Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jirka , 24.05.2012 14:59:46, IP: ***.***.215.85, #163159
Ahoj ... Chci jen říc na podporu těm co pořád nějak nevěří v uzdravení že uzdravit se dá ... Mam segru která má měla PP je to asi 3 roky z pět co pořád chodila po doktorech že jí něco je nechtěla chodit do školy pořád nějake vymluvy atp . no znáte to ... Tak ji doktor poslal psychiatrii tam se zjistilo co ji je nasadili ji prášky poslal na terapii .. Dnes po 2 rokách je v pohodě normálně chodí ven jezdí busem vlakem prostě začla znovu žít chodí se bavit pořád někde courá .... Tím chci říc at nezoufáte a věříte že to v pohodě bude jen to chvilku trvá :)
Jarczek, 24.05.2012 16:13:00, IP: ***.***.78.26, #163160
Diky Jirko...taky jsem o tom pevne přesvedčenej že se z toho dostanu..
Jarczek, 24.05.2012 19:34:22, IP: ***.***.78.26, #163165
Nechci to zakřiknout ale dneska jsem se o proti včerejšku citil fakt dobře...zvladl jsem krátkou navštevu přátel...jizdu autem a nakonec jako bonus rychlej nakup v Bille takže dnes se musim pochvalit a doufam ze kazdy den bude jen a jen lepší...
myška, 24.05.2012 20:00:00, IP: ***.***.200.142, #163169
Jasně že bude líp,si opravdu dobrý.Já sem řídit začala tak měsíc po začátku léčby.A ten nákup,bezva.Jestli to tu čte někdo bez těchto problémú co prožíváme my "postižení",musí si klepat na čelo z čeho se tu radujeme.Řízení,nákupy,normální běžné každodení věci.Ale kdo nezažil,nepochopí.Jen,počítej s tím,že zítra ještě múže přijít zhoršení,ale každý takový lepší den je posun k normálu.
Jarczek, 24.05.2012 20:11:57, IP: ***.***.78.26, #163170
Jasně počitam s tim ze bude jeste hodne dnu špatnejch ale jak rikas kazdej dobrej den je super a doda ti sily...A presne jak rikas kdyby to nekdo cetl zdravej tak nechape co je na tom ze jsem prošel billu a vystal frontu aniž by me polilo horko sevřel se mi krk roztřepaly ruce a zamotala hlava..:D:D...ale ti co to zazili tak ví že je to dobrej posun...zitra do toho jdu zase a přeju všem takovy dobry dny jako jsem měl dnes já...
Jarczek, 24.05.2012 20:15:22, IP: ***.***.78.26, #163171
S řízením to tak neřešim jako ridič kamionu je to to nejmenši jezdit ale ty obchody a navštevy v cizim prostředí to je pro me nejvetší peklo...Každopadne pořad uživam i berličku lexaurin takže jde to pomalu a jeste musim hodne bojovat ale jsem vic v klidu....
Jirka , 24.05.2012 20:34:30, IP: ***.***.215.85, #163172
No super sice to jde po malejch kručkách ale přeci :) .. jak se říka pořád lepší než nic držím palce ;) .. To já dnes měl nic moc den v práci se myslel že to tam semnou švihne ale odpoledne pohoda sem byl za kámošem a nakonec sem jel i za kámoškou takže nakonec príma den :) .. Jo a umyl jsem si auto :D
Jarczek, 24.05.2012 20:51:50, IP: ***.***.78.26, #163173
Jo na to jsem zapomnel...taky jsem to oplachnul ale jen wapkou takova bleskovka...takže jsi taky dobrej a drzim palce..
Jirka , 24.05.2012 22:33:50, IP: ***.***.215.85, #163176
Tak to ja sem byl poctivej :D pěkně umyl vyluxoval vyleštil :D ...
myška, 25.05.2012 9:52:37, IP: ***.***.200.142, #163188
Kluci,vy se teda pěkně staráte o své miláčky.Taky se trošku pochlubím,dnes už mám upečený koláč,nakoupeno,upečenou pizzu,a peču papriky.Fakt že jo.Dcera jede s pěvěckým souborem na výkendovou soutěž,tak ji musím nabalit.Dnes mám takové jakési tuhnutí v končetinách,ale dá se to.Hlava je dobrá,jen někdy ty fyzické projevy ještě přijdou.Jo jěště odpoledne vyvezu mamku na vozíku ven.To většinou je procházka2hodinová,a nadřená jsem z toho vozíku,nevadí za ten dobrý pocit,že jsem s ní byla venku to stojí.Musíme využít pěkné počasí,máse o víkendu pokazit,jak jinak.
Jarczek, 25.05.2012 9:55:12, IP: ***.***.78.26, #163189
Tak jeste ze jsem to vcera ulym protoze jestli mi dnes bude tak jako rano tak to bude celej den prolezenej v posteli....ty rana me zabijou...HRUZA!!!!!!
myška, 25.05.2012 10:09:59, IP: ***.***.200.142, #163190
Je zvláštní,že u mě ty rána byly,a taky někdy ještě jsou nejhorší z celého dne,tak do oběda.Ted už sice ne tak hrozné,ale když není nejlíp,tak po ránu.Přitom v noci spím jak mimino.Ted už jo.
Jarczek, 25.05.2012 10:16:30, IP: ***.***.78.26, #163191
No prave spim taky uplne v pohode ale proste rano se do par minut objevi strasne neprijemnej stav...dam si snidani vezmu leky plus lexaurin a ted je to skoro hodina co jsem se vzbudil a jsem dobrej...proste jenom to rano ti dokaze zneprijemnit den protoze ti to hned pripomene ze ta blba nemoc je porad tady...jo jinak te musim pochvalit jaka jsi šikovna hospodyňka...:D:D:a ta prochazka ti prospeje protoze ja je mam od doktorky narizeny dvakrat denne 20 minut..protoze se vytvari serotonin vycistis hlavu unavis telo takze jsi šikula
miki, 25.05.2012 10:30:18, IP: ***.***.202.161, #163194
zdravím všechny,
tak já to dnes vidím jako včera i ve středu tudíž v posteli.Ráno mě bylo strašně bral jsem léky na tlak i Citalec+Rivotril,ale je mě neustále zle. Podivné závratě,zase ten stav vypadá jako by na lezla nejaká viróza,nebo já nevím.Už jsem z toho nešťastný.Po lécích jsem sice usnul až do 9:30,ale teď to znovu začíná.K tomu zimnice to je facht hrůza...opravdu normální krypl k ničemu.
Podle ostatních příspěvků je zle více lidem...,tak to se blíží nějaká změna počasí,to už je jasný
Jarczek, 25.05.2012 10:37:53, IP: ***.***.78.26, #163195
Asi jo miki...nepodlehej tomu bojuj i kdyz je to tezky...vcera pohoda dnes jsem zase hotovka...točky hlava boli zaludek na vodě..no hruza ješte aby začaly navaly horka a uzkosti a muzu to zase cely poctive odlezet doma jak krypl kdyz venku sviti slunicko a normalni lidi delaji kazdodenni veci..ale je fakt ze se ma na weekend ochladit takze zmena se blizi a proto jsme rozsekani...tak at je vsem lip!!!!
        Předchozí   1 .. 441442443444445446447 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.