam celkem fajn je to docela dobry ma to neco do sebe tak snad to pomuže .. Jinak vám všem držím palce a myslím na vás mějte se krásně :)
Ila, 21.07.2012 11:16:41, IP: ***.***.141.199, #165883
Andy tak po obědě vyrážime tak uvidime pak napíšu co jsme našli tady se nějak zatahuje,my to mame na houby asi 12km tak to jde.pa
Ila, 21.07.2012 11:38:01, IP: ***.***.141.199, #165885
Jirko tak držime palce at je to lepši a napiš nam co tam dělate pa
fido, 21.07.2012 11:50:31, IP: ***.***.179.156, #165887
ahoj lidičky tak od středy beru xanax 3x denně pul a už se začinam zase potit nevim jeto tim sniženim davek zase začinam nadtim přemyšlet
Ila, 21.07.2012 12:01:58, IP: ***.***.141.199, #165888
Tak to viš že když nad tim přemyšliš tak je to horší ale Jarczek psal že když vysadil Lexaurin že se budil propoceny já se taky víc potim tak at je lip a už jezdíš ?pa
fido, 21.07.2012 12:28:14, IP: ***.***.179.156, #165889
už jezdim včera jsem byl v Brně a tam jsem zapoměl v poledne vzit leky potom jsem pořad nato myslel co to semnou uděla ane a ne to dostat s hlavy pryč zatim pa
Ila, 21.07.2012 12:56:16, IP: ***.***.141.199, #165890
Fido já jsem si to zapomněla vzít v poledne asi 3x a pak mně bylo divně nevim jestli to bylo z toho já večer nic neberu jako z AD tak když zapomenu v poledne tak ho vezmu třeba ve 14 neb v 15hod to se nic nestane.My si moc všechno berem a nemůžem to z té hlavy dostat to znám,pa
Marianna, 21.07.2012 13:01:40, IP: ***.***.24.7, #165891
Pálení ne, ale strašné brnění v nohách a křeče v nohách a mezi žebry. Mám těžké nohy, špatně se mi chodí a to brnění je nejhorší v noci, to nevím, kam bych nohy dala. Magnézium snad trošku pomůže, ale doktor to nechce uznat a na příbalovém letáku je psáno, že se nemá užívat déle než 10 dní. Já vůbec netuším koho se na to zeptat. Pa.
Ila, 21.07.2012 13:10:55, IP: ***.***.141.199, #165892
No Marianno ono to je taky spiš takové brnění a pichání je to podle mě nervstvo co brni taky si občas vezmu hořčik ale pořad by se brát neměl je hlavně na ty křeče v nohou a lýtkach,ty žebra mě taky brni to je asi od hr,páteře nebo nevím A JAK SE JINAK MÁŠ A CO DĚLÁŠ,PA
        Předchozí   1 .. 519520521522523524525 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.